Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

To jest taki mit. U mnie w rodzinie mój kuzyn studiował z powodzeniem w Krakowie, wzorowo się obronił, a potem i tak dostał tylko posadę vice kierownika jednego ze sklepów Reserved. Nie twierdzę, że trafił źle, ale za tyle lat cięzkiej nauki można wymagać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:13, reykan napisał:

To jest taki mit. U mnie w rodzinie mój kuzyn studiował z powodzeniem w Krakowie, wzorowo się
obronił, a potem i tak dostał tylko posadę vice kierownika jednego ze sklepów Reserved. Nie
twierdzę, że trafił źle, ale za tyle lat cięzkiej nauki można wymagać więcej.

Teraz u nas w kraju, ludzie bez szkoły czasami znajdą prace, niż Ci z wykształceniem, smutna prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych ludzi zawodówka jest szczytem możliwości. Ja ludzi nie oceniam po tym, gdzie się uczą i jak się uczą, tylko żeby mozna było z nimi normalnie pogadać, zakumplować, miło spędzić czas:) Sam mam kilka osób znajomych z zawodówek, technikum (choć sam do LO idę) i jakoś miło mi się z nimi spędza czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, bo takich ludzi jak choćby robotnicy zwyczajnie w Polsce brakuje. Dla przykładu drogi są w tak kiepskim stanie, bo nie ma fachowców umiejących dobrze położyć asfalt. Także ciesz się, bo sobie z fachem w ręku w życiu poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Człowiek dużo się uczy a dostaje pracę niebyt dobrą. Poza tym teraz jest duży popyt w Polsce na robotników, mechaników itp. ponieważ wszyscy powyjeżdżali z kraju. Heh... widząc naszych polityków nie dziwie się. Tylko wstyd nam przynoszą. PiS chyba twierdzi, że im gorzej tym lepiej. Lecz dlaczego NASZYM kosztem? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:16, reykan napisał:

Właśnie, bo takich ludzi jak choćby robotnicy zwyczajnie w Polsce brakuje. Dla przykładu drogi
są w tak kiepskim stanie, bo nie ma fachowców umiejących dobrze położyć asfalt. Także ciesz
się, bo sobie z fachem w ręku w życiu poradzisz:)

Ludzi brakuje, bo każdy do Irlandii uciekł:P Ale nie dziwie sie. Sam mam tam dobrego kumpla, mieszka tam już coś koło 2 lat, i zarabia około 10 euro na godzine:P Na dodatek, jest Dj-em, i w planach ma nawet nagranie płyty, w Polsce nic mu ni szło, a jak wyjechał, odrazu bogatszy jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Ja z klas ogólnych z mojego starego gimnazjum znałem masę osób, i może poza kilkoma znajomymi nie dało się tam pogadać bez steku przekleństw z ich strony i głupich zaczepek. A NuGGet w ogóle mi nie pasuje na takiego kogoś, bo umie się wypowiedzieć i nie popełnia błędów. Aha, jeszcze dzisiaj zasłyszane w jednym z lepszych liceów. Załatwiam jakieś formalności w sekretariacie, wchodzi jeden z nauczycieli i cały w śmiechu. Okazało się, że dzisiaj mieli poprawkę z bodaj polskiego i jedna z uczennic nie odpowiedziała na pytanie: wymień jakiegoś pisarza. No comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Okazało się, że dzisiaj mieli poprawkę z bodaj polskiego i jedna z uczennic nie odpowiedziała na pytanie: wymień jakiegoś pisarza. No comment...
To rzeczywiście jest dziwne, ale założę się, że 70-80% moich równieśników polegloby na wymienieniu współczesnegpo polskiego pisarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzień nie za wesoły. Przede wszystkim jestem wstrząśnięty śmiercią Antionio Puerty :( I jeszcze dziś Solskjaer ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery :( Ale dziś już się rozpoczął nowy dzionek. Mam nadzieję, że lepszy niż wczorajszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dzisiaj mały ruch na forum:/
Nie moge sie doczekać aż CDP poda nazwy kolejnych tytułów z TS''a:D Bo jak narazie, to napewno kupie TQ i FEAR''a:D

No nic, czas spać, grać nie ma w co, więc... Dobranoc Nocne Marki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:04, Obi-wan Kenobii napisał:

Widzisz kolego? Bez snu do nastepnej sesji dotrwaliśmy :) A Dziś jak? idzesz spać czy zostawisz
mnie samego? :| xD No ale teraz musisz se pograć w WiC :PP Tiaa, giera ważniejsza od kolegów...
^__^


Jak śmiesz tak mówić ^^ W ogóle przy PC nie siedziałem, aha.. Uważaj na wykładziny ^^

Dnia 29.08.2007 o 00:04, Obi-wan Kenobii napisał:

A propo samozachwytu... Milen6 ma go pod dostakiem ale ty z pewnością już to zauważyłeś :]


Oj tak, ale i tak go lubimy, prawda ?? :D

Dnia 29.08.2007 o 00:04, Obi-wan Kenobii napisał:

To dziwne bo u mnie 00:04 ;D


Patrz, jak czas leci, już po 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie doszedlem do ostatniego poziomu Colin McRae: Dirt. Pozostalo mi tylko kilka wyscigow z poprzednich poziomow do uzupelnienia i gra ukonczona.

Zapraszam na moj gramsajt: http://ja.gram.pl/gabrynio
Piszcie komentarze i odwiedzajcie stronke czesciej bo czuje ze pisze te posty sam do siebie.

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 04:34, Obi-wan Kenobii napisał:

Więc tak, biurko będzie narożne, nic specjalnego ale ułatwi prace :) Coś w stylu tego z załączonej
fotki ;]

Zawsze to jakieś, byleby było wygodne ;];]

Dnia 28.08.2007 o 04:34, Obi-wan Kenobii napisał:

A szperaj se, ja oglądam filmiki :P A książka jak już wspomniałem ciekawa ale fikcyjna..

Dobra to ja żeby nie być gorszy dzisiaj ograniczam sie do oglądania filmików ! C do książki chyba się skuszę, lubię fikcyjne !

Dnia 28.08.2007 o 04:34, Obi-wan Kenobii napisał:

A gdzie tam przepadnie, mało który Marek o tej porze jeszcze spami ;] Na AXN zrobili maraton
serialowy a raczej jednego serialu - Lost. 8 odcinków bodajże pod rząd :)

Tak tylko szkoda, że u siebie w pokoju mam tylko 5 programów, nie udało się cyfrówki podłączyć ;( Pozostaje mi tylko Polsat i TVN, a tam około 2.00-3.00 lecą, hmmmm sam zobacz, a potem powtórki powtórek powtórzonych programów sprzed lat pięciu ;];]
>Heh, potem Ci rodzice rachunek pokażą :P ja nie wyłączam jedynie gdy coś większego pobieram.
Jakoś jeszcze nigdy mi nie pokazali, mój komp mało prądu żre, za to jestem ciekawy co ty tam ściągasz hę ?? ;)

Dnia 28.08.2007 o 04:34, Obi-wan Kenobii napisał:

> Pozdrowionka !!
Udław się :P

No i tu się zawiodłem; ja tu miło , a ten mi tu wyjeżdża; RADA DLA WSZYSTKICH: nigdy nie mówić Obi-wanowi czegoś miłego !!


Witam Serdecznie Nocnych Marków ! (to serdecznie dla wszystkich oprócz Obi-wana) ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 01:08, gabrynio napisał:

Wlasnie doszedlem do ostatniego poziomu Colin McRae: Dirt. Pozostalo mi tylko kilka wyscigow
z poprzednich poziomow do uzupelnienia i gra ukonczona.

Gratuluję !

Dnia 29.08.2007 o 01:08, gabrynio napisał:

Zapraszam na moj gramsajt: http://ja.gram.pl/gabrynio
Piszcie komentarze i odwiedzajcie stronke czesciej bo czuje ze pisze te posty sam do siebie.

Co za okropna reklama swojego gramsajta (takich tutaj nie tolerujemy ) ;];]; widać żeś nowy więc rada dla Ciebie, po prostu przeczytaj regulamin i się do niego stosuj a na pewno daleko zajdziesz ! Nie jesteś jednym z małoletnich trolli więc na pewno szybko się tutaj zaaklimatyzujesz ! ;];]

>Pozdro !
Ja również pozdrawiam i miłej zabawy z gram.pl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 01:06, Probos napisał:

Jak śmiesz tak mówić ^^ W ogóle przy PC nie siedziałem, aha.. Uważaj na wykładziny ^^

Tia, nie siedzałeś xD A 80 spamerskich postów same sie nabiły xD Eh, daj już spokój. To co Ci się przytrafiło mi nie grozi więc... spokój daj :P A ogóle to co tam u CIebie słuchać? W końcu dziś gadaliśy tyle co nic i to nie z mojej winy taki stan rzeczy mamy :P Już, wyłączaj tą złą (:pp) gre i czym prędzej pryvywaj bo nie mam z kim spamić ;] Uprzedzając Twoje pytanie u mnie nic ciekawego :) ot, siedzałem (no i nadal siedzie) na kopie, wcześniej musiałem wyjśc na parę godzin w sprawie... czegoś ważnego i pilnego więc średnio ciekawie :)
Cóż, chyba powinno mnie to smucić że ostatnie dni wakacji są aż tak "zwyczajne".. Swoją droga para bliźniaków (tylko z nazwy ;]) z mojej klasy jeździła rowerem i śpiwała piosenki gatunku disco-polo xD Dla "turystów" musiałobyć to nie lada widowisko z kolei dla mnie normalka :) w szkole na przerwach (choć na lekcjach również..) słuchać ich donośny głos śpiewający "Jesteś szalona, mówie Ci(...)" - dalszej części pisac nie muszę bo przecież jest to tak znany hit że na pewno do głowy Protosa wpadł ;] A skoro jesteśmy przy muzyce to czego słuchasz? Mniemam iż klimaty zdecydowanie mocnego metalu, w końcy Korn mówi sam za siebie :) A pozatym? Ja np jestem otwarty na każdy rodzaj muzyki. Mam takie czasowe zajawki na określony gatunek ale to mija ;]

Dnia 29.08.2007 o 01:06, Probos napisał:

Oj tak, ale i tak go lubimy, prawda ?? :D

Tak :) Raz lekko mogłem się czuć urażony ale nie byłem choć on to tak odebrał :D Ot, istanieje między nami taka specyficzna więź smamu jego u mnie, mego u niego xD Troszkę to porypane ale obaj korzystamy ;] To jest moje zdanie bo za Ciebie przecież deklarować sympati do niego nie zamierzam. W końcu świat sprawia różne figle, a może akurat byś się z nim "podarł" o godzine rozpoczęcią wieczorynki i masz babo placek ;] Obi musiałby wkroczyć aby atmosfere złagodzić ale zapewne Ty już dawno byś w WiC grał :P

Dnia 29.08.2007 o 01:06, Probos napisał:

Patrz, jak czas leci, już po 1 :D

Nie no lol, patrze teraz i.. 02:07 ale u mnie coś źle windowsowy zegar działa bo na forum jest inny czas. Cóż, ja mieszkam niedaleko granicy z Ukrainą więc może strefa czasowa w S.T.A.L.K.E.R-landii panuje ;] No tak bo np jak masz w komórce taki bajer pokazujący Ci w jakiej miejscowości jesteś to mi częto jakieś ukrainiskim językiem pisane nazy miejscowości wyświetla :)

PatrolPatryk

Dnia 29.08.2007 o 01:06, Probos napisał:

No i tu się zawiodłem; ja tu miło , a ten mi tu wyjeżdża; RADA DLA WSZYSTKICH: nigdy nie mówić Obi-wanowi > czegoś miłego !!

Nie no przecież żartuje :) Ale zauważyłem że bardzo często piszesz na końcu posta "Pozdrawiam !!" czy coś w ten deseń. Nie mówię że to źle ale jakbym tak w każdym z moich blisko 4k postów pisał pozdrowienia to banana bym dostał i to nie obranego ;] Cóż, ale gdy ktoś ma włączony wazelinka mode to coś mnie trafia. Nie jest możliwe aby na normalnym w pełni krytycznym bez interesownym trybie coś tak pozytywnego na mój teman palnąć więc jestem z deczka na to wyczulony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 01:08, gabrynio napisał:

Zapraszam na moj gramsajt:


Mamy taką zasadę na forum, że nie reklamujemy swoich gramsajtów. Jeśli kogoś zainteresujesz swoimi wypowiedziami, to z pewnością zajrzy na Twój gramsajt i to bez nachalnej reklamy.
Możesz też zaproszenie wrzucić do podpisu, wraz z informacją co na Twoim gramsajcie można znaleźć.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 02:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Nie no przecież żartuje :) Ale zauważyłem że bardzo często piszesz na końcu posta "Pozdrawiam
!!" czy coś w ten deseń. Nie mówię że to źle ale jakbym tak w każdym z moich blisko 4k postów
pisał pozdrowienia to banana bym dostał i to nie obranego ;] Cóż, ale gdy ktoś ma włączony
wazelinka mode to coś mnie trafia. Nie jest możliwe aby na normalnym w pełni krytycznym bez
interesownym trybie coś tak pozytywnego na mój teman palnąć więc jestem z deczka na to wyczulony
:)

A co ja mogę od Ciebie chcieć, po prostu jestem miły ! I nie pisze cały czas pozdrowień, wtedy tak zrobiłem, na pożegnanie; o ogólnie to wstawiam to "pozdrawiam" wtedy jak wiem, że to już koniec mojego udziału np. w dyskusji lub jeśli chce jakoś ładnie zakończyć posta ! Wiele forumowiczów tak robi ! Ale skoro bycie miłym jest dla Ciebie be ;/!
Z założenia przyjmujesz, że każdy jest zły i podlizuje się, żeby coś osiągnąć? Nie stronię od przyjaznych słów i będę ich używał w stosunku do userów, których lubię i szanuję, lub nawet do tych, których nie znam! Dlatego piszę Tobie, że robie to całkowicie bezinteresownie i nie ma w tym ukrytych żadnych podtekstów, po prostu z natury jestem miły i życzliwy ! Chociaż, jak mam do tego powody potrafię być nieprzyjemny, ale tylko wtedy kiedy mam do tego powody !! No to chyba już to sobie wyjaśniliśmy ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem sobie że poczekam do tej 1 w nocy aż mi doładują konto na telefonie :P troszeczkę się spóźniło i dostałem ją przed chwilą. Tak mi sie spać chce że ledwo w klawisze trafiam :P
Znowu zaskakują mnie te ceny figurek :| Sami zobaczcie:
Dałem fotkę trolla, a nawet 2. ale składa się tylko jeden wychodzi. Czemu i jak? do wyboru 2 bronie i 2 głowy. Teraz cena- 70 zeta ;)

P.S.: nie wiem jak o tej porze można napisać więcej niż 5 zdań :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka mój błąd, nie dałem fotki :P Widać że chce mi sie spać. Przepraszam też za lekko pomieszane zdania.

20070829025217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować