Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam. Jakąż mamy dobrą noc. Ja sobie gram w ALana Wake''a, a teraz się albo za Halo:ODST albo za Red Dead Redemption. Słyszał ktoś z was może czy Microsoft planuje znieść opłaty za multi na xboxie? Kupując grę za 250 zł.oczekuję pełnej gry.;/ Ważne, że Split Screen jest darmowy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 03:39, MarchewaSoler napisał:

O tak! "Krzyżacy" bardzo szybko przeczytałem, "Inny Świat" miałem we fragmentach- ale
było świetne.

szkoda że tylko fragmenty, może znajdziesz czas kiedyś i przeczytasz, przerażająca historia naszych przodków, dziś zupełnie dla wielu bez znaczenia ..i nie piszę tego do Ciebie, Inny Świat polecam przede wszystkim tym znudzonym maczetowym frajerom z byłej stolicy oraz im podobnym

Dnia 19.07.2010 o 03:39, MarchewaSoler napisał:

A czy na podstawie "Cienkiej czerwonej linii" to przypadkiem film nie powstał? :>

powstał, ale kiepsko oddaje klimat książki.. zdecydowanie denne aktorstwo :<

Dnia 19.07.2010 o 03:39, MarchewaSoler napisał:

Za "Solaris" też muszę się wziąć, w ogóle muszę zobaczyć, co mają rodzice u siebie, bo
pamiętam, ze Lema coś tam mieli.

Lem choć znany u nas i lubiany, moim zdaniem niedość doceniany.. Tarkovski świetnie Solaris zekranizował, wersja Soderbergha marna, ale jako film sam w sobie ok

Dnia 19.07.2010 o 03:39, MarchewaSoler napisał:

No, a teraz chyba czas na łóżeczko.

One, two - Freddy''s coming for you.
Three, four - better lock your door.
Five, six - grab your crucifix.
Seven, eight - gonna stay up late.
Nine, ten - Never sleep again!


]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 05:41, deusER4 napisał:

> No, a teraz chyba czas na łóżeczko.
One, two - Freddy''s coming for you.
Three, four - better lock your door.
Five, six - grab your crucifix.
Seven, eight - gonna stay up late.
Nine, ten - Never sleep again!


]:>


Albo to:

"Nighty night, keep your butthole tight"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 02:31, deusER4 napisał:

nie kracz! ;]


Na szczęście dużo solidnych drzew w okolicy, w razie książkowo/muzycznej pustki szybko będzie można problem rozwiązać.:>

Dnia 19.07.2010 o 02:31, deusER4 napisał:

w góra 5 godzin Forresta przeczytałem, o wiele lepsza książka od filmu. taki odstres
pełną gębą, choć motyw w jego dziewczyną dobija ;[


Na mnie ostatnio tak właśnie działają opowiadania z przygodami Wędrowycza. Z tym, że tam nie ma absolutnie nic, co może dobijać.

Dnia 19.07.2010 o 02:31, deusER4 napisał:

lektury ogólnie to nudy, ale takie książki jak Krzyżacy, Bajki robotów, Lalka
czy Inny Świat.. mistrzostwo! ..narazie tylko to do głowy przyszło ;]


Krzyżacy mnie zanudzili, ale to już tak dawno było, że najstarsi dziadowie nie pamiętają.:P Za to takie Ogniem i Mieczem(Potop w nieco mniejszym stopniu) - genialne.:>

@MarchewaSoler

Dnia 19.07.2010 o 02:31, deusER4 napisał:

Wiesz, z wiekiem powinno się też czytać ambitniejsze dzieła- a nie ciągle fantastyka.
Tak jak ja miałem + czytałem różne historyczne, np. o Monte Cassino, Atlantyku w czasie
II WŚ itp.. W końcu naszło mnie na coś innego, że tak powiem, mainstreamowego,
co się przyda na studiach, czy to na polskim, czy na angielskim. ;)


Kto mówi o ciągłej fantastyce...:P Dobra sensacja, thriller, przygoda, horror to mój rozkład czytelniczy kilku ostatnich lat. Druga sprawa jest taka, że to są moje lektury "only for fun", mam całe stado innych, które muszę(ale też chętnie to robię) tak czy siak czytać dla dobra mojej nauki historycznej(ci co nie czytali, już dawno mury uczelni opuścili:P). W celach nie wyjścia na totalnego nudziarza nie warto o tym wspominać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kiedyś nałogowo czytałem Hitchcocka, pisywał jakiś cykl o detektywach, ach, z kilkadziesiąt tomów przeczytałem. Ba, nawet na lekcjach czytałem- np. szybciej klasówkę napisałem i wyjmowałem sobie książeczkę.
Taa, to były czasy. :P

@deusER4
Przypomniał mi się jeden pisarz, ale za uja nie mogę sobie przypomnieć nazwiska... Miał na imię Audrey chyba i pisał mniej więcej podobnie do Herlinga- Grudziądza (o ile dobrze pamiętam). Kojarzysz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 01:09, MarchewaSoler napisał:

Kurde, kiedyś nałogowo czytałem Hitchcocka, pisywał jakiś cykl o detektywach, ach, z
kilkadziesiąt tomów przeczytałem. Ba, nawet na lekcjach czytałem- np. szybciej klasówkę
napisałem i wyjmowałem sobie książeczkę.


Ja po napisaniu swojej zazwyczaj pomagałem najbliższym kolegom.:P Co niektórzy czytali na lekcjach, ale mieli zazwyczaj na rozkładzie lekturę jakąś(wypożyczoną na przerwie tego samego dnia), która za kilka lekcji(również tego samego dnia) miała być omawiana.:P

Dnia 20.07.2010 o 01:09, MarchewaSoler napisał:

Taa, to były czasy. :P


O tak!.:> BTW - kolejny wywiad z panem M.A. do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 01:14, Nephren-Ka napisał:

Ja po napisaniu swojej zazwyczaj pomagałem najbliższym kolegom.:P Co niektórzy czytali
na lekcjach, ale mieli zazwyczaj na rozkładzie lekturę jakąś(wypożyczoną na przerwie
tego samego dnia), która za kilka lekcji(również tego samego dnia) miała być omawiana.:P

Ja nie miałem szans, bo zawsze była to historia- za dobry byłem, żeby nie być rozsadzonym. :P Ale obecność ludzi mnie rozprasza, więc za dużo to tego nie czytałem. Jednak coś tam zawsze czytałem, czy to rozdział dokończyłem, czy cu.

Dnia 20.07.2010 o 01:14, Nephren-Ka napisał:

O tak!.:> BTW - kolejny wywiad z panem M.A. do kolekcji.

Zabieram się za czytanie w tej chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 01:20, MarchewaSoler napisał:

Ja nie miałem szans, bo zawsze była to historia- za dobry byłem, żeby nie być rozsadzonym.
:P Ale obecność ludzi mnie rozprasza, więc za dużo to tego nie czytałem. Jednak coś tam
zawsze czytałem, czy to rozdział dokończyłem, czy cu.


W moich szkołach(gimnazjum i LO) nie było miejsca na takie manewry zazwyczaj(chociaż to dwa różne budynki, zawsze było licznie w klasie). Ale dzięki temu moja okolica miała lepsze oceny z tego i owego.:P

Dnia 20.07.2010 o 01:20, MarchewaSoler napisał:

> O tak!.:> BTW - kolejny wywiad z panem M.A. do kolekcji.
Zabieram się za czytanie w tej chwili!


Następny(i ostatni) chyba będzie ciekawszy. Ale tu masz za to wytłumaczoną genezę Bloodbath.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Co tam u Was? U mnie standard. Leci muzyczka, pogrywam w coś i oglądam coś na jutube xD
No i zrobiłem sobie zdjęcie, pierwszy raz od kilku miechów...<oklaski>

Za niedługo pewnie pójdę w sumie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 01:27, Nephren-Ka napisał:

Następny(i ostatni) chyba będzie ciekawszy. Ale tu masz za to wytłumaczoną genezę Bloodbath.:>

Genezę znałem już wcześniej. Ot, imprezka, zimne piwko, komuś (Danowi) strzeliło do głowy, żeby sobie pograć i takie tam. ;)

Kurna, źle się dzieje, nie mam ochoty na muzykę. :O

A, i jeszcze co do FM- zmieniłem system na 4-1-1-3-1, za dużo bramek traciłem, martwi mnie tylko brak dobrego DF, pierwszego miejsca już nie zdobędę, ale o drugie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 02:28, Bumblejazz napisał:

hey yooo!

żyjecie :D

Żyjemy i mamy się całkiem nieźle. :P

Ale niedługo idziemy spać również. :P Tym czasem jednak Saltillo m.in. na skrzypkach gra w moich słuchawkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 02:40, Gregwil napisał:

Witam wszystkich, którzy nie moga lub nie chcą spać.

Witam :). Ja akurat nie mogę. Muszę czekać żeby drzwi otworzyć rodzinie, która z Niemiec przyjeżdża ehhh, a na 9:00 do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 02:45, Damianuss1 napisał:

> Witam wszystkich, którzy nie moga lub nie chcą spać.
Witam :). Ja akurat nie mogę. Muszę czekać żeby drzwi otworzyć rodzinie, która z Niemiec
przyjeżdża ehhh, a na 9:00 do pracy.

Współczuję. A mi się nie chce ale zaraz jakoś się zbiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 01:38, MarchewaSoler napisał:

Genezę znałem już wcześniej. Ot, imprezka, zimne piwko, komuś (Danowi) strzeliło do głowy,
żeby sobie pograć i takie tam. ;)


Ale trzeba przyznać, że dość często go tak strzelało...:P

Dnia 20.07.2010 o 01:38, MarchewaSoler napisał:

Kurna, źle się dzieje, nie mam ochoty na muzykę. :O


Idź po lesie połazić(albo w innym miejscu ze spokojnym i naturalnym dźwiękiem), mi to kiedyś pomagało jak przesadziłem z długością używania słuchawek. Teraz to tylko z 1,5h jak spaceruję używam "nauszników", tak normalnie to 5.1 Logitecha daje radę.:>

Dnia 20.07.2010 o 01:38, MarchewaSoler napisał:

A, i jeszcze co do FM- zmieniłem system na 4-1-1-3-1, za dużo bramek traciłem, martwi
mnie tylko brak dobrego DF, pierwszego miejsca już nie zdobędę, ale o drugie jak najbardziej.


Vidal na DM i będzie gitara. Albo młody Camacho, ale to już zależy jak mu się staty na początku ustaliły.

Obejrzę sobie finał piątego sezonu Lostów i można zrobić In a Dream
http://www.youtube.com/watch?v=lYsB0NT7JJo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :)
Mi odwaliło. Słucham...Slipknota, tak wiem skandal i w ogóle. Ale album Vol.3...jest dobry i tyle. Wali mnie, że kojarzony jest Slipknot z kinder metalami, kawał dobrego materiału :D No i przy okazji zestroiłem gitarę do Drop B to i gram sobie nawet coś Slipknota.

Może pogram sobie w Silent Hilla przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 00:39, Mateuszencjowaty napisał:

Mi odwaliło. Słucham...Slipknota, tak wiem skandal i w ogóle. Ale album Vol.3...jest
dobry i tyle. Wali mnie, że kojarzony jest Slipknot z kinder metalami, kawał dobrego
materiału :D No i przy okazji zestroiłem gitarę do Drop B to i gram sobie nawet coś Slipknota.


Jak za 10 lat nadal będzie uważał, że to dobre - to faktycznie będzie dobre.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować