Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 01:00, hugoo napisał:

A oglądałeś może "Jak rozpętałem II Wojnę Światową"? IMO chyba najlepszy polski film,
oglądałem go już kilka razy za każdym razem rycząc ze śmiechu.

Jakże mógłbym nie oglądać...
To jest kolejny (jeden z niewielu) przykład dobrych polskich filmów.
Pamiętam, że za pierwszy razem oglądałem "Jak rozpętałem II Wojnę Światową" czarno-białą - jeszcze nie zremasterowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:56, Seqiu napisał:

W ogóle takie filmy jak Kiler, Chłopaki nie płaczą, E-MC kwadrat itp, to dla mnie uczta...;)

Ooo ... Chyba jeden co mnie rozumie :P Polskie komedie sensacyne są naprawdę dobre.
Z kolei tak jak Konował nie lubię polskich seriali typu D jak Debil czy inne świństwo. Mnogość wątków że sam nie wiesz o co chodzi. Tak samo jest z z tańcem z gwiazdami (i pokrene), zawsze wygrywa para najbardziej lubiana. Nie liczy się umiejętność tańczenia tylko osoba. "O! Pudzian tańczy, lubię go bo ma powera to wyślę smsa, a niech sobie wygra..." Z takim kretynizmem można się spotkać, gdyby było sprawiedliwe ocenianie to jeszcze jeszcze, show ujdzie w tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze lubie się pośmiać ze starych dobrych polskich komedii:
- Jak rozpętałem II wojnę światową
- Sami Swoi
- Kogel mogel
- Wyjście Awaryjne
Dla mnie to klasyka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:04, Seqiu napisał:

Ja zawsze lubie się pośmiać ze starych dobrych polskich komedii:
- Jak rozpętałem II wojnę światową
- Sami Swoi
- Kogel mogel
- Wyjście Awaryjne
Dla mnie to klasyka...;)

ile razy człowiek to widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:06, sir durin napisał:

> Ja zawsze lubie się pośmiać ze starych dobrych polskich komedii:
> - Jak rozpętałem II wojnę światową
> - Sami Swoi
> - Kogel mogel
> - Wyjście Awaryjne
> Dla mnie to klasyka...;)
ile razy człowiek to widział można sie czasem znudzić

miał być EDIT coś poszło nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:00, ak.47 napisał:

Heh, to chyba nie oglądałeś Czasu Apokalipsy Coppoli :P. To dopiero jest film ukazujący
piekło wojny, kawał świetnego kina jak dla mnie. Polecam :]


Oglądałem, wersje reżyserską i normalną :p Jakie tam piekło? :p Wojna jak każda inna. Zabijanie cywili, panienki itd :p Za nudny Czas Apokalipsy jak dla mnie, jest parę perełek jak surfowanie, gdy wkoło wojna i wietnamce, ale za mało tych głupot wojny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 01:06, sir durin napisał:

ile razy człowiek to widział

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie te filmy zawsze śmieszą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:59, balduran2 napisał:

No to możemy się kłócić ;P

Może dajmy sobie spokój :P

Dnia 24.03.2008 o 00:59, balduran2 napisał:

O...widzę, że zna się "Samych Swoich" - fakt niezłe filmy. Ale jest jeszcze kilka
innych dobrych polskich filmów (także komedii).

Hehe .. widzę że się zdziwiłeś :P Oglądam nie tylko "kretyńskie filmy" że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:07, M1chał napisał:

Oglądałem, wersje reżyserską i normalną :p Jakie tam piekło? :p Wojna jak każda inna.
Zabijanie cywili, panienki itd :p Za nudny Czas Apokalipsy jak dla mnie, jest parę perełek
jak surfowanie, gdy wkoło wojna i wietnamce, ale za mało tych głupot wojny :p


Bo o to w tym filmie chodziło, nie o masową roz*ebkę tylko o, hmm, przeżycia żołnierzy i ich dylematy :P. Ale nevermind ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:10, ak.47 napisał:

Bo o to w tym filmie chodziło, nie o masową roz*ebkę tylko o, hmm, przeżycia żołnierzy
i ich dylematy :P. Ale nevermind ;].

Nie mówię że masowa roz*ebka :p Jak bym chciał roz*ebke to bym sobie oglądnął Rambo 4 czy co tam teraz wyszło xD xD Ale te przeżycia właśnie były.. nie takie :p Może gdyby tylko na tym się skupił, gdyby nie było tego wątku z książki Camusa (o co chodziło w tym filmie jakby nie patrzeć x])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:10, Wintesun napisał:

Osobiście dla mnie polska kinematografia sięgnęła dna, ani nie chce mi się argumentować

Wiesz co, nie jest tak źle. Oglądałeś Katyń? Dostał nominację do Oscara. Film był naprawdę dobry, brawa dla Wajdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


śmieszą ale już nie tak jak kiedyś
to jest tak jak moja mama opowiadała jak za komuny pracowała z ciotką w Kujawiance (fabryka między innymi cukierków) mama pracowała przy cukierkach natomiast ciocia przy orzeszkach solonych i obie modły jeść ile chciały z taśmy, w rezultacie czego po jakimś czasie każda nie mogła patrzeć na wyrób przy którym pracowała zresztą do dzisiaj mama nie przepada za słodkim a ciocia za solonym i orzeszkami ziemnymi
morał jest taki że wszystko nam zbrzydnie jeśli będzie tego za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:16, 143872 napisał:

Wiesz co, nie jest tak źle. Oglądałeś Katyń? Dostał nominację do Oscara. Film był naprawdę
dobry, brawa dla Wajdy ;)

Wajda...ale ile on już jest w polskiej kinematografii? Największą tragedią polskiego kina, są ci niby utalentowani, młodzi reżyserzy za piątaka. Brak perspektyw na przyszłość, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację. Jak to napisałeś to sobie przypomniałem gościa który pisał w temacie o Gothicu że przeszedł go ponad 50 razy. I tak mu nie wierzę, pewnie chciał być fajny. Zrozumiem jeszcze jakiegoś dynamicznego shootera ale RPG?! Przecież za 3-4 razem znasz fabułę za pamięć i odechciewa się grać. Fakt, co za dużo to nie zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:21, 143872 napisał:

Tak masz rację. Jak to napisałeś to sobie przypomniałem gościa który pisał w temacie
o Gothicu że przeszedł go ponad 50 razy. I tak mu nie wierzę, pewnie chciał być fajny.
Zrozumiem jeszcze jakiegoś dynamicznego shootera ale RPG?! Przecież za 3-4 razem znasz
fabułę za pamięć i odechciewa się grać. Fakt, co za dużo to nie zdrowo ;)


Ja przeszedłem ponadf 20 razy Tekkena, wystarczy wygrać 10 walk i już jest koniec, ale jak przejść Gothica, to by mu pół roku zabrało ostrego szarpania w to.... Choć ja widziałem takie gry gdzie ludzie mieli na liczniku ponad 999 godzin grania w gre, a licznik już nie liczył dalej, jednakże takim fanboyom jak ten z Gothica bym nie ufał. I dobrze zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesadził chociaż sam wiele razy zaczynałem G1 i nie kończyłem to głownie dlatego że początek strasznie mi się podobał te próby wybicia się i kombinowanie skąd tu wziąć forsę na nowy przedmiot czyli po prostu aby przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:24, Wintesun napisał:

Ja przeszedłem ponadf 20 razy Tekkena

No dobra Tekken to co innego, ja przeszedłem Max Payne 2 też grubo ponad 20 razy, ta gra jest kultowa dla mnie ;)

Dnia 24.03.2008 o 01:24, Wintesun napisał:

jednakże takim fanboyom jak ten z Gothica bym nie ufał. I dobrze zrobiłeś.

A Ty byś uwierzył? Ja jak ostatnio przechodziłem Gothica to grałem już na siłę żeby go dokończyć, pod koniec nie chciało mi się już grać ale nie po to zaczynałem żeby go nie skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować