Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 00:21, Radek Morrowind napisał:

wolisz gothica niż morrowinda tak ? czemu ?

Ja także wolę Gothica. A to dlatego, że Morrowind jak i Oblivion są strasznie nużące. Gothic ma ciekawą fabułę i w ogóle lepszy jest według mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:21, Radek Morrowind napisał:

wolisz gothica niż morrowinda tak ? czemu ?


sam nie wiem,ale jakoś Morrowind nie przypadł mi za bardzo do gustu za to Gothic wręcz przeciwnie,polubiłem tę grę już po kilku godzina z jedynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
GW ma całkiem nieduże wymagania, więc się nie dziw :) U mnie na 9200 też chodzi bez problemu na maxa, a co najlepsze nawet AA 4x chodzi bez problemu, jedynie gra chodzi o kilka klatek wolniej, ale nie tnie się :]
Apropo GW, ma ktoś ochotę na Gate Of Madness w nf, nm na mastera?? :) Ewentualnie mogę się z kimś poszlajać jeśli ktoś potrzebuje pomocy... :)
EDIT: Co do morrowinda i gothica. Mam takie same odczucia jak Krzycho CJ i raven91 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak ostatnio jak sobie tak często siedze przy kompie zaczynam czuć sie niepewnie. Te opis na GG ":*:*" "Dla Skarbeńka" "Dla Misiaczka" na prawe to dziwnie sie czuje. Dziwny brak kogoś komu możesz to powiedzieć, kogoś kogo mozesz przytulić, dać coś, spedzisz jakis czas. Tak sie zastanawiam czy kiedy mnie to dotknie czy mimo potegi swich uczuć będę sam. Ehh...gadam głupoty juz na noc. To pewnie przez brak GW xD

@czapla
Pare dni (2-3) w tył byś miał :P Pomóc choć bym mógł, nie pomogę - problemy z GW. Szczególy na forum OLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie takie głupie. Chociaż wszystko się wydaje ładnie pięknie, gorzej jak się rozleci i Ty nie wiesz dlaczego tak jest. Wtedy to dopiero zal du** ściska. NIe da sie nic zrobic, totalnie nic. A człowieka krew zalewa z bezsilnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:25, wip_01 napisał:

@czapla
Pare dni (2-3) w tył byś miał :P Pomóc choć bym mógł, nie pomogę - problemy z GW. Szczególy
na forum OLA.

Ajjj, a miałem zapytać wcześniej, bo Adam K. ciągle tu tak gadał o tym gw ^^ No nic, będę robił sam, albo pomęczę ludzi z gildii kiedyś tam... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:19, choper napisał:

Już nie długo sylwester macie jakieś postanowienia na NEW YEAR?


Dwa lata temu postanowiłem, że rzucę palenie i tak zrobiłem. W zeszłym obiecałem sobie troszkę schudnąć, ale sie nie udało ;P
Tym razem myślę, że znajdę więcej czasu na swoje hobby - czyli rolki i basen ;] Co, jak co, ale te dwie dyscypliny nieźle kształtują sylwetkę. Wtedy to dopiero będzie Sexy Back ^_^ :D

^^^^^
Tak ogólnie to witam wszystkich. Jestem po seansie "I am Legend" z Willem Smithem i jestem pozytywnie zaskoczony ;]
Niezłe połączenie dramatu psychologicznego z thrillerem w futurystycznym świecie ;) Trzy moje ulubione gatunki w jednym - mniam, mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:28, czapla56 napisał:

Ajjj, a miałem zapytać wcześniej, bo Adam K. ciągle tu tak gadał o tym gw ^^ No nic, będę robił
sam, albo pomęczę ludzi z gildii kiedyś tam... :>


Czapel obiecuje ze jak naprawię problem a tym tego do tego czasu nie zrobisz to mozesz liczyć na moją i Bjuti pomoc ;) Ale problem jak się trzymał tak sie trzyma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. dziwne, wiosnę mamy przecież już za sobą, a razem z nią wybuch uczuć :P Ja osobiście hoduję na liście gg parę osobników płci żeńskiej, u których non stop widać jakieś miłosne opisy, więc nie jesteś sam.

A co do trafienia strzałą Amora - na każdego przyjdzie pora :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie może jak się uspokoić przed snem po całym dniu???? nie moge zasnac, jestem troche zdenerwowany dniem. Jak najlepiej się rozluźnić?? Muzyka nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:35, Radek Morrowind napisał:

muzyka nie działa ? to może słuchasz nieodpowiedniej ??


Jaką konkretnie proponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:34, BuuBuu napisał:

wiecie może jak się uspokoić przed snem po całym dniu???? nie moge zasnac, jestem troche zdenerwowany
dniem. Jak najlepiej się rozluźnić?? Muzyka nie działa :D

Siedź przed kompem aż zechce Ci się spać. :P Albo rób cokolwiek, w końcu się zmęczysz. A albo zjedz coś. :P

Mi od jakiegoś czasu o 1 w nocy nie chce się spać chociaż nie tak dawno byłem o takiej porze znużony i nawet łatwo zasypiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:32, Harvenar napisał:

Hmm.. dziwne, wiosnę mamy przecież już za sobą, a razem z nią wybuch uczuć :P

Nie dla mnie, ja zmądzrałem od września :P Przyznałem sie ^^

Dnia 29.12.2007 o 00:32, Harvenar napisał:

Ja osobiście hoduję na liście gg parę osobników płci żeńskiej, u których non stop widać jakieś miłosne opisy,
więc nie jesteś sam.

Najgorszy moment jaki miałem to kiedy chciałem się spotkać z jedna dziwczyną przez neta poznaną ale zachorowałem. I teraz siedze chory, a mógłbym sie spokojnie, mimonieśmialości spotkać. Tylko ostatnio były :*:*:* <3 :*:*:* ale sie skończyły, wiec moze jak wyzdrowieje :P

Dnia 29.12.2007 o 00:32, Harvenar napisał:

A co do trafienia strzałą Amora - na każdego przyjdzie pora :))

Przyjdzie, ja tam sie nie łamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:34, BuuBuu napisał:

wiecie może jak się uspokoić przed snem po całym dniu???? nie moge zasnac, jestem troche zdenerwowany
dniem. Jak najlepiej się rozluźnić?? Muzyka nie działa :D


Porób kilka pompek, na pewno zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym jedzeniem to niezły pomysł. W sumie jestem głodny ale nie wiem co zjeść. Po prostu ostatnio tyle jem, że nie mam ochoty na nic z lodówki. Wiem że jestem dziwny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2007 o 00:39, Harvenar napisał:

Porób kilka pompek, na pewno zadziała ;)


Byłem dzisiaj na siłowni, wiec już bardziej się nie zmęcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować