Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 01:44, wip_01 napisał:

Btw: Na GuildWars to łapać mnie w południe, na GG albo whisp ^^ Bo chętnie cos porobie, ostatnio
sie strasznie nudze :P

E tam poludnie, wieczor tez dobry. Zagralbys ze mna i nie nudzil sie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 01:46, Adam k. napisał:

E tam poludnie, wieczor tez dobry. Zagralbys ze mna i nie nudzil sie.:)


No to jak??Gramy w tego GW??Wprowadziłem tego trala na konto i się okazało ,że dodało mi jeszcze 10 godzin w factionsa xD (zacząłem oczywiście grać w tą pierwszą część :P).Zdążyłem nawet nabić drugi lewel i zrobić drugą profesje (jeee...łowca/nekromanta ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę na X-Fire ;)
Mam Cię w gildii zaznaczonego ;)
Swoją drogą, byłem mocno zaskoczony... ;) Tak na marginesie, radzę Ci przestać, póki to możliwe, w innym wypadku tak się wciągniesz, że tydzień nie będziesz nawet pamiętał o tym, żeby iść spać ;)
Cóż, jeżeli mnie nie posłuchasz, zawsze możesz do mnie uderzyć i pogramy razem :) Ze mną już nie jest tak źle, chodzę spać, tylko łóżka nie ścielę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 04:08, Probos napisał:

Widzę na X-Fire ;)
Mam Cię w gildii zaznaczonego ;)
Swoją drogą, byłem mocno zaskoczony... ;) Tak na marginesie, radzę Ci przestać, póki to możliwe,
w innym wypadku tak się wciągniesz, że tydzień nie będziesz nawet pamiętał o tym, żeby iść
spać ;)
Cóż, jeżeli mnie nie posłuchasz, zawsze możesz do mnie uderzyć i pogramy razem :) Ze mną już
nie jest tak źle, chodzę spać, tylko łóżka nie ścielę ^^


narazie gram na trialu,ale musze jak najszybciej kupic pelna wersje ,ta gra wymiata
jak chcesz to spotkamy sie w 1miescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2007 o 04:17, Memorr napisał:

narazie gram na trialu,ale musze jak najszybciej kupic pelna wersje ,ta gra wymiata
jak chcesz to spotkamy sie w 1miescie;)


To kupuj, kupuj ;)
Co do spotkania, jest ono niemożliwe, ze względu na to, że do pre-searing, czyli obszaru gdzie obecnie przebywasz, osoby z moim stażem, w dodatku z innej kampanii dostępu nie mają ;)
Tak więc poczekam, aż ukończysz samouczek ^^ Daj znać na X-Fire, ja teraz spadam spać, dobranoc ;)
PS : Niech Ci się aniołki przyśnią ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 04:38, Probos napisał:


> narazie gram na trialu,ale musze jak najszybciej kupic pelna wersje ,ta gra wymiata
> jak chcesz to spotkamy sie w 1miescie;)

To kupuj, kupuj ;)
Co do spotkania, jest ono niemożliwe, ze względu na to, że do pre-searing, czyli obszaru gdzie
obecnie przebywasz, osoby z moim stażem, w dodatku z innej kampanii dostępu nie mają ;)
Tak więc poczekam, aż ukończysz samouczek ^^ Daj znać na X-Fire, ja teraz spadam spać, dobranoc
;)
PS : Niech Ci się aniołki przyśnią ^^


Jak do pre-searingu dojde to napisze do ciebie
mam juz 3lvl :P
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu ja was witam nocne marki!
Tym razem inne pytanie: Czy korzystacie z innych forów prócz forum.gram.pl?
Jeżeli tak, to co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nocni markowe;)
Mamy już piątek
z triala do GW Prophecies zostały mi tylko niecałe 4godziny,a nie wiem skad zalatwic kolejny trial, bo pełniaka kupie dopiero po 5 stycznia

LUIGI93

Ja korzystam z forum gram.pl oraz forum do gier multiplayer w jakie gram czyli MTA(multi do San Andreas,mamy swoje własne forum klanowe)oraz od przedwczoraj forum Guild Wars,ale bywam tam sporadycznie,najwiecej siedzę na gram.pl

NuGGet

Wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 28 grudnia czyli... mam teraz 17 lat :D Dzisiaj moje urodziny, i planuje je opić, bo nie wypada tak mieć urodzin na sucho :P Za wszelkie błędy w dzisiejszych postach przepraszam, ale rozpędziłem sie, i zacząłem oblewać dzisiaj moje urodziny, to jest wczoraj, i wypiłem całego ruskiego szampana (11 %) samemu :P I trochę wali w dekiel ;P

Witam Nocne Marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z mojego klasowego ale to kompletna porażka jest... po pierwsze mało się tam dzieje, a ostatnio dodali Shoutboxa... problem w tym że samemu trzeba wpisać ksywkę:/ tzn. można pisać pod ksywką kogokolwiek i zaraz rozpoczęła się zabawa w idiotyczne dowcipy typu: (koleś o ksywce electro pisze podając się za havoca) "wale sobie horsa" totalny żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 00:14, NuGGet napisał:

Już 28 grudnia czyli... mam teraz 17 lat :D Dzisiaj moje urodziny, i planuje je opić, bo nie
wypada tak mieć urodzin na sucho :P Za wszelkie błędy w dzisiejszych postach przepraszam, ale
rozpędziłem sie, i zacząłem oblewać dzisiaj moje urodziny, to jest wczoraj, i wypiłem całego
ruskiego szampana (11 %) samemu :P I trochę wali w dekiel ;P

Witam Nocne Marki :)


Wszystkiego najlepszego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin NuGGet ;))
Ja korzystam tylko z forum.gram.pl
A oblewać na razie nic nie zamierzam... Może jak kompa dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 00:14, NuGGet napisał:

Już 28 grudnia czyli... mam teraz 17 lat :D Dzisiaj moje urodziny, i planuje je opić, bo nie
wypada tak mieć urodzin na sucho :P Za wszelkie błędy w dzisiejszych postach przepraszam, ale
rozpędziłem sie, i zacząłem oblewać dzisiaj moje urodziny, to jest wczoraj, i wypiłem całego
ruskiego szampana (11 %) samemu :P I trochę wali w dekiel ;P


No to wszystkiego najlepszego :D.Tylko się nie upij gdzieś pod przystankiem ;).A tak dokładnie to o której godzinie się urodziłeś??Może jeszcze nie masz 17 lat ;D...

@Memorr

Dnia 28.12.2007 o 00:14, NuGGet napisał:

z triala do GW Prophecies zostały mi tylko niecałe 4godziny,a nie wiem skad zalatwic kolejny trial, bo pełniaka kupie dopiero po 5 stycznia


Meaby grasz teraz ;)??Można gdzieś skoczyć razem (mi tam jeszcze zostało 8 godzin xD...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocnych marków ;)

No, a ja moge iść na party do kumpla w sylwka ;D, pod warunkiem, że przepiszę zeszyt z Biolii...ale dam rade xD

NuGGet
Wszystkiego naj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 00:19, Nertis napisał:


>...

Dnia 28.12.2007 o 00:19, Nertis napisał:

@Memorr

> z triala do GW Prophecies zostały mi tylko niecałe 4godziny,a nie wiem skad zalatwic kolejny
trial, bo pełniaka kupie dopiero po 5 stycznia

Meaby grasz teraz ;)??Można gdzieś skoczyć razem (mi tam jeszcze zostało 8 godzin xD...).


Dobra możemy się spotkac w Pre-Searingu za 30min,bo muszę jeszcze questa jednego wykonac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2007 o 00:19, Nertis napisał:

No to wszystkiego najlepszego :D.Tylko się nie upij gdzieś pod przystankiem ;).A tak dokładnie
to o której godzinie się urodziłeś??Może jeszcze nie masz 17 lat ;D...

No, w sumie to urodzę sie dopiero o 9 rano :P A dopiero o 14, może później zacznę to oblewać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 00:14, NuGGet napisał:

Już 28 grudnia czyli... mam teraz 17 lat :D Dzisiaj moje urodziny, i planuje je opić, bo nie
wypada tak mieć urodzin na sucho :P Za wszelkie błędy w dzisiejszych postach przepraszam, ale
rozpędziłem sie, i zacząłem oblewać dzisiaj moje urodziny, to jest wczoraj, i wypiłem całego
ruskiego szampana (11 %) samemu :P I trochę wali w dekiel ;P

Witam Nocne Marki :)

Najlepszego :) Zostało Ci może jeszcze tego szampana? ;>

BTW Tak przy okazji, gra ktoś z was na kurniku? Możemy się zmierzyć w makao :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować