Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2011 o 00:12, Smileyer napisał:

> Witam wszystkich Nocnych Marków. Przebudziliście się ? :D z dziennego snu ?? ;>

Ja tam dziś wstałem o 10 ;] W końcu wolne od pracy więc mogę sobie co nieco pozwolić
:D


Ja o 7 rano :D, ale coś mnie na sen bierze, lecz tak łatwo się nie poddam.

@Harrolfo
Jesli tak to dobranoc i powodzenia

@Izrafel92
Haha, no to masz przysłowiową lipę z miodem :D Pierwszego dnia miód a następnego lipa xD. Powodzenia. "Niech moc będzie z Tobą". Dasz radę, radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Dzień jak co dzień, szkoła wyniki egzaminów gimnazjalnych ( tragedia), oceny wystawione ( zadowolony), do szkoły nie chodzę, bo nie ma po co ( nawet pani od matmy nie ma ''-''). Nie wiem co pisać, ale na koniec napiszę dobranoc ^^ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temu to dobrze, w szkole sobie wypoczywa ;)
Mi wczoraj na egzaminie z makroekonomii zabrakło 0,5 punkta do zaliczenia i muszę pisać we wrześniu :(
Tak samo, jak Statystykę Matematyczną I Rachunek Prawdopodobieństwa.
Jutro z kolei mam egzamin z Finansów Przedsiębiorstw.
Ale nie mam i tak najgorzej, bo mam zaliczoną analizę matematyczną (na 3, ale to i tak dobrze, bo mnóstwo osób ma z tego warunek), 3 z egzaminu z Finansów Publicznych, 3+ z egzaminu z Informatyki Ekonomicznej i 5 z zaliczenia z Algebry liniowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 00:25, Harrolfo napisał:

Wpisałem się, pod

Spoiler

napisem "POLSKA"

:)


Chyba nawet widziałem Twój napis przy pierwszym zoomie;) Dolna połowa z prawej strony?

A ja zastanawiam się co wymyślić na 4 rocznicę swego związku, która nastanie za 2 tygodnie... I nic konkretnego do głowy nie wpada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 00:46, sirufok napisał:

Chyba nawet widziałem Twój napis przy pierwszym zoomie;) Dolna połowa z prawej strony?

Nie, górna połowa, i tak gdzieś zoom trzeba zrobić o 5r od lewego brzegu. Tam pod tym napisem zobaczysz mój podpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 00:52, Harrolfo napisał:

Nie, górna połowa, i tak gdzieś zoom trzeba zrobić o 5r od lewego brzegu. Tam pod tym
napisem zobaczysz mój podpis :)


Mam Cię!;) Dopisałem się poniżej;)
Ja już będę się żegnał, więc dobrej nocy życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec matur. W koncu wolnosc. Teraz tylko czekac na wyniki, po drodze wybierajac sie nad morze. ;) Dobranoc, nabije jeszcze kilka odtworzen na last.fm i ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj cywilizacjo! Właśnie wróciłem z tygodniowego campingu na szkockiej wyspie Islay. Poza hektarami wrzosowisk, wszechobecnych krów i baranów nie było tam dosłownie niczego. No, może poza kilkunastoma destylarniami różnych mniej i bardziej znanych szkockich whisky ;) Większość z nich można było zwiedzić (z degustacją na końcu każdej wizyty!), ale ceny takich wypadów były momentami przerażające więc nie zobaczyłem za wiele... Ale jeszcze tam wrócę :P A wracając do branżowych spraw - coś mnie ominęło? Jakieś newsy-petardy w ciągu ostatnich dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2011 o 02:17, Sandro napisał:

Coś mnie ominęło? Jakieś newsy-petardy w ciągu ostatnich dni?

Może i jestem dziwny, ale mnie od pewnego czasu newsy growe dość mocno powiewają :>. Ostatni tydzień to mocna posucha połączona z rejdżowaniem na DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 02:22, gogiell napisał:

Ostatni tydzień to mocna posucha połączona z rejdżowaniem na DNF.

DNF w ogóle mnie nie interesuje więc chętnie stanę obok i popatrzę :] Faktycznie, nic ciekawego się nie działo. Nawet pr0gram zaliczył dwudniowy poślizg (znowu). No nic, idę odsypiać nieprzespane noce. Nie polecam spania w śpiworze z Tesco w namiocie rozstawionym na plaży (wiaaaatr!). Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nocnych Marków :D Sleep or No Sleep ?

@Ancient_Lord
Znam ten ból. Swego czasu jak byłem chory to z przemęczenia usnąć też nie mogłem. Masakrycznie źle się czuzłem gorączka 39,2 Czajnik to miałem gorący a przede wszystkim czoło zimne okłady sobie musiałem robić, trochę pomagało. xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ło ludzie,ale tera nuda w graniu w każdym razie dla mnie :P Popykam se w Global Agende i TFa od czasu do czasu,ale chcę coś nowego. Co lepiej polecacie ^^

-Magicka
-Garry''s Mod
-Terraria
-Audiosurf
-Sanctum
-Anomaly:Warzone Earth

Która najlepsza? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 00:44, Braveheart napisał:

Witaj.


Witam wszystkich.

Dnia 19.06.2011 o 00:44, Braveheart napisał:

To kawkę sobie machnij i po krzyku :D


Do dziś nie rozumiem fenomenu tego napoju. Wypiłem tylko jedną kawę w życiu z obrzydzeniem w wieku chyba 12 lat, żeby nie przespać fajerwerków w sylwestra;) Nigdy nie czułem na nią zapotrzebowania i raczej nic w tej kwestii się nie zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 00:58, sirufok napisał:

> To kawkę sobie machnij i po krzyku :D

Braveheart, patrz niżej.

Dnia 19.06.2011 o 00:58, sirufok napisał:

Do dziś nie rozumiem fenomenu tego napoju. Wypiłem tylko jedną kawę w życiu z obrzydzeniem
w wieku chyba 12 lat, żeby nie przespać fajerwerków w sylwestra;) Nigdy nie czułem na
nią zapotrzebowania i raczej nic w tej kwestii się nie zmieni;)

No, ktoś myślący podobnie do mnie :)
Ok, ale skoro kawa nie jest dla mnie, to dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować