Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 00:31, maciekstaar napisał:

Identycznie jak ja. Kiedyś, jak miałem jeszcze krótkie włosy. Kilka lat temu. Teraz raczej
rzadko.


Ciebie też jak byłeś mały i miałeś długie włosy starsze panie mylimy z dziewczynami, czyli traktowały tekstem: ,, ojej. Jaka ładna dziewczynka.:P"? Teraz to trudno się pomylić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:33, maciekstaar napisał:

SoB raczej nie polecam. Takie nijakie. Niby okej, ale... nudne się szybko robi.


A co polecasz z solowektwórcości Serja? Ja słyszałem tylko Empty Walls, całkiem nezłe.

Dnia 27.08.2009 o 00:33, maciekstaar napisał:

A SOAD jeśli wróci, to na pewno nie z Malakianem. Przecież on teraz jest spasiony jak
świnia, miał zawał o ile dobrze pamiętam, siedzi od dłuższego czasu w domu i nic nie
robi. Bo i niewiele może.


Chłopa poj***ło z dobrobytu najwyraźniej.
P.S. Masz fotki grubego Darona? na googlu nic nie znajduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłem do Guild Warsa i wciągnęło mnie w takim stopniu, że niedługo polecę sobie Eye of the North zakupić... I znów na początek roku szkolnego szykuje się noł-lajfienie. :/ A 4,5 miało w tym roku być. ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:36, Mithrandir napisał:

A co polecasz z solowektwórcości Serja? Ja słyszałem tylko Empty Walls, całkiem nezłe.


Przede wszystkim całą płytkę Elect The Dead. Jest genialna.
A jeśli lubisz eksperymentować z muzyką to płytka Serart nagrana z jakimś bodajże ormiańskim muzykiem i jego orkiestrą też jest super. Ale to jeśli ktoś chce rozwijać horyzonty, bo to taki folk...
Tak czy siak, Elect The Dead obowiązkowo.

Dnia 27.08.2009 o 00:36, Mithrandir napisał:

Chłopa poj***ło z dobrobytu najwyraźniej.


No troszkę. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:35, mr_chief napisał:

Ciebie też jak byłeś mały i miałeś długie włosy starsze panie mylimy z dziewczynami,
czyli traktowały tekstem: ,, ojej. Jaka ładna dziewczynka.:P"? Teraz to trudno się pomylić.;)


Dokładnie tak.

A właśnie, nowa wieść, kupiłem sobie dzisiaj Armed Assault 2. Czyli ten taki symulator wojny. Bardzo fajnie się gra, chociaż trudno to wszystko ogarnąć. Ale... nauczę się. Za 70 zł warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:39, Adjatha napisał:

A ja wróciłem do Guild Warsa i wciągnęło mnie w takim stopniu, że niedługo polecę sobie
Eye of the North zakupić... I znów na początek roku szkolnego szykuje się noł-lajfienie.
:/ A 4,5 miało w tym roku być. ^^"


4,5 w Liceum? Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:39, Adjatha napisał:

A ja wróciłem do Guild Warsa i wciągnęło mnie w takim stopniu, że niedługo polecę sobie
Eye of the North zakupić... I znów na początek roku szkolnego szykuje się noł-lajfienie.
:/ A 4,5 miało w tym roku być. ^^"

Też mi nie pasi że szkoła nadchodzi, ale ja już do policealnej wiec mam ludzik. Planowałem na studia ale w Poznaniu nic mnie nie ciekawiło z wszystkich kierunków. Same nudne zawody bym wykonywał w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam bywalców (mam nadzieję że już stałych), ze słuchawek sączy się pierwsza płyta Rage Against The Machine. Podobno jest dobra na imprezki, ale tylko dla ludzi pracujących np. w korporacjach :] więc nie dla mnie. Tylko po cholerę się reaktywowali skoro nic nie wydają tylko koncertują, w kraju też się nie pojawią, więc to takie nie fair :<

Dzisiaj cały dzień przymulony chodziłem. Wyobraźcie sobie - wakacje ostatnie dni, dzwoni siostra o 8:00 i pyta się coś o pociąg. Się wściec można.

BTW. jaki znacie sposób na poranne otrzeźwienie z porannego zamulenia? Nooo, żeby funkcjonować normalnie. Kawa nie jest brana pod uwagę, nie daje efektu.

I nucę dalej...
"Skacz i pytaj, jak wysoko"

@xD_ominik: nudne? A co ja mam powiedzieć? Słowo - klucz: humanista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:39, Adjatha napisał:

A ja wróciłem do Guild Warsa i wciągnęło mnie w takim stopniu, że niedługo polecę sobie
Eye of the North zakupić... I znów na początek roku szkolnego szykuje się noł-lajfienie.
:/ A 4,5 miało w tym roku być. ^^"


Ja ostatnio chciałem dać trzecią szanse temu crapowi (mam podstawkę i Fractions), ale niestety nastąpił jakiś problem i nie potwierdzało mojego hasła...
Jakoś coś tam po mejlach mi ustawili, podesłali nowe hasło, ale te za cholerę też nie chciało działać (LOL).
napisałem jeszcze kilka mejli, ale przestali się odzywać w ogóle, więc olałem sprawę i czwarty raz już na pewno nie dam szansy teraz już tym bardziej crapowi... ]:>

Za karę na takie potraktowanie nie kupię nawet GW2, choćby i było lepsze od wspaniałego WoW''a. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 00:41, maciekstaar napisał:

A właśnie, nowa wieść, kupiłem sobie dzisiaj Armed Assault 2. Czyli ten taki symulator
wojny. Bardzo fajnie się gra, chociaż trudno to wszystko ogarnąć. Ale... nauczę się.
Za 70 zł warto.


Grałem w demo. Bardzo fajne. Kilka dni temu wachalem się między tym a nowy. Wolfensteinem. Kupiłem to drugie, jestem bardzo zadowolnony mimo, ze skonczylem już Wolfa i mimo, ze jest strasznie krótki.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:36, Mithrandir napisał:

P.S. Masz fotki grubego Darona? na googlu nic nie znajduję...


Haha... nie, chyba nie mam. Tylko to, a tu jeszcze nie jest taki strasznie gruby. Ale jednak już widać, że się zmienia ostro.

20090827004547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:44, mr_chief napisał:

Grałem w demo. Bardzo fajne. Kilka dni temu wachalem się między tym a nowy. Wolfensteinem.
Kupiłem to drugie, jestem bardzo zadowolnony mimo, ze skonczylem już Wolfa i mimo, ze
jest strasznie krótki.:(

A mogłeś kupić Ubersoldiera II, resztę byś przeznaczył na coś innego np. inne gry :]

Z nowości nadal czekam na Risena (oby nie było przesuwania premiery!) a w piątek premiera, Wiecie CZego. Jakub W. wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:44, mr_chief napisał:

Grałem w demo. Bardzo fajne. Kilka dni temu wachalem się między tym a nowy. Wolfensteinem.
Kupiłem to drugie, jestem bardzo zadowolnony mimo, ze skonczylem już Wolfa i mimo, ze
jest strasznie krótki.:(


No ja czuję, że mi na dłuuuuuuugo starczy zabawy co mnie niezwykle cieszy.
Grałem jakąś godzinę i z pół szkolenia może przeszedłem. :P

Ale dobra, jakoś się nauczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:45, maciekstaar napisał:

Haha... nie, chyba nie mam. Tylko to, a tu jeszcze nie jest taki strasznie gruby. Ale
jednak już widać, że się zmienia ostro.


HAHAHA HA! :D

To on jest teraz jeszcze grubszy?
Poza tym na fotce nieco Hołdysa przypomina. ;D
Nawet nie nieco... wygląda zupełnie jak Hołdys. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:44, meryphillia napisał:

Ja ostatnio chciałem dać trzecią szanse temu crapowi (mam podstawkę i Fractions), ale
niestety nastąpił jakiś problem i nie potwierdzało mojego hasła...
Jakoś coś tam po mejlach mi ustawili, podesłali nowe hasło, ale te za cholerę też nie
chciało działać (LOL).
napisałem jeszcze kilka mejli, ale przestali się odzywać w ogóle, więc olałem sprawę
i czwarty raz już na pewno nie dam szansy teraz już tym bardziej crapowi... ]:>

Za karę na takie potraktowanie nie kupię nawet GW2, choćby i było lepsze od wspaniałego
WoW''a. ]:>


Sam jesteś crap, że się tak elokwentnie wyrażę. GW owni. Dwójka - must have mój.

Ale ten Malakian się spasł. Prosiaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:48, meryphillia napisał:

To on jest teraz jeszcze grubszy?
Poza tym na fotce nieco Hołdysa przypomina. ;D


No to jest taka świnia spasiona, że się żal robi na samo wspomnienie dawnego Darona!
Widziałem gdzieś zdjęcie, jak wychodził ze szpitala... ale to chyba w jakiejś gazecie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest przesada! Wchodzę na irac, piszę 2 zdania i zostaje "wykopany przez oklita" z kanału. Zaraz napiszę co pracowników gram.pl bo wiem że modki mi nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:48, Mithrandir napisał:

Sam jesteś crap, że się tak elokwentnie wyrażę. GW owni. Dwójka - must have mój.


Pfff...
Crap i tyle... ;]

fakt, że przejechałem się ostro na tej grze, bo nie znając jej zupełnie kupiłem w promocji dwie części za 100 myśląc, że to odpowiednik WoW''a...
Może i dlatego tak mi się nie spodobał ten nędzny kawałek kodu. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 00:47, SpecShadow napisał:

A mogłeś kupić Ubersoldiera II, resztę byś przeznaczył na coś innego np. inne gry :]

Z nowości nadal czekam na Risena (oby nie było przesuwania premiery!) a w piątek premiera,
Wiecie CZego. Jakub W. wraca.


A Ty znowu z Uberem II;) Powiadam, Ci, ze Wolfenstein jes lepszy.;)
Ja czekam na nowego Splinter Cell''a. W piątek premiery jakiej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:44, meryphillia napisał:

Ja ostatnio chciałem dać trzecią szanse temu crapowi (mam podstawkę i Fractions), ale
niestety nastąpił jakiś problem i nie potwierdzało mojego hasła...
Jakoś coś tam po mejlach mi ustawili, podesłali nowe hasło, ale te za cholerę też nie
chciało działać (LOL).
napisałem jeszcze kilka mejli, ale przestali się odzywać w ogóle, więc olałem sprawę
i czwarty raz już na pewno nie dam szansy teraz już tym bardziej crapowi... ]:>

Za karę na takie potraktowanie nie kupię nawet GW2, choćby i było lepsze od wspaniałego
WoW''a. ]:>

Wlamali Ci się na konto i zmienili hasło. Znaczy nie ci goście z NCsoftu tylko polscy "hakierzy", ostatnio fala tego jest w gw. Na majle od supportu troche poczekasz... Braciszkowi odpowiadali chyba 5 dni. A konto ogołocone ze wszystkich itemków.
Jakby też nie patrząc (Moderator o trudnej ksywce na "O" z pieskiem preriowym z bazuką na awku tłumaczy w temacie poświęconym gw) to graczy wina, że im konta hakują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować