Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2009 o 01:31, Cirno napisał:

Wejdź na xfire to dam Ci linka do mojego profilu na YT, i tam tego dużo mam zapisanego
to sobie przepatrzysz ;D


Dobra dzięki za linka. Dzisiaj nie przeglądałem go, niemniej thx. A, znasz może takie anime Chobits? Bardzo fajna ścieżka dźwiękowa, taka "normalna" (w przeciwieństwie do tych openingów z anime).
BTW. pytałeś się o AdBlocka do nowej Opery. Jest taki. Więcej - dzięki niemu czas ładowania strony jest szybszy, dużo szybszy.
Znalazłem jeszcze widżeta RSS Checker. Jeszcze coś na notatki i właściwie to już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 00:16, Infes napisał:

Póki co jeszcze nikt dziś nie odezwał. Dobry wieczór. Pamiętam old times jak grałem w
Gran Turismo 2 na Playa 1. To były czas. Baa nawet z tatą się ściągałem kto lepszy będzie
:]


Ja w GT2 chyba kilka tysięcy godzin "zmarnowałem". ;]

Przyznam się nawet, że PSX był jednym z powodów do rzucenia mojej pierwszej pracy, bo miałem za mało czasu na grę, a gier do zobaczenia była ogromna ilość, gdyż mój kumpel który namówił mnie do kupna szaraczka, miał chyba z 300 gier na PSX''a. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 03:08, meryphillia napisał:

Nawet obecnie GT2 kopie zad i całkiem przyjemnie się gra nawet nie trzymając pada w łapie.
;]


Kopie, a jak się podłączy pada to wciąga totalnie :D
Ja gram już kilka tygodni i chcę ukończyć grę po raz chyba 5-ty i to będzie 2-gi raz na PC :)
Oczywiście najpierw zawsze jak mnie złapie to kończę pierwszą część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 00:33, ostry3000 napisał:

Oczywiście najpierw zawsze jak mnie złapie to kończę pierwszą część ;)


Jedynka byłą spoczko, bo pojazdy były jakby agresywniejsze i trudniej było nad nimi zapanować.
Niestety pozostał mi tylko GT2, no i oczywiście poza nim sama śmietanka, czyli Vagrant Story, Front Mission 3, Final Fantasy VIII, Metal Gear Solid, Xenogears i The Legend Of Dragoon.
Trzeba będzie jakoś zdobyć jeszcze parę tytułów, w tym i pierwsze GT. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mieć do PC pada, który też pasuje do starszych modeli PS''a :)
Ja mam takiego, dzięki czemu jak tylko jest okazja to śmigam z kimś na PSX i PS2, a na PC można się wczuć dodatkowo w gry z NES''a. Szczególnie gdy jest ciemno i nudny wieczór to miło wrócić do hitów, których młody gracz nigdy nie widział na oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 00:57, ostry3000 napisał:

Szczególnie gdy jest ciemno i nudny wieczór
to miło wrócić do hitów, których młody gracz nigdy nie widział na oczy ;)


Młodziaki, to w ogóle nie graliby w coś takiego...
Po co niby, skoro mają X360 z super wypasioną grafiką i nie muszą zastanawiać się, czy te cztery piksele na krzyż, to samochód, samolot czy superman. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 01:08, meryphillia napisał:

Młodziaki, to w ogóle nie graliby w coś takiego...
Po co niby, skoro mają X360 z super wypasioną grafiką i nie muszą zastanawiać się, czy
te cztery piksele na krzyż, to samochód, samolot czy superman. :D


Ja się na NESie oraz PSXie wychowałem i nigdy o nich nie zapomne, a co jakiś czas będę wracał :)
Problem mam tylko z tym, że na emulatorze niektóre gry z PSXa nie chcą mi odpalić, a kilka płyt już wogóle nie ruszy nigdy...
Dla mnie grafika nie jest ważna i nawet 2D jest piękne, gdy jest grywalne ;)
Ciekawe jak się rozwój potoczy i czy za kilkanaście lat młodzi gracze będą marudzić, widząc grafikę jaką zaprezentuje im stare już wtedy PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 00:40, Citkowsky napisał:

Co jest, dzisiaj wszyscy śpią czy jak. Ja tam sobie w GTA IV pocinam:)


Kto śpi ten śpi. ]:>

Ja na razie w stanie agonalno-pijackim słucham twórczości... uroczej Dido. =]
Później pewnie będę męczył GT 2, bo zdobyłem w końcu TVR Speed Twelve, który pozwala już wygrać parę treściwych w kaskę wyścigów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 00:40, Citkowsky napisał:

Co jest, dzisiaj wszyscy śpią czy jak. Ja tam sobie w GTA IV pocinam:)


Lepiej spać niż ciągle bluzgać. Spać się nie da od tego darcia "jaki to benhaker jest zuy!!1razjedenaśce".
Obawiam się że moja teoria o stanie społeczeństwa zależnego od kondycji w sporcie narodowym (czyli piłce nożnej) się sprawdza. No ale jak się ma to w... poważaniu, jej rozwój znaczy się, to są skutki. Kończę picie i idę spać.

Idę spać, albo jeszcze pomęczę Combat Arms (wróciłem do tego, zestaw darmowej broni nie może się zmarnować :] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 00:40, Citkowsky napisał:

Co jest, dzisiaj wszyscy śpią czy jak. Ja tam sobie w GTA IV pocinam:)


Jak tam poprawka? Ja miałem 8 i zdałem na 3. Nie wiem jakim cudem, ale zdałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 00:49, haderQ napisał:

> Co jest, dzisiaj wszyscy śpią czy jak. Ja tam sobie w GTA IV pocinam:)

Jak tam poprawka? Ja miałem 8 i zdałem na 3. Nie wiem jakim cudem, ale zdałem :D


u nas nadal nic nie wiadomo. Koleś chyba za granicę wyjechał i jeszcze nie wrócił więc daty terminu nie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja czy zainstalować Dark Crusade okazała się zagwozdką godną wielkich dysput filozoficznych. Nie wiem jak przełożyć na ludzki język mój dylemat.
Jutro sobota wiec może będzie więcej nocnych Marków, no chyba że jacyś mają szkołę do soboty:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 00:09, SpecShadow napisał:

Decyzja czy zainstalować Dark Crusade okazała się zagwozdką godną wielkich dysput filozoficznych.
Nie wiem jak przełożyć na ludzki język mój dylemat.


Też mam dylemat czy jednak pograć w GT2, powrócić do WZ2100 i pisania poradnika, czy jednak dalej słuchać zacnej muzy i po raz kolejny spróbować zassać kolejne DVD w katalogu netlabela Earth Mantra (poprzednim razem laptop zresetował mi się przy 75% ściąganego rara i trzy godziny ściągania diabli wzięli :/).

Jakby nie patrzeć też dylemat na miarę tragedii całego uniwersum. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, za każdym razem gdy zaglądam do tego tematu, natrafiam na nieuświadomionego użytkownika, który uważa się za (cytuję) "nocnego Marka". SpecShadow (bo o Tobie mowa), masz na imię Marek? Twoi koledzy z tego tematu też?

Ileż to już razy ten tekst lądował w tym temacie:
"Nocny marek oznacza kogoś, kto bardzo późno kładzie się spać, kto jest aktywny, pracuje do późnej nocy.
W tym związku frazeologicznym, wyraz "marek" niesłusznie utożsamia się z imieniem Marek gdyż nie chodzi
o żadnego Marka, lecz "marka", czyli dawniej duszę pokutującą, potępieńca . Znane jest inne powiedzenie
"tłuc się jak marek po piekle", co znaczy hałasować, szczególnie w nocy, kiedy inni śpią ."


P.S. Prawda, że lubicie jak Was denerwuję i poprawiam? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o_O

No i...?

Znowu śpiewka że "spamujemy" tutaj tylko?

Edit: Dobra już załapałem o co się tak kolega bulwersuje. ;D

BTW... Dobrze, że nie zacząłem ściągać tego DVD, bo mi się znowu laptop zawiesił. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować