Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 01:40, Cmq napisał:

Ja akurat najbardziej lubię Miami - bohater zachowuje się jak ja, wygląda nawet jak ja i zespół
profesjonalistów to to , co lubię ;).


Który bohater? Ten afroamerykanin, czy ten przyłysawy co to dziś ładunki pod trumną odkrył? Nie zauważyłem, by tam był jakikolwiek bohater jednostkowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafiłby ktoś stworzyć grafik wszystkich CSI jakie są puszczane w polskiej telewizji? Bardzo by mi się przydało do moich badań nt. "Który najlepszy", jeśli ktoś podpowie mi kanały i godziny to obiecuję na podzielenie się moimi badaniami tutaj publicznie na forum. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:44, otc napisał:

> Ja akurat najbardziej lubię Miami - bohater zachowuje się jak ja, wygląda nawet jak ja
i zespół
> profesjonalistów to to , co lubię ;).

Który bohater? Ten afroamerykanin, czy ten przyłysawy co to dziś ładunki pod trumną odkrył?
Nie zauważyłem, by tam był jakikolwiek bohater jednostkowy ;]

Główny dowodzący, czyli Horiatio Caine (David Caruso).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....Skoro jesteśmy przy serialach to co powiecie o emitowanych przez Polsat "Z archiwum X"?
To jest moje osobiste odczucie ale ja sądzę że po prostu serial powoli schodzi na psy :/ Z każdym odcinkiem staje się co raz słabszy, nie potrafie odnaleźć w nim tego "czegoś" co przyciągało mnie do ekranu i kazało mi czekać z niecierpliwością na kolejny odcinek...Albo zwyczajnie za stary już jestem i tym samym wybredniejszy, dostrzegam nie tylko pozytywy lubianych przeze mnie rzeczy ale również błędy, mankamenty....Ma ktoś takie same odczucia jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:48, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmmm....Skoro jesteśmy przy serialach to co powiecie o emitowanych przez Polsat "Z archiwum
X"?
To jest moje osobiste odczucie ale ja sądzę że po prostu serial powoli schodzi na psy :/ Z
każdym odcinkiem staje się co raz słabszy, nie potrafie odnaleźć w nim tego "czegoś" co przyciągało
mnie do ekranu i kazało mi czekać z niecierpliwością na kolejny odcinek...Albo zwyczajnie za
stary już jestem i tym samym wybredniejszy, dostrzegam nie tylko pozytywy lubianych przeze
mnie rzeczy ale również błędy, mankamenty....Ma ktoś takie same odczucia jak ja?

Też tak sądzę. Parę lat temu jak byłem oczywiście młodszy to serial mnie fascynował ,a teraz.... jednak to nie problem starszego wieku - raczej - po prostu serial schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:43, Wojman napisał:

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas (Poniedzialek, TVP2, zazwyczaj dwa odcinki)
CSI: Miami (Niedziela, Polsat, zazwyczaj jeden odcinek, choc przedwczoraj nadali dwa [jeszcze
nie obejrzalem])
CSI: NY (Czwartek, Polsast, jeden odcinek)


No to teraz będę miał pojęcie mniej więcej co i gdzie. :) Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:48, Obi-wan Kenobii napisał:

/.../

Pominę to, że aktualnie lecą totalnie klasyczne odcinki :P. Ostatnia seria była naprawdę świetna, polecam obejrzeć. Trzyma w napięciu, niczym dobry współczesny serial. Cóż, mam nadzieję że zrobią jeszcze jedną jako kontynuację poprzedniej, bo szkoda, żeby takie zakończenie się marnowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:46, s2nto napisał:

Potrafiłby ktoś stworzyć grafik wszystkich CSI jakie są puszczane w polskiej telewizji?


Mowisz - masz :-) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=22383 Przed chwila podalem. :)

Obi-wan Kenobii
Obejrzalem kilka odcinkow Z Archiwum X na Polsacie... i dalem sobie spokoj. Niestety z przerwami na reklame tego serialu nie da sie ogladac, bo jego sila tkwi wlasnie w tym, ze ma bardzo sugestywny klimat. A tak BTW to bede musial zadzwonic do wydawcy serialu Z Archwium X na DVD i op... nakrzyczec. Dwa tygodnie temu dzwonili do mnie, bo na kuponie zamowienia prenumeraty zapomnialem zaznaczyc numer od ktorego chce rozpoaczac prenumerate. Dostalem informacje, ze zamowienie zostalo przekazane do realizacji. Dzis w kioskach pojawi sie czwarta czesc kolekcji, a ja ndal nie dostalem czesci drugiej i trzeciej. A dzwonili 2 tygodznie temu. Jesli dalej beda se w kuliki leciec to zrezygnuje z prenumeraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ogląda ktoś z was "Chirurgów" ? Ja tak, ale Polsat sobie olewa ten serial, w roku szkolnym dawali go po 23 w środę.... ehhh, zawsze chodziłem niewyspany do szkoły :) Uważam ten serial za lepszy od SNŚ. Szkoda tylko że w Polsce nie wydali żadnej serii na DVD. Nie wiem czy w wakacje będzie ten serial leciał, bo w programie tv w środę go nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się ucieszyłem, że w piątki TVP1 będzie powtarzać "Polskie drogi". Ostatnio jak emitowała TVP to ostatniego odcinka nie pokazali. :/
Ucieszył mnie jeszcze fakt, że Polsat będzię powtarzał "Midowe lata" od poniedziałku do piątku o 18 i o 14 powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 01:54, Wojman napisał:

Obi-wan Kenobii
Obejrzalem kilka odcinkow Z Archiwum X na Polsacie... i dalem sobie spokoj. Niestety z przerwami
na reklame tego serialu nie da sie ogladac, bo jego sila tkwi wlasnie w tym, ze ma bardzo sugestywny
klimat.

Na przerwach to ja na forum.gram.pl lecę ;)

Dnia 26.06.2007 o 01:54, Wojman napisał:

A tak BTW to bede musial zadzwonic do wydawcy serialu Z Archwium X na DVD i op... nakrzyczec.

Hmm...Jak czegoś sie bardzo chce to aby to ze zdobyciem tego najwięcej problemów jest...Ja tak miałem ostatno z Jericho, tak mnie serial wciągną że nie miałem już cierpliwości czekać na następny odcinek i do tego zazwyczaj w czasie emisji serialu nie miałbym czasu obejżeć...Więc zakupiłem pierwszy sezon...ale problemów żadnych nie miałem xD Przyjemnie, bez ograniczeń, w wolnym czasie sobie oglądałęm świat w postnuklearnej żeczywistości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-Wan =>
Mam pytanie odnośnie Jerycho. Nie oglądałem tego, ale gdzieś słyszałem, że ma to tylko jeden sezon, ale ty napisałeś pierwszy sezon i można zrozumieć to tak, że będą następne. Jak coś nie będzie miało kontynuacji to nie pisze się sezon pierwszy.
A pytanie brzmi - Jerycho ma tylko jeden sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 02:17, MrSmok napisał:

A pytanie brzmi - Jerycho ma tylko jeden sezon?

Na razie - tak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 02:22, MrSmok napisał:

Źle sformowałem pytanie. :/
Czy Jerycho będzie miało więcej sezonów?

Prawdopodobnie - nie. Bo według krytyków i wielu telewidzów kiła to straszna i nudna. Ale może i będzie, kto tam by zrozumiał tych producentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem producentów LOST. Ze świetnego thillera (nie wiem jak to się pisze :/) zaczynają robić SF ze wskazaniem na to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 02:17, MrSmok napisał:

Jerycho ma tylko jeden sezon?


Jak na razie niestety tak...Producenci serialu zapowiedzieli zaprzetanie produkcji ale po presją fanów i samego Mistrza Obi-Wana oświadczyli że jednak nagrają drugi sezon. Jednak ma on się składać tylko z 7 odcinków ale jeśli oglądalność będzie wysoka to nakręcone mają zostać kolejne epizody a być może i kolejny sezon :)
I dlatego proszę wszystkich fanów i niefanów oraz antyfanów o oglądanie wraz ze mną wszystkich odcinków i..powtórek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-Wan

Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Dlaczego jak masz avek z Obi-Wanem z ep. I a nie np z ep IV, albo chociaż z ep. III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować