Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 00:01, Karharot napisał:

I jak poszło w Urzędzie Pracy?
Czy można z tego wywnioskować że udało Ci się wszystko załatwić i masz pensję za którą będziesz
mógł sobie kupić nowy sprzęt?


Poszlo calkiem niezle, dostalem wszystkie niezbedne dokumenty. Wczoraj podpisalem z Urzedem Miejskim w Szczecinie umowe o prace. A wczoraj w tym watku sie nie wypowiadalem, bo robilem to co sie przewaznie w nocy robi. I, nie nie mowie o tym o czym myslicie :D Po prostu smacznie sobie spalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:52, Wojman napisał:

> I jak poszło w Urzędzie Pracy?
> Czy można z tego wywnioskować że udało Ci się wszystko załatwić i masz pensję za którą
będziesz
> mógł sobie kupić nowy sprzęt?

Poszlo calkiem niezle, dostalem wszystkie niezbedne dokumenty. Wczoraj podpisalem z Urzedem
Miejskim w Szczecinie umowe o prace. A wczoraj w tym watku sie nie wypowiadalem, bo robilem
to co sie przewaznie w nocy robi. I, nie nie mowie o tym o czym myslicie :D Po prostu smacznie
sobie spalem.


Wiedzialem , ze sobie poradzisz . Zuch chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/../ Ale tylko powiedziałem do jednego forumowicza "po co zakładasz nowy temat jeśli zapytałeś już

Dnia 15.08.2007 o 00:48, NuGGet napisał:

o to w ogólnym o tej grze? zaczekaj aż tam ci odpowiedzą", i za takie coś degrad - 2:/ /.../

wiesz wkurzony moderator jest wstanie zaklasyfikować to pod pseudomoderatorkę. W pewnym sensie miałeś pecha, a w pewnym sensie po kiego grzyba odpowiadałeś wiedząc, że jest ryzyko. Ja takich tematów unikam, forum ma wystarczającą ilość modków i do tego Wojman ostatnio ostro wziął się do roboty (co mu się chwali).
Ja się przyznam, że raz dostałem ostrzeżenie i jestem z niego dumny ;P Dlaczego? Ano dlatego, ze dostałem je od TYHE ;P Mam pamiątkę po tej osobie :D. Ale kolejne ostrzeżenie już mi się nie marzy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:31, Buhahahahaha napisał:

Jak... jak możesz znęcać sie psychicznie nad zakłudkowanym, dogorywającym przeciwnikiem który
już nie może nic z siebie wyksztusić!! Romek klienta mamy!!


Jesli nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz, bo ktos moze to za spam odebrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:44, Wayzin napisał:

Dawnej? Akurat zwykle to nie jest mniej niż około 50 postów,/.../

Pamiętam jak klimos mówił iż do parnastu stron postów dochodziło ;]

Dnia 15.08.2007 o 00:44, Wayzin napisał:

You evul! Na stos z nim ;] I tortury widelcem, to jest to...

Co Ty masz z tym widelcem co? Jakiś syndrom widocznie, nowa choroba ^^ Każdego byś widelcem "potraktował"
Czuje że ma to związek z dzieciństwem...

Dnia 15.08.2007 o 00:44, Wayzin napisał:

Jak sam siebie tak oceniasz... Ale jakbyś chciał to mógłbyś zrobić błąd w delegacie, trzeba
tylko umieć :] Wtedy będzie adekwatnie i wszyscy będą szczęśliwi :)

Tiaa... Zaplanowany bład mógłby mieć jeszcze gorsze konsekwencje...
NuGGetPamiętaj, ni status się liczy.. Ważne że chociaż w jednym temacie jesteś znany, lubiany i szanowany i inne "any" "any" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak nie będe nikomu dawał linków do odpowiedniego tematu, nic nie będe robił, będe tylko wypowiadał się w temacie w którym wypowiadam sie od prawie trzystu dni (tyle jestem na forum) i tyle. Czasami zajże do Nocnych Marków:/ Bo na tym forum zaczyna już sie robić dziwnie, co by kto nie powiedział to zaraz pod spam, albo pseudomderowanie podchodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bo na tym forum zaczyna już sie robić dziwnie,

Dnia 15.08.2007 o 00:58, NuGGet napisał:

co by kto nie powiedział to zaraz pod spam, albo pseudomderowanie podchodzi:/


Widać że jesteś rozgoryczony, ale to co mówisz nie jest do końca prawdą. Moderator też człowiek (większość ;>) więc powinieneś zrozumieć że może akurat był zły, może akurat pokłócił się z dziewczyną/żoną. I nie przejmuj się. Liczy się osoba nie status. A sam zauważyłem że zwykłe "szaraczki" (jak ja) tak łatwo degrada nie dostają czyli jednak do czegoś doszedłeś na tym forum ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:44, MEZIL napisał:

Matki boskiej Antychryscie 666


Tak sobie ostatnio przygladam sie temu o czym piszesz w roznych tematach. W tym widze nie masz zupelnie nic do napisania. Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:57, Obi-wan Kenobii napisał:

Pamiętam jak klimos mówił iż do parnastu stron postów dochodziło ;]

Najmniej? Najwięcej może tak, ale nie najmniej ;D

Dnia 15.08.2007 o 00:57, Obi-wan Kenobii napisał:

Co Ty masz z tym widelcem co? Jakiś syndrom widocznie, nowa choroba ^^ Każdego byś widelcem
"potraktował"

Tiaa, ma się to we krwi... To tak jak syndrom obcej ręki w pewnym Tipsomaniaku z CD-A "z archwium X" czy jakoś tak :)

Dnia 15.08.2007 o 00:57, Obi-wan Kenobii napisał:

Czuje że ma to związek z dzieciństwem...

To źle czujesz ;P

Dnia 15.08.2007 o 00:57, Obi-wan Kenobii napisał:

Tiaa... Zaplanowany bład mógłby mieć jeszcze gorsze konsekwencje...

Możliwe, ale najlepiej się o tym dowiesz, sprawdzając to :)

@Nugget
Za kilka dni o tym zapomnisz i Ci ta depresja przejdzie... Użalasz się na sobą pod wpływem impulsu i to normalne, w końcu każdy degrad w jakimś sensie "boli" :] Mam nadzieję, że jednak nie będziesz dłużej się tym zamartwiać i znów będzie ten NuGGet, którego znam z kilka wątków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:46, otc napisał:

wygrałem 5 złotych dzięki Wojmanowi ;)


20% prosze przelac na moje konto, nalezy mi sie przeciez jakas prowizja od wygranej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. prawda, że Moderator też człowiek, ale według mnie emocje nie powinny wpływać na jego decyzje. To tak jak np. z sędzią. Też jest człowiekiem, więc jak jest zły to może skazać kogoś za kradzież na dożywocie? Moderator powinien zawsze oceniać sytuację i wykroczenie według swoich kryteriów, a nie kierować się tym, że: "dzisiaj jestem zły, dam komuś -10 do statusu!!!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:50, Harvenar napisał:

Przykra sprawa :/ Wojman jest ostry, widziałem już jak potrafi zaszaleć. Trzeba uważać, jak
akurat jest na posterunku, bo kara srogo.


Ostatnio bardzo zlagodnialem, to chyba widac. Niemiej jednak jak inaczej mam potraktowac uzytkownika, ktory juz wielokrotnie byl upominany, ba nawet degradowany za jakies wykroczenie jesli nie kolejnym tym razem wyzszym degradem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeehh... Tylko że u mnie to już chyba 8 degrad z kolei, przyznam sie że ze 3 z tych degradów były za spam i pseudomoderatorke, ale reszta to już przesada:/ Moderator nie powinien bardziej zaostrzać regulaminu jeśli jest np. zły, powinien zawsze działać SAM według regulaminu... Mszczenie sie na kimś jeśli się ma okazje za zły dzień w pracy to przesada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jeśli widzi że dana osoba już któryś raz z kolei zakłada ten sam temat bo w pierwszym mu nie chcą odpowiedzieć to takie coś potrafi wpienić człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 01:06, Harvenar napisał:

Hmm.. prawda, że Moderator też człowiek, ale według mnie emocje nie powinny wpływać na jego
decyzje. To tak jak np. z sędzią. Też jest człowiekiem, więc jak jest zły to może skazać kogoś
za kradzież na dożywocie? Moderator powinien zawsze oceniać sytuację i wykroczenie według swoich
kryteriów, a nie kierować się tym, że: "dzisiaj jestem zły, dam komuś -10 do statusu!!!" :P


Nie chodzi mi o to że moderator jak jest zły daje -10, bo jest zły. Chodzi mi o to że taki zły moderator robi się jakby bardziej czuły. To za co przy dobrym humorze dałby ostrzeżenie daje degrada itp. I nie można zarzucić że jest to niesłuszne, po prostu jest bardziej srogi pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, widać :) Szkoda tylko, że tym "posiłkiem" są ostrzeżenia, degrady i bany, taki nasz marny los :]
A po części zgadzam się z Tobą, w końcu - ileż to można. Zdarza się, że niechcący wlezie się do jakiegoś wątku praktycznie do zamknięcia i z pewnych niewyjaśnionych przyczyn dopisze się tam mimo woli. I wtedy ostrzeżenie/degrad i tak się zbiera, a potem o północy moderatorzy (pracownicy CDP też z resztą :)) zbierają swoje żniwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 01:03, yashima napisał:

może akurat pokłócił się z dziewczyną/żoną.


Zeby poklocic sie z dziewczyna/zona, nalezy najpierw miec dziewczyne/zone. :) Przyjalem prosta zasade - jesli mam zly humor na forum nie wlepiem degradow czy ostrzezen ani nie zamykam watkow. Po prostu na forum nie dzialam pod wplywem emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 01:10, NuGGet napisał:

eeehh... Tylko że u mnie to już chyba 8 degrad z kolei, przyznam sie że ze 3 z tych degradów
były za spam i pseudomoderatorke, ale reszta to już przesada:/

Ja jakoś nigdy nie dostałem degrada, nigdy. Nawet jak moderator miał koszmarny humor, to moje posty zawsze sprawdzam pięć razy, czy nie mogą kogoś urazić. Czasami boję się nawet przystopować dyskusji w temacie w którym dwie osoby się wyzywają, bo wysłałem już formularz. Po prostu nigdy nikogo nie pouczaj - moderator prędzej czy później temat zamknie. A spam to już kwestia tego, czy post rzeczywiście zgadza się z tematem napisanym na górze każdego okienka z dodawaniem posta, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 01:13, Wojman napisał:

/../ Przyjalem prosta zasade - jesli mam zly humor na forum nie wlepiem degradow czy ostrzezen ani nie zamykam > watkow. Po prostu na forum nie dzialam pod wplywem emocji.


Właśnie nie wiem dlaczego ale niektóre osoby myślą, że moderatorzy działają pod wpływem emocji a to przecież nie prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 01:13, Wayzin napisał:

Zdarza się, że niechcący wlezie się
do jakiegoś wątku praktycznie do zamknięcia i z pewnych niewyjaśnionych przyczyn dopisze się
tam mimo woli.


Jesli ktos pomaga uzytkownikowi to degrada czy ostrzezenia nie dostaje. Nie wiem czy zauwazyliscie, ale nikomu nie dalem degrada w zamknietych dzis watkach, kto przynajmniej podal link do odpowiedniego tematu. Za to kilu uzytkownikom wlepilem ostrzezenia/degrad za teksty w stylu "po co zakladasz watek, przyjdzie moderator i go zamknie". Sprawa byla poruszana wiele razy - jesli uwazacie, ze jakis temat jest do zamkniecia to sie do niego nie dopisujcie tylko wyslijcie nam maila poprzez formularz ze strony www.gram.pl/moderator albo indywidualnie skontaktujcie sie z jakims moderatorem. Skrzynki pocztowe w domenie moderator.gram.pl nie dostalismy po to, zeby bylo fajnie tylko po to, zeby sluzyly do kontaktu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować