Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

AQ22 ===> Czego sądzisz, że od września będzie tu "martwo"? A czy przed lipcem było tu "martwo"? Odpowiedź brzmi: NIE. A na dodatek, było o wiele lepiej niż podczas wakacji!

reykan ===> Co Ty pleciesz? Że niby filmy LotR, to jest klasyka filmowa? Wolne żarty. Może i efekty specjalne są w niej rewelacyjne, ale już poprzycinana fabuła z książek to żenada! A tak w ogóle, to czytałeś Trylogię?

Magwisienka ===> Teraz Nocne marki, będą dla prawdziwych Nocnych marków. A nie dzieci, które przychodzą sobie pospamować przez chwilę, a o 23 idę spać.

Obi-wan Kenobii ===> Witaj. Dostałeś ode mnie wiadomość na GG? Jak nie to odezwij się do mnie, bo mam sprawę.

A teraz (już za 2 minuty), pewnie wszyscy rzucą się oglądać "Wiedźmina" - zgadłem? Przecież ten film, to żadna rewelacja. Chyba, że jesteście w gronie osób, które od niedawna mają manię wiedźminową - za sprawą gry.

Trzeba było już dawno, czytać takie bestsellery jak "Wiedźmin" - a nie teraz kiedy już kupiliście sobie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:39, balduran2 napisał:

A teraz (już za 2 minuty), pewnie wszyscy rzucą się oglądać "Wiedźmina" - zgadłem? Przecież
ten film, to żadna rewelacja. Chyba, że jesteście w gronie osób, które od niedawna mają manię
wiedźminową - za sprawą gry.

Trzeba było już dawno, czytać takie bestsellery jak "Wiedźmin" - a nie teraz kiedy już kupiliście
sobie grę.



Lol, ja czytałem Wiedźmina ładnych parę lat temu, a kiepskie filmy oglądam bo to najlepsze komedie ever. Wyluzuj trochę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:36, reykan napisał:

Co ty... Jakieś podteksty?!

Nie.

Dnia 06.07.2007 o 00:36, reykan napisał:

Nie no po prostu w roku szkolnym to po prostu weekend jest takim
jakby miłym dodatkiem do pięciu dni istnej charówy, teraz ten dodatek łączy się z podstawką
czyli pięcioma dniami wolnymi też:)

Wiesz..Napisałeś że "nie mam nic do roboty" a teraz że weekend to miły dodatek po 5 dniach charówy, zdecyduj się :D
Magwisienka----> Miłego oglądania, ja tam się nie skuszę :pp
Vasilli----> Jak tam nad morzem? Miła niespodzianka po powrocie, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 21 lat i musze spać przynajmniej 6 h więc mówie dobranoc ale wcześniej do Reykan : Jest takie powiedzenie : Człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi . To by było na tyle ! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 06.07.2007 o 00:39, balduran2 napisał:

reykan ===> Co Ty pleciesz? Że niby filmy LotR, to jest klasyka filmowa? Wolne żarty.
Może i efekty specjalne są w niej rewelacyjne, ale już poprzycinana fabuła z książek to żenada!
A tak w ogóle, to czytałeś Trylogię?


To twoje zdanie. Mi się wszystkie trzy filmy bardzo podobały i tak, czytałem Trylogię. Czego ty oczekujesz po filmie na motywach tak grubej książki? Każde przyczepienie guzika będzie tam okraszone podniosłą muzyką i chwilą refleksji? Nie każdy wytrwałby na jakims pięciogodzinnym seansie, nie tylko ci, co są zagorzałymi fanami WP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:34, Magwisienka napisał:

Chcę się przekonać, czy opinie o tym filmie nie były przesadzone ;)


W takim razie czekamy na Twoje zdanie w dyskusji: "Czy polskie filmy mają szanse by chociaż w 10% dorównać czołówce światowej" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:42, Blantman napisał:

Mam 21 lat i musze spać przynajmniej 6 h więc mówie dobranoc ale wcześniej do Reykan : Jest
takie powiedzenie : Człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi . To by było na tyle ! Dobranoc


No to nie ma kogoś takiego. Jeżeli ktoś według Ciebie jest inteligentny, to musi być maszyną, skoro nie zna tego typowego ludzkiego uczucia jakim jest nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:51, reykan napisał:

No i już polecieli na Wiedźmina, obrońcę ludzkości:)

Ech, niestety Geralt przyciąga nie tylko kobiety :D
Swoją drogą to przecieś szczerze mówiąc badziewie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:47, reykan napisał:

No to nie ma kogoś takiego. Jeżeli ktoś według Ciebie jest inteligentny, to musi być maszyną,
skoro nie zna tego typowego ludzkiego uczucia jakim jest nuda.

Etam, ja nigdy się nie nudzę. A to włączę komputer i troszkę pogadam z kumplem, a to troszkę pogram, a to odpalę PSP, a to pogram w kosza z przyjaciółmi, albo sobie pobiegam na stadionie, ewentualnie przeczytam jakąś książkę. Zawsze jest coś do roboty, wystarczy tylko wszystko robić z umiarem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:45, s2nto napisał:

> Chcę się przekonać, czy opinie o tym filmie nie były przesadzone ;)

W takim razie czekamy na Twoje zdanie w dyskusji: "Czy polskie filmy mają szanse by chociaż
w 10% dorównać czołówce światowej" :]


Oczywiście że mogą :) ba w pewnych gatunkach już są w czołówce ale mówimy pewnie o kinie komercyjnym i tak.. mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:55, Obi-wan Kenobii napisał:

> No i już polecieli na Wiedźmina, obrońcę ludzkości:)
Ech, niestety Geralt przyciąga nie tylko kobiety :D

A mnie tam nie jara :P Tam Zebrowski gra prawda? Ja już poczytać wole choć więcej czasu zajmie xD

Dnia 06.07.2007 o 00:55, Obi-wan Kenobii napisał:


Swoją drogą to przecieś szczerze mówiąc badziewie jest :/

No tożto szczera opinia :) ja widziałam urywkowo raz i niewiele pamiętam :P

PS Tak na marginesie to ja chyba na bezsenność cierpię.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 01:19, mała16 napisał:

PS Tak na marginesie to ja chyba na bezsenność cierpię.. :P

Hehe, ja z kumplem od początku wakacji siedzimy codziennie do czwartej rano i gadamy robiąc przy okazji jakieś sprawy. Dzisiaj on wyjechał na urlop, próbowałem zasnąć o 23.00 ale cholera - nie mogłem :). Przyzwyczaiłem się do tej czwartej rano właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 00:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Vasilli---->

Dnia 06.07.2007 o 00:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Jak tam nad morzem?

Pisałem wcześniej;P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=23232

Dnia 06.07.2007 o 00:42, Obi-wan Kenobii napisał:

Miła niespodzianka po powrocie, nie? :)


Bardzo miła:D Wątpię czy ktokolwiek by się ucieszył, gdyby spotkało go to samo co mnie;P W kazdym razie czekam na odpowiedź od CDP ;P

BTW: Łącznie próbowałem się zalogowac z ok. 50 razy i NIC ;/ ;P
To mnie już nawet zaczyna smieszyć;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 01:21, Cmq napisał:

Hehe, ja z kumplem od początku wakacji siedzimy codziennie do czwartej rano i gadamy robiąc
przy okazji jakieś sprawy. Dzisiaj on wyjechał na urlop, próbowałem zasnąć o 23.00 ale cholera
- nie mogłem :). Przyzwyczaiłem się do tej czwartej rano właśnie.

A to u mnie pierwszy raz od jakiegos czasu taka sytuacja :) bo kiedyś to siedziałam do 4-5 (nawet jak nie było wakacji!), Szczególnie w poniedziałki. Bo wtedy miałam na 7 do szkoły to nie szłam spać tylko jechałam odespać na szkolnej ławce :P ale ja też pewnie bym nie zasneła szybko jakbym sie teraz położyła (ogólnie cierpię na problemy z zasypianiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 01:23, mała16 napisał:

A to u mnie pierwszy raz od jakiegos czasu taka sytuacja :) bo kiedyś to siedziałam do 4-5
(nawet jak nie było wakacji!), Szczególnie w poniedziałki. Bo wtedy miałam na 7 do szkoły to
nie szłam spać tylko jechałam odespać na szkolnej ławce :P ale ja też pewnie bym nie zasneła
szybko jakbym sie teraz położyła (ogólnie cierpię na problemy z zasypianiem)

Ja zasypiam w pięć sekund, jak się kładę o tej usranej czwartej. A potem - przez ostatni tydzień - ZAWSZE pobudka 11:44. Budzika na tę godzinę nie mam nastawionego, po prostu się tak budzę. Jeden z tych zabawnych zbiegów okoliczności :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 01:25, Cmq napisał:

Ja zasypiam w pięć sekund, jak się kładę o tej usranej czwartej.

Jaaa... też bym tak chciała. Tym bardziej, że o tej porze powinnam dawno spać. A tu cholercia problemy z zasypianiem jak zawsze :/

>A potem - przez ostatni tydzień

Dnia 06.07.2007 o 01:25, Cmq napisał:

- ZAWSZE pobudka 11:44.

A to jakaś dziwna liczba ta cała 11.44 :] nie wiem czemu ale mi sie tak wydaje :)

>Budzika na tę godzinę nie mam nastawionego, po prostu się tak budzę.

Dnia 06.07.2007 o 01:25, Cmq napisał:

Jeden z tych zabawnych zbiegów okoliczności :).

To ja czasami mam tak, że się potrafię bez budzika obudzić o 4 rano (po 4-5 godzinach snu) a czasami nie potrafię wstać po 12 godzinach snu jak mam nastawiony budzik. Po prostu śpię dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 01:30, mała16 napisał:

> Ja zasypiam w pięć sekund, jak się kładę o tej usranej czwartej.
Jaaa... też bym tak chciała. Tym bardziej, że o tej porze powinnam dawno spać. A tu cholercia
problemy z zasypianiem jak zawsze :/

Poza tym mam taki mocny sen, że praktycznie nic, czego nie chcę usłyszeć mnie nie budzi. I prawie codziennie mam sny. Ale budzik zawsze mnie budzi, hehe :).

Dnia 06.07.2007 o 01:30, mała16 napisał:

>A potem - przez ostatni tydzień
> - ZAWSZE pobudka 11:44.
A to jakaś dziwna liczba ta cała 11.44 :] nie wiem czemu ale mi sie tak wydaje :)

A wiesz, mi też się tak jakoś kojarzy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 01:32, Cmq napisał:

Poza tym mam taki mocny sen, że praktycznie nic, czego nie chcę usłyszeć mnie nie budzi. I
prawie codziennie mam sny. Ale budzik zawsze mnie budzi, hehe :).

No to gratulacje. Ja mam pokój obok kuchni i to jest moja katorga. Wystarczy że ktoś otworzy lodówke czy zrobi jakiś szmer to się budzę. Albo jak włączy czajnik. Toż to piekło jest. Szczególnie jak jest 10 a ja odsypiam nocke. Bo wtedy życie w domu się budzi i nie ma jak zasnąć.. wtedy przeważnie nocek nie odsypiam XD

Dnia 06.07.2007 o 01:32, Cmq napisał:

A wiesz, mi też się tak jakoś kojarzy :).

Jakoś tak.. głupkowato wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 01:19, mała16 napisał:

A mnie tam nie jara :P Tam Zebrowski gra prawda?

I słusznie :p Tak Żebrowski...

Dnia 06.07.2007 o 01:19, mała16 napisał:

Ja już poczytać wole choć więcej czasu zajmie xD

Ale więcej przyjemności z tego płynie ;)

Dnia 06.07.2007 o 01:19, mała16 napisał:

No tożto szczera opinia :)

Tożto szczera odp :D

Dnia 06.07.2007 o 01:19, mała16 napisał:

ja widziałam urywkowo raz i niewiele pamiętam :P

Ja podobnie z tą różnicą że pierwszy odcinek oglądałem uważnie...i jakie zdanie o tym serialu mam dobrze Wiesz :)

Dnia 06.07.2007 o 01:19, mała16 napisał:

PS Tak na marginesie to ja chyba na bezsenność cierpię.. :P

Nie tylko Ty :)
Choć ja cierpię na coś innego...Hmm..jak to nazwać :) po prostu system spania i wstawania mi się zmienił, kładę się ok 3 - 5, wstaję 7 - 14 xD

Vasili---->Oj..Ja tam wszystkich postów nie czytam :pp A co do miłego SUPRISE! To mnie by nie bawiało, wręcz odwrotnie, nabierał bym coraz większego wstrętu/żalu itp do forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować