Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dzisiaj znowu sie nie wyspie, jesli pojde spac to ok 4, do 6. Przez ostatnie ok. 70 godzin przespalem może 3:D Ale czuje sie niezle. W przyszlym tygodniu sie to zmieni bo juz nie edzie takiego zap********8 jak w tym. A za 2 tygodnie upragnione ferie i wstawanie o 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2010 o 00:56, FiZbAn09 napisał:

Boje się otwierać . Zostanę przy Jazzie :D


No proszę.:) To trwa tylko 2.30 min. I uważaj na początek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 00:58, Starscream napisał:

A za 2 tygodnie upragnione ferie i wstawanie o
15


heh mi już ferie lecą od poniedziałku, teraz mam tak że w nocy gram i siedzę na internecie a w dzień śpię do obiadu :D . Zresztą co mam robić do tego południa? Ja mam już dość tej pogody, śniegu, zimna i zasypanych dróg...wolę sobie poleżeć :D

mr_chief

madafaka! ? Wytłumacz mi co jest ciekawego w tym hard metalu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2010 o 00:56, meryphillia napisał:

mr_chief >>> Strike Fighters Gold - była w Play''u z 2008 roku.
Całkiem przyjemna strzelanina, którą ubarwiają te dziesiątki dodatkowych samolotów które
sobie można zainstalować.
Niczym nie zobowiązujące męczenie turbanów, spokojnie da radę się bawić bez joysticka.
;]


Jeżeli można strzelać do " nacji kartofla " to chętnie zagram.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2010 o 01:03, FiZbAn09 napisał:

Umarłem


I co? Taki straszne było?:P

EDIT:
Mnie się zaczęły ferie teoretycznie od piątku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ogólnie edycja gry zwana "Wings Over Europe" i dotyczy walk pomiędzy NATO i UW. Terytorium to Niemcy, Czechosłowacja, ale także i część m.in. Polski, Danii, Francji czy Austrii.
Wszystko to można przenieść i do owego "Strike Fighters Gold" po prostu ściągając odpowiednie mody.

Można nawet i zaopatrzyć się w mody z drugiej wojny światowej, ale po co skoro od tego jest znacznie lepszy Ił''ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 00:19, meryphillia napisał:

To nie "uaktualnienia" żadne, a po prostu mody wykonane przez społeczność miłośników,
których nie brakowało przed laty i OFP może pochwalić się bardzo solidną bazą modów.

Ahaaaa ;). To teraz rozumiem.
Swoją drogą witam wszystkich ;). Dzisiaj chyba nie śpię, bo muszę wstać rano (10.00), a ostatnio wstaje o 15 codziennie ;/. Jak teraz pomyśleć tak logicznie, to ile godzin zmarnowanych ;/ . No nic, byle nie łazić w przymuleniu do końca dnia ;). Ha swoją drogą nie spodziewałem się, że gry mogą mnie tak nocą wciągać na kilka godzin (odkąd mam ferie to grałem w Risena, a teraz czas przerzucić się na inne tytuły ;P). A potem się głupio dziwię, że dostaję ochrzan, że wstaję grubo po południu ;D.
Edit: Dobra ta reklama z mentosem ; d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2010 o 01:06, meryphillia napisał:

Można nawet i zaopatrzyć się w mody z drugiej wojny światowej, ale po co skoro od tego
jest znacznie lepszy Ił''ek.


Coś mnie naszlo na naparzanie do " ziemniaków ", wiec rano sobie polatam z bratem w Ił''ku 2 i trochę utrzemy " kartoflom " nosa.:) Kiedys w iła dużo grałem.... Może znowu zacznę.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 01:07, FiZbAn09 napisał:

Plakałem . Nie no joke:D ide chyba grac w csa


:)
Podałbym jeszcze jeden link, ale byś nie zasnął...:D I by mnie dreczylo sumienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 01:19, Longer napisał:


> Podałbym jeszcze jeden link, ale byś nie zasnął...:D I by mnie dreczylo sumienie....


heh tylko wiesz jemu nie chodziło o Twój link i utworek:D . Tylko o to : http://www.youtube.com/watch?v=RCGbhx0ubKo


...:) Ale to co napisałem tyczylo się FIZbAn''a.:D

BTW:
Czy mnie oczy nie mylą? Może to błąd na Wikipedii... Ale wyglada na to, ze Black Sabbath znowu gra z Ozzym.:D

http://pl.wikipedia.org/wiki/Black_Sabbath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2010 o 01:02, Longer napisał:

mr_chief

madafaka! ? Wytłumacz mi co jest ciekawego w tym hard metalu? ;)


To nie " hard metal " lecz " horror punk ".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe
Godzina i 10 minut w powietrzu, brawurowa akcja pod obstrzałem wrogiej artylerii p-lot, zniszczenie w kowbojskim stylu jednego z dział przeciwlotniczych, co dało medal "Air Service" od samego prezydenta i... po powrocie do bazy i kołowaniu na postój, o coś zahaczyłem i mi skrzydełka oberwało. ;D

Trzeba mieć fantazję dziadku! :D

20100205034408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, powiedzcie mi czy da się odpalic demo AvP w dwie osoby? Bo zapraszam kolegę ale sami nie możemy uruchomić gry.:(
A poza tym, to witam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 00:08, FiZbAn09 napisał:

Witam , a ja sobie właśnie oglądam

Spoiler

tvgry

bo mam abonament na 7 dni :D a co tam
u was ?

Nuda jak zwykle. Cały dzień z racji tego żem chory, przesiedziałem na salce waląc w bębny i poszarpując nieco strun gitarowych jak i głosowych ; ]. A teraz? z pół godziny temu zrobiłem sobie odpoczynek od Bioshocka, na rockbanda za późno a Assassina nie chce mi się kończyć. Ot życie :d
Telewizji od miesięcy nie oglądałem, więc postanowiłem włączyć a tu na TVN nawet jakiś w miarę fajny film leci ; ]
PS - wiecie, że Krist Novoselic (basista Nirvany) jest... politykiem w Seattle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 00:08, FiZbAn09 napisał:

Witam , a ja sobie właśnie oglądam

Spoiler

tvgry

bo mam abonament na 7 dni :D a co tam
u was ?


Na słucham Mansona?
Po co brales to co oglądasz w spoiler?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować