Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nic prostszego niż uciachać komuś nogę w ciemnej bramie za pomocą tasaka, rzucić w twarz "fireball''a" czyli płonąca butelkę z benzyną, a jak chcemy dodatkowo upodobnić się do elfiego murzyna, to czarna pasta do butów powinna sprawę gładko załatwić...

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 01:56, mr_chief napisał:

> A co to za przyjemność granie w gry w których "się chodzi"? :F
> Chodzić to sobie można po parku... albo po drzewach, a takim pilotem najprawdopodobniej

> nie zostaniesz i nie będziesz miał przyjemności zrzucania kilkuset-kilogramowych
bomb
> na tabuny wrażych Turbanów... ]:>

:)
Dobra uwaga, ale... Ja mam lepszą.]:>
Powiedz mi, jakie masz szanse by odcinac przeciwnikom kończyny albo zamienic ich kulą
ognia w kupke popiołu?:) Albo jak wcielilbys się w mrocznego elfa ( patrz - Morrowind
)?:P

Ww. raptor bylby w stani zmiesc setki takich elfow z samego vulcana :P
Co do symulatorow lotniczych to jaq najbardziej lubie lock on'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 02:01, meryphillia napisał:

Nic prostszego niż uciachać komuś nogę w ciemnej bramie za pomocą tasaka, rzucić w twarz
"fireball''a" czyli płonąca butelkę z benzyną, a jak chcemy dodatkowo upodobnić się do
elfiego murzyna, to czarna pasta do butów powinna sprawę gładko załatwić...

;D


Kurde.:D
To nie to samo.:) Juz podtrzymam Twój przykład z
bramą. Powiedzmy, ze komuś coś odcinam nie pozostawiają komuś możliwości obrony. W takim Fable''u to przeciwnik ma broń, a tu w bramie to raczej do ofiary nie podejde, mówiąc:
,, ma pan tu nóż. Udawaj, ze się bronisz bo coś ci chce odciąć."

:P

A co do elfiego murzyna, to jak załatwisz kwestię uszu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2010 o 02:02, Starscream napisał:

Ww. raptor bylby w stani zmiesc setki takich elfow z samego vulcana :P


Zakład?:P
Zanim raptor by strzelił, to elfidzki mag walnąby w niego wiązką prądu i... I nasz raptor wyciągnąłby nogi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 02:06, mr_chief napisał:

A co do elfiego murzyna, to jak załatwisz kwestię uszu?:)


Taka Liv Tyler potrafiła sobie dokleić, to i Ty sobie poradzisz...

:D

Idę strącić paru Turbanów, bo zainstalowałem kolejne 2GB nowych samolocików. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2010 o 02:13, meryphillia napisał:

Taka Liv Tyler potrafiła sobie dokleić, to i Ty sobie poradzisz...

:D


:)
Ale to był film. Nie uważasz, ze chodząc po ulicy pomalowany czarną pastą do butów i z papierowymi doklejonymi uszami, nosząc czarną szatę i podpierając się kosturem wygladłoby się bardziej jak...pajac, a nie jak mroczny elf?:D

Dnia 02.02.2010 o 02:13, meryphillia napisał:

Idę strącić paru Turbanów, bo zainstalowałem kolejne 2GB nowych samolocików. ]:>


Powodzenia.:)
Ja się może będę zbierał, bo rano idę na Parnassussa.:D W końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 02:11, mr_chief napisał:


> Ww. raptor bylby w stani zmiesc setki takich elfow z samego vulcana :P

Zakład?:P
Zanim raptor by strzelił, to elfidzki mag walnąby w niego wiązką prądu i... I nasz raptor
wyciągnąłby nogi.:D

1.Słucham? Mowimy o elfach czy greckich bogach? Raptor spokojnie przekracza szybkosc dzwieku. Jak jakis stary zchorowany elf by sobie trafil?:D
2. raptor moglby zdjac tego maga juz z parunastu kilosow wiec mag musialby miec naprawde dobre oko i spory zasieg czarów (?)
Poza tym wlasnie napisalem bardzo głupiego postaxD

BTW Dzisiaj mam zamiar nie isc w ogole spac. Caly dzien siedze w domu bo mam goraczke, a jutro musze zaliczyc 4 sprawdziany- Biologia, Polski i Historia x2 plus opcjalnie kartkowka z niemieckiego (chociaz mam jeszcze 1 termin), moze zaczne sie uczyc koło 3, zleci mi do mniej wiecej 4:30 - 5 wiec nie ma sensu isc spac jak mam na 8 do szkoly. Caly dzien mi sie nie chcialo do tego zabrac, w tym momencie tez mi sie nie chce wiec ustalam termin na 3:D Olac ze po paru takich sesjach bd wygladal jak Mechanik i mial haluny. Mam jeszcze tylko kawy na 1 kawe ale jak bede pil tylko wode gazowana plus palil szluga raz na jakis czas to mysle ze przetrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Starscream: równie przyjemne co zabawa z napojami energetycznymi, zostawia ślad na zdrowiu. Ja idę spać, jutro robota. A później coś się wymyśli.

@Meryphillia: Mam małą zagwozdkę - brałem sie za recenzję pewnej muzyki elektronicznej (z Unreal Tournamenta 3) ale... nie znam poszczególnych terminów w elektronice., Konkretnie chodzi mi o nazwy poszczególnych dźwięków w utworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wzdrygnalem jak zobaczylem te textury.. ;D
Kiedys jak sie w to zagrywalem w podstawowce, to grafika w tej grze RZADZILA ;] Ale grywalnosc nadal jest, choc jesli chodzi o klimat, to wole Mafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 00:26, SpecShadow napisał:

@Starscream: równie przyjemne co zabawa z napojami energetycznymi, zostawia ślad na zdrowiu.
Ja idę spać, jutro robota. A później coś się wymyśli.

1 nieprzespana noc to nic strasznego. Nie cierpie na bezsennosc zeby nie sypiac tygodniami. Od paru lat nie zdatzylo mi sie nie spac cala dobe, nawet jak wracalem nad ranem z imprezki, w pociagu czy gdziekolwiek indziej to chociaz te pare godzin snu mialem. Moze sie poloze na godzine ale nie zebym chcial. Wie ze jak sie poloze to wstane rozwalony, z wieksza goraczka, byc moze nawet zaspie do szkoly a w tedy bede mial prze****. Wiec wole sobie odpuscic sen. Ze szkoly wroce o 19 bo ide do kumpla jeszcze moze sie poloze na godzine ale watpie. W czwartek mam na 11 dopiero wiec bedzie luzik, pospie sobie. A za 2 tygodnie ferie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety laptop z 32MB RAMu w Radeonie 9000 nie pozwala na zbytnie szaleństwa. :F
Grunt, że gra działa w przeciwieństwie do takiego LockOn''a, a po zainstalowaniu prawie 10GB nowych latadeł, gra się wyśmienicie, sadząc na przykład takie ładne "grzybki", jak na screenie. =]
Raz nawet zrucając atomówkę udało mi się przy okazji "zestrzelić" goniącego mnie MiG''a. ;D
Wcześniej miałem bardzo niskie mniemanie o tej zręcznościowej na wpół symulacji, ale teraz po zaaplikowaniu całej masy samolotów, gra jest wprost wspaniała. ;]

SpecShadow >>> W muzyce rozróżniamy dźwięki zwane basem, beatem czy melodią przykładowo. ;P
Z tego co kojarzę, to OST do U3 jest chyba mieszaniną Breaks, DNB i ogólnie pojętej elektroniki.

20100203003217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się szkołą :) chociaż ja na swoje życie studenckie nie narzekam. Jutro egzaminek z lat 1919-1945 i będzie śmiesznie bo pewnie jak co roku 80% studentów odesłąnych zostanie na poprawkę :D chyba z tego wszystkiego pogram w WoWa zaraz a taki plan miałem powtórzyć wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 00:39, haderQ napisał:

Ciesz się szkołą :)

Zawsze sie tak mowi. Gimnazjalisci dzieciom z podstawowki, licealisci gimnazjalistom. Ja chodze do 1 LO i mam naprawde duzo materialu do wykucia. Jak sobie o tym pomysle to odechciewa sie oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 00:46, haderQ napisał:

Pójdziesz na studia to zatęsknisz za tym materiałem, który miałeś opanować w LO :) zobaczysz.

No wlasnie wiem, zawsze tak jest:P Ale na razie wole myslec o tym co jest tu i teraz. A tu i teraz jest nieciekawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jak miły to był dzień. Poszedłem sobie na ,, Parnassussa " i tak mi się spodobał, ze
chyba pójdę jeszcze raz.:) A na DVD to kupię na 100%.:)
A dzisiaj pewne pójdę na Holmes''a. Zakładając, ze wstaje o 12, może na 14 się wyrobie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Super. Miałem iść do kina na Holmes''a, ale nie chciało mi się wyjść z domu... Tak wiec, puscilem muzyczke, poczytalem a resztę dnia spędziłem gadajac na skypi''e z kuzynką.:) No dobra, dwie godzina gadalem z grałem z kolega w ultime.:D
A teraz coś mnie na " KISS " naszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem po raz drugi kampanię Modern Warfare 2. Przedtem na Xboxie, teraz na PC. Mi gra się niesamowicie podoba, i pewnie przejdę ją po raz trzeci, czwarty, n+1. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 00:33, Zarajev napisał:

A ja właśnie skończyłem po raz drugi kampanię Modern Warfare 2. Przedtem na Xboxie, teraz
na PC. Mi gra się niesamowicie podoba, i pewnie przejdę ją po raz trzeci, czwarty, n+1.
;)

Heh nie rozumiem w czym ta gra jest tak wyjątkowa, ja żałuję te 119zł które na nią wydałem. MW1 był o wiele wiele lepszy, kampanii z dwójki jeszcze nie przeszedłem i szybko raczej nie zamierzam, no i to multi z losowymi mapami, brakiem serwów itd, dla mnie krok wstecz. Jednak każdy ma swój gust ;)) Ja za chwilę "lecę" pograć dalej w Dragon Age...muszę wreszcie go skończyć i zabrać się za Mass Effect2;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować