Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam. Kolejny dzień minął i coraz bliżej do Wacken i AC/DC.:)
BTW: Wie ktoś kiedy wychodzi demo SC:Conviction? Bo podobno jakoś na początku stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 00:17, Mateuszencjowaty napisał:

Witam Was ;) Co u Was ? U mnie AC/DC i trochu Guns N'' Roses w głośnikach. W sumie Aerosmith
też się trafi :)


A u mnie teraz cisza bo jakoś tak mi się nie chce, a rozmyślam nad pewnym projektem i utknąłem w domu poprzez poturbowane kolano, szyna do 19stycznia, a kolano nadal boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 00:17, Mateuszencjowaty napisał:

Witam Was ;) Co u Was ? U mnie AC/DC i trochu Guns N'' Roses w głośnikach. W sumie Aerosmith
też się trafi :)



U mnie leci .. AC/DC", przygotowuje się do koncertu.:)

BTW:
Nie lubię co prawda muzyki elektronicznej, z jednym małym wyjątkiem - soundtrack z Silen Hill. I mam prośbę:
Otóż czy wie ktoś czy można legalnie za darmo scinagnac muzykę z The Room? Bo coś mi się udało kiedyś znaleźć, ale był jakiś problem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2010 o 00:20, NdysH napisał:

A u mnie teraz cisza bo jakoś tak mi się nie chce, a rozmyślam nad pewnym projektem i
utknąłem w domu poprzez poturbowane kolano, szyna do 19stycznia, a kolano nadal boli...



To się kuruj :p A ja siedzę i myślę nad ps3 a xboxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham Ubuntu. Ledwie przełączyłem z Visty i już wszystko śmiga aż się oko cieszy ;)
Co robię? Słucham beatlesów mieszanych ze slayerem. Wiem, że dziwne połączenie, ale cóz - wszechstronnym muzycznie trza być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 00:57, Bezi_113 napisał:

Witam Wąpierzów ;]
Teraz czas na Dragon Age''a, tym razem walę TFa ;]


Też lubię partyjki TFa po nocach ;) - z kumplem sobie często pogrywamy. Ostatnio jednak pochłania mnie klimat Bioshocka - cudna ta giera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 00:50, FiZbAn09 napisał:

A ja siedzę i myślę nad ps3 a xboxem


Zdecydowanie PS3. Na Xboksie lepiej gra się co prawda w FPS''y, ze względu na pada, ale z tego samego powodu inne gry gorzej. Gry na PS3, jeśli chodzi o exclusive''y są najlepsze w swej kategorii - LBP, Uncharted, Heavenly Sword, nadchodzące God of War i Heavy Rain też będą rządzić. Tekken 6 na PS3 jest dużo bardziej grywalny. Plus lepsza grafika, mniejsza awaryjność, darmowa gra przez sieć. Natomiast cena samej konsoli MS lepsza, jak na razie tylko na niej są DLC do GTA IV. W PS3 nie ma problemów z pendrive''ami, nie trzeba dokupywać baterii do pada, ani osobnego akumulatora, za to na Xboksie można jednocześnie grać i słuchać muzyki z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założymy się, że zaraz przyjdzie inna osoba i napisze dokładnie to samo tylko o Xboksie? ;d
To jest wybór czysto osobisty - niektórym lepiej sprawdza się pad od PS3(chociaż wolę ten od x''a ;)), pozatym, do niektórych bardziej przemiawia nieco uboższe, ale darmowe PSN i płatności w PLN niż live i cyrk z polską. Do tego każdy musi sobie porównać gry w które będzie chciał grać. ;) Wiem co mówię, bo miałem obie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 00:22, mr_chief napisał:

Otóż czy wie ktoś czy można legalnie za darmo scinagnac muzykę z The Room? Bo coś mi
się udało kiedyś znaleźć, ale był jakiś problem.:(


http://www.silenthillmemories.net/music/sh4_osts_en.htm

Nie wiem na ile to jest legalne, ale strona funkcjonuje od lat jako skupisko miłośników serii Silent Hill i nigdy nie miała problemów ze strony faktycznych właścicieli praw autorskich.
Być może w jakiś sposób zawarła porozumienie z właścicielami, tak jak było to w przypadku słynnego portalu Galbadia Hotel.

Tak czy siak polecam z tej strony wydawnictwa fanowskie, do których linki są tutaj:
http://www.silenthillmemories.net/music/fan_albums_en.htm

Mnóstwo wspaniałych dźwięków inspirowanych klimatem Silent''a i muzyką Yamaoki.

No i dodatkowo oczywiście twórczość doskonałej grupy Broken Notes:
http://www.broken-notes.com/productions/productions.html

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halleluyah ! Pff... kolejna noc i kolejne pustki [choć ostatnio i frekwencja się poprawiła]. Rozpoczyna się kolejny tydzień. Tydzień dla jednych ciężki, a dla drugich tylko momentem. Momentem ? Ano, dla niektórych to ostatni "ciężki" (a jakżesz by inaczej) tydzień przed feriami. 2010 rok nie oferuje nam za dużo wolnego od pracy/szkoły/życia. Trzeba mieć się na baczności cały czas, cały dzień, przez każdą sekundę. Mniam. Ale i na mnie czas. Wąpierz też musi położyć się czasem do trumny o wcześniejszej porze. Dzień był obfity w ofiary.
Zarażona ilość ludzi: +3.
Niechaj wirus się rozprzestrzenia !

20100111000531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2010 o 00:05, Morris12 napisał:

Halleluyah !

Hallelujah ! http://www.youtube.com/watch?v=TdItwaLrv1U ! Tak jakoś mi się skojarzyło, nie wiem czemu. ;>

Dnia 11.01.2010 o 00:05, Morris12 napisał:

Pff... kolejna noc i kolejne pustki [choć ostatnio i frekwencja się poprawiła].

Ostatnio? Frekwencja pewnie dlatego się poprawiła bo był weekend. Nie ma weekendu = nie ma frekwencji. ;]

Dnia 11.01.2010 o 00:05, Morris12 napisał:

Rozpoczyna się kolejny tydzień. Tydzień dla jednych ciężki, a dla drugich tylko momentem.

Dla mnie ten tydzień będzie zdecydowanie momentem. To aż zadziwiające jak ten czas zapie... znaczy się zasuwa. :P

Dnia 11.01.2010 o 00:05, Morris12 napisał:

Momentem ? Ano, dla niektórych to ostatni "ciężki" (a jakżesz by inaczej) tydzień przed feriami.
2010 rok nie oferuje nam za dużo wolnego od pracy/szkoły/życia.

Ferie za pasem, więc powinieneś nic tylko się cieszyć. Pomyśl, że niektórzy jakiekolwiek ''''ferie'''' będą mieli najwcześniej w maju w postaci kilku długich weekendów.

Dnia 11.01.2010 o 00:05, Morris12 napisał:

Trzeba mieć się na baczności cały czas, cały dzień, przez każdą sekundę. Mniam. Ale i na mnie czas.
Wąpierz też musi położyć się czasem do trumny o wcześniejszej porze.

Amen.

Dnia 11.01.2010 o 00:05, Morris12 napisał:

Dzień był obfity w ofiary.
Zarażona ilość ludzi: +3.
Niechaj wirus się rozprzestrzenia !

No to gratuluję, życzę równie udanych wyników i w tym tygodniu. :)

PS. Słitaśny ten kotecek. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 01:19, Dark_Sebat napisał:

Hallelujah ! http://www.youtube.com/watch?v=TdItwaLrv1U ! Tak jakoś mi się skojarzyło,
nie wiem czemu. ;>


Bleee...
Takie skojarzenie, jak najbardziej na miejscu:
http://www.youtube.com/watch?v=L03JVPaZpyc

;D

Dwa odcinki X-Files obejrzane, czas na chwilę młócki w W2100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może dziś ja ten temat rozpocznę ;d
Z kolegami robię scenariusz na prezentacje szkolną studniówkową ;d motyw wybraliśmy lipdub do piosenki I need a hero bonni tyler ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja studniówkowa, ha!
Będzie to przedstawianie w rządku każdego z osobna czy może wymyśliliście cosik innego?

Sam siedziałem teraz nad scenariuszem...ale Avatara. I nie tworzyłem, a czytałem.
Niekoniecznie finalnym, aczkolwiek pełnym scen, które reżyser wyciął lub w ogóle z nich zrezygnował (w jednym
z przypadków nic, tylko przyklasnąć.) Czytało się nadspodziewanie dobrze, nawet bez obrazu, a dodatkowo
doszły jeszcze "a co by było gdyby...?"
Nie wiem, czy istnieje jakaś strona gromadząca scenariusze filmowe, ale jeśli coś takiego się znajdzie
to polecam odnaleźć w gąszczu swój ulubiony i poczytać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj pełen czilałt... W tej chwili za sprawą całkiem miłego albumu "Planet Discovery", zespołu zwącego się Easily Embarrassed. ;]
No i oczywiście książka... Tym razem "Młodsza Europa" Jerzego Kłoczkowskiego.

Tak czy siak powinienem robić coś zupełnie innego, ale co tam... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Yoshida Brothers Tsuguru Shamisen, w zasadzie ównież czilałt, ale w stronę zachodnią ;]

A za jakieś 14 godzin w końcu zobaczę Avatara, doczekać się nie mogę.

www.youtube.com/watch?v=Ron17xFNBf0
www.youtube.com/watch?v=RERXiliJfdI
www.youtube.com/watch?v=Z1fTbDJiyrM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować