Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Haj hoł Nocni Markowie!
U was też taka porąbana podgodała była? Śniegg, słońce, deszcze, śnieg słońce itd.
No nic biorę się za GW i CoD''a 4, ale nie martwcie się pospamię trochę dzisiaj na forum ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 00:54, pizmak666 napisał:

może wczoraj jakoś, czy przedwczoraj... nie każ wytężać mojego umysłu tak bardzo o tej
porze :P


Hmm...u mnie w tej chwili mój umysł pracuje na minimalnych obrotach...zaraz rozładuje się jak mój laptop i będzie koniec xD.

Dnia 21.03.2008 o 00:54, pizmak666 napisał:

ale sam zauważyłeś, że jedna jest real time, druga turowa. imho to tak jak porównywać
rozbudowanego RPG''a z h&s. niby podobnie, a jednak jakoś ciężko uznać to za sensowne
porównanie. nie sądzisz? ;]


Hmm...niby tak ,ale zarazem nie :P.Z jednej strony to jest dobre porównanie ,bo obie gry reprezentują strategie ,ale też zarazem jest to takie sobie porównanie ,bo jedna gra jest w czasie rzeczywistym ,a druga nie...pokręciłeś mną i nie wiem już o co chodziło dokładnie... xP

I takie zapytanie...co może mi zajmować miejsce na dysku choć sam dysk jakby tego nie wychwytuje (wygląda to tak ,że dysk mi pokazuje ,że jest wolnego 7 GB ,ale gdy sprawdzam ile pliki zajmują wychodzi mi na to ,że 5 GB znikło...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 01:05, Nertis napisał:

I takie zapytanie...co może mi zajmować miejsce na dysku choć sam dysk jakby tego nie
wychwytuje (wygląda to tak ,że dysk mi pokazuje ,że jest wolnego 7 GB ,ale gdy sprawdzam
ile pliki zajmują wychodzi mi na to ,że 5 GB znikło...)?

Ukryte foldery z treściami od 18+ lat x] Te treści to kobiety, niekoniecznie ubrane :p x]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 01:05, Nertis napisał:

Hmm...


może czas iść spać? :P

Dnia 21.03.2008 o 01:05, Nertis napisał:

Hmm...niby tak ,ale zarazem nie :P.Z jednej strony to jest dobre porównanie ,bo obie
gry reprezentują strategie ,ale też zarazem jest to takie sobie porównanie ,bo jedna
gra jest w czasie rzeczywistym ,a druga nie...pokręciłeś mną i nie wiem już o co chodziło
dokładnie... xP


widzisz jak łatwo można człowieka w zamęt wprowadzić? x]
owszem, każde gry można porównać,a le dla mnie bardziej wartościowe są te które prezentują gry o bardziej zbliżonych rozgrywkach, niż te między HoMM a WarCraftem... ale tak, można i te porównać i nikt na tym nie straci ani nie będzie zgrzytał zębami tak jak ja, zapewne :P

Dnia 21.03.2008 o 01:05, Nertis napisał:

I takie zapytanie...


istnieje coś takiego jak pliki tymczasowe, jak coś ściągasz czasem pozostają śmieci, po przeglądaniu stron też, po kopiowaniu itp pierdołach chyba też i to właśnie to chyba zajmuje dodatkowe miejsce, którego na pierwszy rzut oka nie widać... ale pewien nie jestem.


a Stalker tylko o jednym.... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 01:09, M1chał napisał:

Ukryte foldery z treściami od 18+ lat x] Te treści do kobiety, niekoniecznie ubrane :p
x]]


O takiej treści tematycznej foldery są odkryte więc to nie w tym rzecz...hmm...czekaj...a to w ogóle jest na innym dysku xP.

@pizmak666

Dnia 21.03.2008 o 01:09, M1chał napisał:

może czas iść spać? :P


Z chęcią...tylko dokończę odpowiedź ;).

Dnia 21.03.2008 o 01:09, M1chał napisał:

widzisz jak łatwo można człowieka w zamęt wprowadzić? x]


Owszem...jeszcze ,że ludzie słabo są myślący w nocy...

Dnia 21.03.2008 o 01:09, M1chał napisał:

owszem, każde gry można porównać,a le dla mnie bardziej wartościowe są te które prezentują gry o bardziej
zbliżonych rozgrywkach, niż te między HoMM a WarCraftem... ale tak, można i te porównać i nikt na tym nie
straci ani nie będzie zgrzytał zębami tak jak ja, zapewne :P


Najlepiej po prostu puścić coś takiego w niepamięć i tyle jeśli ci to nie odpowiada ;).Ja też czasami lubię porównywać jakieś rzeczy ,choć one nie pasują ni w 5 ,ni w 10 xD.

Dnia 21.03.2008 o 01:09, M1chał napisał:

istnieje coś takiego jak pliki tymczasowe...


Zapewne powiadasz o tempie...już go wcześniej czyściłem (uzbierało się tam ponad 2 GB śmieci...OMG).Teraz jest czyściutki ,a tak pozatym to pokazywałoby mi zajmowane miejsce też przez temp...sam nie wiem już :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 01:15, Nertis napisał:

O takiej treści tematycznej foldery są odkryte więc to nie w tym rzecz...hmm...czekaj...a
to w ogóle jest na innym dysku xP.


lol... xD

Dnia 21.03.2008 o 01:15, Nertis napisał:

Z chęcią...tylko dokończę odpowiedź ;).


miło ;]

Dnia 21.03.2008 o 01:15, Nertis napisał:

Najlepiej po prostu puścić coś takiego w niepamięć i tyle jeśli ci to nie odpowiada ;).Ja
też czasami lubię porównywać jakieś rzeczy ,choć one nie pasują ni w 5 ,ni w 10 xD.


ha! tak jak robią wszyscy, którzy próbują udowodnić mi coś, co jest totalną bzdurą. wtedy dają takie z du*y porównania, że aż się płakać chce. stąd moja awersja do porównywania czegoś, co jest ni w 5 ni w 10.
ale żebyś nie pomyślał, że to do Ciebie pije teraz :P

Dnia 21.03.2008 o 01:15, Nertis napisał:

Zapewne powiadasz o tempie...


no to jak nie to, to ja nie wiem co... zresztą, nie jestem zbyt kompetentną osobą do takich porad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 04:03, Wojman napisał:

Ja tam jakos nigdy za Heroes of Might and Magic nie przepadalem.


Wyrazy współczucia. ;-)

>Ale z tego co slyszalem to czesc czwarta w sumie jest najgorsza w tej serii.

Są głosy i pogłosy;-).
Premierowe wydanie nie było najlepsze, to fakt. Ale idąc tym tropem premierowe wydanie HoM&M V również nie było najlepsze. Choć ja jakoś nie przekonałem się do HoM&M V. Może dlatego, że jestem już starszy i nie mam tak jak kiedyś czasu na marnowanie czasu w granie zbugowane gry. Poza tym kampania do piątki była tak nudna, że aż zasne chyba;-)

Tak naprawdę to kwestia gustu i oczekiwań.

->Nertis

W poszukiwaniu zaginionych gigabajtów :D Fajna sprawa, można ciekawe rzeczy odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:17, 143872 napisał:

Coś głucho dzisiaj, nocne marki, chyba nie śpicie? Jak święta? ;)


Święta idą dobrze. Tylko nie wiem jak ja rano do kościoła wstanę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:19, Pawciu45 napisał:

> Coś głucho dzisiaj, nocne marki, chyba nie śpicie? Jak święta? ;)

Święta idą dobrze. Tylko nie wiem jak ja rano do kościoła wstanę.;)


Nocne marki rzadko chodzą na rezurekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:20, Tomicha napisał:

Nocne marki rzadko chodzą na rezurekcję.


rezurekcja - wybacz, ale nie znam lub nie pamiętam znaczenia tego słowa.;) Wytłumacz o co ci chodzi, please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:23, Pawciu45 napisał:

> Nocne marki rzadko chodzą na rezurekcję.

rezurekcja - wybacz, ale nie znam lub nie pamiętam znaczenia tego słowa.;) Wytłumacz
o co ci chodzi, please.


To jest ta poranna msza o 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:17, 143872 napisał:

Coś głucho dzisiaj, nocne marki, chyba nie śpicie? Jak święta? ;)


Jakoś idzie. Ale właśnie zdałem sobie sprawę, że mija połowa mojego dwutygodniowego urlopu. A mam wrażenie jakbym dopiero do domu wrócił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Ty masz jeszcze tydzień a ja jak sobie pomyślę że we wtorek czy środę (nawet nie wiem) do szkoły to mine skręca :/ A dziś to chyba nockę robię, pogram trochę bo mam zaległości w grach, nie mam czasu grać, trzeba korzystać z wolnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:24, Tomicha napisał:

To jest ta poranna msza o 6 rano.


No to ja muszę iść do Kościoła za pięć i pół godziny. Wiedziałem, że mi się to słowo gdzieś o uszy obiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:28, 143872 napisał:

No Ty masz jeszcze tydzień a ja jak sobie pomyślę że we wtorek czy środę (nawet nie wiem) do szkoły to mine skręca :/

Tylko ty sobie będziesz pół czerwca, cały lipiec i sierpień siedział w domu a mnie może na tydzień, max. dwa uda się gdzieś wyskoczyć :|

Dnia 23.03.2008 o 00:28, 143872 napisał:

A dziś to chyba nockę robię, pogram trochę bo mam zaległości w grach, nie mam czasu grać, trzeba korzystać z wolnego :p

Ja niestety zaległości nie ponadrabiam, bo brat okupuje właśnie mojego Xboxa. Muszę zadowolić się Guild Wars tymczasowo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:32, Klimos napisał:

Tylko ty sobie będziesz pół czerwca, cały lipiec i sierpień siedział w domu a mnie może
na tydzień, max. dwa uda się gdzieś wyskoczyć :|

Ehh ... Dla mnie za dużo tych wakacji. Mogli by skrócić i dać w zamian jesienną i wiosenną przerwę.

Dnia 23.03.2008 o 00:32, Klimos napisał:

Ja niestety zaległości nie ponadrabiam, bo brat okupuje właśnie mojego Xboxa. Muszę zadowolić
się Guild Wars tymczasowo ;]

Jak młodszy to go wygoń :D Ja mam (nie)fajnie bo mam chate wolną i sobie gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:37, 143872 napisał:

Ehh ... Dla mnie za dużo tych wakacji. Mogli by skrócić i dać w zamian jesienną i wiosenną przerwę.

Pójdziesz na studia, to będziesz miał jeszcze cały wrzesień wolny (oczywiście gdy uda Ci się uniknąć sesji poprawkowej :P)

Dnia 23.03.2008 o 00:37, 143872 napisał:

Jak młodszy to go wygoń :D Ja mam (nie)fajnie bo mam chate wolną i sobie gram :P

Nie no niech se pogra. Za tydzień mu klocka zabieram, a swojego będzie miał nie wcześniej niż przed końcem roku szkolnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loooj jutro Świąteczne sniadanie ...
Jeczcze mnie bedą do Kościoła ciągnąć z rana ...
Az sie spac nie chce isc ...
EDIT: Klimos ja tam bym wolal grac na blaszaku nic na X boxie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować