Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Fajny dzień całkiem minął - tytuł: "Zabawa w murarza przy 40 stopniach i duchocie". Cóż, mam niezłą wytrzymałość na takie operacje na szczęście.
Za to kolega dojechawszy rano do roboty(która już nic z murowaniem wspólnego nie ma:>) zasnął na ławce i obudził się jak jego zmiana się kończyła właśnie - co ciekawe, kasę dostał jak zwykle...:P

Jeże( a tak!) i koty w okolicy właśnie zaczynają zwiększona aktywność - to znaczy, że już noc i można iść spać spokojnie.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE! Oczywiście mam walonego pecha i jak coś, studia zacznę od lutego. no super po prostu... jak myślicie, jest szansa, że na 107 osób 13 zrezygnuje z kierunku? Jak tak, będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh, niestety wiem. Ale może się coś zaradzi na to.
130 kb/s to mało?! Ja najwięcej mogę mieć (żeby przez jakiś czas się utrzymywało) około 40 kb/s, najczęściej jest ok 25 kb/s...
Tak sobie pomyślałem, że jak nadarzy się okazja, oraz będę miał chęci, to zrobię sobie koszulkę z tym motylkiem i napisem "Moshic"- tylko że nie będzie to czarna, bo za dużo takich mam już. :P (znaczy o takim kolorze). Ale raz- nigdy czegoś takiego nie robiłem, dwa- szkoda kasy będzie, bo to się raczej nie uda.
A może są jakieś w Polsce sklepy z jego koszulkami?
Swoją drogą, patrzę sobie na okładkę "Sapirinion" i okazuje się, że Polacy są odpowiedzialni za design i zdjęcia wydania. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ;P. W sumie dzisiaj jest trochę dziwnie. Przespałem praktycznie wczorajszy cały dzień. xd Dawno nie miałem tak zepsutego biorytmu. Zastanawiam się, jak to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 02:14, Jakli napisał:

Witam serdecznie ;P. W sumie dzisiaj jest trochę dziwnie. Przespałem praktycznie wczorajszy
cały dzień. xd Dawno nie miałem tak zepsutego biorytmu. Zastanawiam się, jak to naprawić.

Idź spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, pograłem w to co zwykle, zaraz zacznę oglądać jakąś serie anime, dziś bez żadnych niespodzianek mi dzień przeleciał no może, prócz mamy która dziś rano o pierwszej niczym tarzan chciała urwać mi od internetu......, że ja wtedy przy sobie choćby telefonu nie miałem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie 2 godziny temu zostałem bez opieki na 10 dni sam w domu. Z początku miałem jechać, ale jak 5 minut później uświadomiłem sobie, że mogę zostać 10 dni w domu i imprezować do woli - przeszedł mi zapał do wyjazdu :D I tak oto w środę epic party ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 02:43, wsaadman napisał:

Oficjalnie 2 godziny temu zostałem bez opieki na 10 dni sam w domu. Z początku miałem
jechać, ale jak 5 minut później uświadomiłem sobie, że mogę zostać 10 dni w domu i imprezować
do woli - przeszedł mi zapał do wyjazdu :D I tak oto w środę epic party ;d

Jak Ty już dzisiaj ledwo żyłeś ;d
Proponuję zadbaj o to, żeby rodzinka miała dokąd wracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 02:46, Bezi_113 napisał:

> Oficjalnie 2 godziny temu zostałem bez opieki na 10 dni sam w domu. Z początku miałem

> jechać, ale jak 5 minut później uświadomiłem sobie, że mogę zostać 10 dni w domu
i imprezować
> do woli - przeszedł mi zapał do wyjazdu :D I tak oto w środę epic party ;d
Jak Ty już dzisiaj ledwo żyłeś ;d
Proponuję zadbaj o to, żeby rodzinka miała dokąd wracać ;)

Przez najbliższe 3 dni do środy jest wielkie sprzątanie i przemeblowanie do imprezy :D Lodówka już pusta a półki z niej powyjmowane ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, już od dwóch dni wszyscy grzecznie po dobranocce do łóżeczka poszli. ;)
Dziś obejrzałem w całości po raz pierwszy chyba(!) film z Jamesem Bondem w roli głównej. A poza tym z 6 godzin w FM 2008 grałem- znowu mnie gra wciągnęła. Prowadzę Atletico Madryt, na razie idzie ciężko, ale mam nadzieję, że się jeszcze rozkręcę.
U mnie leci Alcest- "Souvenirs d''un autre monde".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 01:10, MarchewaSoler napisał:

Dziś obejrzałem w całości po raz pierwszy chyba(!) film z Jamesem Bondem w roli głównej.


Gratuluje. :) A ktory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poszedł spać, niestety przy takim upale sen jest dla mnie udręką.
Zamiast po wstaniu z łóżka czuć przyjemny chłód, czuję tylko gorąco i moją spoconą głowę.
Damn, niewygodnie się leży, bo gorąco... paranoja.
A ja sobie za chwilkę pogram może w TF 2 albo w G3
Zdaje się, że bez przerwy chodzą po mnie jakieś małe żyjątka.... Ale to włosy i krople potu :P
@Wojman
To nie oglądałeś, że nie wiesz (!?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 01:10, MarchewaSoler napisał:

A poza tym z 6 godzin w FM 2008 grałem- znowu mnie gra wciągnęła. Prowadzę Atletico Madryt,
na razie idzie ciężko, ale mam nadzieję, że się jeszcze rozkręcę.


Kpisz sobie?:P Atletico z takim wymiataczem jak Agüero to po ~2 sezonach(czas na dokupienie dobrego AMC do strzałów z daleka i DC do bramek z rogów) samograj...:>

@Bezi_113 - jak to gorąco, teraz jest całkiem przyjemny chłodek za oknem.:> Klimat jak na pustyni się robi(przynajmniej u mnie). Wszystko mam otwarte w pokoju i jest całkiem przyjemnie.

Brat niedawno przywiózł pudełko z napisem Alpha Protocol, ciekawe czy to coś dobrego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja K^%*)% sprzątam ; /
W środę jest to o czym pisałem ostatnio a syfu nie ubywa prawie w ogóle, po nieprzerwanym, 2 dniowym już sprzątaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 01:11, Wojman napisał:

Gratuluje. :) A ktory?

Ten, co był wyświetlany na "jedynce" wczoraj. Nawet nie patrzyłem na tytuł- nie miałem nic lepszego do roboty po prostu. ;)

@NdysH
Kiedyś położyłem się na chwilkę odpocząć, gdzieś o 20, a tu budzę się i 3 nad ranem. :P

@Bezi_113
Weź, całym mokry. Wydaję mi się ciągle, że komarzyce mnie ciapają, a to się okazuje, że pot spływa. Bleh, niechże już będzie te 25 stopni.

@Nephren-Ka
W tym sęk, że dopiero mam wrzesień 2007. :P A nie mam jeszcze jednej, jasno obranej koncepcji taktyki. Cały czas czekam na wyjaśnienie, jakie cechy najbardziej są potrzebne rozgrywającemu i odgrywającemu. :P Bom do tego nigdy głowy nie miał.
Jak Obsidian robił grę- to raczej musi być dobra, tyle że będzie dosyć sporo bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Epizody z Liberty City zaliczone, Arab money :P
Heh, właśnie się zorientowałem że coś mi umknęło, hm, co to mogło być, jakieś mistrzostwa... a tak, mundial ! Mundial który rozpoczął się w czasie sesji, obejrzałem praktycznie może ze trzy mecze, bo albo się uczyłem, lub (już po powrocie ze studiów do domu) miałem inne rzeczy na głowie. Jakoś tak przeleciało.

No nic, marki, ja tam idę spać. Wpadłem na chwilę, bo daaawnooo tutaj nie zaglądałem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś porażka.
Jest tak parówiasto, tak strasznie gorąco, że nie mogę spać od 22.
Teraz cuś pogram, potem witaj roboto i słodki chillout.
Miłego dnia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dziś burza była ... troszkę się ochłodziło, mam nadzieję, że będę mógł się w końcu przykryć w nocy kołdrą bez ryzyka zmoknięcia całkowitego od potu, i wygodnie się wyspać, tym samym żeby rano było chłodniej +___________________+
A ja od długiej przerwy pograłem sobie dziś w Runes of Magic, i wbiłem w końcu ten 30 lvl. ^^.
Chyba teraz się kopsnę na Wyżynę Ystra, tylko dokończę questy na Smoczym Grzbiecie.
Hymm. poza tym tom się wyumiłem początek solo do freebirda, tylko po kilku tych szybkich zagrywkach wysiadają mi palce ... ;/
Ano i słucham sobie soundtracku z San Andreas z K-DST, IMHO najlepszy soundtrack z San Andreas jeśli już z GTA. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować