Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

U mnie leci "Vault Archives" czyli zremasterowana muzyka z Fallouta 1 i 2. Rewelacja. Motyw z wioski Arroyo lata mi w głowie.

Na początku lipca coś mnie wzięło za przechodzenie gier na najwyższym poziomie trudności. Porównywałem poziom Insane z Gearsów. Definitywnie ten z nowszej części jest trudniejszy.
Wziąłbym się za jakiegoś CoDa ale ten głupi respawn :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie , ale postanowiłem odkurzyć grę Rise of Legends. Czy gra w to ktoś jeszcze w multi. Zastanawiam się czy jeszcze prze wyrkiem zainstalować tą grę, czy dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 00:17, MarchewaSoler napisał:

> Ach, "A Line of Deathless Kings", pierwsza którą usłyszałem i do dziś ulubiona.
^^
Mą pierwszą była... ostatnia, czyli "For Lies I Sire", którą uwielbiam, ale... nie mam
ulubionej płyty Umierającej Narzeczonej.


Oj tak, też uwielbiam. Jak drugą poznałem chyba. "Echoes from the hollow soul" wymiata.

>Za to utwór tak. A jest nim "Dziwka, kucharz

Dnia 09.07.2010 o 00:17, MarchewaSoler napisał:

i matka". No cóż, zajebisty tekst, zresztą chyba kiedyś o tym wspominałem.


A to ja nie, ulubionego utworu nie mam.

Dnia 09.07.2010 o 00:17, MarchewaSoler napisał:

A i jeszcze
jedno- wolę chyba czysty głos Aarona. W sumie nie "chyba", a na pewno. Taki bardziej
pasuje do konceptu gry My Dying Bride. No, plus te energiczniejsze wstawki, tak jak na
końcu "The Blood, the Wine, the Roses"- wtedy growl pasuje akurat.


Tu się natomiast zgadzam w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Oj tak, też uwielbiam. Jak drugą poznałem chyba. "Echoes from the hollow soul" wymiata.
Jak dla mnie to najlepsze utwory są pierwsze- znaczy się "My body, a funeral" i "Fall with me". No, jeszcze "A chapter in loathing".
>A to ja nie, ulubionego utworu nie mam.
Nie dziwię się, po prostu w tym "moim" utworze chyba za bardzo przywiązałem się do tekstu. ;)
>Tu się natomiast zgadzam w 100% :)
No ba. :D
Nie wiem, co się dzieje, ale początkowe MDB, które mi się kiedyś podobało, teraz się nie podoba. Przez smyczki. :O Wtedy chyba nie tworzyło to takiego klimatu, albo po prostu mam teraz nastrój na inne płyty Anglików. ;)
Dobra, spaaać. A raczej poleżeć sobie i posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 00:21, Angar0 napisał:

Może to głupie pytanie , ale postanowiłem odkurzyć grę Rise of Legends. Czy gra w to
ktoś jeszcze w multi.

Ze znalezieniem kogoś na multi - zwłaszcza o tej porze - może być ciężko. Rodziłbym spróbować w weekend, wtedy zawsze jest większa szansa na znalezienie kogoś chętnego do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 00:39, Dark_Sebat napisał:

> Może to głupie pytanie , ale postanowiłem odkurzyć grę Rise of Legends. Czy gra
w to
> ktoś jeszcze w multi.
Ze znalezieniem kogoś na multi - zwłaszcza o tej porze - może być ciężko. Rodziłbym spróbować
w weekend, wtedy zawsze jest większa szansa na znalezienie kogoś chętnego do gry.



Raczej chodziło mi o to ktoś jeszcze w tą grę gra ogóle, kiedyś nawet byłem w jakimś klanie ale potem przestałem grać, a jak spojrzałem spowrotem na pudełko ( swoją drogą jest to najfajniejsze pudełko premierowe standardowe w historii polskiego rynku gier :P). Wiem że to może nie jest najlepsze miejsce , ale temat tej gry na gram ma chyba z 10 postów przez 4 lata. xp

Dziękuje za szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UnionPacific: ścieżka dźwiękowa z Pulp Fiction się przypomina. Swoją drogą, już dwa podejścia do filmu i dobrnąłem tylko do 1/3.
Obecny tydzień wypada słabiutko pod względem filmów, nawet na TVP Kultura nie było co oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ;)

Walę się akurat z modem Knights of The Force do Jedi Academy...Mianowicie nie mogę znaleźć nigdzie mission packa do tegoż moda...Zna się ktoś na sprawie? Bo cholernie chciałbym pograć w IV epizod ;D Tylko ni cholery tego mission packa znaleźć nie mogę.

A tak to se muzyczka leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uświadomiłem sobie właśnie, że nigdy nie wyszedł ten mission pack :( I pewnie nie wyjdzie...Szkoda. Bo to mod podzielony na 2 części. Jedną wydano kilka lat temu, a drugiej ani widu ani słychu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Operacja sklejania ppm za pomocą kropelki zakończona sukcesem.:>
Patent suszenia włosów na słońcu(20 minut) ukończony - koniec katowania się suszarką.:P
Teraz jeszcze rozładować kompletnie empetrójkę nową(i pierwszą, nie była potrzebna do tej pory jakoś) i będzie dzień kompletny...:P
Chociaż nie, jest minus - FEAR się skończył(po raz trzeci) i znowu będę się zastawiał tydzień w co by tu zagrać. Jakby nie nowy FM chyba wcale nie odpalałbym żadnej gry.


@MarchewaSoler - Echoes of Yul wydał jakiegoś splita ostatnio, i chyba są na nim nowe kompozycje do odsłuchania. Wiem, że chyba ich lubisz to informuję(ja póki co zostaję przy "Or" i "Clear").:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Chociaż nie, jest minus - FEAR się skończył(po raz trzeci) i znowu będę się zastawiał
tydzień w co by tu zagrać. Jakby nie nowy FM chyba wcale nie odpalałbym żadnej gry.


Polecam Cezara III - gra potrafi nieco wkurzyć, ale daje masę radochy. I niestety, wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano bry do dzień wieczór Wąpierze ;)
Ja sobie zrobiłem tosty, bo nic praktycznie nie jadłem dziś i głodny jestem, aż mi się słabo zrobiłem.
Zastanawiam się w zasadzie co zrobić, czy pograć w FEARa czy coś pooglądać ;]
A co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 00:20, Bezi_113 napisał:

A co tam u Was ?


Wszystko ok, a nawet jeszcze lepiej. ;]
Prawie dwa tygodnie bez neciqu znacznie polepszyło mój humor, a być może nawet i zmniejszyło uzależnienie. Przeczytałem dwie książki w tym czasie, rozpocząłem prace nad od dawien dawna planowanym fanzinie i zwiększyłem tempo prac nad autorskim systemie RPG.
Po prostu wspaniale. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee :P Bo klucz dostałem wczoraj za prośrednictwem innego portalu i jakby nie patrzeć mam teraz na zbyciu 1 klucz więc jeśli ktoś chce to śmiało :) Aczkolwiek gra jest zabugowana, nie wyważona i ani do MW2 ani do BC2 nie dorasta a niby połączenie tych dwóch gier. W każdym razie, nawet do gry ciężko dołączyć bo można naciskać przycisk connect i nic się nei dzieje. Gra ma swoje fochy i tyle i czasem te fochy trwają po 20-30min. Możemy klikać i klikać i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować