Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Pomyśl trochę, rozważ różne możliwości a i tobie przyjdzie coś do głowy. Wolę nie ujawniać moich nikczemnych planów, mogłoby się to komuś nie spodobać :) Z drugiej strony - co jest złego w dążeniu do poznania systemu naliczania punktów? Prawdopodobnie nic, ale gdyby wyszło to na jaw, bardzo prawdopodobne, że system uległ by zmianie, a więc raczej nie warto się trudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:38, Braveheart napisał:

@NdysH
Wiem, wiem. W miarę rozgarniętym ludziom to wisi. Kiedyś z początku może mi zależało
:D [chyba nie tylko mi]. Rajcowałem się tym wręcz, ale później się trochę podrosło :-)



No tak na początku to każdego rajcuje, a potem mu to wisi. Ciekaw w sumie jestem ile zajmie mi dojście do WT.


I po połowie meczu Barcelony z Manchesterem 0:1 dla Man Utd mecz jako tako miły dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:00, Harrolfo napisał:

Tęskniłeś? :D

No Ba :D.

Dnia 31.07.2011 o 02:00, Harrolfo napisał:

Tworzyłem postać w Champions Online.

Hmmmm znów coś przez przeglądarki ? ;>

Dnia 31.07.2011 o 02:00, Harrolfo napisał:

Zaraz to nastąpi ;P

A idź Ty. Ostatnio coś niczym Wampir Kategorii "C" xD... Jutro niedziela... Olej spanie.

Dnia 31.07.2011 o 02:00, Harrolfo napisał:

Wczoraj nie chciało mi się tyle czekać, więc nagrałem dziś od początku innym programem

Tak myślałem. Że będzie fail

Dnia 31.07.2011 o 02:00, Harrolfo napisał:

Pierwsza część już jest => http://www.youtube.com/watch?v=4Y42mDW687w
Kolejne 6 dziś przygotowanych prześlę na pewno dzisiaj ;)

Że Ci się chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny genialny dzień sobie przeleciał. Wstałem po 13, posprzątałem, pograłem w LoLa z ludźmi, którzy umieją ostatnio tylko się między sobą kłócić, ściągnąłem WoT(kolejna gra sieciowa, w której tylko dostaję po dupie), po 22 pospacerowałem sobie po lesie(fajnie tak, jak nic nie widać), posiedziałem z godzinę na moście(mieć ochotę skoczyć, a nie umieć - genialny paradoks), wróciłem do domu, znowu dostałem bęcki ''w sieciówkach''. I sobie zaraz spać pójdę. Jutro wstanę wcześnie, wyjdę i może w końcu nie wrócę.:P
Dobra noc wszystkim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:07, Braveheart napisał:

No Ba :D.

I jak miło na sercu od razu ;)

Dnia 31.07.2011 o 02:07, Braveheart napisał:

> Tworzyłem postać w Champions Online.
Hmmmm znów coś przez przeglądarki ? ;>

Nie, normalna gra Free 2 Play, np. ze Steama można wziąć.

Dnia 31.07.2011 o 02:07, Braveheart napisał:

A idź Ty. Ostatnio coś niczym Wampir Kategorii "C" xD... Jutro niedziela... Olej spanie.

Paradoksalnie w niedziele wstaję wcześniej niż w tygodniu.
Spoko, oleję sen od środy do soboty ;)

Dnia 31.07.2011 o 02:07, Braveheart napisał:

Tak myślałem. Że będzie fail

Więc to wina Uber Wampierza! Jakieś czary rzucił i nie zuploadował mi się film!

Dnia 31.07.2011 o 02:07, Braveheart napisał:

Że Ci się chce :-)

Już pisałem na ten temat, nie? ;)
Ale chociaż mam o tyle dobrze, że w tym programie nagranego materiału nie muszę obrabiać, tylko od razu mogę przesyłać na yt, Sporo czasu oszczędzam.

A, posiedzę sobie jeszcze z 20 minut - Kiepskich sobie obejrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2011 o 02:05, NdysH napisał:

I po połowie meczu Barcelony z Manchesterem 0:1 dla Man Utd mecz jako tako miły dla oka.


O! Kto strzelił? Rooney?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:12, mr_chief napisał:


> I po połowie meczu Barcelony z Manchesterem 0:1 dla Man Utd mecz jako tako miły
dla oka.

O! Kto strzelił? Rooney?


Nieeee ;p Nani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:08, Nephren-Ka napisał:

Kolejny genialny dzień sobie przeleciał. Wstałem po 13, posprzątałem, pograłem w LoLa
z ludźmi, którzy umieją ostatnio tylko się między sobą kłócić, ściągnąłem WoT(kolejna
gra sieciowa, w której tylko dostaję po dupie)

Fajnie :D...
>po 22 pospacerowałem sobie po lesie(fajnie tak, jak nic nie widać), posiedziałem z godzinę na moście
Fajna sprawa :D. Fajnie poschizować można. Ja swego czasu 4-5 rano na cmentarz się wybierałem. Siadałem na ławkach i paliłem sobie fajki oddając się pięknej ciszy. xD
>(mieć ochotę >skoczyć, a nie umieć - genialny paradoks)
Coś w tym jest.
>wróciłem do domu, znowu dostałem bęcki ''w >sieciówkach''.
Znowu fajnie :D. Gratuluje bycia Pwnedem :D

Dnia 31.07.2011 o 02:08, Nephren-Ka napisał:

I sobie zaraz spać pójdę. Jutro wstanę wcześnie, wyjdę i może w końcu nie wrócę.:P
Dobra noc wszystkim.:)

Nie ma to jak pięknie wejść w kulę. Powiedzieć "Co ja tu robię, narazie" i pójść sobie, oj nie ładnie, nie ładnie :d Nie idź zostań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:17, NdysH napisał:

Nieeee ;p Nani.


Zawsze coś.;) Może na dniach powtórka będzie. Szkoda, że tak w finale LM ne grali. Choć ja Realowi kibicuję.
Edit: Ciekawe, jak się De Gea spisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:10, Harrolfo napisał:

I jak miło na sercu od razu ;)

Mówiąc tak jak w filmie "Donnie Brasco" mowili :D "Forget About" :D

Dnia 31.07.2011 o 02:10, Harrolfo napisał:

Nie, normalna gra Free 2 Play, np. ze Steama można wziąć.

Steam <--- NN [Not Need]

Dnia 31.07.2011 o 02:10, Harrolfo napisał:

Paradoksalnie w niedziele wstaję wcześniej niż w tygodniu.

Hmmmm fajnie :D

Dnia 31.07.2011 o 02:10, Harrolfo napisał:

Spoko, oleję sen od środy do soboty ;)

A to dlaczego ? xD

Dnia 31.07.2011 o 02:10, Harrolfo napisał:

Więc to wina Uber Wampierza! Jakieś czary rzucił i nie zuploadował mi się film!

Oczywiście... :D, że moja :D

Dnia 31.07.2011 o 02:10, Harrolfo napisał:

Już pisałem na ten temat, nie? ;)

Taa, ale nie mogłem się powstrzymać

Dnia 31.07.2011 o 02:10, Harrolfo napisał:

Ale chociaż mam o tyle dobrze, że w tym programie nagranego materiału nie muszę obrabiać,
tylko od razu mogę przesyłać na yt, Sporo czasu oszczędzam.

No to w to Ci graj :D

Dnia 31.07.2011 o 02:10, Harrolfo napisał:

A, posiedzę sobie jeszcze z 20 minut - Kiepskich sobie obejrzę :D

Oooo widzisz, od razu lepiej :D. Kiepscy na dobranoc muszą być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:23, Braveheart napisał:

> Spoko, oleję sen od środy do soboty ;)
A to dlaczego ? xD

Dlatego, że nie mam żadnych planów na te dni, żebym musiał wcześnie wstawać :)

Dnia 31.07.2011 o 02:23, Braveheart napisał:

Oooo widzisz, od razu lepiej :D. Kiepscy na dobranoc muszą być ;-)

Jak nie jak tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:19, Braveheart napisał:

Fajnie :D...


Genialnie nawet.:D Demotywacja 20.

Dnia 31.07.2011 o 02:19, Braveheart napisał:

Fajna sprawa :D. Fajnie poschizować można. Ja swego czasu 4-5 rano na cmentarz się wybierałem.
Siadałem na ławkach i paliłem sobie fajki oddając się pięknej ciszy. xD


Bleh, nie palę i pewnie nie miałbym co robić, jakbym tak siedział. A idąc pospacerować zawsze akurat mijam cmentarz.:P

Dnia 31.07.2011 o 02:19, Braveheart napisał:

Coś w tym jest.


Najpewniej głupota.

Dnia 31.07.2011 o 02:19, Braveheart napisał:

Znowu fajnie :D. Gratuluje bycia Pwnedem :D


Pwnedem to zostają moi towarzysze z drużyny(losowo dobierani), i to jest właśnie najbardziej irytujące(w LoL ofc, bo w Tankach to ja jeszcze nie wiem o co chodzi za bardzo).

Dnia 31.07.2011 o 02:19, Braveheart napisał:

Nie ma to jak pięknie wejść w kulę. Powiedzieć "Co ja tu robię, narazie" i pójść sobie,
oj nie ładnie, nie ładnie :d Nie idź zostań...


Kto powiedział, że gdzieś idę?:P Katuję się spokojnie dalej My Dying Bride, najwyżej będę bardziej zaspany przez chwilę rano.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:22, mr_chief napisał:

> Nieeee ;p Nani.

Zawsze coś.;) Może na dniach powtórka będzie. Szkoda, że tak w finale LM ne grali. Choć
ja Realowi kibicuję.
Edit: Ciekawe, jak się De Gea spisze.


No wiesz rezerwowy skład Barcy gra więc wielki wyczyn to nie jest, a po za tym Man Utd są już pod koniec sezonu przygotowawczego i już za 13 Sierpnia zaczyna się sezon w Premiership.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się zj**** xD uhauhauha K**** po raz kolejny zjadło mi posta naaah

EDIT:
Zaraz odpowiem tak jak było wcześniej bo się pewnie uśmiejesz... gram działa mi ostatnio na nerwach :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:30, Nephren-Ka napisał:

Genialnie nawet.:D Demotywacja 20.

Nazwałbym to +10 do, demotywacji xD

Dnia 31.07.2011 o 02:30, Nephren-Ka napisał:

Bleh, nie palę i pewnie nie miałbym co robić, jakbym tak siedział. A idąc pospacerować
zawsze akurat mijam cmentarz.:P

Tam zaraz k**** od razu bleh.... lepiej było jak miałem blanty xD.. Siadałem na ławce i paliłem sobie babe wchodząc w dziwny stan euforyczny. Z resztą mówisz, że nie masz nie miałbyś co robić.. To jak siedziałeś na moście wczoraj/dzisiaj toooo co robiłeś ?? piłeś browar.. Nie wiem dla czego, ale ja lubię cmenersy nocą.. Może rzeczywiście jestem Wąpierzem :D

Dnia 31.07.2011 o 02:30, Nephren-Ka napisał:

Najpewniej głupota.

]:->

Dnia 31.07.2011 o 02:30, Nephren-Ka napisał:

Pwnedem to zostają moi towarzysze z drużyny(losowo dobierani), i to jest właśnie najbardziej
irytujące(w LoL ofc, bo w Tankach to ja jeszcze nie wiem o co chodzi za bardzo).

Hmmmm Ja tak samo mówiłem do ludzie, z którymi się duelowałem w Diablo ][... swego czasu się na serio Owniło. Wszystko co się ruszało.

Dnia 31.07.2011 o 02:30, Nephren-Ka napisał:

Kto powiedział, że gdzieś idę?:P

Pisałeś już dobranoc wszyskim :-P
>Katuję się spokojnie dalej My Dying Bride, najwyżej
Katuj się dalej sadomaso :D

Dnia 31.07.2011 o 02:30, Nephren-Ka napisał:

będę bardziej zaspany przez chwilę rano.:>

Olej :d. Chillout man.. Musisz wyluzować. Wstań rano, sry wyskocz rano z łoża :D i z miejsca do umywali. Od razu się obudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:47, Braveheart napisał:

Nazwałbym to +10 do, demotywacji xD


Mam skrzywienie po serii CM/FM, gdzie 20 było najwyższą cechą danego atrybutu zawodnika/trenera.:P Ale +10 też może być.:>

Dnia 31.07.2011 o 02:47, Braveheart napisał:

Tam zaraz k**** od razu bleh.... lepiej było jak miałem blanty xD.. Siadałem na ławce
i paliłem sobie babe wchodząc w dziwny stan euforyczny. Z resztą mówisz, że nie masz
nie miałbyś co robić.. To jak siedziałeś na moście wczoraj/dzisiaj toooo co robiłeś ??
piłeś browar.. Nie wiem dla czego, ale ja lubię cmenersy nocą.. Może rzeczywiście jestem
Wąpierzem :D


Nie, siedziałem(na barierce) i gapiłem się w przepływającą wodę(po prostu ; przy okazji - browary to też nie są moje klimaty). Przynajmniej efekt był fajny z daleka(zakapturzona, zamyślona postać, która lada chwila może zrobić ''chlup'').
Ja ogólnie też lubię klimat cmentarzy, ale na moim okolicznym wycięli drzewa niemal w całości i zamontowali oświetlenie. A ja nie lubię jak jest ciemno w nocy, więc dlatego wolę wybrać las.:>

Dnia 31.07.2011 o 02:47, Braveheart napisał:

Hmmmm Ja tak samo mówiłem do ludzie, z którymi się duelowałem w Diablo ][... swego czasu
się na serio Owniło. Wszystko co się ruszało.


D2 to było coś, co zjadło mi kilka lat życia(i teraz żałuję), nie przypominaj nawet.:P Aczkolwiek w LoL zaczyna być nieco irytujące, kiedy samemu daje się radę na początku, a w późniejszej fazie gry drużyna przeciwników jest już nie do pokonania(przez wcześniejszą głupotę mojej drużyny).:/ W połączeniu z kłótliwym nastrojem moich realnych kompanów wywalą chyba całkiem LoLa i tyle.

Dnia 31.07.2011 o 02:47, Braveheart napisał:

Pisałeś już dobranoc wszyskim :-P


No, to takie moje pozdrowienie nocne jest - jak dzień dobry w dzień.:>

Dnia 31.07.2011 o 02:47, Braveheart napisał:

Olej :d. Chillout man.. Musisz wyluzować. Wstań rano, sry wyskocz rano z łoża :D i z
miejsca do umywali. Od razu się obudzisz.


To nic nie da.:P Ja mam po obudzeniu się 2-3 minuty, kiedy nie wiem co się dzieje, a potem mogę do rana znowu siedzieć i nie chce mi się spać. No chyba, że totalnie nie ma co robić, wtedy na byle czym mogę się złożyć i chrapać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 03:00, Nephren-Ka napisał:

Ale +10 też może być.:>

Bo miałem namyśli kostki ze świata AD&D :D typowy Baldur''s Gate II

Dnia 31.07.2011 o 03:00, Nephren-Ka napisał:

Nie, siedziałem(na barierce) i gapiłem się w przepływającą wodę(po prostu ; przy okazji

To na prawdę. Sporo roboty miałeś :D

Dnia 31.07.2011 o 03:00, Nephren-Ka napisał:

- browary to też nie są moje klimaty). Przynajmniej efekt był fajny z daleka(zakapturzona,
zamyślona postać, która lada chwila może zrobić ''chlup'').

Eeee tam jednego w takiej sytuacji można sobie strzelić. Mówisz miałeś chęc zrobić ''chlup''. To co ja mam powiedzieć. ?? Ja robiąc na budowie na sporych blokach. Będąc na dachach patrząc w dół miałem chęć skoczyć. Nie dlatego, że chciałem się zabić czy coś, ale dlatego, że miałem takie jakieś dziwne pi**y, czy by bolało albo czy bym z miejsca umarł i się wyłączył. :>

Dnia 31.07.2011 o 03:00, Nephren-Ka napisał:

Ja ogólnie też lubię klimat cmentarzy, ale na moim okolicznym wycięli drzewa niemal w
całości i zamontowali oświetlenie. A ja nie lubię jak jest ciemno w nocy, więc dlatego
wolę wybrać las.:>

Uuuuuuuu oświetlenie mówisz... Najgorsza rzecz. Jedyne oświetlenie to wiadomo naturalne pochodzące ze zniczy.. To nadaje klimatu. Z resztą lubię ten nieprzenikniony spokój na cmenersie oraz to, że jest to najmniej przypałowe miejsce w miastach :D

Dnia 31.07.2011 o 03:00, Nephren-Ka napisał:

D2 to było coś, co zjadło mi kilka lat życia(i teraz żałuję), nie przypominaj nawet.:P

Mam podobne odczucia. Z jednej strony jest żal, z drugiej nie. Teraz to tylko w temacie o Diablo II służę pomocą świeżym NewBie jak coś. Przecież przez Diablo ][ to ja bym prawie do III technikum nie zdał :D. Ledwo co zdałem. NoLifeiłem i to ostro... Ale nawet fajnie było.. Sporo nowych znajomych się poznało. Zakładało się konferencję na skype po 4 do 5 osób i się grało. Raz z typem to 12H na skype przesiedziałem. Od tak.. W między czasie mówił, że leci na obiad, to za jakieś 0,5h wracał mówiąc "No w końcu jestem".

Dnia 31.07.2011 o 03:00, Nephren-Ka napisał:

> Pisałeś już dobranoc wszyskim :-P
No, to takie moje pozdrowienie nocne jest - jak dzień dobry w dzień.:>

OK Zapamiętam :D

Dnia 31.07.2011 o 03:00, Nephren-Ka napisał:

To nic nie da.:P Ja mam po obudzeniu się 2-3 minuty, kiedy nie wiem co się dzieje, a
potem mogę do rana znowu siedzieć i nie chce mi się spać. No chyba, że totalnie nie ma
co robić, wtedy na byle czym mogę się złożyć i chrapać.:P

]:-> Też tak miałem swego czasu, ale że tak powiem. Wyexpiłem ten poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować