Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 01:15, greg_f napisał:

Znowu to gg. Kiedy się odważysz zagadać na realu? Więcej kurażu! ;) Wiem, wiem młody jesteś.
Ja też młodo zaczynałem, ale się przemogłem! i co z tego miałem? Jak to co! Dobrą znajomość
i wczesna inicjację seksualną! ;]]]]


Tak tak GG :D
Tylko zapomniałem dopisać z dziewczyna oddaloną kawałek ode mnie (Łódź - Legnica), to juz w realu nie tak łątwo dla 15 latka :P
MI się aż tak nie spieszy zeby mieć dziewczyne, nie wiem czemu ale mi sie porpostu nie spieszy ;) Znami mam spox przyjaciółki i to mi narazie wystarcza :D

Miałem juz iść ale coś mi się zdaje ze jeszcze trochę zostanę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:12, BriaTharen napisał:

Ja też nie mieszkam w samym Lublinie, ale mam do niego 20 km;]] A teraz w wakacje, jestem tam
codziennie. ;) A na jakie studia się wybierasz, jesli moge spytac? :)


Administracja lub socjologia. Jeszcze nie wiem, która uczelnia. :) Fajnie by było na UMCS, ale dostać się tam może być ciężko. ;) Ostatecznie zawsze mogę też pójść na zaoczne...

Dnia 30.06.2007 o 01:12, BriaTharen napisał:

echh, no tak, mozna cos lubic, ale nie mosowo odrazu popadac w fanatyzm ^^


Dokładnie, ale przyznam, że ze sci-fi najbardziej preferuje uniwersa nie powiązane z żadnym z tych wielkich (czyli np. powiązanych z Gwiezdnymi Wojnami czy Star Trekiem). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:12, balduran2 napisał:

To się nazywa, dobra samokontrola - lub coś w tym stylu.


Niektórzy potrafią zauważyć co im szkodzi. Mnie alkohol daje tyle radości co deszcz na jesieni. Fajnie wygląda zza okna ;)

Dnia 30.06.2007 o 01:12, balduran2 napisał:

Dużo ludu przybywa, ale i tak po kilku dniach im się nudzi ;P


No właśnie zauważyłem! Szkoda... Ale cóż. Ważne, że my jesteśmy.

Dnia 30.06.2007 o 01:12, balduran2 napisał:

Mi z kolei dzisiaj(wczoraj-29) mija 10 miesiąc z NM.


Mnie chyba (dopiero) 3. Zacząłem udzielać się na forum właśnie zaczynając od tego topicu.

Dnia 30.06.2007 o 01:12, balduran2 napisał:

Ja się dzisiaj trochę "poszlajałem", z kolegami - a mam(miałem) imieniny.


Wszystkiego naj. Chociaż to było wczoraj. W sumie to nawet nie wiem jak masz na imię xD

Dnia 30.06.2007 o 01:12, balduran2 napisał:

Zrobiłem kolejny filmik z serii "Błędy Gram.pl" (GS).


Obadam jutro, tzn, dzisiaj, bo ledwo żyję.

Dnia 30.06.2007 o 01:12, balduran2 napisał:

No właśnie, poszukalibyście sobie dziewczyny/chłopaka - w zależności, kto co preferuje ;P


Ty nie szukasz? Mam tutaj taką jedną koleżankę, w sam raz dla Ciebie... A dokładnie kuzynkę z Dynowa pod Rzeszowem - całkiem niedaleko ;P

@Hito_kun >> Tulimy, tulimy Twojego dzidziusia! Łelkom bak, jakby to powiedział Olejniczak.

@wip_01 >> zostań, zostań - poopowiadamy Ci z Hito rożne zbereźne rzeczy, co byś mógł wykorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Łelkom bak, jakby to powiedział Olejniczak.

OMG, nawet mi z Olejniczakiem nie wyskakuj:D Do tej pory mi się to śni po nocnym graniu:) O inicjacji seksualnej chcesz na tym forum gadać? ,,Siur":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:27, greg_f napisał:

@wip_01 >> zostań, zostań - poopowiadamy Ci z Hito rożne zbereźne rzeczy, co byś mógł
wykorzystać ;)


Mówisz i masz xD
To zostaje już na bank ^^
Jak takie argumenty w grze są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiara ja tu siedze myslalem ze cos sie rozwinie a tu nic :D moze dlatego to nocne marki dla cierpliwych teraz spadam do kumpli na altane,narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:21, wip_01 napisał:

Tak tak GG :D
Tylko zapomniałem dopisać z dziewczyna oddaloną kawałek ode mnie (Łódź - Legnica), to juz w
realu nie tak łątwo dla 15 latka :P
MI się aż tak nie spieszy zeby mieć dziewczyne, nie wiem czemu ale mi sie porpostu nie spieszy
;) Znami mam spox przyjaciółki i to mi narazie wystarcza :D

Miałem juz iść ale coś mi się zdaje ze jeszcze trochę zostanę ^^

no gg dobra rzecz :P teraz jestem chory to sie przydaje :P jutro bede juz zdrowy to sie umowie z laska :Pbo juz troche te gg z nia mecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:30, ZóL2 napisał:

Dobra wiara ja tu siedze myslalem ze cos sie rozwinie a tu nic :D moze dlatego to nocne marki
dla cierpliwych teraz spadam do kumpli na altane,narka!

ejj ;p przeciez tutaj prowadzone są interesujące rozmowy ;]]

ja chętnie posłucham jak chłopcy dzielą się swoimi przezyciami z pierwszego razu ;) moze byc ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:27, greg_f napisał:

Niektórzy potrafią zauważyć co im szkodzi.

Mnie na przykład powoli, komp zaczyna szkodzić - najbardziej na wzrok. I dlatego, muszę sie w końcu pofatygować po odpowiednie okulary.

Dnia 30.06.2007 o 01:27, greg_f napisał:

No właśnie zauważyłem! Szkoda... Ale cóż. Ważne, że my jesteśmy.

Pewnie, że ważne że My jesteśmy. Choć ostatnio różnie to bywa, przez GW.

Dnia 30.06.2007 o 01:27, greg_f napisał:

Wszystkiego naj. Chociaż to było wczoraj. W sumie to nawet nie wiem jak masz na imię xD

Dzięki. Ale fajnie, że "wiesz" jakie wczoraj święto było - Piotra i Pawła. A teraz sam się domyśl, jak ja mam na imie

Dnia 30.06.2007 o 01:27, greg_f napisał:

Obadam jutro, tzn, dzisiaj, bo ledwo żyję.

Ja myślę...

Dnia 30.06.2007 o 01:27, greg_f napisał:

Ty nie szukasz? Mam tutaj taką jedną koleżankę, w sam raz dla Ciebie... A dokładnie kuzynkę
z Dynowa pod Rzeszowem - całkiem niedaleko ;P

Hmm...ja nic nie mówiłem, że szukam czy nie szukam, czy też mam czy nie mam.
A do Rzeszowa, to ja mam coś ze 100 km.

Sarafan_Knight ===>
No...tak jak napisałem - kto co woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzina juz późna, a dopiero kończe grę w GW. Triumfalnie moge powiedziec że udało się zdobyć Wszystkich Protectorów (Tyria, Cantha i Elona), jestem z siebie dumny :) teraz moge powiedzieć że przeszedłem Guild Wars ;> Tylko dlatego mam wrazenie że prawdziwa zabawa dopiero się zaczeła? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:29, hito_kun napisał:

OMG, nawet mi z Olejniczakiem nie wyskakuj:D Do tej pory mi się to śni po nocnym graniu:) O inicjacji seksualnej chcesz na tym forum gadać? ,,Siur":D


Of kours! Jakże by inaczej!? ;) Wiem, że charakter tego forum nie pozwala na takie tematy, ale można wiele rzeczy przekazać w sprytny sposób.

@Wip_01 >> Po Twoich zdjęciach z forum mogę stwierdzić, że nie powinieneś mieć problemów z zarwaniem dziewczyny. Bo twierdząc obiektywnie, jesteś przystojny. Weź się w garść i dobierz się... tzn. poderwij dziołszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:37, boogie85 napisał:

Godzina juz późna, a dopiero kończe grę w GW. Triumfalnie moge powiedziec że udało
się zdobyć Wszystkich Protectorów (Tyria, Cantha i Elona), jestem z siebie dumny :) teraz
moge powiedzieć że przeszedłem Guild Wars ;> Tylko dlatego mam wrazenie że prawdziwa
zabawa dopiero się zaczeła? ^^


Może dlatego, że w drodze Eye of the North i Guild Wars 2? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:39, greg_f napisał:

Bo twierdząc obiektywnie, jesteś przystojny. Weź się w garść i dobierz
się... tzn. poderwij dziołszkę.


Mi to mówią że kolejny plus do podrywania to jest mój stosunek do dziewczyn, wiec już nie wiem co jest ważniejsze. Wszyscy mówią "srodek, środek" ale i tak patrza tylko na wyglad :/ Takie czasy...
Jak mi wyjaśnisz słowo "dziołszka" to spróbuje sie za to wziąźć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:42, wip_01 napisał:

> Bo twierdząc obiektywnie, jesteś przystojny. Weź się w garść i dobierz
> się... tzn. poderwij dziołszkę.

Mi to mówią że kolejny plus do podrywania to jest mój stosunek do dziewczyn, wiec już nie wiem
co jest ważniejsze. Wszyscy mówią "srodek, środek" ale i tak patrza tylko na wyglad :/ Takie
czasy...

A Ty np. nie patrzysz na wygląd? Co tu ukrywać, wygląd też się liczy. Kiedy kogoś poznamy to akceptujemy go jaki by nie był. Ale kiedy rozglądamy się na ulicy za kimś ciekawym, na co zwracamy uwagę? Wygląd. Siłą rzeczy tak jest. Przecież jak nie znamy czyjegoś charakteru, nie możemy ocenić niczego poza wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:39, Sarafan_Knight napisał:

Może dlatego, że w drodze Eye of the North i Guild Wars 2? ;)



Cóz to dopiero początek, teraz czas pobawic się z Hard mode :) Niedługo GWEN tu masz rację, poza tym trzeba wreszcie dorobić się jakis konkretniejszych pieniędzy ;>

Co do GW2, to jest to tak daleka przyszłosć, ze nawet o tym nie myslę, poza tym pierwsze wieści na temat sequala nie są optymistyczne, z GW zrobi się drugi WoW, a mnie to nie interesuje. cenię GW włąsnie za ta unikatowość i brak wad innych MMO, wychodzisz z outposta i nie masz już innych graczy, gdy nie chcesz ich widziec ;> Tak przemawia przez mnie "staroświecki" single player :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:42, wip_01 napisał:

Jak mi wyjaśnisz słowo "dziołszka" to spróbuje sie za to wziąźć xD


Dziołszka znaczy tyle samo co dziewoja, olso nołn as laska czy dziewczyna.
Owszem środek jest ważny, ale nie okłamujmy się. Żyjemy w takim świecie, że każdy patrzy na wygląd zewnętrzny. Później poznaje się wnętrze. Chyba, że sie kogoś zna dłużej, to wygląd się nie liczy. Powiem tak: bardzo ułatwia sprawę.

@Sarafan_Knight>> wyczekuję EN, zobaczymy co nowego wniesie.
Sam wypróbowałem nowe MMO 9 Dragons - nie przypadło mi do gustu, ale jak na darmowe to nawet ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:48, BriaTharen napisał:

A Ty np. nie patrzysz na wygląd? Co tu ukrywać, wygląd też się liczy. Kiedy kogoś poznamy to
akceptujemy go jaki by nie był. Ale kiedy rozglądamy się na ulicy za kimś ciekawym, na co zwracamy
uwagę? Wygląd. Siłą rzeczy tak jest. Przecież jak nie znamy czyjegoś charakteru, nie możemy
ocenić niczego poza wyglądem.


No tak patrze :P Tylko troche źle napisalem to co miałem napisać :P
Chodziło mi o to co sie teraz bardziej liczy w podrywawniu: wyglad, czyli jaki jesteś czy przystojny czy nie czy moze raczej jak sie zwracasz do niej, jaki jesteś czy jesteś sobą czy też nie :P

Wygląd stał sie teraz taką domeną. Rzadko kto chce poznać kogoś jezeli ten nie jest pięknej urody.
On zaczyna wypierać to co było uznawane za ważniejsze czli wnętrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Marki - późno, bo późno, ale na forum już mi się nie chcę wchodzić - wakację są :D
Widzę, że tu jakieś tematy ciekawe się zaczynają dziać ;P
balduran2 - za szybko się przewijają arty w filmiku, szczególnie te z dużą ilością tekstu i są za małe ;D Ale ogólniwe filmik spoko, bo potrafię czytać szybko no i wzrok mam perfect ;]
boogie85 - szczere gratulację ;D Ja dopiero męcze kija z Tyrią - 38,3% oraz 9/25 misji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co sie teraz bardziej liczy w podrywawniu: wyglad, czyli jaki jesteś czy przystojny

Dnia 30.06.2007 o 01:59, wip_01 napisał:

czy nie czy moze raczej jak sie zwracasz do niej, jaki jesteś czy jesteś sobą czy też nie ?


Jakby znalazl się ktoś taki miły i odpowiedział mi na to pytanie, serdecznie bym mu dziękował :)

Drodzy Panowie..Panie (zeby nie było) życzę wam dobrych godzin snu, inaczej Dobranoc ;)
Już nie mogę siedziec, oczy mi isę zamykają, plecy bolą...nie ten wiek xD
I trzeba wypoczać na jutro..w końcu jest jutro...normalny dzień xD
Dziękuje wszystkim za rozmowę, jutro też tu będę ;) Nie pozbędizecie się mnie tak szybko ^^
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować