Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

O dziękuję bardzo:D No wiesz ostatnio w ogóle trochę mało przebywałem na gram.pl, może to się trochę zmieni, bo mój kumpel dołączył niedawno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 01:15, reykan napisał:

O dziękuję bardzo:D


Niema za co ;).

Dnia 27.04.2008 o 01:15, reykan napisał:

No wiesz ostatnio w ogóle trochę mało przebywałem na gram.pl, może
to się trochę zmieni, bo mój kumpel dołączył niedawno:D


Hmm...teraz tak patrze to mnie już zaczęli wywalać ze swoich list znajomych ,bo jestem chyba za mało aktywny (lol?). Najwięcej czasu było na przesiadywanie na gram.pl na wakacje...potem coraz mniej i mniej...i doszło do minimum :P.

A tak przy okazji napisze ,że wróciłem z "18" mojej koleżanki...szczerze powiem ,że było średnio...mogło być lepiej :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to mamy podobnie:D Nie mogę się w sumie nadziwić jak kiedyś byłem w stanie napisać dziennie koło 50 postów, a teraz brak mi hmm jakiejs pomysłowości czy cuś?:P No trudno właściwie powiedzieć. A co się nie udało na imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 01:20, Nertis napisał:

Najwięcej czasu było na przesiadywanie na gram.pl na wakacje...potem coraz mniej i mniej...i doszło do minimum :P.

Tak jak każdy, w wakacje masz przecież wolne a w roku szkolnym to trzeba się uczyć/pracować. Zostają jedynie święta, weekendy i czasem zarwane nocki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 01:22, reykan napisał:

Heh to mamy podobnie:D Nie mogę się w sumie nadziwić jak kiedyś byłem w stanie napisać
dziennie koło 50 postów, a teraz brak mi hmm jakiejs pomysłowości czy cuś?


Heh...dokładnie wszystko to samo jakbyś czytał w moich myślach >.<. Tylko w moim wypadku to było nawet po około 70-80 postów czasami...dziwne xP. Może było można o czym pogadać? xD (dajmy nawet na taki przykład temat o prowokacjach ;) ).

Dnia 27.04.2008 o 01:22, reykan napisał:

A co się nie udało na imprezie?


Tak szczerze to tak. Przez większość czasu zmuszałem się do ruszenia zadka na parkiet ,ale mi się dalej zbytnio nie chciało :/. Lecz w pewnym momencie zobaczyłem ,że dziewczyna ,która mi się podoba już wyszła...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak pamiętam było o czym pogadać w tych "prowokacjach" z naszym etatowym prowokatorem:P A ostatnio jest jakby ciszej. Nawet jeszcze niezbanowany Prince Janek mówił, że stworzył nowe konto bo mu nudno było xD A tak przy okazji to wybierasz się na ten zjazd forumowiczów, bo ja raczej nie, bardziej w przyszłym roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On powinien dostać bana za te swoje wszystkie tematy, i pomyśleć że był kiedyś delegatem :o
O co chodzi z tym zjazdem forumowiczów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ on dostał bana:D Chyba za temat gram.pl jest śmieszne czy coś takiego. A zjazd to na wakacjach jest, wpisz sobie w szukajce zjazd i znajdziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 01:35, reykan napisał:

Ależ on dostał bana:D Chyba za temat gram.pl jest śmieszne czy coś takiego.

Ooo nareszcie, nie wiedziałem :P MAsz może linka? :P

Dnia 27.04.2008 o 01:35, reykan napisał:

A zjazd to na wakacjach jest, wpisz sobie w szukajce zjazd i znajdziesz:D

Dobry pomysł, ale czy to wypala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 01:31, reykan napisał:

Oj tak pamiętam było o czym pogadać w tych "prowokacjach" z naszym etatowym prowokatorem:P


No był taki...opowiadał jak to na forum brawo girls się wkurzało ludzi ,czy jakoś tak xD...ale on to chyba bardzo lubił ;).

Dnia 27.04.2008 o 01:31, reykan napisał:

A ostatnio jest jakby ciszej.


Może jest ciszej ,bo przestaliśmy sie tym interesować ^^?

Dnia 27.04.2008 o 01:31, reykan napisał:

Nawet jeszcze niezbanowany Prince Janek mówił, że stworzył
nowe konto bo mu nudno było xD


A z tym kontem to on nieźle wyjechał :P.Chyba wtedy dostał degrada -2 jak nic...czy odrazu -3 :P.

A tak przy okazji to wybierasz się na ten zjazd forumowiczów,

Dnia 27.04.2008 o 01:31, reykan napisał:

bo ja raczej nie, bardziej w przyszłym roku:P


Niestety to mi koliduje ze zjazdem filozofów i nie będę mógł przyjechać w tym roku :/. Może w następnym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady...Oba filmy były kręcone amatorską kamerą, ale czy to od razu znaczy, że są podobne? Blair Witch Project to taki bardziej klimatyczny horror, przy którym cała atmosfera może zmiażdżyć, a Cloverfield to średni film sensacyjny, ot co (apropo -> budżet tego filmu kosztował tyle co pierwszy odcinek Losta).

P.S. Jeżeli już przy filmach jesteśmy, to czy oglądał ktoś film "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną: Początek" z 2006 roku (remake)? Ostatnio była premiera na HBO i muszę powiedzieć, że całkiem przyzwoite. Szczególnie psychopata z piłą miał to coś w sobie, chociaż tak na dobrą sprawę to oni wszyscy byli tam ostro pogięci. A muzyka momentami przypominała mi (nie, nie wiem czemu) Cannibal Corpse. Intra chyba mieli w podobnych klimatach, poza tym sama nazwa pasuje jak ulał do filmu ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 01:47, reykan napisał:

Hehe czyli już wszystkie konta ma zbanowane?:P

Dnia 27.04.2008 o 01:47, reykan napisał:

A z tymi zjazdami to raczej wypala, bo już chyba kilka było:P Myślę, że może na urodziny
gram.pl jak będą znów organizowane to przyjdę:D

To się zdziwiłem :P A co tam się robi? Gracie na laptopach :D Byłeś już kiedyś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 01:49, Nertis napisał:

No był taki...opowiadał jak to na forum brawo girls się wkurzało ludzi ,czy jakoś tak
xD...ale on to chyba bardzo lubił ;).

Oj lubił, nazwał Samildanacha hipokrytą:P Ale potem jakby stał się normalniejszy.

Dnia 27.04.2008 o 01:49, Nertis napisał:

Może jest ciszej ,bo przestaliśmy sie tym interesować ^^?

Jak zobaczę prowokacje to pewnie, że dodam do tematu, o to się nie martw:P

Dnia 27.04.2008 o 01:49, Nertis napisał:

A z tym kontem to on nieźle wyjechał :P.Chyba wtedy dostał degrada -2 jak nic...czy odrazu
-3 :P.

Nie nie on wtedy dostał tylko -1 bo się przyznał właśnie w prowokacjach:P Ale za coś -3 dostał, tylko już zapomniałem.

Dnia 27.04.2008 o 01:49, Nertis napisał:

Niestety to mi koliduje ze zjazdem filozofów i nie będę mógł przyjechać w tym roku :/.
Może w następnym ;).

Wiesz, że mocno ranimy tym Samiego, naszego nigdy-przez-nas-nie-opuszczonego-druha?:) Ej ale na urodziny to byś się wybrał, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

143872 => już poświęce tego nadwyżkowego posta na odpowiedź dla Ciebie:D Z tego co wiem ma wszystkie zbanowane, ostatnio miał założone jeszcze jedno, ale dowiedziałem się o nim tylko z irc-a, gdy już go zbanowali i nie wszedłem w konwersację. Nick to chyba był wilbur czy coś takiego. A na zjeździe jeszcze nigdy nie byłem i serio trudno mi powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 01:50, Wayzin napisał:

Bez przesady...Oba filmy były kręcone amatorską kamerą, ale czy to od razu znaczy, że są podobne?

Po pierwsze - te filmy nie były kręcona amatorską kamerą (a z pewnością nie Cloverfield), tylko mają tak wyglądać.
Po drugie - tak, są podobne. Chociażby dlatego, że mają wyglądać na amatorskie dokumenty. A poza tym, mają w sobie to "coś" - tajemnice, czy jak inaczej to nazwać - długo by o tym można pisać.

Dnia 27.04.2008 o 01:50, Wayzin napisał:

Cloverfield to średni film sensacyjny

Film sensacyjny? Nie wydaje mi się. Horror to też zbytnio nie jest. Jak już to pod gatunek Sci-Fi podchodzi.
A poza tym, nie jest średni...

[Edit] Nie musisz odpowiadać na tego posta, bo nie chcę się wdawać w bezsensowną dyskusję. Z tego względu, iż każdy będzie obstawał przy swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować