Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 02:19, Jagged napisał:

to zycze powodzenia :) jak bedziesz wiedzial daj znac :) ja ide spac, 3mta sie :)

Hyhy... już mniej więcej wiem ;] Coś w deseń pilnujesz urządzonek mierzących temperaturę czegoś tam na podstawie energii cieplnej, którą wydzielają (wszystkie ciała mające temp. powyżej zera bezwzględnego takie coś emitują), mógłbym sie bardziej rozpisać ale kopiowacz to ja nie jestem ;P
Ha wikipedioszukacz ze mnie zajefajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 02:29, otc napisał:

> to zycze powodzenia :) jak bedziesz wiedzial daj znac :) ja ide spac, 3mta sie :)

Hyhy... już mniej więcej wiem ;] Coś w deseń pilnujesz urządzonek mierzących temperaturę
czegoś tam na podstawie energii cieplnej, którą wydzielają (wszystkie ciała mające temp.
powyżej zera bezwzględnego takie coś emitują), mógłbym sie bardziej rozpisać ale kopiowacz
to ja nie jestem ;P
Ha wikipedioszukacz ze mnie zajefajny :D



prawie zes dotarl do sedna sprawy :) dokladniej chodzi oto ze mierze temperature w takich piecach i pisze z tego sprawozdania czy dany piec nadaje sie do obrobki cieplnej metali (hartowanie, naweglanie, azotacja) dzisiaj tez mam nocke, tylko dlatego zbey nie isc w srode do roboty i przedluzyc sobie dlugi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 00:15, Falconer napisał:

I mamy GTA IV!
Jestem szczęśliwy :) Teraz tylko zakupić X`a i grę :-)

A mnie boli to ze gry na konsole nie wychodzą równo z tymi na pecety - dyskryminacja graczy normalnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 00:15, Falconer napisał:

I mamy GTA IV!

Jestem szczęśliwy :) Teraz tylko zakupić X`a i grę :-)


a nie lepiej napisac o tym w temacie o gta 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 00:17, Jagged napisał:

a nie lepiej napisac o tym w temacie o gta 4 ?

Marki to temat praktycznie o wszystkim, jedyne ograniczenie to pisanie w wyznaczonych godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 00:17, struksik napisał:

A mnie boli to ze gry na konsole nie wychodzą równo z tymi na pecety - dyskryminacja graczy normalnie ! :)

A czy Ty myślisz, że normalnych krajach (w sensie nie tak zacofanych gospodarczo jak Polska) gracze się o coś takiego martwią? Odpowiedź brzmi: nie.
Po prostu Polska jest taka "PeCetowa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 00:17, struksik napisał:

A mnie boli to ze gry na konsole nie wychodzą równo z tymi na pecety - dyskryminacja
graczy normalnie ! :)


No normalnie dyskryminacja!
Ile to już czasu czekamy na potwierdzenie plotek o Stalkerze na X360?
A taki Wiedźmin? W ogóle się nie ukazał i raczej się nie ukaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem... tylko właśnie nie wiem z czym. Czy to śą ustawienia dźwięku czy mikrofonu.
Otóż nie mogę rozmawiać przez mikrofon ponieważ ja i druga osoba słyszymy jakieś dudnienia, traski i piski aż uszy bolą. Jest tak podczas rozmowy przez VOIP oraz gg, ale dziwne jest to że na xfire trochę się lepiej rozmawia. Nie wiem o co chodzi ale mam słuchawki z mikrofonem, a osoba druga słyszy moje dźwięki z gry chociaż nie powinna bo mam słuchawki. Myślałem że to coś z kabelkami, ale z innym mikrofonem jest ten sam problem. Może coś namieszałem w ustawieniach. Nie wiem czemu ale w regulacji nagrywania jak mam pięć suwaków (regulacja nagrywania, głośność CD, głośność wejścia, głośność mikrofonu, miks stereo) to mogę przesuwać tylko ten pierwszy suwak regulacja nagrywania. Reszta jest jakby taka szara i nie mogę nic tam zmieniać ? Co mam zrobić żeby móc normalnie rozmawiać ? Pomocy !

i chciałem jeszcze dodać że jak gadam przez VOIP to osoba mówiąca słyszy sama siebie co powinno być niemożliwe bo mam słuchawki.

Pisałem o tym w problemy z kompem ale w tamtym temacie czasem bywa że trudno zauważyć niektóre posty

A ogólnie to szukam jakiegoś n000ba to gry w WK40, bo sam jestem bardzo cienki. Jest tu jakiś na sali ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 00:26, balduran2 napisał:

Po prostu Polska jest taka "PeCetowa"...

Zawsze są wyjątki od normy tak jak my :)

Klimos

Dnia 29.04.2008 o 00:26, balduran2 napisał:

Ile to już czasu czekamy na potwierdzenie plotek o Stalkerze na X360? A taki Wiedźmin? W ogóle się nie ukazał i raczej się nie ukaże...

A to już problemy konsolowców :P

Mi chodziło o to że kiedyś na PeCety szybciej gry wychodziły niż na konsole i wszystkim to odpowiadało, potem się daty premier zrównały i nadal nikt nie miał zarzutów, a teraz najpierw konsole potem blaszaki i to wkurza, czemu ja muszę czekać na GTA IV jak inni w nie zaczną grać dzień i noc..

Macie rację pecety mają unikalne gry "like a" Wiedźmin, mimo wszystko wg mnie powinniśmy być tak samo traktowani jak gracze na konsolach.

Ot, to ci całe moje zdanie :D

EDIT:
Dobranoc - ja wymiękam idę spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 00:31, struksik napisał:

/.../


Świat się zmienia ;)
Więcej ludzi gra na konsolach. Gry konsolowe przynoszą większe zyski i przez to developerzy bardziej lubią konsole niż PC. Co robić w takiej sytuacji? Ewoluować wraz z otaczającym światem. Ja graczem, zatwardziałym PC-towcem byłem przez 16-17 lat: od 1990 roku do 2006, kiedy to kupiłem PSP. Wtedy co nieco zaczęło się we mnie zmieniać i dziś mija równo 7 miesięcy jak zakupiłem Xboxa 360. Trzy miesiące później, z końcem minionego roku pozbyłem się całkowicie PC-ta i teraz w ogóle takiego sprzętu na prywatny użytek nie posiadam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....a ci, którzy się nie przystosują do powstałych w wyniku ewolucji
zasad zostaną wyeliminowani przez środowisko;)
Well, mimo wszystko wciąż wierzę w sens istnienia rynku gier na PC-ty.
Pamiętam jeszcze czasy, kiedy co jakiś czas (głównie na szaraka) wychodziły
RTS-y...porażka. Podobnie nie wyobrażam sobie grania w jakiegokolwiek sensownego
FPS-a padem, bez przemożnej chęci dokonania mordu na ludzikach
z lego. Fakt, zapłaczę czasem nad brakiem Burnouta czy GT na PC, ale
coś za coś...

***

No tak, dzisiaj chyba po raz pierwszy odczułem, jak to dobrze
mieć za sobą cały ten szkolny syf, zero wstawania o nieludzkich porach czy też
stresu związanego z utrzymaniem ocen. Przynajmniej przez 4 miesiące, potem
(oby) studia więc zacznie się spirala nakręcać od nowa, tyle że w nieco
innym, mniej rygorystycznym stopniu.
Póki co, praca maturalna do skończenia i chillout :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 01:11, GungravePL napisał:

....a ci, którzy się nie przystosują do powstałych w wyniku ewolucji
zasad zostaną wyeliminowani przez środowisko;)
Well, mimo wszystko wciąż wierzę w sens istnienia rynku gier na PC-ty.
Pamiętam jeszcze czasy, kiedy co jakiś czas (głównie na szaraka) wychodziły
RTS-y...porażka. Podobnie nie wyobrażam sobie grania w jakiegokolwiek sensownego
FPS-a padem, bez przemożnej chęci dokonania mordu na ludzikach
z lego. Fakt, zapłaczę czasem nad brakiem Burnouta czy GT na PC, ale
coś za coś...

***

No tak, dzisiaj chyba po raz pierwszy odczułem, jak to dobrze
mieć za sobą cały ten szkolny syf, zero wstawania o nieludzkich porach czy też
stresu związanego z utrzymaniem ocen. Przynajmniej przez 4 miesiące, potem
(oby) studia więc zacznie się spirala nakręcać od nowa, tyle że w nieco
innym, mniej rygorystycznym stopniu.
Póki co, praca maturalna do skończenia i chillout :]


Studia ci dadzą więcej stresu niż szkoła gwarantuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2008 o 01:13, hammerfall87 napisał:

>
Studia ci dadzą więcej stresu niż szkoła gwarantuję :)


Zapewne. Ale w innym sensie, no i można będzie
dospać nocki na sesjach, bo spanie w zwykłej szkole
na lekcji to już trudniejsza szkoła jazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 01:11, GungravePL napisał:

/.../


Do PC-ta w tym momencie czuję jedynie sentyment za wspaniałe chwile spędzone z Baldurem, Diablo, Warcraftem itp. itd. Wyrwałem się jednak z jego sideł i nie zamierzam tam wracać: Mac + konsola + handheld to kombinacja niemal idealna ;]

Co do FPSów... pad nadaje się do nich idealnie. Pamiętam jak grałem w Killzone''a na pożyczonej PS2 i za diabła nie mogłem pojąć jak to coś opanować. Natomiast na swoim X360, wystarczyła godzinka Prey''a i można mieć wrażenie, że pad jest wprost do tego stworzony. Kiedy potem w coś próbowałem zagrać na PC palce mi się gubiły. Nad myszką jeszcze panowanie miałem, ale te wszystkie klawisze na klawiaturze wykraczały poza moje umiejętności. Oprócz tego, FPSy nie były nigdy jakimś specjalnie uwielbianym przez mnie gatunkiem. Wolfenstein 3D, Doom, Doom 2 czy Duke Nukem 3D owszem, ale tak od Quake''a już mnie ten rodzaj rozgrywki nie pociągał. Natomiast dzięki Prey''owi i Call of Duty 2 na X360 znów poczułem frajdę z biegania i strzelania do wszystkiego co się rusza...

Co do drugiej części posta...
Liceum... Matura... Hmmm... W porównaniu ze studiami to była fajna zabawa. Owszem na początku może wydawać się fajnie jak nic nie trzeba robić, można imprezować i pić co wieczór. Jednak przychodzi taki moment w życiu każdego studenta, zwany sesją, który bardzo często weryfikuje te poglądy... Przeżyjesz sam to zobaczysz... i jeszcze zatęsknisz za ogólniakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 02:14, Klimos napisał:

Jednak przychodzi taki moment w życiu każdego studenta, zwany sesją, który bardzo
często weryfikuje te poglądy... Przeżyjesz sam to zobaczysz... i jeszcze zatęsknisz za
ogólniakiem :P


hehe, tłumacz to mu :). Zrozumie dopiero jak zakosztuje przestawienia się z modu ogólniak na studia.
A potem jeszcze fajniej ;] - czyli końcówka studiów i praca zawodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 02:14, Klimos napisał:

> /.../

Do PC-ta w tym momencie czuję jedynie sentyment za wspaniałe chwile spędzone z Baldurem,
Diablo, Warcraftem itp. itd. Wyrwałem się jednak z jego sideł i nie zamierzam tam wracać:
Mac + konsola + handheld to kombinacja niemal idealna ;]

Nie zgadzam się funkcje MACa są na windowsie a na dodatek na maca jest mniej programów ;)

Dnia 29.04.2008 o 02:14, Klimos napisał:

Co do FPSów... pad nadaje się do nich idealnie. Pamiętam jak grałem w Killzone''a na
pożyczonej PS2 i za diabła nie mogłem pojąć jak to coś opanować. Natomiast na swoim X360,
wystarczyła godzinka Prey''a i można mieć wrażenie, że pad jest wprost do tego stworzony.

Na padach SONY nie da się grać w FPSy jest to zadanie niewykonalne praktycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 00:21, lama123 napisał:

Nie zgadzam się funkcje MACa są na windowsie a na dodatek na maca jest mniej programów
;)


Zależy co kto komu potrzebny. Mi naprzykład potrzebny jest Windows + Linux bo potrzebne jest mi to do pracy i studiów. ALe jeśli czyjaś obsługa kompa sprowadza się do przeglądania sieci i tworzenia prostych rzeczy Mac sprawdza się idealnie. Gra się na konsolach panowie :)

Dnia 30.04.2008 o 00:21, lama123 napisał:

Na padach SONY nie da się grać w FPSy jest to zadanie niewykonalne praktycznie ;)


Ta jasne :) Wszystko zależy od przyzwyczajenia, gdy nie miałem PS2 myślałem podobnie ... po przejściu RE4 mogę powiedzieć że pad PS2 idealnie sprawdza się przy strzelaninach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 00:27, Taikun napisał:

> Nie zgadzam się funkcje MACa są na windowsie a na dodatek na maca jest mniej programów

> ;)

Zależy co kto komu potrzebny. Mi naprzykład potrzebny jest Windows + Linux bo potrzebne
jest mi to do pracy i studiów. ALe jeśli czyjaś obsługa kompa sprowadza się do przeglądania
sieci i tworzenia prostych rzeczy Mac sprawdza się idealnie. Gra się na konsolach panowie
:)

No nie wiem mi wygodniej gra się na komputerze ale każdy lubi co innego ;)

Dnia 30.04.2008 o 00:27, Taikun napisał:

> Na padach SONY nie da się grać w FPSy jest to zadanie niewykonalne praktycznie ;)


Ta jasne :) Wszystko zależy od przyzwyczajenia, gdy nie miałem PS2 myślałem podobnie
... po przejściu RE4 mogę powiedzieć że pad PS2 idealnie sprawdza się przy strzelaninach
;)

Po przejściu Q3 na hardkorze mogę powiedzieć że to sie za nic nie nadaje do FPSów -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować