Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 00:00, LUIGI93 napisał:

Witajcie nocne marki, już po świętach!

Tak, niestety. Ale - nadal mamy wolne... :-)

Dnia 27.12.2007 o 00:00, LUIGI93 napisał:

Zauważyłem, że atmosfera fajna mimo wczorajszych nocnych rozmów...
Pochwalcie się, co dokładnie zamierzacie robić na sylwka...


Co na sylwka? Będę siedzieć w domu i... grać w Final Fantasy X na PS2. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:06, loytartoreto napisał:

Ja prawdopodobnie do kolegi się wybieram, no chyba, że mi rodzice nie pozwolą ;/.


Co wy tak się boicie tych starych :D.Ja tam powiedziałem "Jak będę miał gdzie iść to pójdę nawet bez waszej zgody...nie wrócę zalany do domu...nie bójcie się xD".

@Falconer

Dnia 27.12.2007 o 00:06, loytartoreto napisał:

Co na sylwka? Będę siedzieć w domu i... grać w Final Fantasy X na PS2. :-)


Hmm...szczerze mówiąc to żebym miał Final''a Fantasy X i PS2 to mógłbym zostać w domu xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:03, Nertis napisał:

będę siedział w domu przy kilku tigerach i dużej ilości
chipsów ;/.


Tak jak ja.
Napisz, jakie masz netowe gierki, pogramy sobie.
Zwykle nie mam co robić w sylwka, ostatnio zmuszony byłem otworzyć bratu piccolo, a sam się jak mops nudziłem, nawet nie wiem, czy dotrwałem do północy... Ale to były czasy jeszcze bez neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:11, Memorr napisał:

W sylwestra będzie co robic:) granie na PC,X360,siedzenie na forum,odrobina alkoholu(szampana
oczywiscie:P)oraz petardy


Heh ;).Mi tam za pewno zostanie PC z dostępem do internetu :D.Z alkoholem to nie wiem jak będzie ,ale jak tam mamę udobrucham to może kilka browarków uda mi się przemycić do pokoju ;).
Co do petard...już tego wyrosłem :D.Kiedyś na to dużo kasy wydawałem...teraz tak już nie mogę ;).

@LUIGI93

Oczywiście to ,że będę w domu to nie jest pewne :D...no ale jak będę w domu chętnie w coś pogram ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2007 o 00:10, Nertis napisał:

Co wy tak się boicie tych starych :D.Ja tam powiedziałem "Jak będę miał gdzie iść to pójdę
nawet bez waszej zgody...nie wrócę zalany do domu...nie bójcie się xD".


Moi starsi uważają, że jestem nieodpowiedzialny i rzadko gdzie mnie puszczają. Musiałbym poprawić oceny, może wtedy bym zyskał z ich strony więcej zaufania xD. Ale zrobię wszystko żeby iść na tą impre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj wejdę w dobrym humorze ale nutce wkurzenia :D
A wiec, powoli wracam do zdrowia, czym sie bardzo cieszę, ponieważ szkoły opuscic nie mogę. NIe ze aż tak kocham szkołe (xD) po prostu prób poloneza a ja pierwsza para to musze być, a raczej powinienem ale wole.
Nutka wkirzeniaa, ponieważ przez te roraty, a raczej skutki ich, teraz nie mogę spotkać sie z jedna dziewczyną poznaną przez net. A chciałbym. Ale nie, musze siedzieć i się wychorować :P
Plany na sylwka: Przez chorobę w domu przy kompie i Gorącą Setka w Radiu ESKA :D Ale bez alho bo nie lubie, nawet szampana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:15, Nertis napisał:

> ...

>>
>

kupi sie jakis mały zestaw petard za 10-15zł i wystarczy:)

A wy jak długo siedzicie w sylwestra,ja bede siedzial do bialego rana:)
bo ja mam np.kumpla co powiedzial ze bedzie siedzial do 00:00 i idzie spac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:15, Nertis napisał:

Oczywiście to ,że będę w domu to nie jest pewne :D...no ale jak będę w domu chętnie w coś pogram
;).


Daj przykład, żebym się przygotował, bo na razie nie mogę grać w kilka netowych gier przez porysowane płyty ;/
Ale właśnie ratuję sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Po kilku tygodniach przerwy (4 dokładnie) znowu się zaczęły imprezy w Energy 2000! :D
PS. Dziś jest Christmas Party, jak chce ktoś posłuchać transmisji live niech zajrzy:
http://www.radioparty.pl/
Może to umilić czas spędzony przy kompie.

Co do sylwestra - raczej jak zwykle w domu.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:20, LUIGI93 napisał:

> Oczywiście to ,że będę w domu to nie jest pewne :D...no ale jak będę w domu chętnie w
coś pogram
> ;).

Daj przykład, żebym się przygotował, bo na razie nie mogę grać w kilka netowych gier przez
porysowane płyty ;/
Ale właśnie ratuję sytuację...


masz może GTA:SAN ANDREAS??
jak masz to sciagnij SAMPA i MTA (darmowe multiplayer do GTA:SA) i pogramy sobie
albo w Guild Wars,o ile zdobede do sylwestra darmowego triala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:10, Nertis napisał:

Hmm...szczerze mówiąc to żebym miał Final''a Fantasy X i PS2 to mógłbym zostać w domu xD...

Ja od niedawna mam PS2 i pierwszą gierką był FFX. Skończyłem go jakiś tydzień temu, super tylko końcówka schrzaniona :/ Teraz trzeba będzie skombinować XII bo X-2 podobno tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:17, loytartoreto napisał:

Moi starsi uważają, że jestem nieodpowiedzialny i rzadko gdzie mnie puszczają. Musiałbym poprawić
oceny, może wtedy bym zyskał z ich strony więcej zaufania xD. Ale zrobię wszystko żeby iść
na tą impre ;-)


Powiem szczerze ,że moim starzy stracili do mnie zaufanie kilka lat temu ,gdy na chacie rozpijałem "coś" (chyba wiadomo co ;) ) z kuplami i starsza wpadła na chatę (wtedy jeszcze byłem nieodpowiedzialnym bachorem ,co by tylko chciał kasy i czegoś do picia ;) )...no i straszna boruta była :P.Wcześniej trochę był też sylwester ,gdzie starsi znaleźli troszkę tego i owego w mieszkaniu :P.No i jeszcze mogę wspomnieć o dyskotece szkolnej ,na którą mnie z kilkoma ziomkami nie wpuścili (zgadnijcie za co xD).Podczas tego czasu po tych wydarzeniach się zmieniłem i odzyskałem zaufanie rodziców :D.Jeszcze dodać do tego ,że ocenki w szkole są nie najgorsze (mój ojciec spodziewał się jakiś zagrożeń...a tu proszę :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowym dniu ;]. Heh, a ja dzisiaj happy. Nie wiem, nie wstałem dzisiaj lewą nogą, dlatego może. Ale ogółem...mam powody do "wkurzania" się...ukradli mi set i broń w Mu oraz skończył mi się Jupi...no i do tego dochodzą problemy z komputerem. Zawiesza się dziad jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie aż tak źle nie jest xD, głównie brak zaufania jest spowodowany wieloma spóźnieniami ;), ale teraz mam spać u kolegi więc raczej się nie spóźnie xD. Stary i tak mi nie uwierzy, że sobie tam czegoś nie łykne na bibie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:20, LUIGI93 napisał:

Daj przykład, żebym się przygotował, bo na razie nie mogę grać w kilka netowych gier przez
porysowane płyty ;/
Ale właśnie ratuję sytuację...


Jeszcze zobaczymy ;)...ja tam przeważnie gram w Counter-Strike (1.6 :D),Diablo II (ostatnio rzadko :P) ,Stracraft ,GW (na tralu jadę xD...ale mam zamiar kupić pełną wersje do sylwestra ;)...no i pogrywam trochę w Ragnaroka Online (taki świat przypominający trochę anime :D...).Jeszcze nie dawno kupiłem BT2 ,ale troszkę drętwo chodzi xD...

@Memorr

Ja tam mam zamiar siedzieć do wieczora 1 stycznia xD...
Ty...bo jeszcze nie będę miał z kim grać na sylwestra xD...(ja nie posiadam GTA:SA :/)co do trala to nie powinien być problem (zawsze ktoś się znajdzie kto ma na oddanie xD).

@Kosmitus

Ja tam miałem tylko okazję grać w FF VI,VII i VIII...VII najbardziej utkwiła w moim sercu (przeszedłem gierkę trzy razy :D).
BTW...jakoś niedawno mi się wydawało ,że miałeś napis przodownik ;)...

@Be4n

Dnia 27.12.2007 o 00:20, LUIGI93 napisał:

Gra ktoś w CS'a?:D Można by zagrać:p


Ja pogrywam troszkę ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja juz mam miejscówe na Sylwka. Najpierw melanż do 23.30 u kumpla, potem lecimy balować w miasto z ekipą, i potem albo wracamy do niego na dalszy melanż, albo szukamy jakiejś dżamprezy on da city :P Już czuje big kaca po Sylwestrze, oj mocny będzie ;P

Witam ja Was Nocne Marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować