Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 22:49, shadov23 napisał:

o co tu chodzi? sam nie wiem :)


Jeśli nie wiesz to po co piszesz?? ;)
A tak poważnie to rozmawiamy w tym temacie o wszystkim i o niczym ale z umiarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ci chłopie zazdroszczę, bo u mnie kina niestety nie ma(dach się zawala). Jedyne co mi pozostaje to obejrzenie filmu, jak wyjdzie na DVD ;( A Kraken był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:48, wdowiakm napisał:

To zobaczysz jak pójdziesz do szkoły średniej i na studia tam dopiero jest fajnie, tyle materiału
że szok a uczyć się trzeba bo nie ma przelewek tak jak w podstawówce, nie wiem jak w gimnazjum
bo nie chodziłem jam ten stary rocznik jeszcze ;]


Gimnazja to jeden wielki niewypał - to co już pisałem - jest za duży przeskok w materiale.Podstawówka banał - a tu nagle jesteśmy rzuceni na szeroką wodę. I jeszcze jest tak ubity ten materiał że nauczyciele ledwie zdążają z programem. Wiem że w Liceum będzie jeszcze trudniej. To chyb normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:52, Vasilli napisał:

A Kraken był?

Nie , i nie żałuje. Była za to mamusia Jacka :D Fajnie było pod koniec jak Jack wyjął busolę która wskazała... Sami zobaczycie jak zechcecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:47, MagdalenaMM napisał:

Fajnie, ze Ci się podobało, ale mimo Twojego polecania nie pójdę na niego. Już druga część
mi się nie podobała, nie potrafię powiedzieć co było nie tak, po prostu ogólne wrażenie niefajne.

Każdy powinien mieć własne zdanie. Dobrze że je masz. Ja uważam że film prawie genialny. Czekam aż wyjdzie na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:51, shadov23 napisał:

z którego wieku pochodzisz wdowiakim? ja to mam na razie luz jeszcze w średniej nie jestem:P


Z którego wieku?? Może roku albo ile mam lat co?? ;) jestem z roku 1984 mam 23 lata a z wieku XX ;]

marcincinek15 --->

Dnia 25.05.2007 o 22:51, shadov23 napisał:

Niestety nie. Byliśmy w klubie w Starachowicach, jutro też idziemy ;)


A myślałem, że mam kolegę z forum, który mieszka blisko mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 22:47, greg_f napisał:

ps. u mnie katechetkę (w liceum) wyrzucili z pracy, bo biła dzieci po głowie biblią :] przyznam,
ze sam sie do tego przyczyniłem :D


Czy wszyscy katecheci są nienormalni? W drugiej klasie podstawówki, ksiądz, który przygotowywał nas do I Komuni Św. na jednej lekcji postawi całej klasie jedynki (dwójki? nie pamietam czy już wtedy były jedynki). ZA co? Za to, że dzieci 8-letnie nie mają bogatego słownika. Przeczytał pierwsze wersy Biblii i się zapytał "jakie było słowo boże"? Jak ktoś nie odpowiedział tak jak on chciał, to stawiał pałę.


A chodziło o słowo "skuteczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nasza katechetka mówiła że jest wizjonerką i że koniec świata będzie w 2000 roku :DDD
A inna mówiła że telewizja to zło i szatan (wczesne lata 90-te :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:58, MagdalenaMM napisał:

A chodziło o słowo "skuteczne"


ROTFL! :D
Faktycznie, bo przecież ośmiolatkowie muszą wiedzieć jakie było słowo boże. Moim zdaniem 1 komunia, jako najświętszy sakrament była za wcześnie. Ja np. nie patrzałem na jakieś tam "eat me, drink me" tylko leciałem na kasę i prezenty (kasę zwinęli starsi, w prezencie dostałem BMXa i sprzęt do ćwiczeń - faktycznie potrzebne 8-latkowi). Studia teologiczne, czy to na uniwersytecie, czy to w seminarium chyba nie za dobrze wpływają na katechetów. Widać, że robią im sieczkę z mózgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:58, MagdalenaMM napisał:

Czy wszyscy katecheci są nienormalni?

A tam, nie wszyscy ;)
Na początku tego roku szkolnego, który już się na szczęście kończy (:P) nasza katechetka puściła nam film o satanistach. Niezłe pociski szły... Normalnie aż mnie dreszcz czasem przechodził, ale chłopacy mieli ubaw :P
Zresztą, u nas na każdej religii jest ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałaś artykuł widzę :D
Babka od polaka mi kiedyś powiedziała (po olimpiadzie), że mam lekkość w pisaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:17, Oskar24 napisał:

Przeczytałaś artykuł widzę :D
Babka od polaka mi kiedyś powiedziała (po olimpiadzie), że mam lekkość w pisaniu :P


Genialny artykuł, wg mnie oczywiście :D
Podziwiam każdego, kto tak pisze (bo sama nie umiem). Lekcje polskiego, wypracowania i matura - koszmarny koszmar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:14, Magwisienka napisał:

> Czy wszyscy katecheci są nienormalni?
A tam, nie wszyscy ;) Na początku tego roku szkolnego, który już się na szczęście kończy (:P) nasza katechetka puściła nam film o satanistach. Niezłe pociski szły... Normalnie aż mnie dreszcz czasem przechodził, ale chłopacy mieli ubaw :P Zresztą, u nas na każdej religii jest ubaw :D


Nikt nie twierdził, że ubawu nie było :D otóż był i to niezły. Mnie uczył ksiądz - karateka w 7. klasie :] sam zachęcał nas do wagarów. Wkrótce go wydalili... ale to już inna sprawa. Chyba wiem jaki film o satanistach wam puściła... tandetny i przeinaczający fakty. No, ale tak działa pedagogika kościelna.
==
Przeglądam forum i patrzcie co znalazłem! Jaki mały, słodki Balduranek :D
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=4631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:40, AQ22 napisał:

Właśnie wróciłem z premiery Piratów z Karaibów :D Film Bardzo fajny polecam i witam wszystkich
Nocnych Marków ;)


To ja chyba na nieco późniejszym seansie byłem, bo dopiero co dotarłem do domu. Film fajny, do obejrzenia, ale wydaje mi się, że dwie pierwsze części były ciut lepsze. W Piratach Na Krańcu Śiwata za dużo było moim zdaniem momentów, gdzie akcja ustawała i wkradały się dialogi o D*** Maryni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdawał może ktoś w tym miesiącu ustny polak czyli prezentacje? Ja mam w ten poniedziałek i może ma ktoś w związku z tym jakies rady czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:20, greg_f napisał:

Przeglądam forum i patrzcie co znalazłem! Jaki mały, słodki Balduranek :D
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=4631

Hmm...a pewnie że jestem słodki.
Ale co do "małego" to zależy o co Ci chodzi :P

AQ22 ===> Co do "Piratów 3" to fajnie że polecasz, ale ja i tak do kina nie pójdę. Bo byłem w kinie na 2 części i się zraziłem - poczekam sobie na wydanie DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze siedze po 22.00 po matka schodzi z kompa i moge se siedzieć ile che... i moge wtedy spokojnie posty popisać:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować