Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 02:14, Klimos napisał:

Do PC-ta w tym momencie czuję jedynie sentyment za wspaniałe chwile spędzone z Baldurem,
Diablo, Warcraftem itp. itd. Wyrwałem się jednak z jego sideł i nie zamierzam tam wracać:
Mac + konsola + handheld to kombinacja niemal idealna ;]


Akurat do WarCrafta to mozesz smialo powrocic. I wcale nie potrzebujesz PC, bo wersja na Maca tez jest. W Polsce co prawda dostepna jest tylko wersja na PC, ale za to na zachodzie gry od Blizzarda maja format hybrydowy dla PC i MACa. A Maci to ogolnie bardzo fajne komputery, sam planuje sobie kupic MacBooka Pro, tylko w Polsce to troche drogie jest. Nie jest tez prawda, ze Mac jest mniej funkcjonalny od PC. Znam zarowno PC i Maci i z doswiadczenia wiem, ze praca na Macach jest przyjemniejsza, z tej porstej przyczyny, ze nie ma z nimi takiej uzerki niz w przypadku PC. Na Windowsach nawet najprostsza czynnosc jest przez M$ tak zapetlona, ze czasami az uzytkownika zlosc bierze. Natomiast na Macach wszystko jest proste i przejrzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze uwazalem Maca za taka ciekawostke - troche wiecej dziala pod nim niz pod Linuchem, ale za to drozszy od windy i trzeba kupowac do niego specjalnego kompa za cala góre kieski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:06, Abomek42 napisał:

Ja zawsze uwazalem Maca za taka ciekawostke - troche wiecej dziala pod nim niz pod Linuchem,
ale za to drozszy od windy i trzeba kupowac do niego specjalnego kompa za cala góre kieski.
:)


Wiesz, za +10 do Lansu na mieście trzeba płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:06, Abomek42 napisał:

Ja zawsze uwazalem Maca za taka ciekawostke - troche wiecej dziala pod nim niz pod Linuchem,
ale za to drozszy od windy i trzeba kupowac do niego specjalnego kompa za cala góre kieski.
:)


Nie wiem, czy bym się z tobą zgodził, Maci mają świetny OS, do tego ta obsługa...
Powiem tak, kto nie będzie pracował na Macu z umysłem otwartym na coś nowego, to ten nigdy sie nie przekona, jakie toto jest cudne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobbry wieczór wszystkim, już po północy można pogadać :P
Jak dobrze że jutro wolne, można nareszcie odpocząć i się wyspać, uffff ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 00:19, 143872 napisał:

Jak dobrze że jutro wolne, można nareszcie odpocząć i się wyspać, uffff ... :)


Ja to jutro planuję dzien z nowym rowerkiem spędzić, a sen... Po co on komu? ;->
I tako 7 wstaje, spacer z psem , to wiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:24, Mr.M napisał:

Ja to jutro planuję dzien z nowym rowerkiem spędzić, a sen... Po co on komu? ;->

Też bym pojeździł, niestety nie jestem w stanie :(

Dnia 01.05.2008 o 00:24, Mr.M napisał:

I tako 7 wstaje, spacer z psem , to wiesz ;-)

O Boże, ja bym tak nie mógł, jak mnie nikt nie obudzi to mogę spać nawet do 13 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 00:27, 143872 napisał:

Też bym pojeździł, niestety nie jestem w stanie :(


A co stoi na przeszkodzie?

Dnia 01.05.2008 o 00:27, 143872 napisał:

O Boże, ja bym tak nie mógł, jak mnie nikt nie obudzi to mogę spać nawet do 13 :P


Ale ja nie mówię, że nie mam takich odchyłów ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:27, Skywalker560 napisał:

Jak się wita w nocy - dobry wieczór
czy dobranoc? :P


Dobranoc jest bardziej uniwersalne, ja tego zawsze używam - w południe też ;-)

(Sorry za podwójnego posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:37, Skywalker560 napisał:

A ten rok zapowiada się koncertowo w Polsce, wiecie?


Niet... Ja mało lubię koncerty, mimo tego, że lubię (kocham) muzykę, to tłumów nie znoszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:38, Mr.M napisał:

Niet... Ja mało lubię koncerty, mimo tego, że lubię (kocham) muzykę, to tłumów nie znosze
;-)



Ja lubię sobie słuchać wersji studyjnych w domowym zaciszu (no, wtedy cicho nie jest ;)), choć mój zestaw 5.1 Creative''a to IMHO pod względem potęgi dźwięku crap (litości, 10-letnie głośniki od mojego poprzedniego kompa kopią temu zestawowi tyłek aż miło, jedyna różnica to taka, że łapią nieco mniej dźwięków, ale jak chcę sobie posłuchać mocnego hard rocka to są one idealne). A poza tym matury/prawo jazdy/nie mam tyle kasy, więc odpadają, chociaż chciałbym się jeszcze na takiego Davisa załapać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:37, Skywalker560 napisał:

Będzie na potem ;). A ten rok zapowiada się koncertowo w Polsce, wiecie?


Zależy dla kogo, żadna uznana ekipa metalowa nie przyjeżdża do Polski, a te nasze rodzime dla mnie subiektywnie są słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:27, Skywalker560 napisał:

Jak się wita w nocy - dobry wieczór
czy dobranoc? :P


Dzień dobry wieczór, przecież to logiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:41, lama123 napisał:

Ja wolę na moim surroundzie 5.1 słuchać niż w ciasnej sali koncertowej ;)

Tak poza tym za darmo nie trzeba nigdzie iść tylko odpalasz i słuchasz :]...Tak na dobre rozpoczęcie majówki.

Wieki come back na jeden dzień się zanosi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 00:38, Mr.M napisał:

> A ten rok zapowiada się koncertowo w Polsce, wiecie?

Niet... Ja mało lubię koncerty, mimo tego, że lubię (kocham) muzykę, to tłumów nie znoszę
;-)

Tak jak ja, chociaż byłem na jednym z koncertów IRY i jestem pod wielkim pozytywnym wrażeniem (nie tylko zespołu, ale i przygotowania technicznego oraz ogólnie fanów, którzy się zebrali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować