Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2009 o 02:51, FranTheMan napisał:

imo wszystko jest dla ludzi tylko trzeba odróżnić dobre rzeczy od gówna, którego ostatnimi
czasy się namnożyło


o tak, namnożyło się i to dużo. Ale jeżeli koś ma choć odrobinę rozumu to nie ruszy tego co śmierdzi na kilometr. Rozum każdy ma i trzeba z niego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 02:57, Skywalker560 napisał:

No to nie wszystko ;/. Zmień to na "Dużo rzeczy jest dla ludzi", bo wszystko to zdecydowana
przesada :P.


To już zakrawa na czepianie się szczegółów, ale jak Kolega uważa: Dużo rzeczy jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki, inauguracja dzisiejszej sesji :)
Co porabiacie w tą deszczową niedzielną noc? Ja właśnie pooglądałem sobie trochę filmików na youtubie z wypadkami motocyklowymi, coby sobie wbić do łba, że na motorze trzeba sporo rozsądku i umiaru, żbym się nie zabił podczas pierwszego sezonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 02:22, Quatre napisał:

Witam Nocne Marki, inauguracja dzisiejszej sesji :)


Również witam :)

Dnia 30.03.2009 o 02:22, Quatre napisał:

Co porabiacie w tą deszczową niedzielną noc? Ja właśnie pooglądałem sobie trochę filmików
na youtubie z wypadkami motocyklowymi, coby sobie wbić do łba, że na motorze trzeba sporo
rozsądku i umiaru, żbym się nie zabił podczas pierwszego sezonu :)


W takim razie muszę przyznać, że samą inicjatywą oglądania takich filmów, pokazałeś swój rozsądek. Mimo, że moja wypowiedź może wyglądać na ironiczną, to ze wspomnianą ironia nie ma nic wspólnego. ( tak dla jasności :) )
Jeśli chodzi o mnie, to cały dzień spędziłem na przeczesywaniu internetu w poszukiwaniu opinii o wiosłach ( gitarach elektrycznych ). Przymierzam się bowiem do kupna i nie chcę, żeby kasa poszła na marne. Już nawet mam na oku kilka konkretnych modeli :>
Tymczasem będę pewnie zmykał - trzeba trochę pospać. Jeszcze ta zmiana czasu. Ehh.
W takim razie dobrej nocy życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 03:29, Buhahahahaha napisał:

A ja? Ja tam łażę po rozmaitych ciekawych tubach :D

Oby nie tych czerwonych :P

OK, dzisiaj widzę słabiutko w temacie, wszyscy chyba śpią. Koncepcję pracy magisterskiej już dokończyłem, więc też zmykam lulu. Nie ma to jak uderzyć w kimono po ciężkim dniu ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 04:25, Quatre napisał:

OK, dzisiaj widzę słabiutko w temacie, wszyscy chyba śpią.


Nie śpią, czuwają. ;)

Piękna noc sprzyja spokojnej powtórce materiału do nadchodzącej matury, która jest już coraz bliżej.

Czas nieubłaganym złoczyńcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się zjawiłeś, bo mam pytanie które chciałem zadać podczas ostatniej nocnej dyskusji o młodzieży. Chodzi mi o to, co dokładnie takiego owa młodzież w dzisiejszych czasach robi? nie żebym był taki stary, ale tak z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jaką młodzież ci chodzi, każdy jest inny. Jedni mniej a drudzy bardziej oryginalni:P Szkoda że z przewagą tych pierwszych.. Opisy na gg , gronie teksty które słyszysz w szkolę ubiór i ogólny styl bytu :P /japierdole/ Nie chce mi się o tym nawet myśleć, bo jeszcze zarzygam biurko. Widzisz takie sł!t krejzolQQ i usilnie starasz sobie wmówić że to tak naprawdę nie jest twoja klasa i powinieneś już iść. Takie życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza młodzież w dużej mierze chleje na umór, imprezuje, nie ma jakichś większych wartości. Oczywiście w dużej mierze, żeby nie było, że mówię o wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo mam kuzyna w trzeciej l;asie gimnazjum i mam wrażenie, że wpisuje się on w to co piszesz idealnie. a wydawało by się nie głupi chłopak. ale mam też kumpla w liceum, który jest dorosły ponad swój wiek. Niestety obawiam się, że takich jak no to jest na lekarstwo. Zawsze debile chyba będą próbować z innych też zrobić debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nocki z FEARem. Gra się rozkręciła i Alma ukazuje się coraz częściej. Ahh jak dobrze że są te rekolekcje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychologia tłumu, jeśli debil nie będzie wśród debili, to zda sobie sprawę że jest debilem( i wszystko jasne, sic!). @skywalker
nie mam nic do osób imprezujących, o ile odbywa się to w klubach na koncertach itd, i nie jest wyciągane o 3 w nocy pod moje pieprzone okno. Oczywiście zależy kto co rozumie poprzez imprezowanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować