Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2010 o 00:11, mr_chief napisał:

Na słucham Mansona?
Po co brales to co oglądasz w spoiler?:)


Jeszcze dostane za reklamę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzień boberek co ja robię ? Leżę w łóżku z laptopem na nogach i słucham RC(Radio Centrum), a także gram w PLANTS vs ZOMBIES :) Oj tytulik wciąga... Zastanawiam się czy nie włączyć PS2 i FF XII tylko jak przysiądę to rano skończę jeśli w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2010 o 00:14, meryphillia napisał:

Miałem obczajać edytor misji do SFP, ale naszło mnie na posłuchanie dobrej muzyki i jednoczesne
męczenie sąsiadów świdrującymi bassami i grzmocącym beatem. ]:>


To ja mam gorzej z chalasami.... Za scianą sąsiadka - alkocholiczka zrobiła popijawe i ciagle slysze głośne jak cholera:
,, ha ha haaaaa!!" i ,, la la la " i jakieś piosenki...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 00:18, mr_chief napisał:

To ja mam gorzej z chalasami....


o_O

Czego Was teraz w szkołach uczą, skoro nie poprawnej ortografii?
Hałas proszę pana, a nie "chałas". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2010 o 00:21, meryphillia napisał:

Czego Was teraz w szkołach uczą, skoro nie poprawnej ortografii?
Hałas proszę pana, a nie "chałas". ;)


Przepraszam, to ze stresu... Tak od godziny mi wyją za ścianą.... Tez byś się zdenerwował.:/
Zapuściłem głośno, naprawdę głośno Mansona i chyba ktoś wali z tej popijawy w scianę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam grono nocnych marków. Ja tylko na chwile, gdyż właśnie powinno mi się skończyć ściąganie dema Heavy Rain, a w wczorajsze demko Bad Company 2 też trzeba trochę pograć jeszcze. Oj, jak tylko sobie przypomnę o grach na ps3, które chce kupić to aż z żalem patrze na kaskę w portfelu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 00:51, Michu94x napisał:

Witam grono nocnych marków. Ja tylko na chwile, gdyż właśnie powinno mi się skończyć
ściąganie dema Heavy Rain, a w wczorajsze demko Bad Company 2 też trzeba trochę pograć
jeszcze.


Brales już w demo Bad Company 2? Ja co prawda mam pc ale i tak przyda mi się jakaś opinia o tej grze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 00:57, mr_chief napisał:

> Witam grono nocnych marków. Ja tylko na chwile, gdyż właśnie powinno mi się skończyć

> ściąganie dema Heavy Rain, a w wczorajsze demko Bad Company 2 też trzeba trochę
pograć
> jeszcze.

Brales już w demo Bad Company 2? Ja co prawda mam pc ale i tak przyda mi się jakaś opinia
o tej grze.:)


Jak dla mnie tytuł obowiązkowy. Wojna została świetnie odwzorowana , a poza tym ten wciągający gameplay , dobry system rang , cała masa broni i pojazdów, nie wspominając o ulepszeniach do nich. Po prostu - cud, miód i malinka. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2010 o 01:08, Michu94x napisał:

Jak dla mnie tytuł obowiązkowy. Wojna została świetnie odwzorowana , a poza tym ten wciągający
gameplay , dobry system rang , cała masa broni i pojazdów, nie wspominając o ulepszeniach
do nich. Po prostu - cud, miód i malinka. Polecam !!


Tego tez się spodziewałem.:)
To muszę poczekać do chyba kwietnia.... Chyba,ze w kwietniu wyjdzie jedna z najbardziej wyczekiwanych przez '''' moi " gier. - K&L: Dog Days.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hop, hop! Czyżby tzw. " wampierze " poszły do trumien na tyle godzin przed świtem? Jakoś nie wierze...
Ja sobie teraz KISS''u słucham, a przed chwilą zabilem spiewaka operowego wysadzajac nad nim rusztowanie które na
niego spadło, całą tą akcje oglądałem zza sceny. Następnie pędem rzucilem się do wyjście z teatru, by tam zastrzelic z beretty reżysera który się komuś naraził...:) - Hitman: Blood Money.
To było zabójstwo perfekcyjne. Zero świadków, zero zdemaskowan. Szybka brutalna akcja...
Prawie tak dobra jak jedna z akcji w Hitmanie 3.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 02:07, mr_chief napisał:

Hop, hop! Czyżby tzw. " wampierze " poszły do trumien na tyle godzin przed świtem? Jakoś
nie wierze...

Nee. Po prostu jedne się zagrywają w coś tam, a drugie "biją level" - jak w moim przypadku :P/

Dnia 06.02.2010 o 02:07, mr_chief napisał:

Ja sobie teraz KISS''u słucham, a przed chwilą zabilem spiewaka operowego wysadzajac
nad nim rusztowanie które na
niego spadło, całą tą akcje oglądałem zza sceny. Następnie pędem rzucilem się do wyjście
z teatru, by tam zastrzelic z beretty reżysera który się komuś naraził...:) - Hitman:
Blood Money.
To było zabójstwo perfekcyjne. Zero świadków, zero zdemaskowan. Szybka brutalna akcja...
Prawie tak dobra jak jedna z akcji w Hitmanie 3.;)

Niech mi się hitman lepiej nie przyśni, bo spać normalnie mógł nie będę. A jednak bicie levela to poważna sprawa i nie można tego odkładać na ostatnią chwilę :P.

Na mnie czas szefo. Do usłyszenia kiedy indziej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 02:18, FiZbAn09 napisał:

obczaj lepiej film na yt pt. Oskoblona Bestia . Film genialny


Widziałem go.:)
Jestem w trakcie wykonywania kolejnej misji, tylko teraz w Hitmanie 3.:)
,, Przyjecie u króla mięs ". Wykonalem już 3/4 misji. Znalazłem dowód morderstwa, zarąbałem nożem odwokata i został mi sam ,, król ".:) Zaraz go pocwiartuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem od dziewczyny, wróciłbym 30 minut temu ale zostałem zatrzymany przez naszą kochaną policję ;/ "kocham" ich po prostu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z innej beczki chociaż pewnie nie tutaj ale dla mnie ważne. Zna ktoś grę w której są słynne bitwy np Bitwa pod Monte Cassino ? bo z tego co wiem i grałem to tylko było Lądowanie w Normandii, Bitwa o Stalingrad, Desant w Berlinie itp. A więc pytam się zna ktoś takie ? Pewnie jak znam życie to któreś Call of Duty, Medal of Honor albo Brothers In Arms mi zaproponujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 02:52, Chemo1910 napisał:

pytam się zna ktoś takie ? Pewnie jak znam życie to któreś Call of Duty, Medal of Honor
albo Brothers In Arms mi zaproponujecie.


Bo lepszych właściwie nie znajdziesz ;)
A zwłaszcza nic lepszego od BiA, wg mnie ta seria gniecie pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łokieć mnie boli :D od tego leżenia bokiem i korzystania z laptopa, samo ułorzenie się na poduszcze nie pomaga :), pozostaje metoda na przeczkolaka, uśiąć po turecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować