Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2010 o 01:48, PinKee napisał:

Ja to chyba zaraz zapuszczę na słuchawkach Mansona albo innego Hammerfalla,


Manson najlepszy.:).

BTW. Obejrzałem sobie własnie Sin City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spać idę cholera... Tak mi palec nap...nawala, ze zaraz zemdleję...
Dobranoc i miłego dnia.:)
Własnie skończyłem oglądać Pulp Fiction. IMO świetny film.:)
-,, Wroce zanim powiesz Placek z Jagodami."
-,,Placek z jagodami".
-,, ok. Ale nie aż tak szybko."

:)
- " Twoj ojeciec nosił ten zegarek w dupie przez 5 lat. Kiedy czyl, ze umiera oddał mi go i ja nosilem go w tylku przez dwa lata.... Teraz oddaje ci to co twoje."
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Wieczór Panom Wąpierzom ;]
To już ostatnio Nocne Marki na tym feriach, cały rok na te dwa tygodnie czekam, i cały rok oczekiwania idzie się co rok jebać, bo zamiast siedzieć w domu tak jak ja bym chciał, wyjeżdżam i wracam na koniec.
tak proszę państwa, tak jest najgorzej, nienawidzę czegoś takiego. Tak czy owak, wyjeżdżam rano o 9, wracam za tydzień w sobotę popołudniu, mam tylko nadzieję, że czas spędzony poza domem, okaże się godny cało rocznego oczekiwania, bo jak nie to się wpierdolę ... -.-
Co tam u Was :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/BlahBlahBlahPierduBlahCośtamGłupotyEnteryourtexthereBlah/
A dobrze tam. I''m completly adicted to Mass Effect (1). Jakimś cudem. Pozatym wczoraj grałem u kumpla na domówce z chłopakami - grunge is still alive ;] Jeszcze do dzisiaj mi się lekko w głowie kręci po tym co się tam działo + pobódka w kuchni (?!). Ogólnie nawet niezłe ferie - dlaczego? Bo się dopiero zaczęły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak przez tą środę popielcową i ten post zgłodniałem, że teraz już kulutralnie 6 minut po północy robię sobie soczystego cheeseburgera;) Tak na dobre trawienie podczas snu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak wpierniczyć 700 kcal, a węglowodanów nie powiem ile :P a potem iść spać ^^
Na zdrowie. :)
@qwert
Ferie się dopiero zaczęły, a właśnie przez takie wyjazdy co roku, co się dopiero zaczną to mi się kończą ... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam jako taka małą przestrogę.
Nie łączcie alkoholu (piwa, wódki, czy czego tam jeszcze, nawet małych ilości) z Kurczak Burgerem/ami z McDonalda. Jak połączycie to tak fajnie dziwnie w żołądku, jakby ostro i się gotowało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co za inteligent zmienił umiejscowienie odnośnika ,,forum" na tej belce na górze? Teraz z przyzwyczajenia wciskam w to samo miejsce, max lewo na górze a tu mi ciagle jakies newsy wyskakują. Eh....
Irytujące to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że jestem niemądry ;> ?
Niestety, na feriowe wyjazdy nie mam wpływu, szczególnie na ten bo jest... wyjątkowy :P
EDIT; @Citkowsky
A to u Ciebie też ? Myślałem, że tylko mi się coś zryło, a to się dosyć często zdarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 00:12, Bezi_113 napisał:

Sugerujesz, że jestem niemądry ;> ?
Niestety, na feriowe wyjazdy nie mam wpływu, szczególnie na ten bo jest... wyjątkowy
:P

Taaak, ja też jadę z dziewczyną.
I trzema przyszywanymi siostrami, ojcem, jego żoną. Aha - chłopakiem jednej z sióstr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano ja jadę z przyszywanym bratem i siostrą, i normalnym bratem, ojcem i jego "lafiryndą" jak ja to na nią mówię :P
EDIT: A zara zara, co Ci do łba rąbło, że z dziewczyną jadę ;d ?
Mam 13 lat ^^, zdaje się, że trochę za mało na samodzielny wyjazd w góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 00:15, Wipu napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33281&pid=1593 moja teoria nt. tej zmiany.
Też zauważyliście, że mają beznadziejne poczucie humoru patrząc na tę zmianę miejsca?



Niedługo w miejsce tych ,,newsów" wrzepią ,,sklep" to przynajmniej im się staty odwiedzin poprawią:)

/
Miam, pyszny cheesburgerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, wam to fajnie, ferie macie i takie tam. Wy sobie feriujecie a my zaiwaniamy z egzaminami podczas sesji;(
Dzisiaj pisałem ostatni egzamin, i co? W poniedziałek zaczyna się kolejny semestr, z normalnymi zajęciami. Czyli wychodzą 4dni ferii; super po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 00:17, Bezi_113 napisał:

Ano ja jadę z przyszywanym bratem i siostrą, i normalnym bratem, ojcem i jego "lafiryndą"
jak ja to na nią mówię :P

Piona - witaj w klubie dzieci z rozbitych rodzin : ]
Cholera - co za inteligent wymyślił, żeby Line6 POD działał na 4 paluszki a nie na "dziewięciowoltówkę", hę?
W ten oto genialny sposób muszę wymieniać baterie co tydzień, albo za każdym razem podłączać ten %#^ zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 02:36, meryphillia napisał:

/.../

Koncertów nie jest w stanie porównać, bo w całości widziałem, a raczej słyszałem, jedynie Millsa.
Ale "For An Angel" przypadło mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować