Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 00:57, BriaTharen napisał:

dannik - ja to z Lublina bym jechała, a z noglegiem byłby mały problem. ;] ale to akurat nie
jest najbardziej istotne.


O proszę! :D Kolejna osoba na forum z tych samych okolic co ja mniej więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam marki ;) Właśnie wróciłem z imprezki i jestem w stanie... trzeźwym (!) ;] Tak bywa, że człowiek nie potrafi się upić. I dobrze, przynajmniej jutro będę sie dobrze czuł.
Widzę nowe twarze w markach, które... bardzo spamują... :\ Przystopujcie chłopaki ;)
Jak minął dzionek? Zamiast się bawić znowu gnijecie na forum i przed kompem? Poszukalibyście dziewczyny! ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:59, Sarafan_Knight napisał:

> dannik - ja to z Lublina bym jechała, a z noglegiem byłby mały problem. ;] ale to akurat
nie
> jest najbardziej istotne.

O proszę! :D Kolejna osoba na forum z tych samych okolic co ja mniej więcej. ;)

a widzisz. Ile to osób z pobliża można poznać. A co do Star Wars kiedys sie na to napaliłam. Teraz nadal jestem fanką, ale to nie to samo. ;) Jak byłam młodsza miałam całe ściany w Gwiezdnych Wojnach i nawijałam o tym non stop. Teraz jestem troche starsza, i co takiej małej wypada to teraz nie wypada. ;)

Dnia 30.06.2007 o 00:59, Sarafan_Knight napisał:

Witam marki ;) Właśnie wróciłem z imprezki i jestem w stanie... trzeźwym (!) ;] Tak bywa, że
człowiek nie potrafi się upić. I dobrze, przynajmniej jutro będę sie dobrze czuł.
Widzę nowe twarze w markach, które... bardzo spamują... :\ Przystopujcie chłopaki ;)
Jak minął dzionek? Zamiast się bawić znowu gnijecie na forum i przed kompem? Poszukalibyście
dziewczyny! ;PP

To zabrzmiało, jakby wszyscy tu obecni byli płci męskiej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:01, Paweł10 napisał:

Nie mogę spać, bo komary mi po pokoju latają :[
Cały czas tylko słyszę bzz...

Zainwestuj w klepkę na muchy... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:04, BriaTharen napisał:

a widzisz. Ile to osób z pobliża można poznać.


Ja akurat mam ok. 50 km do Lublina, ale bardzo prawdopodobne, że już za 3 miesiące znajdę się tam na studiach. ;)

Dnia 30.06.2007 o 01:04, BriaTharen napisał:

A co do Star Wars kiedys sie na to napaliłam.
Teraz nadal jestem fanką, ale to nie to samo. ;) Jak byłam młodsza miałam całe ściany w Gwiezdnych
Wojnach i nawijałam o tym non stop. Teraz jestem troche starsza, i co takiej małej wypada to
teraz nie wypada. ;)


Ja w przeszłości też darzyłem Gwiezdne Wojny nieco większą sympatią niż teraz, ale i tak do bycia fanem duuuużo mi brakowało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:01, greg_f napisał:

Jak minął dzionek? Zamiast się bawić znowu gnijecie na forum i przed kompem? Poszukalibyście
dziewczyny! ;PP


Witamy Ciebie ;)
Tak siedze i gnije zamiast iść spaść, 100% racja :D
Poszukalibyście...buyhyhy xD A ja od szukania jestem ? xD
Dziewczyny to ja tu mam do pogadania, jedna z którą gadałem o Religi GW, drugą na GG z którą gadam cały dzień no i taką młodszą co sie awanturuje i rzuca w domu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa :P bo nie moge zasnac :P na gg z laska cos nie idzie... wiec co mam innego robic xD a jak by co to moge komus pomoc w diabelka :P ale na nld bo 5 dnmi temu byl reset lol dopiero co sie dowiedzialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:05, vip konius napisał:

zagra ktos cs alb w css ??

właśnie grałem ale kiepsko na polskich serwach jest mało wiary.Wole grać w pes 6 i jak tylko nadaży się okazja to chciałbym uczestniczyć w konkursie jakimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:01, greg_f napisał:

Witam marki ;)

Witamy również.
>Właśnie wróciłem z imprezki i jestem w stanie... trzeźwym (!) ;] Tak bywa, że człowiek nie potrafi się upić.
To się nazywa, dobra samokontrola - lub coś w tym stylu.

Dnia 30.06.2007 o 01:01, greg_f napisał:

I dobrze, przynajmniej jutro będę sie dobrze czuł.

Fakt - to jest duży plus.

Dnia 30.06.2007 o 01:01, greg_f napisał:

Widzę nowe twarze w markach, które... bardzo spamują... :\ Przystopujcie chłopaki ;)

Dużo ludu przybywa, ale i tak po kilku dniach im się nudzi ;P
Mi z kolei dzisiaj(wczoraj-29) mija 10 miesiąc z NM.

Dnia 30.06.2007 o 01:01, greg_f napisał:

Jak minął dzionek? Zamiast się bawić znowu gnijecie na forum i przed kompem?

Kto gnije przy kompie? No kto?
Ja się dzisiaj trochę "poszlajałem", z kolegami - a mam(miałem) imieniny.
Zrobiłem kolejny filmik z serii "Błędy Gram.pl" (GS).
A przed chwilą zainstalowałem sobie Baldur''s Gate Trylogy - co zajęło mi 6 GB miejsca, w sumie nie dużo jak na możliwości mojego dysku.

Dnia 30.06.2007 o 01:01, greg_f napisał:

Poszukalibyście dziewczyny! ;PP

No właśnie, poszukalibyście sobie dziewczyny/chłopaka - w zależności, kto co preferuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:08, Sarafan_Knight napisał:

> a widzisz. Ile to osób z pobliża można poznać.

Ja akurat mam ok. 50 km do Lublina, ale bardzo prawdopodobne, że już za 3 miesiące znajdę się
tam na studiach. ;)

Ja też nie mieszkam w samym Lublinie, ale mam do niego 20 km;]] A teraz w wakacje, jestem tam codziennie. ;) A na jakie studia się wybierasz, jesli moge spytac? :)

Dnia 30.06.2007 o 01:08, Sarafan_Knight napisał:

Ja w przeszłości też darzyłem Gwiezdne Wojny nieco większą sympatią niż teraz, ale i tak do
bycia fanem duuuużo mi brakowało. :)

echh, no tak, mozna cos lubic, ale nie mosowo odrazu popadac w fanatyzm ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:10, buraczek18 napisał:

> zagra ktos cs alb w css ??
właśnie grałem ale kiepsko na polskich serwach jest mało wiary.Wole grać w pes 6 i jak tylko
nadaży się okazja to chciałbym uczestniczyć w konkursie jakimś.

hmm a niechce Ci sie jeszcze pograc ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu to gg. Kiedy się odważysz zagadać na realu? Więcej kurażu! ;) Wiem, wiem młody jesteś. Ja też młodo zaczynałem, ale się przemogłem! i co z tego miałem? Jak to co! Dobrą znajomość i wczesna inicjację seksualną! ;]]]]

Nie żebym rozbestwiał młodzieńczą społeczność gramu, ale no co? Niech wiedzą, co w życiu jest najpiękniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niektórzy już mają dziewczynę i co wtedy?:P Ja obecnie czekam, aż maleństwo zaśnie, żeby móc w spokoju pograć w Diablo:> Na razie zapowiada się na to, że jeszcze ok. godziny spędzę na forum...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:12, balduran2 napisał:

No właśnie, poszukalibyście sobie dziewczyny/chłopaka - w zależności, kto co preferuje ;P


Ostatnio ponoć jest moda na preferencje skierowane ku osobom tej samej płci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To zabrzmiało, jakby wszyscy tu obecni byli płci męskiej :|
No wiesz, większa część tutaj obecnych jest płci męskiej i do nich to było skierowane. Więc nie obrażaj się, nikt nie chciał Cię urazić. :) Dobra, obiecane fotki. Sorry, że tak długo to trwało, ale Two Worlds naprawdę wciąga ^^

20070630011400

20070630011435

20070630011507(1)

20070630011540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:16, Ballackinho napisał:

>To zabrzmiało, jakby wszyscy tu obecni byli płci męskiej :|
No wiesz, większa część tutaj obecnych jest płci męskiej i do nich to było skierowane. Więc
nie obrażaj się, nikt nie chciał Cię urazić. :)

Ja was rozumiem. Ale nie zapominajcie o tych nie licznych dziewczynach na forum ;))

Dnia 30.06.2007 o 01:16, Ballackinho napisał:

Znowu to gg. Kiedy się odważysz zagadać na realu? Więcej kurażu! ;) Wiem, wiem młody jesteś.
Ja też młodo zaczynałem, ale się przemogłem! i co z tego miałem? Jak to co! Dobrą znajomość
i wczesna inicjację seksualną! ;]]]]

Nie żebym rozbestwiał młodzieńczą społeczność gramu, ale no co? Niech wiedzą, co w życiu jest
najpiękniejsze!

Ehh, faceci... wam tylko seks w głowie. Żadne uczucia się już dla was nie liczą?

Dnia 30.06.2007 o 01:16, Ballackinho napisał:

To kto bedzie na tym konwencie?

Ja zobaczę. Jak da radę, to wpadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować