Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Żegnam wszystkie Nocne Marki, paradoksalnie nowy dzięń się zaczął a idę spać...Dobrejnocy życzę i nieprzespanych nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dziś masz urodziny to:

Wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia, pomyślności, długiego bytu na forum z awansami bez degradów i oczywiście znalezienia dobrej pracy(dobrze płatnej oczywiście;P) I bycie ciągle Nocnym Markiem ;)

Życzy Vasilli ;)


Też poniedziałków nie lubię....trzeba do szkoły wstać:( i Nie można posiedzieć w NM ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 01:45, Kafar napisał:

Dzięki czarny bracie :)

Nie pozwalaj sobie, mój Padawanie ;P
A tak na serio, to jakbym "na serio był po Ciemnej Stronie Mocy" to bym sobie dał odpowiedniego awatara.
A tak mam Mistrza Yodę ;D

P.S. Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 01:48, Vasilli napisał:

Wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia, pomyślności, długiego bytu na forum z awansami
bez degradów i oczywiście znalezienia dobrej pracy(dobrze płatnej oczywiście;P) I bycie ciągle
Nocnym Markiem ;)

Życzy Vasilli ;)


Naprawdę to bardzo miłe, najlepsze życzenia jakie dostałam (hm...kiedykolwiek)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja na razie mykam. Może się zjawię a może nie :P Dzieki za linka balduś i jeszcze raz wszystkiego naj Madziu :* a reszta... sio spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 02:02, Vaxinar napisał:

A ja życzę przede wszystkim szybkich sukcesów zawodowych, ale ze świadomości, że jednak nie
to w życiu najważniejsze. :)

Ale wpływa na inne aspekty życia, i na odwrót dobra sytuacja w domu wpływa na resztę, w znacznym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 02:09, MagdalenaMM napisał:

Ale wpływa na inne aspekty życia, i na odwrót dobra sytuacja w domu wpływa na resztę, w znacznym
stopniu.


Z pewnością, ale jednak nie chciałbym czegoś takiego. To znaczy dorobienia się wielkiej sumy i obudzenia się w wieku 50 - 60 lat, że jestem sam, że w sumie z życia nic nie miałem.
Chyba wiesz o co mi chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja życzę ci abyś w tych ciężkich czasach obudziła się w lepszej Polsce.
Kraju... w którym praca czeka na każdego człowieka.
Byś znalazła czego szukasz.
Może chociaż tobie sie uda.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 02:13, Vaxinar napisał:

Z pewnością, ale jednak nie chciałbym czegoś takiego. To znaczy dorobienia się wielkiej sumy
i obudzenia się w wieku 50 - 60 lat, że jestem sam, że w sumie z życia nic nie miałem.
Chyba wiesz o co mi chodzi. :)


Tak, rozumiem. Chodzi mi o to, że "szczęśliwe życie" zależy od powodzenia w wielu dziedzinach, a jak się zdarzy coś złego w np. pracy to wiele osób przenosi swoją złość i frustrację do domu i rodzina cierpi (taka teoretyczna/przykładowa sytuacja, która zdarza się często)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 02:14, Khalid. napisał:

Ja życzę ci abyś w tych ciężkich czasach obudziła się w lepszej Polsce.
Kraju... w którym praca czeka na każdego człowieka.
Byś znalazła czego szukasz.
Może chociaż tobie sie uda.

Pozdrawiam.


Teraz priorytetem dla mnie jest właśnie znalezienie dobrej pracy, takiej w której szef/szefowa będzie normalnym człowiekiem (to chyba jest najważniejsze) a płaca będzie odpowiednia.
Dobra, chyba idę spać, bo Kafar wszystkich wygania ;-)
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia.
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odemnie również wszystkiego najlepszego =) Nie będę sę rozwijał, bo już tyle życzeń było, powiem tylko, ze się do nich dołączam ;)


No widze, ze jeszcze troche ludzi jest :] Ja własnie skończyłem grać w WoW''a i idę spać.
Dobrej nocy życzę :]
Baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 02:17, MagdalenaMM napisał:

Tak, rozumiem. Chodzi mi o to, że "szczęśliwe życie" zależy od powodzenia w wielu dziedzinach,
a jak się zdarzy coś złego w np. pracy to wiele osób przenosi swoją złość i frustrację do domu
i rodzina cierpi (taka teoretyczna/przykładowa sytuacja, która zdarza się często)


Niestety, dlatego też powiadają, aby życia zawodowego nie łączyć z prywatnym.
Dziś Twe święto, więc chociaż się powinnaś uśmiechnąć... :-) Mimo wszystko.
Ja się spać udam, dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem fajny powrót do rzeczywistości. Wstaję sobie od PC, patrzę na zegarek- 3:30. Coś mi jednak w otoczeniu nie pasuje- zaburzenia Mocy albo cuś. Zorientowałem się, że coś świeci za oknem. Myślę sobie co ci ludzie na dworzu o tej porze wyprawiają. Odsłaniam żaluzje a to natura. Świt wstawał. Czysty surrealizm. Kto to słyszał żeby o 3:30 się jasno robiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 02:21, MagdalenaMM napisał:

Dobra, chyba idę spać, bo Kafar wszystkich wygania ;-)


On zawsze wszystkich wygania, ale zawsze nikt się go nie słucha =D ;PP Więc, nie ma się czym martwić ;))

Dobranoc! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 02:24, bitelz90 napisał:


> Dobra, chyba idę spać, bo Kafar wszystkich wygania ;-)

On zawsze wszystkich wygania, ale nigdy, nikt się go nie słucha =D ;PP Więc, nie ma się czym
martwić ;))


Miałem napisać "nigdy", a nie "zawsze" :P Bo zdanie jakieś dziwne wyszło :P To znak, że do łużka już czas :]
Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować