Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 01:30, 143872 napisał:

To witaj w klubie, mnie też początek odrzucił, dlatego nigdy nie skończyłem jedynki :]

może źle się wyraziłem ale właśnie początek mi się podobał i tylko w niego grałem bo resztę to już znałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się wepchnę tak przed snem :-)

Dnia 24.03.2008 o 01:29, 143872 napisał:

No dobra Tekken to co innego, ja przeszedłem Max Payne 2 też grubo ponad 20 razy, ta
gra jest kultowa dla mnie ;)

Ja Maxa 1 przeszedłem trzy czy tam cztery razy, na coraz wyższym poziomie trudności i gdy przechodziłem go po raz ostatni to coś mnie trafiało normalnie, gierka była tak diabelnie wkurzająca na najwyższym że szału dostawałem. Gdy rozwaliłem tych 20 ziomków w "misji dodatkowej" na końcu najwyższego poziomu trudności to powiedziałem sobie "Nigdy więcej nie chce widzieć tej gry na oczy, NIGDY!"
Jeśli ktoś chce jakąś gierkę przejść pare razy to proponuje Baldur''s Gate, jest kilka motywów sprawiających że gra ma wysoką "replayowalność" jak kilka romansów, oddzielne Twierdze dla każdej klasy (można zostać szefem gildii złodziejskiej, magiem z własną "wieżą" albo władcą ziemskim) Że nie wspominam o masie modów które potrafią grę urozmaicić zarówno o nowe przedmioty, postacie, questy, przeciwników itd. itp. jak i Diabelnie ją utrudnić, tak że staje się wyzwaniem (Tactics) Baldursik to jest gra na lata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:36, Hubi Koshi napisał:

coś mnie trafiało normalnie, gierka była tak diabelnie wkurzająca na najwyższym że szału dostawałem.

Ja byłem kiedyś takim idiotą że jak grałem we FlatOuta to dostawałem białej gorączki bo mi nie wychodziło. A że miałem talefon pod ręką to go ... pogryzłem :D Rozlał się kwarc na wyświetlaczu no i zamiast do naprawy kupiłem jakiegoś czarmo białego sieensa za 30zł. Ale byłem głupi :/ Ale żałowałem :D

Dnia 24.03.2008 o 01:36, Hubi Koshi napisał:

proponuje Baldur''s Gate

A w Baldura nigdy nie grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:42, 143872 napisał:

A w Baldura nigdy nie grałem ;)

Oj chłopie...to mi się naraziłeś...
Jak można nie grać w sagę BG? Nie dość, że jest to już kultowa gra, to ostatnio była reedycja i można była całą sage nabyć za 20 zł.
Nie dobrze się dzieje, na tym świecie... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:15, M1chał napisał:

Nie mówię że masowa roz*ebka :p Jak bym chciał roz*ebke to bym sobie oglądnął Rambo 4
czy co tam teraz wyszło xD xD Ale te przeżycia właśnie były.. nie takie :p Może gdyby
tylko na tym się skupił, gdyby nie było tego wątku z książki Camusa (o co chodziło w
tym filmie jakby nie patrzeć x])

Po pierwsze: Konrada (ew. Conrada jak kto woli angielską wersję), a nie Camusa...
Cudze chwalicie, swego nie znacie...

A po drugie: bez tego wątku nie byłoby filmu, bo to na jego podstawie Coppola wymyślił cały ten obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tak wyszło choć kiedyś planowałem kupić :P A grałeś może w Original War ? Dla mnie właśnie ta gra jest kultowa, jedna z najlepszych w jakie w życiu grałem tuż obok Knights & Merchants :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:23, A-cis napisał:

Dostałeś mojego maila? Pisałem na "moderator", bo na tlen nie chciało mi jakoś pójść.


Nie na moja skrzynke moderatorska nie dostalem od Ciebie maila. Napisz na wojman[at]sztab.com powinien mail dotrzec bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:46, windows00 napisał:

Po pierwsze: Konrada (ew. Conrada jak kto woli angielską wersję), a nie Camusa...
Cudze chwalicie, swego nie znacie...


Może i tak :p

Dnia 24.03.2008 o 01:46, windows00 napisał:

A po drugie: bez tego wątku nie byłoby filmu, bo to na jego podstawie Coppola wymyślił
cały ten obraz.


No wiem, dlatego napisałem - (o co chodziło w tym filmie jakby nie patrzeć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A grałeś może w Original War ? Dla mnie właśnie ta gra jest kultowa,
no to witam kolegę a kogo wybierasz Jankesów czy tez Ruskich gra jest świetna właśnie robie sobie małe powtórzenie

EDIT
dla mnie ranga jest tylko dodatkiem nie celem dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:46, 143872 napisał:

A grałeś może w Original War ? Dla


Hjamibugery... pamietam te gre. I strasznie mi sie ona podobala. Co ciekawe jej edycja premierowa kosztowala 29.90 PLN, bo byloa w Extra Grze, a jej polska wersja jezykowa to moim zdaniem jedna z najlepiej przygotowanych. Wystarczy posluchac jak Rosjanie mowia w tej grze, po prostu cudo. Bede musial kiedys do Orginal War wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruscy mają ciekawszą kampanię choć czasem zniechęcają mnie ich pierwsze misje :P Ale wolę ich, trudny wybór bo fabuła tej gry jest mocnym atutem. Ostatnio próbowałem moda vip clan story, strasznie trudny że mała bania :D Ale autor miał łeb żeby stworzyć coś tak dobrego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:46, 143872 napisał:

No jakoś tak wyszło choć kiedyś planowałem kupić :P

To kupuj - na co czekasz?!

Dnia 24.03.2008 o 01:46, 143872 napisał:

A grałeś może w Original War ? Dla mnie właśnie ta gra jest kultowa, jedna z najlepszych w jakie w życiu grałem
tuż obok Knights & Merchants :]

Nie grałem...
Ale tu nie chodzi o to, że Saga BG jest dla mnie kultowa - tylko dla całego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:53, Wojman napisał:

> A grałeś może w Original War ? Dla

Hjamibugery... pamietam te gre. I strasznie mi sie ona podobala. Co ciekawe jej edycja
premierowa kosztowala 29.90 PLN, bo byloa w Extra Grze, a jej polska wersja jezykowa
to moim zdaniem jedna z najlepiej przygotowanych. Wystarczy posluchac jak Rosjanie mowia
w tej grze, po prostu cudo. Bede musial kiedys do Orginal War wrocic.

szczególnie wypowiedzi Franka są nie zapomniane zresztą jego osoba też

143872
kampania ruskich najlepsza ale ciekawe postacie są za to u jankesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:55, balduran2 napisał:

Nie grałem...

No to teraz to Ty mi podpadłeś :P

@sir durin
No ruska kampania ciut lepsza, ale moja ulubiona misja należy do amerykanów, otóż chodzi mi o 14 misję Pojedynek :) Do ruskich należy jedyna postać którą można zrobić wszystko na 10 poziomie, Nikita Kozłow jest taki zdolny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zresztą obydwie kampanie są świetne ale w rosyjskiej to czuć ten system komunistyczny moją ulubiona postacią jest Frank Forsyth pozwolę sobie na umieszczenie jego prezentacji przed Macmillanem

Henry Lynch: Pan porucznik pozwoli, to jest kapral Frank Forsyth, najlepszy zwiadowca w historii Ameryki! Mógłby zrobić zdjęcia pańskim plombom zanim by siępan zorientował
John Macmillan: Zajmujecie się czymś oprócz stomatologii?

EDIT
Skąd można ściągnąć tego moda co mówiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, klimat czuć ;) Frank ma dobre teksty podobały mi się typu: "Nie wiedziałem że mam aż tyle krwi"; "Mamy zdjąć ciuchy i dołączyć do nich? Beze mnie."; "Lisa, Ty żyjesz?! Ruscy muszą się nieźle obijać."; Albo jak rozmawiał z małoludem:"Lewa noga! Ile razy mam Ci powtarzać zanim zrozumiesz, Jesteś kobitką zaczynasz od lewej. No, trzy, cztery..." Było tego wiele, może troche się pomyliłem ale jakoś tak to szło :P
Z rusków to lubiałem Jelenę Kirilijenkową i Pietrowową :P
Załączę screena z gry :P Kiedyś robiłem kilkadziesiąt i mam jeszcze na dysku, mogę wrzucić jeszcze jakiś :P

20080324022612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu ja rozpoczynam..
Haj hoł Nocni Markowie. Czy Wy też to czujecie, że jutro trza wracac do szkoły, a dłuższe wolne zapowiada się w Maju, czyli długi weekend.
@143872
W tej misji co masz na screenie to ja zazwyczaj brałem Gorkiego, kilku bazookowców, 2 medyków i od razu szedłem rozwalić bazę Amerykańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 00:13, loytartoreto napisał:

Haj hoł Nocni Markowie.


eh.. witaj ; ) ciężka to noc się szykuje...

Dnia 25.03.2008 o 00:13, loytartoreto napisał:

Czy Wy też to czujecie, że jutro trza wracac do szkoły, a dłuższe
wolne zapowiada się w Maju, czyli długi weekend.


meh, zostało ponad 31h i znowu wyląduję w szkole... :/ jedyne co mnie cieszy, to to, że jeszcze przed majowym weekendem będę miał tydzień relaksu - jadę do egiptu ;D jeszcze 3 tygodnie i będę się smażył w cudownym słonku. huhu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować