Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dobry wieczór.
Nie spać, zwiedzać. Ja właśnie wróciłem z koncertu, jaki IRA dała w moim mieście. Nie słucham ich, jeśli już to muzyki narodowej słucham, ale świetnie się bawiłem, nie powiem...dali power''a. :)
I whuzap pipul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 01:01, Procentowo napisał:

Dobry wieczór.
Nie spać, zwiedzać. Ja właśnie wróciłem z koncertu, jaki IRA dała w moim mieście. Nie
słucham ich, jeśli już to muzyki narodowej słucham, ale świetnie się bawiłem, nie powiem...dali
power''a. :)
I whuzap pipul?


2 tygodnie temu IRA była w Głogowie w mojej kochanej mieścinie i nie powiem, ale moc była ;D Fakt, że nie słucham tego rodzaju muzyki, bo głównie rapu i dlatego najlepiej bawiłem się na koncercie Hemp Gru ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem oglądać film Surogaci... Nie jest taki zły, ale bardzo przypominał mi momentami "Ja, Robot" zmieszany z Die Hardem (ale to przez Bruce''a Willisa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 01:05, sliski_wojtas napisał:

2 tygodnie temu IRA była w Głogowie w mojej kochanej mieścinie i nie powiem, ale moc
była ;D Fakt, że nie słucham tego rodzaju muzyki, bo głównie rapu i dlatego najlepiej
bawiłem się na koncercie Hemp Gru ;D


W tym sęk, że ja też głównie rapu słucham. Ale no, niektóre teksty nawet znałem i śpiewałem tak, że gardło zdarłem. :D
A jeśli już o rap koncerty chodzi, to ostatnio Diox był w Żorach, em a es a ka er a! Zmiótł mnie z powierzchni ziemi po prostu. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 01:10, DiegoPOL napisał:

Skończyłem oglądać film Surogaci... Nie jest taki zły, ale bardzo przypominał mi momentami
"Ja, Robot" zmieszany z Die Hardem (ale to przez Bruce''a Willisa).


Ten film jest dosłownie filmem o botach w czystej postaci Surogat - Bot. Ja przed chwilą skończyłem oglądać Dragon ball Movie 5 - Zemsta Coolera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 01:01, Procentowo napisał:

Dobry wieczór.
Nie spać, zwiedzać. Ja właśnie wróciłem z koncertu, jaki IRA dała w moim mieście. Nie
słucham ich, jeśli już to muzyki narodowej słucham, ale świetnie się bawiłem, nie powiem...dali
power''a. :)
I whuzap pipul?


Witam.
A co za darmo był ten koncert Czy co ?:D.
Wolałbym jakiś krążek sobie sprawić by uzupełnił moją kolekcję, czy to muzyki, czy to filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, za free wjazd bo to było na rzecz Świętojańskich Dni Łazisk, ale dali popis. Grali jeszcze 15 minut po planowanym zakończeniu. Każdy się bawił, nigdy tak zgodnych i bawiących się Łazisk nie widziałem. ;D
Krążek swoją drogą, ja czekam aż robota będzie i ten je*ny przypływ gotówki, wtedy sprawię sobie gramofon i kilka winyli. Oczywiście nadrobię zaległości i zakupię kilka dobrych albumów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 01:42, Procentowo napisał:

Krążek swoją drogą, ja czekam aż robota będzie i ten je*ny przypływ gotówki, wtedy sprawię
sobie gramofon i kilka winyli. Oczywiście nadrobię zaległości i zakupię kilka dobrych
albumów. :)


Mówisz Oldschoolowo ? ;>. Gramofony chyba nie są już teraz aż takie strasznie drogie. Ahh te Winyle dobra rzecz. Z tego co mi wiadomo, trzeba się z nimi w miarę ostrożnie obchodzić "Gramofony, mikrofony, strzał spalony. Browarem zakropiony jestem już zadowolony.." :D

hahah. Właśnie teraz, pisząc tego posta słyszę za oknem z trzeciego piętra jak koleś plądruje śmietnik w przeszukiwaniu puszek (kilka znalazł. Słychać było jak gniótł). No walka o ten ''skarb'' nie zna granic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhuh, wrocilem wlasnie z pubu, tata odprawial urodziny. Wpadlem tylko zyczyc wszystkim dobrej nocy a ja sam przeczytam pare stron o ksiazki o Plowcach w roku 1331 i wybieram sie spac. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oldschoolowo całe życie, tych nowych brzmień nie lubię z bardzo. Lubię posłuchać tej klimatycznej jakości. ;D
Oldschool - moja jedyna miłość. ;D

Ja jeszcze słyszę ludzi, którzy wracają dopiero z koncertu. No, fazy dzisiaj każdy miał fajne. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 01:53, Izrafel92 napisał:

Uhuh, wrocilem wlasnie z pubu, tata odprawial urodziny.


To wszystkiego naj z okazji uro ojca :D Możesz zdradzić które. hmmmm będe strzelał 47 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 01:54, Procentowo napisał:

Oldschoolowo całe życie, tych nowych brzmień nie lubię z bardzo. Lubię posłuchać tej
klimatycznej jakości. ;D

Klimatycznej w czym? ;> o Rapie mowa?

Dnia 19.06.2011 o 01:54, Procentowo napisał:

Oldschool - moja jedyna miłość. ;D

<3
ogólnie to mam chrapkę na to http://www.vinylex.pl/plyty-winylowe-cd-hip-hop-dj-tools-polski-el-da-sensei-the-returners-got-fire-12-p-1738.html?osCsid=705f9ce2a739926688029db5e488f5c4
Oldschool, albo inaczej retro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 01:59, Braveheart napisał:

Klimatycznej w czym? ;> o Rapie mowa?

Yep, o rapie mowa. ;D

Dnia 19.06.2011 o 01:59, Braveheart napisał:

Oldschool, albo inaczej retro :D

Ja mam chrapkę na wiele winyli, ale na razie trza myśleć o robocie i chytaniu hajsu. :)
Żałuję, że tyle hajsu przeje*łem na alko i takie tam sobie rzeczy...dziś mógłbym kąpać się w winylach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 02:04, Procentowo napisał:

Yep, o rapie mowa. ;D

To gitara. ja też lubię klimat bity/podkłady/sample. Czasem jak zapodadzą te nowe brzmienia ala techno, to aż się ma ochote je z krążka usunąć. Ja to mam ogólnie Naje***e w bani bo słucham wielu gatunków muzycznych. Jazz, rap, blues, metal, rock, funk. Lounge. no sporo tego jest, nie lubie się zamykać na daną muzę i ch**. Wolę mieć szersze pojecie. Swoją droga to raczej korzenie rapu zahaczają głęboko właśnie w Jazzie i funku. A Ty jakie masz zdanie ? ;> :D

Dnia 19.06.2011 o 02:04, Procentowo napisał:

Żałuję, że tyle hajsu przeje*łem na alko i takie tam sobie rzeczy...dziś mógłbym kąpać
się w winylach.

Ja też żałuję, ale w tym tkwi szkopuł. Pzepi******em cały sos co zarobiłem , a chciałem kupić sobie lepszego kompa. No i tak schodziło stówa, stówa i kapitał topniał to, na MJ, czasem twardszego coś, dzień w dzień browar, bo już nie mogłem wytrzymać jak nie przy****em. A o problemach z zasypianiem to juz nie wspomnę. w sumię żałuję i nie. Żal lekki bo nie kupiłem kompa, ale ciesze się z każdej przelanej i przejaranej złotówki w dobrym towarzystwie. I każdej spędzonej chwili. czasem gorszej, czasem lepszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 02:04, Izrafel92 napisał:

O zesz ty, snajperze. 46..uhuh.. :D


To niezły ze mnie Shooter, o 1 rok tylko róznica, a na początku, chciałem dać ze 54 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 02:14, Braveheart napisał:

> Yep, o rapie mowa. ;D
To gitara. ja też lubię klimat bity/podkłady/sample. Czasem jak zapodadzą te nowe brzmienia
ala techno, to aż się ma ochote je z krążka usunąć. Ja to mam ogólnie Naje***e w bani
bo słucham wielu gatunków muzycznych. Jazz, rap, blues, metal, rock, funk. Lounge. no
sporo tego jest, nie lubie się zamykać na daną muzę i ch**. Wolę mieć szersze pojecie.
Swoją droga to raczej korzenie rapu zahaczają głęboko właśnie w Jazzie i funku. A Ty
jakie masz zdanie ? ;> :D

Nie jestem zaściankowy i ograniczony co do jednego gatunku muzyki. Kocham muzykę, więc słucham wszystkiego po trochu. I nie hejtuję, że ktoś słucha rocka, metalu, techno bo ja słucham rapu i każdy powinien słuchać, elo, yoł yoł. Nie na tym rzecz polega, ale nienawiść jest wplatana nawet w muzykę. Niestety. :)

Dnia 19.06.2011 o 02:14, Braveheart napisał:

Ja też żałuję, ale w tym tkwi szkopuł. Pzepi******em cały sos co zarobiłem , a chciałem
kupić sobie lepszego kompa. No i tak schodziło stówa, stówa i kapitał topniał to, na
MJ, czasem twardszego coś, dzień w dzień browar, bo już nie mogłem wytrzymać jak nie
przy****em. A o problemach z zasypianiem to juz nie wspomnę. w sumię żałuję i nie. Żal
lekki bo nie kupiłem kompa, ale ciesze się z każdej przelanej i przejaranej złotówki
w dobrym towarzystwie. I każdej spędzonej chwili. czasem gorszej, czasem lepszej

No tak, tu masz rację. Ja też nie żałuję chwil spędzonych z towarzychem i tak ich będzie jeszcze mnóstwo, ale żałuję tego, że gramofon miałem kupić już rok temu, marzenie które było w zasięgu ręki..."E tam, dużo hajsu mam, dzisiaj ja stawiam!" - i tak hajs popłynął. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 02:20, Procentowo napisał:

Nie jestem zaściankowy i ograniczony co do jednego gatunku muzyki. Kocham muzykę, więc
słucham wszystkiego po trochu. I nie hejtuję, że ktoś słucha rocka, metalu, techno bo
ja słucham rapu i każdy powinien słuchać, elo, yoł yoł. Nie na tym rzecz polega, ale
nienawiść jest wplatana nawet w muzykę. Niestety. :)

Taa. Tak jak miłość, musi być nienawiść. Splata się od zarania dziejów Tu można wręcz przytoczyć tekst mojego ulubionego PL rapera OSTRego "Dziś muzyka to syf a nie przełom jak kiedyś."

Dnia 19.06.2011 o 02:20, Procentowo napisał:

No tak, tu masz rację. Ja też nie żałuję chwil spędzonych z towarzychem i tak ich będzie
jeszcze mnóstwo, ale żałuję tego, że gramofon miałem kupić już rok temu, marzenie które
było w zasięgu ręki..."E tam, dużo hajsu mam, dzisiaj ja stawiam!" - i tak hajs popłynął.
:)

Ja miałem to samo, bo specjalnie za granice uderzyłem na 4 tygodnie do Niemiec.
PS: Widze, że byłes u mnie na GSie :P. Muszę ku**a tam poukładać kilka rzeczy. I lekko go przekształcić, jeśli chodzi o układ ;). ja zostawiłem coś u Ciebie po sobie :P. mam nadzieje że przyjmiesz zaproszonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nocnych Marków :). Żyją jakieś niedobitki ?. Czy znów dziś pusto i wszyscy poszli spać. Wakacje się ponoć zaczęły ;). Szkoła / Studia pokończone ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować