Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 23:00, Farmer Widomo napisał:

Ja to za bardzo Nocnym Markiem nie jestem :) Zazwyczaj chodzę spać o 22.00 :) Czy mogę nazywać
się Nocnym Markiem ? xD

Chyba nie za bardzo, chodzisz spać, wtedy, gdy Nocne Marki dopiero się budzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:01, Vuko Drakkainen napisał:

sorx że sie teraz tak wepchne ale ciekawy dzien dzisaj mieliśmy zwyciętstwo nad brazylią w
piłce, zwycięstwo w siatkówce i 4 miejsce kubicy w klasyfikacjach a do tego była fajna pogoda
bo chmury zasłaniały słońce! super dzionek i dobrze mi sie w kosza grało.. i tak dalej

A widze, że niektórzy oglądają namiętnie mecze ;))
Ja witam wszystkie marki ;]]

Dnia 30.06.2007 o 23:01, Vuko Drakkainen napisał:

Ja to za bardzo Nocnym Markiem nie jestem :) Zazwyczaj chodzę spać o 22.00 :) Czy mogę nazywać
się Nocnym Markiem ? xD

Nio, zbytnio Markiem nie jestes ;DD 22 to czas budzenia sie, a nie wstawania dla marków nocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:06, Farmer Widomo napisał:

NIe rozumiem. Jakby się dopiero budziły to by przez całą noc nie spały ? :)

Popatrz sobie posty kilka stron wcześniej, zanim zaczęła się dzisiejsza, że tak powiem "edycja" Marków i zobacz, o której godzinie są tu pisane posty :) Myślę, że to powinno rozjaśnić sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja takie pytanie mam do stalych markow jak wy czasami potraficie wytrzymac kilka dni siedzenia do 4 nad ranem ja zazwyczaj klade sie 24 lub o 1 dalej juz nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:15, Mateusz9214 napisał:

a ja takie pytanie mam do stalych markow jak wy czasami potraficie wytrzymac kilka dni siedzenia
do 4 nad ranem ja zazwyczaj klade sie 24 lub o 1 dalej juz nie moge

Kwestia treningu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 23:03, wip_01 napisał:

Jezeli bierzesz deske i bedzie TV to nudzic sie nie da...a kompa Ci brakować nie bedzie? :D

Rodzice mi mówią, że 10 dni(!) bez komputera dobrze mi sie odbije na zdrowiu/psychice itp;P Tylko jak ja tyle bez GW wytrzymam;( Tylko o to się martwię;) No i gram.pl też będzie mi brakować;) Dobrze, że chociaż decha będzie:D Jeszcze TV...normalnie wakacje XD No i poczytać co będzie;)

Dnia 30.06.2007 o 23:03, wip_01 napisał:

Raczej powinienes mieć, chodzi o Ruins Of Surmia /.../

No spoko, pomogę;)

Dnia 30.06.2007 o 23:03, wip_01 napisał:

To gratuluje, bo ja za chorobe nie mogę nigdy w samochodzie usnąć, a co dopiero mówić o jakiejkolwiek
wygodzie xD

Ja tam żadnych zastrzeżeń co do wygody nie mam;P

Dnia 30.06.2007 o 23:03, wip_01 napisał:

Tak chodzi mi o jaszczurkę i jeszcze taki chiński bądź jakoński znak kiedyś miałeś. Też był
fajny ;)

Nie pamiętam, jaki to był;/ Możesz dokładniej opisać? ^^ Musze iść do apteki po coś na pamięć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:15, Mateusz9214 napisał:

a ja takie pytanie mam do stalych markow jak wy czasami potraficie wytrzymac kilka dni siedzenia
do 4 nad ranem ja zazwyczaj klade sie 24 lub o 1 dalej juz nie moge

ja zwykle śpię dłużej ;) odsypiam ten czas, przynajmniej tak jest w wakacje. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:15, Mateusz9214 napisał:

a ja takie pytanie mam do stalych markow jak wy czasami potraficie wytrzymac kilka dni siedzenia
do 4 nad ranem ja zazwyczaj klade sie 24 lub o 1 dalej juz nie moge

Może stały Marek ze mnie nie jest, bardziej może częsty :P
Ja juz siedze cały tydzień, kładą sie spać ok 2-3 zależy opd jasności umysłu.
Wiec chyba raczej mozna ;)
Spróbuj przespać sie w południe, lub dłuzej pospać, to są jedne z moich sposobów na markowanie nocne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Strasznie przyjemnie się siedzi kiedy wszyscy już śpią, jest ciemno itp...Ja chodzę w wakacje stopniowo czyli tydzień temu poszedłem spać o 1.30, a wczoraj o 3.15...jak będzie dzisiaj?:D
I żeby nie było, bardzo uważnie śledzę ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:15, Mateusz9214 napisał:

a ja takie pytanie mam do stalych markow jak wy czasami potraficie wytrzymac kilka dni siedzenia
do 4 nad ranem ja zazwyczaj klade sie 24 lub o 1 dalej juz nie moge


Trzeba być przyzwyczajonym do tego;) A tak poważnie to mi pomaga komputer i kawa;))
Zresztą co to jest do czwartej nad ranem to już lepiej w ogóle się nie kłaść spać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:15, Mateusz9214 napisał:

a ja takie pytanie mam do stalych markow jak wy czasami potraficie wytrzymac kilka dni siedzenia
do 4 nad ranem ja zazwyczaj klade sie 24 lub o 1 dalej juz nie moge


Nie wiem, czy są jakies specjalne zależności. ja teraz nieraz kładę się spać około godziny 2 lub 3, ale czasem staję się bardzo senny jeszcze przed północą. Ma znaczenie też to, co robiłeś w ciągu dnia- jak byłeś długo na świeżym powietrzu lub wykonywałeś jakąś pracę fizyczną, to często ledwo stoisz na nogach, a jak siedzi się cały dzień przed komputerem to nie odczuwa się takiego zmęczenia. Ja dzisiaj jestem strasznie senny, ale chcę wytrwać do 1.05, by obejrzeć Mortal Kombat Unicestwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:15, Mateusz9214 napisał:

a ja takie pytanie mam do stalych markow jak wy czasami potraficie wytrzymac kilka dni siedzenia
do 4 nad ranem ja zazwyczaj klade sie 24 lub o 1 dalej juz nie moge

Jak się położysz kilka razy tak późno, to potem budzisz się gdzieś w środku dnia, więc nie dziw się, iż potem jest się wyspanym i nie ma co robić w nocy jak się przespało cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mających niewygodne łóżka :P
Ja przed momentem wróciłem z "zwiedzania okolic"...Ot, tak od 15:00 kupel przyjechał i rzucił hasło "jedziemy":D
I tak jechaliśmy przed siebie, gadaliśmy o...zresztą nieważne o czym :) ale wpadlismy na pomysł zorganizowania ponownego ognisak u mnie....Więc już z planem w głowie, wiedzieliśmy co jest celem naszej podróży, należało zebrać jak najwięcej chętnych kolegów/koleżanek...Tak też zrobiliśmy ale że mieszkam na odludziu to koledzy/koleżanki są od siębie oddaleni o parę kilometrów :/ Ale dla chcącego nic trudnego, jak postanowiliśmy tak zrobilismy. Jak na razie mam 15 chętnych osób :)
Mam nadzieję że jutro też kogos "zdybiemy" :)

ps. Z 40 km zrobiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:18, Vasilli napisał:

/./

NO włąśnie, bez GW i forum.gram to nie są wakacje, wiem to z własnych doświadczeń xD

Dnia 30.06.2007 o 23:18, Vasilli napisał:

/./

No tak czarno-biały ze znaki jakimś, moze feng-shui xD nie wiem, nie pamietam..kup mi też ten lek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:18, Vasilli napisał:

Nie pamiętam, jaki to był;/ Możesz dokładniej opisać? ^^ Musze iść do apteki po coś na pamięć
xD


Ja co prawda też nie pamiętam, ale zapewne był to znak Ying Yang: http://www.csusm.edu/rms/images/yingyang.gif

Najpopularniejszy symbol tamtej kultury (u nas też bardzo znany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:24, wip_01 napisał:

NO włąśnie, bez GW i forum.gram to nie są wakacje, wiem to z własnych doświadczeń xD


Też mi się takie zapowiadają. Ale za to będę miał Apache''a, PHP, Eclipse''a i moją magisterkę :P
Od sierpnia do roboty i wątpię czy poza nią będę miał dostęp do internetu. A jakoś w biurze grać w GW chyba nie bardzo wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Marki ;]
Nie wiem czy zauważyliście, ale do kona Fajnej Ceny zostąło nieco ponad godzinę :P
A tak poza tym to 28 wysłałem e-maila do sklepu z dwoma pytanaimi, dostałem formularz tego samego dnia o 18:16 i pisze iż odpowiedź otrzymam w ciągu 48 godzin, a jeśli trzeba będzie czekać to mnie poinformują...
Dziś odpowiedzi nie dostąłem - minęły 53 godziny :/
Więc chyba mma prawo czuć się przez CDP [kolejny raz] oszukany? Ujął bym to tak iż po raz kolejny jedno piszą, drugie robią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:42, Oskar24 napisał:

Witam Marki ;]
Nie wiem czy zauważyliście, ale do kona Fajnej Ceny zostąło nieco ponad godzinę :P
A tak poza tym to 28 wysłałem e-maila do sklepu z dwoma pytanaimi, dostałem formularz tego
samego dnia o 18:16 i pisze iż odpowiedź otrzymam w ciągu 48 godzin, a jeśli trzeba będzie
czekać to mnie poinformują...
Dziś odpowiedzi nie dostąłem - minęły 53 godziny :/
Więc chyba mma prawo czuć się przez CDP [kolejny raz] oszukany? Ujął bym to tak iż po raz kolejny
jedno piszą, drugie robią :/


Bo jest weekend i być może CDP liczy te 48 godzin tylko w dni robocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:42, Oskar24 napisał:

Dziś odpowiedzi nie dostąłem - minęły 53 godziny :/
Więc chyba mma prawo czuć się przez CDP [kolejny raz] oszukany? Ujął bym to tak iż po raz kolejny
jedno piszą, drugie robią :/


Trzeba chyba wziąć poprawkę na to, że dziś jest sobota, a ten dzień tygodnia zazwyczaj jest wolny od pracy, przynajmniej w biurach. Na Twoim miejscu poczekałbym do poniedziałku i jak do tego czasu nie będzie odzewu, to zacząłbym intensywniej molestować ludzi z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować