Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2009 o 00:40, meryphillia napisał:

No i...?

...głupio jest chyba używać (na dodatek błędnie) jakiegoś sformułowania, nie wiedząc skąd ono pochodzi.

Dnia 12.09.2009 o 00:40, meryphillia napisał:

Znowu śpiewka że "spamujemy" tutaj tylko?

Czy ja coś takiego napisałem w ostatnim poście?
Chociaż, co poniektórzy na pewno spamują...
[Edit]

Dnia 12.09.2009 o 00:40, meryphillia napisał:

Edit: Dobra już załapałem o co się tak kolega bulwersuje. ;D

A wystarczyło dokładnie przeczytać posta.

windows00 ===> Może faktycznie. W końcu dużo Marków jest na świecie, ale żeby wszyscy udzielający się w tym temacie byli Markami to już przesada ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś zajęcia, znaczy czegoś co zajęłoby moje myśli do czasu premiery Risena. Geez, nawet Diablo3 na mnie tak nie działa.
Najpierw poszukam modów do gry (Inquisition Daemonhunt, DC Pro czy Steel Legion), potem instalacją patchy, z tym że jeden (bardzo ważny, krytyczny wprowadzający ważne zmiany) jest bardzo awaryjny i tylko z jednego źródła (chyba FileFronta który ma padakę dzisiaj) mi działał.
No i ciągle po głowie chodzi mi ta myśl, "że już dzisiaj dostanę WT". O, może przy okazji jakiś nowy dłuższy wpis na gramsajcie?
Na razie muszę się z tym przespać. I z czymś innym na głowie.

@Balduran2: nie mam dobrej opinii o postach poprawiających coś, kogoś. Raz że to offtop, dwa że na takich np. demotywatorach.pl-które-demotami-nie-są takie posty przynoszą opłakane skutki. Tez paradoksalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 00:44, balduran2 napisał:

...głupio jest chyba używać (na dodatek błędnie) jakiegoś sformułowania, nie wiedząc
skąd ono pochodzi.


No i dlatego zreflektowałem się i zedytowałem poprzedniego posta. ;]

Dnia 12.09.2009 o 00:44, balduran2 napisał:

Czy ja coś takiego napisałem w ostatnim poście?
Chociaż, co poniektórzy spamują postami typu:
"czuje sie samotny bo chyba juz tu nikogo nie ma :("


No cóż...
W praktyce, to można podciągnąć to do stwierdzenia, że całe te forume jest jednym wielkim i zbędnym spamem, bo nie wiadomo po co ktoś traci swój czas na pisanie tutaj, a ja tracę na czytanie, nawet i na najdłuższych i treściwych postów... ;)

Dzisiaj miałem taką "gonitwę" podczas dnia, że jak widać zbyt szybkie rozumowanie nie jest moją mocną stroną późna nocą. ]:>

SpecShadow >>> Jak sam nie wiesz co masz robić o pierwszej nad ranem, to...

Idź spać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja coś takiego napisałem w ostatnim poście?
> Chociaż, co poniektórzy spamują postami typu:
> "czuje sie samotny bo chyba juz tu nikogo nie ma :("


Tylko jeden post taki był, i to ze wczoraj.
Nie mam na imię Marek ale chodził mi on po głowie, to są skutki niedokończonych spraw które chodzą po głowie.
A, chyba jest nawet określenie na wszelkich "korektorów". GramarN[][][] (dodatkowe litery do kupienia tylko za prepaida do Combat Arms :P).

@meryphillia: hell true. Ciagle tylko poprawiają i poprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzionek dziś :) Dawno mnie tu nie było co tam u was?
U mnie aktualnie gra Metallica dokładnie St. Anger i przerabiam sobie Mitologie na PS2 czyt. GoW 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 01:05, Ichibanboshi-kun napisał:

> (dodatkowe litery
> do kupienia tylko za prepaida do Combat Arms :P).
>
BLACK MARKET! Nie ładnie, oj bardzo ;P


No bo nie ma w Polsce prepaida via SMS, takiż problem. Ale poważnie - nie używam Black Market. Zresztą jak gram to widzę, że nawet kupowanie w BM nie pomaga ludziom :D

@NdysH: lubiłem kiedyś St.Anger, ale dlatego że byłem młody, lubiłem słuchać dziwnych rzeczy, no i nie znałem wcześniejszych dokonań.

Mam taką zagwozdkę - tyle się mówi że życie współczesnego człowieka można zmieścić w prostym schemacie, jak np. "Sen->pobudka i śniadanie->szkoła/praca->obiad->TV/granie/wypad ze znajomymi-Sen. I zapętlić."

To w takim razie, co z tym zrobić? Skoro tak łatwo przychodzi zmieszczenie życia w prostym schemacie, to chyba ma się na to rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 00:09, NdysH napisał:

Dobry dzionek dziś :) Dawno mnie tu nie było co tam u was?
U mnie aktualnie gra Metallica dokładnie St. Anger i przerabiam sobie Mitologie na PS2
czyt. GoW 2 :)


Hehe i jak się gra? Super gierka co? Ja niedawno skończyłem pracę i myślę, w co tu pośmigać. Ale chyba będzie Fifa na X-Boxa :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 00:21, Cirno napisał:

Uwierz mi, że bez BM, w CA nie da się osiągnąć praktycznie nic, nawet na ESLu ;)


Doprawdy? A, sprawdzałeś nowy sprzęt?
I czemu jesteś nieobecny?

Nabrałem ochoty na elektroniczne brzmienia. Na razie wsłuchuję się w ścieżkę dźwiękową z UT :]
I czekam na Risena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 00:24, haderQ napisał:

Hehe i jak się gra? Super gierka co? Ja niedawno skończyłem pracę i myślę, w co tu pośmigać.
Ale chyba będzie Fifa na X-Boxa :) :P


Oczywiście że super giera tera myśle jak uporać się z Zeusem na normalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram już w CA, już mi przeszło, a skutecznie mi ułatwili odejście wszelkiej maści cheaterzy, i niedostosowanie cen na BM w stosunku do kraju.
Poza tym, te nowe przedmioty, bez jaj proszę ;D
A nieobecny byłem z powodu że zmieniam na pewien czas internet na super szybki modem na kartę sim z ery, który wykręca równe 256kb/s ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 00:28, Cirno napisał:

Nie gram już w CA, już mi przeszło, a skutecznie mi ułatwili odejście wszelkiej maści
cheaterzy, i niedostosowanie cen na BM w stosunku do kraju.
Poza tym, te nowe przedmioty, bez jaj proszę ;D
A nieobecny byłem z powodu że zmieniam na pewien czas internet na super szybki modem
na kartę sim z ery, który wykręca równe 256kb/s ;D


No to se pograłeś w swoje gry. Żegnaj WoW, żegnaj L4D.

Jak znajdę jakiegoś FPSa który spełnia następujące warunki:
-do gry w Sieci
-niewymagający kosmicznego skilla
-jak najmniej ownowania mnie przez pwnerów
-dobry na Neostradzie 1Mb

Więc tak: wszelkie Call of Duty i Modern Warfare odpadają (tylko się zraziłem do gatunku).

Jak na razie łapie się tylko Combat Arms (i ew. War Rock). Do czasu aż spotkam tą "chmarę cheaterów i hakerów latających po serwerach" :P Na razie mam tyle kasy że mogę sobie pozwolić na miniguna :]

Może BF2? Wydali mega patcha ostatnio (poprawione hitboxy -wreszcie!! -i darmowe dodatki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 00:35, SpecShadow napisał:

> Nie gram już w CA, już mi przeszło, a skutecznie mi ułatwili odejście wszelkiej
maści
> cheaterzy, i niedostosowanie cen na BM w stosunku do kraju.
> Poza tym, te nowe przedmioty, bez jaj proszę ;D
> A nieobecny byłem z powodu że zmieniam na pewien czas internet na super szybki modem

> na kartę sim z ery, który wykręca równe 256kb/s ;D

No to se pograłeś w swoje gry. Żegnaj WoW, żegnaj L4D.

Nie jestem wierny jednej marce jak widać ;D

Dnia 13.09.2009 o 00:35, SpecShadow napisał:

Jak znajdę jakiegoś FPSa który spełnia następujące warunki:
-do gry w Sieci

Wow, no co Ty nie powiesz ;D

Dnia 13.09.2009 o 00:35, SpecShadow napisał:

-niewymagający kosmicznego skilla

To musisz niestety odejść, i ukryć się w szafie, ponieważ wszystkie gry są oparte na skillu (no combat jest oparty w 50% na kasie ale mniejsza z tym ;D)

Dnia 13.09.2009 o 00:35, SpecShadow napisał:

-jak najmniej ownowania mnie przez pwnerów

patrz wyżej

Dnia 13.09.2009 o 00:35, SpecShadow napisał:

-dobry na Neostradzie 1Mb

Nie narzekaj.

Dnia 13.09.2009 o 00:35, SpecShadow napisał:

Więc tak: wszelkie Call of Duty i Modern Warfare odpadają (tylko się zraziłem do gatunku).
Jak na razie łapie się tylko Combat Arms (i ew. War Rock). Do czasu aż spotkam tą "chmarę
cheaterów i hakerów latających po serwerach" :P Na razie mam tyle kasy że mogę sobie
pozwolić na miniguna :]

No to lataj ze swoim minigunem, zapłacisz 40 zł i masz wirtualną broń w wirtualnej przestrzeni na miesiąc, winszuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 00:35, SpecShadow napisał:

Jak znajdę jakiegoś FPSa który spełnia następujące warunki:
-do gry w Sieci
-niewymagający kosmicznego skilla
-jak najmniej ownowania mnie przez pwnerów
-dobry na Neostradzie 1Mb

Quake Live może? Przez przeglądarkę, plus serwery odpowiednie do poziomu umiejetnosci gracza. Podpunktu trzeciego i czwartego Ci nie rozwinę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 00:51, Wipu napisał:

Quake Live może? Przez przeglądarkę, plus serwery odpowiednie do poziomu umiejetnosci
gracza. Podpunktu trzeciego i czwartego Ci nie rozwinę :P

"-niewymagający kosmicznego skilla
-jak najmniej ownowania mnie przez pwnerów "
:d

SpecShadow
Może Battlefield Heroes, jeśli nie przeszkadza Ci komiksowa oprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 01:03, windows00 napisał:

"-niewymagający kosmicznego skilla
-jak najmniej ownowania mnie przez pwnerów "
:d


Oj cicho klonie :P Kiedy ownowanie przez pwnerów dochodzi do granicy wytrzymałości to człowiek uodparnia sie na to. Trzeba tylko grać, a wtedy automatycznie rośnie skill. Masz wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quake Live''a grałem, za trudne ale dam ostatnią szansę. BF Heroes raczej nie. Generalnie chodzi o to że na Neo 1Mb z pingiem ~35 dało się grać.

@Cirno: ale ja mówię o kasie zarobioną za granie. Jakieś 21k GP.

BTW. jakie ludzie głupoty w tym całym internecie piszą tojacieżniemogę. Można by wrzucić komenty z co drugiego newsa z niektórych stron do Kwasów...
"Risen wygląda jak gra z 2007r." "Gra będzie godnie rywalizowała z Two Worlds 2" albo na demotywatory. pl (tak, znowu one) gdzie wrzucenie inteligentnego (!) demota, czy jakiegokolwiek obrazka, jest niemożliwe.

I trochę głupio się czuję instalując Dark Crusade, moje taktyki są mało wyszukane, nawet jak na skirmish.
Chyba pójdę spać. Będzie mi się śnił WT :] ciągle mi się śni, nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować