Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 00:27, Ryan Cooper napisał:

Mi też mama wparowuje do pokoju i oblewa wodą, ale dziś zamykam pokój na klucz. :)

Ja to najwyżej mogę zamknąć drzwi na klamkę ^^ Ale w sumie już dziś jest lany poniedziałek to mogę teraz mamę oblać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co piszecie i...OMG jutro lany poniedziałek! A właściwie to dziś! No nie! I znowu będę musiał zabarykadować się w pokoju na noc ;PP. Kompletnie zapomniałem ;PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:29, 143872 napisał:

No to może Ty to tak widzisz, ja potrafie sobie wyobrazić żałosną a zarazem śmieszną
sytuację. Może masz inne poczucie humoru. Ludzie jakoś to oglądają i kręcą takie filmy.


Polskie komedie nie są złe. Przykład: Job, czyli ostatnia szara komórka (naprawdę świetny film, polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:29, 143872 napisał:

No to może Ty to tak widzisz, ja potrafie sobie wyobrazić żałosną a zarazem śmieszną
sytuację. Może masz inne poczucie humoru. Ludzie jakoś to oglądają i kręcą takie filmy.

Te produkcje są infantylne - śmieszą głównie dzieci i młodzież, a na dodatek ciągle są z tymi samymi (nudnymi) aktorami.

sir durin ===> Czyżby serial był gdzieś wydawany na DVD? Czy też jakieś tzn. wideo na życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:31, balduran2 napisał:

Te produkcje są infantylne - śmieszą głównie dzieci i młodzież, a na dodatek ciągle są
z tymi samymi (nudnymi) aktorami.

Ohh ... Widzę starszyzna się odezwała ^^ Aktorów nie nazwałbym nudnymi bo potrafią grać bardzo dobrze. Niedosyć że teks jest dobry to jeszcze jego interpretacja jest porządna. No ale może Ty trawisz inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:38, 143872 napisał:

Ohh ... Widzę starszyzna się odezwała ^^

??

Dnia 24.03.2008 o 00:38, 143872 napisał:

Aktorów nie nazwałbym nudnymi bo potrafią grać bardzo dobrze.

Do czasu...

Dnia 24.03.2008 o 00:38, 143872 napisał:

Niedosyć że teks jest dobry to jeszcze jego interpretacja jest porządna.

Może i niektóre (bardzo mały procent) teksty są dobre i podtekst też. Ale cała reszta jest denna.

Dnia 24.03.2008 o 00:38, 143872 napisał:

No ale może Ty trawisz inne tematy.

Ja bardzo lubię komedie - ale jakieś porządne. Nawet jakieś polskie mi się podobają - może kilka ich jest, ale to głównie starsze filmy - z przed 20-30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

??

No tak można wywnioskować z tego co pisałeś.

Dnia 24.03.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

Do czasu...

No ale jednak.

Dnia 24.03.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

Może i niektóre (bardzo mały procent) teksty są dobre i podtekst też. Ale cała reszta jest denna.

No ja bym powiedział że bardzo mały procent nie jest dobry. A reszta jest ok.

Dnia 24.03.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

Ja bardzo lubię komedie - ale jakieś porządne. Nawet jakieś polskie mi się podobają -
może kilka ich jest, ale to głównie starsze filmy - z przed 20-30 lat.

No np. Sami Swoi, ten film bardzo mi się podobał, dużo humoru, fabuła, wykonanie, ogólnie był dobry. Lubie też filmy oparte na faktach, niektóre potrafią nieźle wjechać na psychę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:16, balduran2 napisał:

> Oglądał ktoś Poranek Kojota? ;>
Ten beznadziejny, polski film? Żarty sobie robisz?!
Wszystkie polskie produkcje tego typu, to jest totalne dno...
Już wolałem oglądać (po raz 3 chyba) całkiem niezłego "Króla Artura".


zamiast tej kłótni powyżej po prostu powiedz, że nie lubisz komedii "romantycznych", ja zresztą także a szczególnie polskich. Ogólnie zauważyłam, że polskie filmy i seriale są głupiutkie i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że polskie seriale są do bani. Kompletnie nie trawię "M jak Miłość" , "Na Wspólnej" , "Kryminalnych" i tym podobne szajsy. W ogóle ostatnio kompletnie nie mam co oglądać w tv chociaż mam satelite :P ! Tańce z gwiazdami( i tego typu show) nie trawię. Nawet ostatnio filmy na HBO jakieś nieciekawe się zrobiły! Jedyne co oglądam to jeden serial na Canal+, Simpsonowie. Uwielbiam ten serial animowany, świetny humor(leci od poniedziałku do piątku o 20:10). Jak leci jakiś mecz piłki nożnej to też oglądnę(nie zawsze). Wieczorne informacje także. I to byłoby na tyle...z jednej strony fajnie, nie tracę dużo czasu przed tv(góra 1,5 h na dzień) ale z drugiej, czy telewizja uległa swego rodzaju degradacji? Kiedyś poświęcałem więcej czasu na tv. Może to przez pojawienie się masy seriali, telenowel z wenezueli, i głupich show? Jak uważacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:51, MagdalenaMM napisał:

zamiast tej kłótni powyżej po prostu powiedz, że nie lubisz komedii "romantycznych",
ja zresztą także a szczególnie polskich. Ogólnie zauważyłam, że polskie filmy i seriale
są głupiutkie i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

No masz rację bo są głupie. Każdy inaczej to odbiera, dla mnie są często śmieszne. Zresztą wolę oglądać polskie komedie niż jakieś Wenezuelskie telenowele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle chodze późno spać, nawet w tygodniu nauki potrafie zasypiać o 1-2, gdy o 7 trzeba wstać:P Zawsze wmawiam sobie, że to taka wprawka do życia studenckiego na akademii medycznej. W sumie nie widze nic złego w chodzeniu spać o tak później porze. Pozatym po północy genialnie szybko i sprawnie idą mi zadania z chemii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :]

Właśnie skończyłem oglądać Full Metal Jacket. Świetny film. Jak żaden inny film ukazuje czym jest piekło wojny. Do pojedynku mógłby stanąć Stalingrad :] Ale dla mnie FMJ lepszy :] Może dlatego że akcja osadzona w Wietnamie a wojna wietnamska to jedyna wojna która mnie przeraża :p :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie polskie filmy, jednak za serialami nie przepadam. Wole te amerykańskie, np Lost, czy Prison Break. Dzisiaj leciał jeden z moich ulubionych filmów - Poranek Kojota. Oczywiście miałem do wyboru Króla Artura, lub ten Poranek i bez wahania wybrałem ten drugi, mimo że nie oglądałem jeszcze Artura...;)
W ogóle takie filmy jak Kiler, Chłopaki nie płaczą, E-MC kwadrat itp, to dla mnie uczta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:55, M1chał napisał:

Może dlatego że akcja osadzona w Wietnamie a wojna wietnamska to jedyna wojna która
mnie przeraża :p :]

Jedyna? :P
II wojna światowa przecież jest bardziej przerażająca IMO. A tego filmu nie oglądałem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:50, 143872 napisał:

No tak można wywnioskować z tego co pisałeś.

Niby można, ale nie do końca o to mi chodziło.

Dnia 24.03.2008 o 00:50, 143872 napisał:

No ja bym powiedział że bardzo mały procent nie jest dobry. A reszta jest ok.

No to możemy się kłócić ;P

Dnia 24.03.2008 o 00:50, 143872 napisał:

No np. Sami Swoi, ten film bardzo mi się podobał...

O...widzę, że zna się "Samych Swoich" - fakt niezłe filmy. Ale jest jeszcze kilka innych dobrych polskich filmów (także komedii).

MagdalenaMM ===> A czy ja kiedykolwiek mówiłem, że nie lubię komedii romantycznych? Niektóre są fajne ;P
Ale faktycznie - większość polskich filmów i seriali, jest beznadziejna - przy czym wcale nie śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:43, balduran2 napisał:

> Ohh ... Widzę starszyzna się odezwała ^^
??
> Aktorów nie nazwałbym nudnymi bo potrafią grać bardzo dobrze.
Do czasu...
> Niedosyć że teks jest dobry to jeszcze jego interpretacja jest porządna.
Może i niektóre (bardzo mały procent) teksty są dobre i podtekst też. Ale cała reszta
jest denna.
> No ale może Ty trawisz inne tematy.
Ja bardzo lubię komedie - ale jakieś porządne. Nawet jakieś polskie mi się podobają -
może kilka ich jest, ale to głównie starsze filmy - z przed 20-30 lat.


A oglądałeś może "Jak rozpętałem II Wojnę Światową"? IMO chyba najlepszy polski film, oglądałem go już kilka razy za każdym razem rycząc ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 00:55, M1chał napisał:

Właśnie skończyłem oglądać Full Metal Jacket. Świetny film. Jak żaden inny film ukazuje
czym jest piekło wojny. Do pojedynku mógłby stanąć Stalingrad :] Ale dla mnie FMJ lepszy
:] Może dlatego że akcja osadzona w Wietnamie a wojna wietnamska to jedyna wojna która
mnie przeraża :p :]


Heh, to chyba nie oglądałeś Czasu Apokalipsy Coppoli :P. To dopiero jest film ukazujący piekło wojny, kawał świetnego kina jak dla mnie. Polecam :].

A co do polskich komedii - chyba już z nich wyrosłem ;). W sumie oprócz Kilera nic mi się już nie podoba, z tych nowych oczywiście. Bo jeśli chodzi o np. "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" to już co innego :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 01:00, hugoo napisał:

A oglądałeś może "Jak rozpętałem II Wojnę Światową"? IMO chyba najlepszy polski film,
oglądałem go już kilka razy za każdym razem rycząc ze śmiechu.


Fajne, ale "Sami Swoi" (1 część, reszta też fajna, ale...) i tak rządzą. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować