Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Wiadomo, najlepiej słuchać w domu, jak nie można, to wtedy, w ostateczności, koncert, ale i tak słabo to lubię :>

@audioslave2000 - czasem się zdarzy pozytywne wrażenie ;-) Życie jest ciągłą zmienną ,nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:42, deih napisał:

> Ja wolę na moim surroundzie 5.1 słuchać niż w ciasnej sali koncertowej ;)
Tak poza tym za darmo nie trzeba nigdzie iść tylko odpalasz i słuchasz :]...Tak na dobre
rozpoczęcie majówki.

Wieki come back na jeden dzień się zanosi ^^.

Jak to za płytę trzeba zapłacić oczywiście ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:43, Mr.M napisał:

@audioslave2000 - czasem się zdarzy pozytywne wrażenie ;-) Życie jest ciągłą zmienną
,nie? ;)


Owszem i to w tym całym życiu jest piękne: nieprzewidywalność, stałe zmagania z problemami, a gdzieś w oddali chwila czasu na refleksje. Może zabrzmię jak maniak ale IMHO życie to najlepsza gra RPG w jaką grałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:48, audioslave2000 napisał:

. Może zabrzmię jak maniak ale IMHO życie
to najlepsza gra RPG w jaką grałem :P.


Tia, tylko że się kodów nei da wpisać ;-) A tak na poważnie, to nie nazwałbym życia erpegiem, może raczej MMORPG? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:51, Mr.M napisał:

Tia, tylko że się kodów nei da wpisać ;-) A tak na poważnie, to nie nazwałbym życia erpegiem,
może raczej MMORPG? ;-)

Hehe...jak już to można by powiedzieć, że życie to taki jeden wielki LARP. Z tym, że tu sam sobie jesteś MG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:55, balduran2 napisał:

Z tym, że
tu sam sobie jesteś MG...


No nie wiem, ostatnio coś mój nauczyciel od fizyki nie chciał się z tym pogladem dot. tego, że ja to MG się zgodzić nie chciał ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 01:00, Mr.M napisał:

> Z tym, że
> tu sam sobie jesteś MG...

No nie wiem, ostatnio coś mój nauczyciel od fizyki nie chciał się z tym pogladem dot.
tego, że ja to MG się zgodzić nie chciał ;-P


U mnie tak samo tylko, że z dyrektorem jest :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 01:00, audioslave2000 napisał:


U mnie tak samo tylko, że z dyrektorem jest :P.


Tia, dyrektorzy potrafią być wredni ;-)

Ok, ja lecę spać, bywajcie, bo jutro na rower ;-) Wy też już lepiej idźcie spać :PP
D-O-B-R-A-N-O-C ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 01:05, audioslave2000 napisał:

> MG zawsze można zmienić przecież :P
> Co za problem zmienić skzołe prace ^^

Tak, tak szukaj teraz drugiej szkoły, albo pracy, gdy bezrobocie w około.

Bezrobocie ?
muahahaa :)
Ludzi do pracy firmy nie mają a ty mówisz o bezrobociu ^^
Bezrobocie w Polsce tworzą 3 grupy:
A)Ludzie leniwi i pijący
B)Pracujący na czarno
C)Leniwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 01:07, lama123 napisał:

> > MG zawsze można zmienić przecież :P
> > Co za problem zmienić skzołe prace ^^
>
> Tak, tak szukaj teraz drugiej szkoły, albo pracy, gdy bezrobocie w około.
Bezrobocie ?
muahahaa :)
Ludzi do pracy firmy nie mają a ty mówisz o bezrobociu ^^
Bezrobocie w Polsce tworzą 3 grupy:
A)Ludzie leniwi i pijący
B)Pracujący na czarno
C)Leniwi ;)


Ja w temat ten nie będę wnikał, na razie nauka, potem zobaczymy co będzie. Chociaż z tym lenistwem się zgodzę, a co najśmieszniejsze tak samo jest w Anglii, Niemczech i Francji :). Cóż, jesteśmy Europejczykami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich 1 maja ;).
Widzę ,że dzisiaj dość wzmożony "ruch"...ale ja chyba tylko tak przelotem i dalej w "drogę" ;).
Hmm...piżmusia nie widzę ,więc chyba będę osamotniony...clip ;(.
W końcu od kilku dni mam czas aby oglądać moje kochane anime...i oczywiście w ruch poszedł One Piece i już o tak obejrzałem 50 odcinków w ciągu 4 dni...to nawet dobry wynik z moimi zaległościami w tym dziale ;D. Idę dalej oglądać...i Wy mi spać ,bo dzisiaj trzeba gdzieś jechać a nie spać cały dzień :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można też dodać po prostu do ulubionych w jakimś programie i ma się za darmo. Może nie wszystkie , ale najciekawsze na pewno. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 01:09, deih napisał:

A można też dodać po prostu do ulubionych w jakimś programie i ma się za darmo. Może
nie wszystkie , ale najciekawsze na pewno. ;]

I dlatego lastfm rox:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 01:08, Nertis napisał:

Witam Was wszystkich 1 maja ;).

Witam i ja Cię:) To już 1 maj jak widzę.. no cóż trzeba iść do piwnicy odkurzyć transparenty i zorientować się o której jutro pochód jest.

Dnia 01.05.2008 o 01:08, Nertis napisał:

Widzę ,że dzisiaj dość wzmożony "ruch"...ale ja chyba tylko tak przelotem i dalej w "drogę"
;).

Jak zawsze o tej porze najwięcej lata z alkomatami:D Powinieneś trochę przystanąć, a najlepiej kiedyś na irc wejść;)

Dnia 01.05.2008 o 01:08, Nertis napisał:

Hmm...piżmusia nie widzę ,więc chyba będę osamotniony...clip ;(.

Tak to w życiu jest nie zawsze dostajesz to co chcesz... ale na bezrybiu...:P

Dnia 01.05.2008 o 01:08, Nertis napisał:

W końcu od kilku dni mam czas aby oglądać moje kochane anime...i oczywiście w ruch poszedł
One Piece i już o tak obejrzałem 50 odcinków w ciągu 4 dni...to nawet dobry wynik z moimi
zaległościami w tym dziale ;D. Idę dalej oglądać...i Wy mi spać ,bo dzisiaj trzeba gdzieś
jechać a nie spać cały dzień :D.

Hmm ciekawy pociąg do tych anime:P Tyle odcinków naraz... Ja to z tego typu to głównie Świat Według Ludwiczka i Simpsonów oglądam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:06, Abomek42 napisał:

Ja zawsze uwazalem Maca za taka ciekawostke - troche wiecej dziala pod nim niz pod Linuchem,
ale za to drozszy od windy i trzeba kupowac do niego specjalnego kompa za cala góre kieski.
:)


Windows sam ci nie pojdzie, zeby uruchomic system M$ tez musisz kupic kompa za cala gore kaski. Mozesz tez zainstalowac Windowsa na MACu, w nowszych wersjach nie ma zadnego problemu, dla starszych sa specjalne emulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 01:13, reykan napisał:

Witam i ja Cię:) To już 1 maj jak widzę.. no cóż trzeba iść do piwnicy odkurzyć transparenty
i zorientować się o której jutro pochód jest.


Na dzień pracy jest organizowany jakiś pochód? To chyba nie w Białymstoku...ale i tak jutro jadę na wioskę ,więc nawet nie chce wiedzieć co jest ,a czego nie ma :P.

Dnia 01.05.2008 o 01:13, reykan napisał:

Jak zawsze o tej porze najwięcej lata z alkomatami:D Powinieneś trochę przystanąć, a
najlepiej kiedyś na irc wejść;)


Hmm...najśmieszniejsze jest to ,że komisariat jest po drugiej stronie ulicy ,a na mojej ośce to może widziałem radiolkę z pół roku temu...śmieszne nie :P? Więc nie widzę przeszkód aby jechać dalej (a po drugie jestem całkowicie trzeźwy...naprawdę xD).

Dnia 01.05.2008 o 01:13, reykan napisał:

Tak to w życiu jest nie zawsze dostajesz to co chcesz... ale na bezrybiu...:P


Jak to filozof mówi "Całe życie jest niesprawiedliwe"...i się zgodzę z tym :P.Choć sam będę pisał filozofie na maturze ,więc też będę tak filozofował jak on (ale już mi mówią ,że za dużo filozofuje xD).Zaserwuje jedną lekcję...według Hegel''a "Byt jest zarazem niczym"...kapisz coś z tego? xD

Dnia 01.05.2008 o 01:13, reykan napisał:

Hmm ciekawy pociąg do tych anime:P Tyle odcinków naraz... Ja to z tego typu to głównie
Świat Według Ludwiczka i Simpsonów oglądam:P


Hmm...trochę to dalekie od anime ,ale to szczegół. Z amerykańskich produktów to ja lubię South Park...ile ja przed tym się nasiedziałem ;D.

Kiedyś wspominałeś o jakiś urodzinach...rozwiń to ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować