Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 02:56, sir durin napisał:

idę lulu dobre chociaż te dwie i pół godziny snu

Wiem ja mam tak samo tylko że na 7 i też nie wiem co to mam robić ale pewnie to co ty dobre i 2/3 godzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocnych marków :).
Co porabiacie w tę Wielkanocną noc? xD Ja właśnie zbijam majątek w GW sprzedając czekoladowe króliki i złote jajka interes się kręci. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie :) Ja dziś znów siedzę tak jak wczoraj i albo będę pisał, albo będę grał, zobaczymy jakie będą okoliczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) A co do porabiania to hmm raczej nic takiego:P Gram sobie tylko trochę w Rainbow Six. A jeżeli chodzi o weekend w ogóle to jeszcze odebrałem nowe DVD:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:08, Valentino S.A. napisał:

a ja siedzę przed kompem i nie wiem co mam ze sobą zrobic :)

Oł ja też :D Wczoraj tak samo, zamierzałem grać odkąd wstałem, siedziałem przed kompem do 3 w nocy i żadnej gry nie odpaliłem a planowałem nadrobić zaległości, dziś chyba też tak będzie. Jakoś mi się nic nie chce.
Oglądał ktoś Poranek Kojota? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmingus Dyngus.
Jakieś plany na jutro? ;D Ja raczej nie, pogoda nie pozwoli...pewnie znowu będę oblany z rana, przez mamę lub przez brata. I się przez nich nie wyśpię...
@143872
Ja nie, ja dziś oglądałem Króla Artura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:14, 143872 napisał:

Oglądał ktoś Poranek Kojota? ;>

Ten beznadziejny, polski film? Żarty sobie robisz?!
Wszystkie polskie produkcje tego typu, to jest totalne dno...
Już wolałem oglądać (po raz 3 chyba) całkiem niezłego "Króla Artura".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:17, sir durin napisał:

ostatnio oglądałem 6 pierwszy odcinków ,,drużyny A'''' pamięta może ktoś

No ba...
Jak można nie pamiętać tak świetnego serialu? Buźka, Hannibal, B.A i cała reszta.
Aczkolwiek, troszkę młodsi forumowicze - tacy, którzy mają teraz 15 i mniej, mogę tego serialu nie pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jest żałosny ale jest śmieszny, wszystkie polskie komedie sensacyjne są śmieszne i nie pogardzę takim filmem, można się czasem nieźle uśmiać ;) No ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja przed chwilą skończyłem grać w CS. Gra ktoś, albo chce się zmierzyć ze mną kiedyś? Jak tak to zapraszam na mój server. Oto IP: wolinserver.no-ip.pl. Najlepiej się umawiać ze mną w jakimś wpisie na GS. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 01:02, MagdalenaMM napisał:

...podczas których święta same się zrobią ;-) przygotowania do świąt tzn. pieczenie i
gotowanie najlepiej wychodzą w nocy, ale większość factówi tego nie wie, bo śpią albo
siedzą na kompie - najlepszy przykład: "A ja siedzę dziś na kompie odkąd wstałem, gdzieś
około 11 ..." do późna


Ale u mnie juz wszystko w tym roku jakos bylo wczesniej przygotowane. Wiec mozna bylo sobie pospac czy posiedziec przy kompie. A poza tym to nie o 11:00 tylko o 10:50 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i mają czego żałować najlepszy jest Murdock i jego odjazdy z tego co wiem to ten serial leciał tylko raz na Polsacie i podobno jeszcze kiedyś na jakiejś prywatnej stacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:21, 143872 napisał:

Może i jest żałosny ale jest śmieszny, wszystkie polskie komedie sensacyjne są śmieszne
i nie pogardzę takim filmem, można się czasem nieźle uśmiać ;) No ale co kto lubi.

Nie są śmieszne, tylko żałosne...
Coś nie może być śmieszne i tym samym żałosne.

sir durin ===> Pewnie, że mają czegoś żałować. Co do emisji, to jakieś kilka miesięcy temu widziałem tytuł tego serialu gdzieś w programie telewizyjnym - oczywiście na którejś ze stacji z platform cyfrowych. Teraz już się prawie nie robi takich seriali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:16, loytartoreto napisał:

Śmingus Dyngus.
Jakieś plany na jutro? ;D

Jakoś nigdy nie obchodziłem specjalnie tego dnia ale jutro chyba robię wyjątek. Jak pogoda nie będzie taka zła to idę z kolegami na jakąś wojnę :P A BTW dziś widziałem w wiadomościach jak grupka dzieciaków oblewała jakąś starszą kobietę wiadrem wody, jakie to jest przykre :/ Z 70 lat ma i co ona zrobi?

Dnia 24.03.2008 o 00:16, loytartoreto napisał:

Ja raczej nie, pogoda nie pozwoli...pewnie znowu będę oblany z rana, przez mamę lub przez brata. I się przez nich nie wyśpię...

Mnie mama co roku oblewa i co roku sobie przyrzekam że za ok mnie nie obleje ale jakoś mi to się nie udaje :P mnie też mama obudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:26, 143872 napisał:

Mnie mama co roku oblewa i co roku sobie przyrzekam że za ok mnie nie obleje ale jakoś
mi to się nie udaje :P mnie też mama obudzi :D


Mi też mama wparowuje do pokoju i oblewa wodą, ale dziś zamykam pokój na klucz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:25, balduran2 napisał:

Nie są śmieszne, tylko żałosne...
Coś nie może być śmieszne i tym samym żałosne.

No to może Ty to tak widzisz, ja potrafie sobie wyobrazić żałosną a zarazem śmieszną sytuację. Może masz inne poczucie humoru. Ludzie jakoś to oglądają i kręcą takie filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować