Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2009 o 01:07, SpecShadow napisał:

It''s a lie! Następny rok będzie należał do PS3! Nigdy nie będzie rządzić w teraźniejszości!


Pff ... oczywista oczywistość, bo PS3 to sprzęt przyszłości, nie teraźniejszości, to jak ma rządzić w teraźniejszości jak z niej nie jest, ya ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tylko na chwilę, bo rano trzeba..................spać:D
Zaraz wracam do BF heroes i tak zajrzałem tu co by zobaczyć ile osób odpadło z racji roku szkolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2009 o 01:10, Taikun napisał:

a jaki mialeś nick na ImRo ?


Yabol cośtam (z Gordonem Freemanem w avku). Generalnie kilka recek się skrobnęło i nie wiem co się z portalem stało. Ot, budzę się rano, a tu strona się nie ładuje. Próbuje za godzinę, dwie, dzień dwa, miesiąc. Nic.Informacji w sieci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2009 o 01:18, SpecShadow napisał:

Yabol cośtam. Generalnie kilka recek się skrobnęło i nie wiem co się z portalem stało.
Ot, budzę się rano, a tu strona się nie ładuje. Próbuje za godzinę, dwie, dzień dwa,
miesiąc. Nic.Informacji w sieci brak.


No padło, padło ... yabola nie pamietam, musiales malo na forum pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2009 o 01:19, Taikun napisał:

No padło, padło ... yabola nie pamietam, musiales malo na forum pisac ;)


Bo w ogóle na nim nie pisałem :] Zajmowałem się tylko recenzjami.
Pamiętam tylko że komentowałem newsy, awansowałem tak z 2-3 razy, potem po kilkunastu reckach awansowałem kolejne 2-3 razy. A potem gdy chciałem dać recenzję bodajże Half - Life 2 to już strona padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho wszędzie, głucho wszędzie...
I tylko meryphillia chyba tutaj stale będzie...


;D

No co jest bezsenni?
Wiem, że wakacje się skończyły, ale chyba paru tutaj nocnych Wąpierzy już dawno szkoły pokończyło, by sobie spamować nocą...

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:17, meryphillia napisał:

Cicho wszędzie, głucho wszędzie...
I tylko meryphillia chyba tutaj stale będzie...


;D

No co jest bezsenni?
Wiem, że wakacje się skończyły, ale chyba paru tutaj nocnych Wąpierzy już dawno szkoły
pokończyło, by sobie spamować nocą...


e tam się wakacje skończyły;) Toć jeszcze miesiąc został:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:17, meryphillia napisał:

No co jest bezsenni?

Jest muzyka i takie tam różne pierdoły. ;-P

Dnia 04.09.2009 o 00:17, meryphillia napisał:

Wiem, że wakacje się skończyły, ale chyba paru tutaj nocnych Wąpierzy już dawno szkoły
pokończyło, by sobie spamować nocą...

No ba, dzień się dopiero zaczyna.

http://www.youtube.com/watch?v=GXFvMrWWCYM&feature=PlayList&p=6C34979C750F7C84&playnext=1&playnext_from=PL&index=31

;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:18, Citkowsky napisał:

e tam się wakacje skończyły;) Toć jeszcze miesiąc został:)


No ale to nadal kwalifikujesz się do tej szkolnej zgrai pseudo-bezsennych. ]:>

Znowu naszła mnie ochota na słuchanie Lisy Gerrard...
Jak to dobrze, ze nie mam jakichś sparciałych gustów muzycznych i potrafię dostrzec piękno jej głosu. ;]
Dziwię się ludziom do których ona nie trafia...

Tyler_D >>> ;D

Ostatnio oglądałem reportaż o tym, że coraz więcej policjantów i strażników miejskich karze ludzi za bluzgi zaczynające się na c, h, s, k itp itd...
No i pomyślałem sobie czy ukaraliby człowieka, gdyby powiedział nie zwyczajowe na "ch" do takiego policjanta/strażnika, a: "Ty penisie!". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:21, meryphillia napisał:

> e tam się wakacje skończyły;) Toć jeszcze miesiąc został:)

No ale to nadal kwalifikujesz się do tej szkolnej zgrai pseudo-bezsennych. ]:>

Znowu naszła mnie ochota na słuchanie Lisy Gerrard...
Jak to dobrze, ze nie mam jakichś sparciałych gustów muzycznych i potrafię dostrzec piękno
jej głosu. ;]
Dziwię się ludziom do których ona nie trafia...



zobaczymy co będzie jak już na uczelnie wrócę:)
nie sądzę by mi się chciało o takiej porze tu siedzieć podczas gdy o 8 zajęcia mi się zaczynają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:22, Citkowsky napisał:

nie sądzę by mi się chciało o takiej porze tu siedzieć podczas gdy o 8 zajęcia mi się
zaczynają:)


Ja tam na 9:00 do roboty a siedzę średnio do 2:00 ... ale to taki mój sposób na bezsenność. Kiedyś jak chodziłem spać wcześniej to nie mogłem zasnąć parę godzin, jak chodzę o 2:00, albo później to zasypiam momentalnie ... niestety gorzej się wstaje ...

... ale dziś mój ulubiony dzień tygodnia: PIĄTEK, wstając rano będę myślał "jeszcze tylko 8h, jeszcze tylko 8h"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:25, Taikun napisał:

> nie sądzę by mi się chciało o takiej porze tu siedzieć podczas gdy o 8 zajęcia mi
się
> zaczynają:)

Ja tam na 9:00 do roboty a siedzę średnio do 2:00 ... ale to taki mój sposób na bezsenność.
Kiedyś jak chodziłem spać wcześniej to nie mogłem zasnąć parę godzin, jak chodzę o 2:00,
albo później to zasypiam momentalnie ... niestety gorzej się wstaje ...

... ale dziś mój ulubiony dzień tygodnia: PIĄTEK, wstając rano będę myślał "jeszcze tylko
8h, jeszcze tylko 8h"



też lubię piątki bo przed sobą mam wizję 2,5 dnia wolnego:) Najgorzej jest w niedzielę rano jak sobie człowiek zdaje sprawę, że jeszcze tylko kilkanascie godzin i cały tydzień przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:28, haderQ napisał:

Czy przypadkiem nie masz jakiejś poprawki na studiach jak ja? :P


no niby mam, jedną, jeszcze z drugiego semestru. Pewnie znowu nie uda mi się i znowu zabule i bede za rok próbował znowu:)
Nie wiem jak ja to pokonam:) W ogóle nie wierze w sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kiedy masz? Ja 8 i niby się uczę ale po prostu już mnie trafia coś ;p i cały czas robię 1000 rzeczy byleby się nie uczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:31, haderQ napisał:

I kiedy masz? Ja 8 i niby się uczę ale po prostu już mnie trafia coś ;p i cały czas robię
1000 rzeczy byleby się nie uczyć :P



dowiedziałem się dziś, że poprawka z egzaminu jest 9 ale kiedy poprawka ćwiczeń żeby być dopuszczonym do egzaminu to jeszcze nic nie wiadomo, wiec pewnie w poniedzialek a termin koleś umieści na stronce w niedziele wieczór (już raz tak w jego przypadku było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam aktualizacje do Combat Arms (pominę że nie grałem w niego jakiś miesiąć), testuję nową Operę 10. Dobre tylko jeszcze muszę słownik przestawić bo sprawdza tylko angielski.
No i nadal czekam na Risena, premiera 2 października.
A i polecam gierkę: http://adamatomic.com/canabalt/
Prośba do meryphillia - wiesz może do jaiego gatunku muzycznego naleźy muzyczka w tle? Prócz utworów z Unreala (po kilka z każdej części gry), skomponowanych przez Alexandra Brandona i Michiela van den Bosa (o tym dowiedziałem się po prawie 9 latach) nie znam innych utworów, zwyczajnie nie mam od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 00:36, SpecShadow napisał:

wiesz może do jaiego gatunku muzycznego naleźy muzyczka
w tle?


Spróbuj Klausa Schulze.
Szczególnie polecam jego wspólny projekt z Pete Namlookiem, czyli The Dark Side Of The Moog.
Sprawdź też sobie Tangerine Dream.

Ogólnie zakwalifikowałbym to właśnie do staroszkolnej El-Muzyki czy Berlin School.

EDIT: Ostatnio znalazłem ciekawe forum o muzyce w takich klimatach.
Posprawdzaj sobie polecanych tam wykonawców i ich wydawnictwa. ;]

http://forum.studio-nagran.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować