Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 22:50, mtobi napisał:

Obcowałem troc hę z Maciem ale jakoś jestem bardziej do Windy przyzwyczajony :D

Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Od lutego korzystam z MacBooka z systemem Mac OS X. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z niego i nawet się przyzwyczaiłem do tego stopnia że jestem gotowy do całkowitego zrezygnowania z widny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:49, pretorianie napisał:

W przyszłym tygodniu zamieniam mojego PC na iMac G4. Świetnie wygląda jak lampka no i z systemem
Mac OS X.


Ech... Maci... piekny sprzet. Moj brat kupil sobie Macbooka Pro i musze powiedziec, ze to jest po prostu swietny sprzet. Sam zreszta zamierzam sobie kupic Maca, bo od PC sa duuuzo lepsze. A teraz na upartnego na Macu mozna miec i Windowsa jesli komus jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:52, mikal15 napisał:

Nom. 20 goli. 10 asyst. Najlepszy w klasyfikacji kanadyjskiej w lidze. Najlepszy w klasyfikacji
kanadyjskiej obok Cristiano Ronaldo w liczacych sie ligach europejskich. Najlepszy w klasyfikacji
kanadyjskiej w karierze. Zaiste, wypalil sie :) To juz kultowy tekst wsrod cules.

Po prostu jak klub i reprezentacja nie zdoywa naprawdę wielkich pucharów to to forma danego zawodnika jest oceniana słabiej, pomyśl sobie jak by reagowali na na formę roniego jak by Barca zdobyła Lilge mistrzów, jestem pewien ze miałby złotą piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2007 o 22:53, tykus napisał:


O, Maca będziesz miał. Najlepszy do grafiki podobno :)

No nie tylko do grafiki. Tak naprawdę jeśli ktoś nie gra w gry różnego rodzaju to polecam właśnie te komputery z tym systemem. Uważam, że nie ma lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:52, mikal15 napisał:

A co do
> Ronaldinho,
> > to się chyba wypalił chłopak :/

Nom. 20 goli. 10 asyst. Najlepszy w klasyfikacji kanadyjskiej w lidze. Najlepszy w klasyfikacji
kanadyjskiej obok Cristiano Ronaldo w liczacych sie ligach europejskich. Najlepszy w klasyfikacji
kanadyjskiej w karierze. Zaiste, wypalil sie :) To juz kultowy tekst wsrod cules.

A kto to napisał że się wypalił ? Chyba nie ja :O
Szkoda że Real wygrał z Deportivo La Coruna 3-1 ... Ale mam nadzieję że jeszcze w którymś z tych dwóch meczy się potknie i VISCA el BARCA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:37, AQ22 napisał:

> A propoo ulubionych gier, garł ktoś w Arcanum:przypowieśc o maszynach i magi.
Grałem w nią koło 7 miesięcy, przerwa koło 2 a potem 5 miesięcy. Gra genialna i chciałbym w
końcu wyjaśnić zagadkę z Virgilem... Inne też by się przydało.

nie przeszłeś całej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2007 o 22:54, Wojman napisał:


Ech... Maci... piekny sprzet. Moj brat kupil sobie Macbooka Pro i musze powiedziec, ze to jest
po prostu swietny sprzet. Sam zreszta zamierzam sobie kupic Maca, bo od PC sa duuuzo lepsze.
A teraz na upartnego na Macu mozna miec i Windowsa jesli komus jest potrzebny.

Dokładnie ja od lutego mam MacBooka, i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Więc teraz zmieniam stacjonarny na lampkę czyli iMac G4,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam zamiar niedługo kupować macbooka. Ale jako że jestem recenzentem gier Windę też musę posiadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:46, Wojman napisał:

Jako fan Planescape: Torment polecam oczywiscie te gre. Baldur`s Gate tez jest co prawda fajny,
ale niestety gdy sie do tej gry wraca po jakims czasie to niestety nie odkrywa sie jakis nowych
rzeczy. A w Tormencie za kazdym razem gram troche inaczej i ciagle cos nowego znajduje.


Obie gry są świetne. W Tormencie jest więcej ukrytych smaczków, w BG więcej klas/podklas, przedmiotów, sposobów rozgrywki. Obie produkcje bardzo sobie cenię, szczególnie za ich klimat i za to, że zaraz po ukończeniu mam znów ochotę w nie grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2007 o 22:56, kolektor napisał:

A kto to napisał że się wypalił ? Chyba nie ja :O
Szkoda że Real wygrał z Deportivo La Coruna 3-1 ... Ale mam nadzieję że jeszcze w którymś z
tych dwóch meczy się potknie i VISCA el BARCA ;D


Przepraszam :) Wszyscy stawiaja na Saragosse- natomiast Mallorca ma byc spacerkiem. Cóż, 13 lat temu Tenerife też miało byc spacerkiem...:D A tymczasem ja spadam, bo byla niezla burza i mi kompa resetuje co 5 minut z powodu braku pradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocnych Marków:)

Dziś(no właściwie to wczoraj) odebraliśmy od mechanika(robił go 3 miechy, leń jeden) nasz nowy samochód, Scenic:) Normalnie full wypas. Fajnie się w nim jeździ klimatyzacja, automatycznie otwierane szyby, 5 miejsc, podłoga tez duża(jak będzie wyjazd nad morze to np. jedna osoba może w nocy<w trakcie jazdy> spać na siedzeniach, a druga na tej podłodze. Z bratem już to testowaliśmy). Oczywiście trochę sobie poszalałem i jak jechaliśmy go zatankować to wskoczyłem do bagażnika(b. duży i fajny) i jechałem w nim ok. 30 minut :P. Dodam, że samochód jest na ropę, i bardzo ma wysoko ,,podłogę"(taki mini autobus......no może trochę przesadziłem). W porównaniu do wiecznie psującego się Opel Combi(poprzedni wóz) to Scenic jest the best ^^ I nie pisać mi tu, ze ten samochód jest zły, bo mi popsujecie dzisiejszy dobry humorek^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:02, hito_kun napisał:

Obie gry są świetne. W Tormencie jest więcej ukrytych smaczków, w BG więcej klas/podklas, przedmiotów,
sposobów rozgrywki. Obie produkcje bardzo sobie cenię, szczególnie za ich klimat i za to, że
zaraz po ukończeniu mam znów ochotę w nie grać:)


Problem jest tylko chyba wtedy, gdy trzeba iść do pracy/szkoły, wtedy chcąc niechcąc nasza ochota musi być pokonana przez obowiązki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:33, M1k3 napisał:


> Pozatym, dowiedziałem sie ostatnio ze mój brat ma ksywke... Tofik!, jak to usłyszałem,
myślałem,
> że padne... jezu. Musze sie teraz dowiedzieć dlaczego tak go przezywają ;d;d;d;dd;


Tofik?! Wkręcasz, aż taki brzydki chyba nie jest xD
Jak koleżanki ładne to odklejaj się od kompa i idź się bliżej zapoznaj :P



No właśnie to robie, tylko lukam co sie dzieje na forum hehe. Musze przyznać, że sympatyczne, i to jak!. Ide kupić sobie piwo czy cóś, żeby do nich dołączyć hehe, na szczęście mam sklep 24 na dobe u mnie hihi...
A sie ludzie rozkręcili ooooj hyyhyy.
Pozatym, jest więcej dziewczyn niż facetów, ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:20, Harvenar napisał:

Wyznałem miłość dziewczynie, a ona dała mi kosza. :O Ktoś mnie przebije? :)


Wspułczuje. Jeszcze nie wiem jak to jest. I nie dowiem sie przez parę lat. Chyba nikt cię nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:20, Harvenar napisał:

Wyznałem miłość dziewczynie, a ona dała mi kosza. :O Ktoś mnie przebije? :)



Stara śpiewka jak świat, o wyznaniu miłości i o odrzuceniu... Nie będę pocieszać, mowić ze będzie dobrze, bo to każdy wie, ze czas albo leczy rany, albo je pogłębia. To indywidualna sprawa, jak z tym będzie u Ciebie dalej. Ja tylko powiem, że sam nie RAZ coś takiego przeżyłem, i czas nie zawsze leczył rany. Moim wyjściem z sytuacji, żeby dalej nie myśleć o niej, było poprostu nie spotykanie sie dalej z tą osobą.

Przestałem się z nią widywać przez jakiś czas, dłuugi dość czas, wszystko wygasło, a teraz, tylko spontanicznie, spotkanie, piwko ze znajomymi i to wszystko, powrót do swojego świata, uczucia nie wracają i nie wrócą jak dla mnie.

Takie moje zdanie, wszystko inne zależy jedynie od człowieka, także... :* hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witwm witam.
O czym gadacie ??

Ale miałem dzisiaj przeżycie.......
Siedzę sobie przy kompie a tu nagle słyszę za okna jakiś pisk ptaka ..... a tu nagle łup w okno !!!!!
Biedaczysko waleło o okno i tak leżało nieprzytomne na podwórku i za jekieś 10 minut odleciało xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować