Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 00:24, Wojman napisał:

No to dzis mamy rocznice. :) Juz rok minal odkad zostalem moderatorem na tym forum. Przez ten
rok naprawde wiele zeczy sie w moim zyciu zmienilo. Dzis jest dla mnie szczesliwy dzien. :)


Hehe...to można życzyć następnego miłego roku ;)...

@reykan

Witam ja Ciebie i resztę Marków :D.Wszyscy tutaj o wigilii...mi się jakoś już tego nie chce przypominać :P.Za dużo opłatku i wogóle...nie lubię takiej atmosfery :P.Dodać ,że u nas wigilia trwała...chyba 5 godzin O_o.Jedyna taka fajna rzecz to jest szalik ,który dostałem (Jaga xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

No to faktycznie. Nieźle powymyślali... My mieliśmy raczej zwyczajne życzenia ;]
A szkoda... Ostatnio mimo iż nie jestem jakiś taki medialny to zauważyłem, że to wszystko staje się takie drętwe :|
W gimnazjum za to były niezłe akcje ;] np. Na mikołajki penisy porcelanowe... Albo właśnie walki na jedzenie na Wigili... A teraz jakoś smętnie :(

@Nertis O kurde to dopiero przynudzali ;p ;] My mieliśmy jakieś 1,5 godziny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:43, Madoxx napisał:

No to faktycznie. Nieźle powymyślali... My mieliśmy raczej zwyczajne życzenia ;]
A szkoda... Ostatnio mimo iż nie jestem jakiś taki medialny to zauważyłem, że to wszystko staje
się takie drętwe :|
W gimnazjum za to były niezłe akcje ;] np. Na mikołajki penisy porcelanowe... Albo właśnie
walki na jedzenie na Wigili... A teraz jakoś smętnie :(


Taa...w gim to było coś ^^.My jakoś nigdy na mikołajki nie zdarzaliśmy dawać sobie prezentów ,więc wszystko przenosiliśmy na wigilie :D...a różne prezenty dostawało się ;) (raz dostałem wielką księgę jak się posługuje Windowsem xD...drugi raz dostałem takiego fajnego tasaka do rzeźni...nie jakiś z plastyki...autentyczny xD.Na ławce jest taki fajny ślad ,który jest kilku centymetrowej głębokości xD).

PS.Jak fajnie się zapowiada...całe ferie będę musiał chyba zapieprzać do pracy od 10-18...dużo to ja nie odpocznę (dodać ,że muszę jutro naganiać i w niedziele...bo handlowa niedziela...zaraz coś mnie trafii...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:26, Sztywny-pl napisał:

W którym mieście przekraczałeś granicę? :>


Kołbaskowo i było jeszcze drugie do którego pojechaliśmy, ale nazwy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:24, Wojman napisał:

No to dzis mamy rocznice. :) Juz rok minal odkad zostalem moderatorem na tym forum. Przez ten
rok naprawde wiele zeczy sie w moim zyciu zmienilo. Dzis jest dla mnie szczesliwy dzien. :)

Nie wiem co powiedzieć,
czy trzeba gratulować czy współczuć (joke)...

Mam takie pytanko - czy ostatnio, w ogóle jakiś moderator zagląda do tego tematu?
Bo ja pamiętam jeszcze czasy, gdy można było robić tutaj co się chciało. Potem nastał czas gdy roiło się tutaj od moderatorów, potem była zmiana godziny "otwarcia" tematu.
Teraz z kolei, ani nie widzę tutaj moderatorów a spamu jest co niemiara!

=====================================

Wiedzę, że znowu zaczyna się temat około świąteczny - już to przerabialiśmy, 3 dni temu bodajże...
Ale w sumie nie ma się co dziwić, święta za pasem - wszyscy (prawie) mają już wolne to gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
No to praktycznością wymiatały...
Najlepsze było to, że po tych porcelanowych p. i w. chciała wychowawczynie przestać z mikołajkami na przyszłość ;p ;] Ale udobruchaliśmy ją ;]

Ale twój taska i tak wygrał ;]

@balduran2
A o czym ciekawszym teraz można porozmawiać? ;p Może jakiś temat? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:48, balduran2 napisał:

Mam takie pytanko - czy ostatnio, w ogóle jakiś moderator zagląda do tego tematu?


Nie wiem, ale chyba mam jeszcze staus moderatora. :) Czemu takie zgłoszenia nie idą na formularz? Sprawą dawno bym sie zajal. A teraz jestem wiec... mozemy sobie porozmawiac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:49, reykan napisał:

5 godzin?! Hmm... Srogo:P No ale przynajmniej miałeś się czym ogrzać w drodze do domu:D


Fakt...ale z takim szalikiem sobie nie pochodzę po Warszawie (już to wiedzę...zaraz kilku-kilkudziesięciu na mnie by poszło xD).Zapomniałem dodać ,że dostałem jeszcze kubeczek...też Jagiellonii :D.
Może z innej beczki ;).Czy ktoś gra w CS''a ??Jakoś samemu się nie chce ,a bym sobie pograł z kimś ;).

@Madoxx

Dnia 22.12.2007 o 00:49, reykan napisał:

Ale twój taska i tak wygrał ;]


Nie wiem skąd ludzie biorą takie pomysły xD...a był naprawdę ostry :P.Jak to jest łamacz kości <trzyma teraz ten tasak w owej ręce> xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, bywasz w Warszawie? Ja tu nie noszę żadnego szalika, ale raczej wiem, co by Ci zrobili (a raczej czego nie- czyli nic xD). No ale w Białymstoku to dodałeś sobie chyba z +50 do reputacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:50, Wojman napisał:

Nie wiem, ale chyba mam jeszcze staus moderatora. :)

Nie chodzi przecież o obecną chwilę...

Dnia 22.12.2007 o 00:50, Wojman napisał:

Czemu takie zgłoszenia nie idą na formularz?

W sumie jeszcze nic nie wysyłałem,
bo sam przez dłuższy okres miałem "wolne" od NM i nie siedziałem. Dopiero kilka dni temu wróciłem do tematu i zauważyłem co się tutaj dzieje.

Dnia 22.12.2007 o 00:50, Wojman napisał:

Sprawą dawno bym sie zajal. A teraz jestem wiec... mozemy sobie porozmawiac. :)

Porozmawiać zawsze można...
Chodzi, o to że coraz częściej (znowu) pojawiają się tematy typu:
"To idę spać - dobranoc", albo "Otwieramy temat, to o czym dziś porozmawiamy" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:51, Nertis napisał:

Czy ktoś gra w CS''a ??Jakoś samemu się nie chce ,a bym sobie pograł z kimś ;).


Kurde no właśnie nie gram... Może masz Team Fortres 2? ;] To w tedy się piszę ;]

Dnia 22.12.2007 o 00:51, Nertis napisał:

Nie wiem skąd ludzie biorą takie pomysły xD...a był naprawdę ostry :P.Jak to jest łamacz kości
<trzyma teraz ten tasak w owej ręce> xD.


No to powiedz mi skąd ludzie biorą porcelanowe męskie przyrodzeni ;p ;]
A w ogóle używasz tego tasaka? Czy tak do ozdoby ;p ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:54, reykan napisał:

A co, bywasz w Warszawie? Ja tu nie noszę żadnego szalika, ale raczej wiem, co by Ci zrobili
(a raczej czego nie- czyli nic xD). No ale w Białymstoku to dodałeś sobie chyba z +50 do reputacji:P


Rzadko kiedy jestem w Warszawie...ale czasami bywam ;).Jeśli mi dobrze wiadomo to jest teraz konflikt pomiędzy kibicami Jagiellonii i Ligią...dodać do tego co się działo pod Zielonkami...masakra :/.No ,ale kibice Jagi też trochę przesadzili jakby nie patrzeć (taki ziomek rzucił cegłą w niebieskiego z bronią...no i pach dostał w nogę :/...).

@balduran2

Dnia 22.12.2007 o 00:54, reykan napisał:

Chodzi, o to że coraz częściej (znowu) pojawiają się tematy typu:
"To idę spać - dobranoc", albo "Otwieramy temat, to o czym dziś porozmawiamy" itp.


Tutaj się chyba zgodzę z tobą...ale w tym temacie też można rozmawiać o wszystkim ;)...o tym nie zapomnij (oczywiście te przykłady co mówiłeś to spam jak nie wiem co :P).

@Madoxx

Dnia 22.12.2007 o 00:54, reykan napisał:

Kurde no właśnie nie gram... Może masz Team Fortres 2? ;] To w tedy się piszę ;]


No niestety...nie gram ;(.

Dnia 22.12.2007 o 00:54, reykan napisał:

A w ogóle używasz tego tasaka? Czy tak do ozdoby ;p ;]


Mamie pożyczam gdy musi coś z jakimś większym mięsem zrobić xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak sobi zajrzałem na Twój GS i widzę, że interesujesz się trochę panem Kononowiczem:D Byłeś kiedyś u niego?
A tu kilka linków:
http://pl.youtube.com/watch?v=rPzktUfyYyw (dowiesz się, kto jest najlepszym politykiem w Polsce i sportowe informacje :D)
http://pl.youtube.com/watch?v=CHNnTYrYKiM&feature=related (kto jest idolem i kogo przytuli:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 01:00, reykan napisał:

A tak sobi zajrzałem na Twój GS i widzę, że interesujesz się trochę panem Kononowiczem:D Byłeś
kiedyś u niego?
A tu kilka linków:
http://pl.youtube.com/watch?v=rPzktUfyYyw (dowiesz się, kto jest najlepszym politykiem w Polsce
i sportowe informacje :D)
http://pl.youtube.com/watch?v=CHNnTYrYKiM&feature=related (kto jest idolem i kogo przytuli:P)


A no...troszkę się interesuje panem Krzysztofem (w końcu swój chłop nie?? :D).Dzięki za linki...tego jeszcze nie oglądałem xD.Być u niego nie byłem ,ale udało mi się go raz spotkać :D.
Niezłe jaja były jak poszedł zadać kilka pytań dla Tuska...zaczęli tam wyzywać ludzi od platfusów i ,że Konon pozwie Tuska do sądu ,bo nazwał go chorym człowiekiem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi się podobało zachowanie Tuska i ludzi na sali. Szczególnie tego faceta w pierwszym rzędzie, szkoda, że Czeczetkowicz mu odpowiednio nie odpowiedział. A jaka była kłótnia na zewnątrz xD To chyba nawet były prezydent Białegostoku w niej uczestniczył:D A oglądałeś jak był w programie Tok 2 szok (czy coś takiego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 01:11, reykan napisał:

Niezbyt mi się podobało zachowanie Tuska i ludzi na sali. Szczególnie tego faceta w pierwszym
rzędzie, szkoda, że Czeczetkowicz mu odpowiednio nie odpowiedział. A jaka była kłótnia na zewnątrz
xD To chyba nawet były prezydent Białegostoku w niej uczestniczył:D


Zamieszania o głupi mały mikrofon...potem jak przed wejściem czekali PO też rzucało epitetami :P.Troszkie chamskie też było nazywaniem Krzysztofa chorym...moim zdaniem on ma prawo do wyrażania własnych opinii...a PO nie pozwoliło mu się wypowiedzieć :/.

Dnia 22.12.2007 o 01:11, reykan napisał:

A oglądałeś jak był w programie
Tok 2 szok (czy coś takiego)?


Nie wiem dokładnie o czym mówisz ...może i oglądałem ,ale dokładnie to nie pamiętam xD...

PS.Właśnie sobie oglądam Bleach'a...i patrzę ,że nowy opening jest xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować