Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2009 o 03:43, meryphillia napisał:

Mroczki latają przed oczami od czytania, więc trzeba zagrać w coś chyba.
Dla lurkerów, mała perełka ku uciesze uszu... ]:>

Co, lobbing tak przybrał na sile że przyszli Ci do domu i zamontowali te "ekologoczne" żarówy? :]

Nie wiem czy zauważyliście, ale na forach wszelakich nagle namnożyło się wszelkiego syfu tzn. ludzi piszących tak denne komentarze o grach że aż mnie, gracza ze średnim stażem, przyprawiają o ból kości ogonowej.
Najczęściej chodzi o grafikę (jest ładna ale to dla nich za mało) ale nie tylko. Gdyby brać to na poważne można by się załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz dla wielu idiotów, którzy z graniem nie mają wiele wspólnego jedyna opcja sprawdzenia gry to:
1. Spiracić =/
2. Zagrać i stwierdzić, że gra jest be bo grafika to syf
3. Wywalić i jechać po grze, że jest słaba

Jak widzę takie komentarze, to mi się scyzoryk otwiera w kieszeni, nie dość, że piracą, to jeszcze grywalność mają w głębokim poważaniu, o klimacie nie wspominając... Jaki kraj, takie dzieci neostrady... :((

PS. Na jednym z forów jakiś czas temu jakiś debil zaczął wyzywać, że skandalem jest gra, która zajmuje bodaj 8 giga i kiedy on to ma ściągnąć... Chryste Panie, to już zdrowa przesada... Ale można tak bez końca, debila rozumu nie nauczysz, żeby nie piracił :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 00:33, haderQ napisał:

Bry :) Co tam potrzebne od PS2? Może będę mógł pomóc :)

Ogólnie zastanawiam się nad kupnem owego sprzętu,i chciał bym byś mi ogólnie doradził ,,o co kaman" kiedyś miałem PSOne i chciałem powrócić do dawnych czasów w lepszej jakości ;] GT4 itd... powiedz ogólnie co i jak,lepsza slim czy zwykła itd itd...bo jestem ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, bo po części toto prawda, akurat nie w sferze graficznej, ale w sferze fabularnej/gameplayowej, gry są moim zdaniem coraz gorsze niestety, coraz mniej jest tytułów NAPRAWĘ godnych uwagi, bo większość to jakieś kalekowate graficzne molochy bez polotu, albo crapowate filmówki, poza tym, wszystko już było, a jak wejdzie coś nowego, jest tak eksploatowane, że po pewnym czasie człowiekowi się od tego rzygać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 00:55, SpecShadow napisał:

Co, lobbing tak przybrał na sile że przyszli Ci do domu i zamontowali te "ekologoczne"
żarówy? :]


;D

Nah.
Przeczytałem wtedy ponad 200 stron z wielgachnego podręcznika RPG i mnie się już literki zlewały w jedno. ]:>

Dnia 16.09.2009 o 00:55, SpecShadow napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale na forach wszelakich nagle namnożyło się wszelkiego syfu
tzn. ludzi piszących tak denne komentarze o grach że aż mnie, gracza ze średnim stażem,
przyprawiają o ból kości ogonowej.
Najczęściej chodzi o grafikę (jest ładna ale to dla nich za mało) ale nie tylko. Gdyby
brać to na poważne można by się załamać.


To, że jakieś małolaty narzekają na grafikę, to ujdzie w tłoku, bo to raczej normalne.
Mnie najbardziej irytują "znawcy" opluwający jakąś grę, tylko dlatego że pracują u konkurencyjnego wydawcy...
Zresztą w ogóle odnosi się do wszelakich "speców" od marketingu szeptanego, których od groma jest teraz w internecie.

Chociaż z drugiej strony mnie też mógłby ktoś posądzać o branie kasy od wydawcy Combat Mission czy Moshica za te ciągłe peany radosne...

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cel osiągnięty, motłoch się mnoży i ma się dobrze.

Swoja drogą, czytałem te komentarze na GOLu (brzmi jak "komentarze na Onecie", hmm) i zabawne, że tzn. niewygodne komentarze są usuwane, a wszelkie pytania o seriale czy teksty skąd to ściągnąć, utrzymują się tam przez lata. A więc może być gorzej niż tutaj (jak niektórzy piszą)? Może.

@meryphillia: chcę podkreślić to że takich osobników jest coraz więcej, ot co.

@PawelSuzuki: gry na PS2 są ogólnie tanie i jest ich dużo, ale te największe perełki są drogie, nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 01:06, PawelSuzuki napisał:

Ogólnie zastanawiam się nad kupnem owego sprzętu,i chciał bym byś mi ogólnie doradził
,,o co kaman" kiedyś miałem PSOne i chciałem powrócić do dawnych czasów w lepszej jakości
;] GT4 itd... powiedz ogólnie co i jak,lepsza slim czy zwykła itd itd...bo jestem ciemny


Z tego, co się orientuję to Slimka jest tylko w sprzedaży (nowa), jeśli się mylę tłumaczcie, nie bijcie :) Kupując Slimkę masz pada jednego, czy karta pamięci jest od razu nie pamiętam. Gier cały czas dużo było, jest i będzie. Graficznie lepsza niż PSONE, wiadomo. Mogę Ci spokojnie polecić, posiadałem dłuższy czas i byłem bardzo zadowolony, ale i tak zmieniłem na X-Boxa 360 ;) Wracając do gier, są perełki typu God of War 2, w którą mogłem grać godzinami czy Final Fantasy, taka sama historia. Idzie się zatracić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka szansa na wpisanie się :D

Więc dzień dobry, w ten jakże brzydki i czarny dzień. Jaka będzie pogoda nie jestem w stanie stwierdzić, bo ciemno jak cholera. Wstałem bo nadzoruje instalację nowego dodatku do Runes of Magic, hio hio. No i to właściwie tyle. Miłego dnia życzę.

A wątek ZAMYKAM do 0:00 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 01:14, Cirno napisał:

Cóż tu dziś tak cicho :>
Trzeba was pobudzić -> http://www.youtube.com/watch?v=5wsFS2gySY4


Co to znowu za bezeceństwa z lolitkami tutaj wrzucasz?!
Miałbyś chociaż nieco wstydu!

=]

Ja muzycznie polecam netlabel Subversive Media, a w szczególności ich Variousy, zawierające sporo zajefajnych kawałków, jak poniższe Progressivne cudo. ;]

Surit - Dimetrodon
http://meryphillia.wrzuta.pl/audio/3gEdy6yMrQA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podobno 666 dzień w eRepublic, Polacy postanowili powalczyć ze swoimi kochanymi sąsiadami :D
Czytam "Homo bimbrownikusa" i słucham starej kolekcji, elektronika ogólnie pojęta.
BTW. grind na bazie muzyki z GameBoya pwnd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:x Ja się Wam dziwię, możecie iść spać - to idźcie spać :P Ja siedzę kolejną godzinę nad notatkami z języka polskiego i już odpadam... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 02:07, Mohair napisał:

:x Ja się Wam dziwię, możecie iść spać - to idźcie spać :P

Pf. Po co? BTW IRC nie działa i jest kicha.
>Ja siedzę kolejną godzinę

Dnia 17.09.2009 o 02:07, Mohair napisał:

nad notatkami z języka polskiego i już odpadam... :|

Pf. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2009 o 02:08, Tyler_D napisał:

Pf. Po co?


Żeby rano wstać w miarę przytomnym... Ja od 3 dni chodzę spać po 2, a wstaję po 6 - niezbyt fajne, uwierz :) Miałem nadzieję, że dzisiaj chociaż się wyśpię... Ech... :|

Dnia 17.09.2009 o 02:08, Tyler_D napisał:

BTW IRC nie działa i jest kicha.


A to jakaś nowość niby?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 02:16, Mohair napisał:

Żeby rano wstać w miarę przytomnym...

Kto musi ten musi. :-P

Dnia 17.09.2009 o 02:16, Mohair napisał:

> BTW IRC nie działa i jest kicha.
A to jakaś nowość niby?...

W sumie nie chociaż do tej pory jak była na gramie jakaś awaria to chociaż irc zazwyczaj działał albo dość szybko powracał do życia a teraz? Pf.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 02:16, Mohair napisał:

Żeby rano wstać w miarę przytomnym... Ja od 3 dni chodzę spać po 2, a wstaję po 6 - niezbyt
fajne, uwierz :) Miałem nadzieję, że dzisiaj chociaż się wyśpię... Ech... :|


Ja wiem, że wstawanie wcześniej niż o 11 jest niezbyt fajne...
I dlatego zawsze staram się wstawać co najmniej po 11. :D

Wczoraj nawet udało mi się wstać po 16 dopiero. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2009 o 02:32, meryphillia napisał:

Ja wiem, że wstawanie wcześniej niż o 11 jest niezbyt fajne...


11? To mi powiedz, co ja mam zrobić, jak wstaję przed 6-7 codziennie prawie? :P Na szczęście zapisuję teraz ostatnie słowa w notatniku (na dzisiaj...) i będę się już z Wami żegnał :) Jutro mam na 8.50, więc może (wątpię...) , ale to może uda mi się wyspać ^^
Życzcie mi powodzenia.

Miłej nocy.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować