Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2009 o 03:08, meryphillia napisał:

Nawet obecnie GT2 kopie zad i całkiem przyjemnie się gra nawet nie trzymając pada w łapie.
;]

Troche zrypane było to że jak jechałeś jakiegoś enduranca to bite dwie godziny męczyła twe uszy randomowa muzyczka... do dzisiaj pamiętam jak gościu darł się psudeo-growlowo coś w stylu "bari, bari, bari" ;) ...koszmar...

Za to jedynka w wersji NTSC miała soundtrack bardzo dobry, pamiętam jak kolega przyniósł mi wersje PAL i tam grało jakies słabiutkie techno (bez obrazy, nie mówie że całe techno jest słabe, tylko tamten konkretny kawałek był) w intrze, że aż się zlękłem i zapytałem się siebie, dlaczego tak fajny motyw w intrze wersji NTSC zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy, to mi w żadnym z GT nie podobał się soundtrack...
I tak wolałem z drugiej strony słuchać warkotu silnika, więc muzyczkę sobie zawsze ściszałem.

No, ale nie czyni to w żadnym stopniu gry słabszej, więc kto by się tam przejmował takimi szczególikami... ;]

Miałem pograć jeszcze w CM''a, ale skoro mi przypomniałeś, to zrobię parę okrążeń. =]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:01, Ichibanboshi-kun napisał:


Nie znoszę pokemonów, ale już w jRPGa, z nimi w roli głównej, na GBC grało się przyjemnie. Skąd u licha ludzie biorą czas na te wszystkie jRPGi. Albo na takie Monster Huntery. O, to są dopiero pożeracze czasu. Na takim GC smęcą żeby gry kończyły się po paru godzinach, a tak w ogóle to najlepiej, żeby same się przechodziły.
Na przejście MH potrzebuję tyle czasu ile potrzebowałem na kilkukrotne przejście wszystkich Gothiców wraz z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:11, SpecShadow napisał:

Nie znoszę pokemonów, ale już w jRPGa, z nimi w roli głównej, na GBC grało się przyjemnie.
Skąd u licha ludzie biorą czas na te wszystkie jRPGi. Albo na takie Monster Huntery.
O, to są dopiero pożeracze czasu. Na takim GC smęcą żeby gry kończyły się po paru godzinach,
a tak w ogóle to najlepiej, żeby same się przechodziły.
Na przejście MH potrzebuję tyle czasu ile potrzebowałem na kilkukrotne przejście wszystkich
Gothiców wraz z dodatkami.


Wanna mocium panie, w wannie przegrałem 72 godziny w pokemony i na kibelku :)
Jednak zwróć uwagę na to jak wykorzystują możliwości ekranu dotykowego, plus te cut scenki, mnie to się podoba bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:01, Ichibanboshi-kun napisał:

Dzień dobry wszystkim, zacznę miłym akcentem :D


Dzisiaj poniedziałek. Nie można go zacząć miłym akcentem... :P Ja właśnie skończyłem się męczyć z matematyką, teraz czeka nauka historii...
Ech... :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:33, Mohair napisał:

Dzisiaj poniedziałek. Nie można go zacząć miłym akcentem... :P Ja właśnie skończyłem
się męczyć z matematyką, teraz czeka nauka historii...
Ech... :x


2 klasa liceum?, najgorsze przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:01, Ichibanboshi-kun napisał:

Dzień dobry wszystkim, zacznę miłym akcentem :D


Bleee...
Ja się dziwię, że ten chłam się podoba kilkulatkom, że o nastolatkach nie wspomnę. ]:>
Nie wiem, jak można oglądać, czytać czy grać w pulpę z tymi koszmarkami; na serio nie wiem...

A co do początkowych, miłych akcentów:

Tree of Pain - Baba Obama
http://meryphillia.wrzuta.pl/audio/2RbmiJdGqdq

Wałek z całkiem mile zapowiadającej się PsyDarkowej kompilacyji...
Dla ciekawskich lineczka, bowiem składak dostępny jest za darmoszkę, jednakże link jest do czystych .wav, bowiem sam wydawca ma na razie problemy z hostingiem i nie ma linków do empetruch. ;]
http://unwashedrecords.com/music_downloads/Anomalism/V.A.%20Anomalistic%20Ballistic.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:33, Ichibanboshi-kun napisał:

Wanna mocium panie, w wannie przegrałem 72 godziny w pokemony i na kibelku :)
Jednak zwróć uwagę na to jak wykorzystują możliwości ekranu dotykowego, plus te cut scenki,
mnie to się podoba bardzo :)


Od tak długiego siedzenia na kibelku zniekształca sie... wiesz co :]
GBC używałem gdy rodzeństwo zajmowało kompa, ciągle myślę o tym DSie ale że kosztuje więcej niż dałem za X360...

@meryphillia: wiesz może być gorzej. Np. ja zaczynałem od Sailor Moon skutkiem czego nie mogę się przekonać do mangi.

@windows00: odezwał się ścisłowiec. Zaczęły się pojawiać te "demoty" "Programiści pozdrawiają humanistów". Jak ja tego nie lubię.
Matma ok ale tylko na krótszą metę. Potem zapominam wzorów i metod liczenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2009 o 00:34, Ichibanboshi-kun napisał:

2 klasa liceum?, najgorsze przed Tobą :)


Wiem, wiem. Ja jestem przyzwyczajony zresztą już do bardziej "intensywnego" trybu pracy... Po prostu po całym dniu przymusowo spędzonym na zakupach w galerii handlowej mózg odmawia mi już pracy ;) A mogłem się uprzeć i zostać w domu...
Ok, czas na odświeżający prysznic, może to coś pomoże... Ale wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:33, Mohair napisał:

Dzisiaj poniedziałek. Nie można go zacząć miłym akcentem... :P Ja właśnie skończyłem
się męczyć z matematyką, teraz czeka nauka historii...
Ech... :x

Pf.
Męczyć się z matematyką? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2009 o 00:37, windows00 napisał:

Pf.
Męczyć się z matematyką? :>


Oj. To przez to, że robiłem kretyńskie błędy wynikające ze zmęczenia... Na szczęście już wszystko jest pod kontrolą ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:37, Mohair napisał:

Wiem, wiem. Ja jestem przyzwyczajony zresztą już do bardziej "intensywnego" trybu pracy...
Po prostu po całym dniu przymusowo spędzonym na zakupach w galerii handlowej mózg odmawia
mi już pracy ;) A mogłem się uprzeć i zostać w domu...
Ok, czas na odświeżający prysznic, może to coś pomoże... Ale wątpię :P


Ja widzę, że tu kolega niedoświadczony w chodzeniu po sklepie XD W takiej sytuacji książkębierze sięze sobą i obsiada każdą ławkę XD
Choć jest jeden wyjątek - gdy idzie się do centrum z dziewczyną, to już nie ma bata, trzeba swoje obejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:35, meryphillia napisał:

Bleee...
Ja się dziwię, że ten chłam się podoba kilkulatkom, że o nastolatkach nie wspomnę. ]:>
Nie wiem, jak można oglądać, czytać czy grać w pulpę z tymi koszmarkami; na serio nie
wiem...


Hie hie, wciąga jakoś tak ;)
BTW. O starociach mówiąc, odświeżam sobie warcrafta2, ta gra kurde ma grywalność, musialem się odlepiać od monitora. Włączyłem, a nagle 5 misji zrobiłem.

@SpecShadow

Heheh, okazji szukać, wiesz czego nie moge odżałować? Przeszedł mi koło nosa wczoraj DSi(nowy)za 400 złoty na allegro :( Szukac trzeba :(

NIestety rok szkolny się zaczął, a rozszerzenia to nie jebajka, kurka wodna, trza wypoczętym do szkoły wstać, zatem życzę miłej pogawędki i żeby słońce rano zbyt nie raziło jak będziecie się kładli spać ;)

No i jeszcze Hikki na sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:36, SpecShadow napisał:

@meryphillia: wiesz może być gorzej. Np. ja zaczynałem od Sailor Moon skutkiem czego
nie mogę się przekonać do mangi.


Obejrzyj sobie Akirę albo Ghost In The Shell i zrozumiesz, że są różne anime. ;]

Ichibanboshi-kun >>> Wyrzuć te pokemony zanim będzie za późno i sam nie zamienisz się w pikaczu. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2009 o 00:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja widzę, że tu kolega niedoświadczony w chodzeniu po sklepie XD W takiej sytuacji książkębierze
sięze sobą i obsiada każdą ławkę XD


Zapamiętam :D Niezły pomysł, dziekować ^_^
...
Ok, a teraz idę już do łóżka, oczywiście z podręcznikiem do historii...
Miłej nocy Wam wszystkim życzę, oby była lepsza od mojej ;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:52, Mohair napisał:

Zapamiętam :D Niezły pomysł, dziekować ^_^

W ten sposób już przeczytałem niejedno pisemko i parokrotnie sie pouczyłem XD

Dnia 14.09.2009 o 00:52, Mohair napisał:

Ok, a teraz idę już do łóżka, oczywiście z podręcznikiem do historii...
Miłej nocy Wam wszystkim życzę, oby była lepsza od mojej ;)

Czemu, historia fajna jest ;) Tylko uważaj, na dłuższą metęto działa tak, że skończysz jak ja z tabletkami z kofeiną :D

@meryphillia

Ja mogę być tylko Flygonem ;D


Ja ne mina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 00:49, meryphillia napisał:

> @meryphillia: wiesz może być gorzej. Np. ja zaczynałem od Sailor Moon skutkiem czego

> nie mogę się przekonać do mangi.

Obejrzyj sobie Akirę albo Ghost In The Shell i zrozumiesz, że są różne anime. ;]

Akurat spec już parę anime obejrzał, i on wie że są różne anime, chyba go źle zrozumiałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że o anime rozmawiacie :) Właśnie do snu zamierzam sobie zobaczyć Spirited Away, po raz kolejny ;]
A tak ogólnie chciałem się zapytać czy wam też pada czasami Firefox jak chcecie dodać posta? U mnie co trzeci post, to crash programu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować