Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2011 o 01:12, Tyler_D napisał:

Łeeee to i ja był sam z miłą chęcią spróbował, ale teraz jestem abstynentem totalnym od wszystkiego co odurza. 12 sierpnia miną 3 miesiące nie picia jakiegokolwiek alkoholu. [Nie ma co się oszukiwać. Mam z nim problem. Mam już chyba wczesne stadium alkoholizmu]. Więc powiedziałem basta. Z fajkami jest to samo. Z Jazzem podobnie. Lecz jego może przez te niecałe 3 miechy ze cztery razy zapaliłem. I tak cud :-)

Dnia 29.07.2011 o 01:12, Tyler_D napisał:

O pierwszym słyszałem o drugim nie, obydwu nie oglądałem.

Może wypadałoby poświęcić czas na jeden. W szczególności na ten pierwszy. Świetna rola Andrzeja Chyry i Marka Kondrata. Daje do myślenia..

Dnia 29.07.2011 o 01:12, Tyler_D napisał:

> http://www.filmweb.pl/film/Skin-2008-481376
A to chyba nawet na iplexie widziałem. Trzeba by sobie obejrzeć, tym bardziej za free.

Jeszcze dwa tytuły mi się w sumie przypomniały... Chatch
http://www.filmweb.pl/film/Glany-2006-364956

http://www.filmweb.pl/film/Przywódca-2002-147526
Może coś Ci podpasuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 01:16, PRINCE_JANEK napisał:

A żyje. :D Mam już konto odbanowane od września 2009 roku, ale jakoś okazji nie było
żeby coś napisać. ;) Bodajże Wojman mnie wskrzesił.

O proszę. 2009 powiadasz hmmmm ciekawe. Bardzo ciekawe :D. Ja pamiętam jak kilka osób robiło apelacje by Ci zdjęli bana. Dość komicznie to wyglądało. Jakbyś był niewinnie o coś oskarżony i skazany na karę śmierci... Wojman mówisz zdobył się na gest... a to nowina ;-)

Dnia 29.07.2011 o 01:16, PRINCE_JANEK napisał:

Nawet nie wiem na ile ten ban był. Ogólnie nie udzielam się już na forum, czasami pisałem
z innego konta... Ale szczerze to już mnie to nie jara tak jak kiedyś.;] Więcej siedzę
na forum o innej tematyce, ale ogólnie skończyły się te czasy, gdzie dnie i noce nabijałem
posty. Tak naprawdę nie wiadomo po co.

A kogo jara powiedz mi Ty. Ja sam swego czasu miałem tutaj w sumie rok absencji. Bywałem może ze 4 razy na miesiąc dodając ze 5 postów by ''zaistnieć'' i tyle. Wiadomo życie, siły wyższe i inne sprawy. Forum już nie to samo jak kiedyś i czasy jego świetności jak i poszczególnych tematów już dawno minęły.
Cytując rapera OSTR.
"Czy jestem mistrzem świata, nie musisz wierzyć brat. Bo wszystko co na górze, to musi kiedyś spaść."
Proste ;-). Forum wciąż żyje. Nie wiemy jak długo. Wiemy jednak, że będzie żyć. Ale to już nie to samo co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:54, mr_chief napisał:

Powrót do przeszłości. Rok 26 -któryś jakoś bardzo się od 1055 nie różni.;)

Może i nie :D, ale 20 postów na rok a 50 jednak to jest różnica.. Co przestawiłeś w końcu ? Czasomierz gramowy ?? ;> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2011 o 01:34, Braveheart napisał:

Może i nie :D, ale 20 postów na rok a 50 jednak to jest różnica.. Co przestawiłeś w końcu
? Czasomierz gramowy ?? ;> :P


Ano przestawiłem.;) I mam też " Zuego i mrrrocznego"layouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 03:15, meryphillia napisał:

Nakoksiłem dzisiaj prawie 3mln kredytów w WoT. :3
Teraz czas przed snem rozjechać z dwieście ludzików w GTA i mogę uznać wieczór za bardzo
udany. :3

A co, znowu jakieś premie dali? Dzięki za info, zaraz obczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba za późno...
A bitwy na PzIV trafiały się zacne, pięć po 60k czystego zarobku, a przeciętnie po 30k. Za jedną z przegranych dostałem 52k na czysto. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Wąpirzy aka Nocnych Marków co tam u was panowie ?? Kula do podróżowania nocą znów ruszyła.
U mnie pogoda koszmarna deszcze, deszcz i ciągle deszcz. Zapewne jak w większości kraju. W między czasie na Polsat Film sobie "Hellboya" oglądam. A co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<skrzypienie otwieranej trumny>
Witam, wampierze, co u Was?
Ja sobie czekam na skończenie edycji (film wyjściowy miał o 70 MB za dużo) pierwszej części mojego przechodzenia Batmana: AA słuchając "Skywritera".

@Główny Wampir - u mnie jakoś prawie wcale nie pada, dziś raptem przez około minutę lało :P
Hellboya oglądasz? <włącza iplę>.
Nie ma :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Vampire the Masquerede Bloodlines, szybka gra i... chyba pierwszy raz od miesiąca odstawię Bad Company 2. Wiedźmin2 się chowa, jeśli chodzi o siłę przyciągania.

Grać po sieci na razie nie mogę, ściągam przez Origin grę Dragon Age, postanowiłem dać grze jeszcze jedną szansę. 17GB - na 2mb/s... Dobrze, że mam Bloodlines, mogę odstawić BC2.

A no właśnie, wyjątkowo dzisiaj nie pada, cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 00:04, Harrolfo napisał:

<skrzypienie otwieranej trumny>

A ta wstawka była dobra. Głośno się uśmiałem przed monitorem. [Serio] :D

Dnia 30.07.2011 o 00:04, Harrolfo napisał:

Ja sobie czekam na skończenie edycji (film wyjściowy miał o 70 MB za dużo) pierwszej
części mojego przechodzenia Batmana: AA słuchając "Skywritera".
@Główny Wampir

To chyba do mnie ? :D. Dzięki za miłe ochrzczenie ;-)

Dnia 30.07.2011 o 00:04, Harrolfo napisał:

u mnie jakoś prawie wcale nie pada, dziś raptem przez około minutę
lało :P

Fajnie masz... kilka dni temu miałem całkiem ogarnięta pogodę. Teraz mam to co się dzieje na południu kraju ;l. Ponoć sierpień ma być Ciepły... yeaa rajt ponoć.. -.-

Dnia 30.07.2011 o 00:04, Harrolfo napisał:

Hellboya oglądasz? <włącza iplę>.
Nie ma :I

Nie ma, [raczej. Nie wiem ipli od niedawna używam] bo to na kanale "PolsatFilm" :D, a nie na głownym Polsacie. Z resztą jest już jakieś 40% filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 00:15, Braveheart napisał:

A ta wstawka była dobra. Głośno się uśmiałem przed monitorem. [Serio] :D

Czyli był złowieszczy wampirzy śmiech, dobrze ;)

Dnia 30.07.2011 o 00:15, Braveheart napisał:

> @Główny Wampir
To chyba do mnie ? :D. Dzięki za miłe ochrzczenie ;-)

No problemo :)
>Ponoć sierpień ma być Ciepły... yeaa rajt ponoć.. -.-
Dla mnie będzie - na Majorce będę tydzień :D
>Z resztą jest już jakieś 40% filmu.
Zresztą - razem ;P
Kiedyś oglądałem, ale chciałem sobie przypomnieć.
Chociaż część druga bardziej mi się podobała. A scena ze śpiewaniem "Can''t smile without you" wymiatała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz tutaj dużo ludzi siedzi ti zapytam się tu
mam telefon z androidem od wczoraj i mam pytanie, mógłby mi ktoś powiedzieć jakie aplikacje powinienem ściągnąć, takie must have, jakiś najlepszy program do obsługi aparatu i kamery [ jak to jest na iosie], jakiś lepszy program do obsługi wiadomosci, kontaktów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 00:20, Harrolfo napisał:

Czyli był złowieszczy wampirzy śmiech, dobrze ;)

Był HA HA HA! :D. A jeśli o chodzi o Wampirów. To właśnie na głównym polsacie kończy się film "Dracula" z 1992 roku :D

Dnia 30.07.2011 o 00:20, Harrolfo napisał:

No problemo :)

;-)

Dnia 30.07.2011 o 00:20, Harrolfo napisał:

Dla mnie będzie - na Majorce będę tydzień :D

[Zazdrości] Kurde jak ja kocham Ciepeł. Mógłbym mieszkać na plażach i spać jakby było to możliwe :D

Dnia 30.07.2011 o 00:20, Harrolfo napisał:

Zresztą - razem ;P

Pisałem w pośpiechu :-P

Dnia 30.07.2011 o 00:20, Harrolfo napisał:

Chociaż część druga bardziej mi się podobała. A scena ze śpiewaniem "Can''t smile without
you" wymiatała :)

Nie wiem. Drugiej części nie oglądałem. Niby był to film w kolejce, ale jakoś nigdy nie było mocy na niego.. Nie wiem dlaczego :-P. Może trzeba będzie się w końcu wziąć za "Złotą Armię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 00:27, Braveheart napisał:

[Zazdrości] Kurde jak ja kocham Ciepeł. Mógłbym mieszkać na plażach i spać jakby było
to możliwe :D

Jak moja mama... :)

Dnia 30.07.2011 o 00:27, Braveheart napisał:

> Zresztą - razem ;P
Nie wiem. Drugiej części nie oglądałem. Niby był to film w kolejce, ale jakoś nigdy nie
było mocy na niego.. Nie wiem dlaczego :-P. Może trzeba będzie się w końcu wziąć za "Złotą
Armię"

Mnie jedynka podobała się na takie 6/10, a dwójka już na 8,warto obejrzeć.

Ta, trochę czasu się jeszcze będzie przesyłało...

20110730005219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 00:52, Harrolfo napisał:

Ta, trochę czasu się jeszcze będzie przesyłało...


O matko :D. Ten czas jest rzeczywisty i taki słaby Upload tam jest, Czy skacze jak myszoskoczek ??. :D. Bo jak to pierwsze, to chyba pomarkujesz dzisiaj co ??.. No chyba że na noc kompa zostawisz.. Swoją droga.. Podziwiam ludzi, którzy robią tego typu rzeczy w deseń zagrajmy w XXX. Że Ci się chce.. Nie lepiej powiosłować ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 00:55, Braveheart napisał:

O matko :D. Ten czas jest rzeczywisty i taki słaby Upload tam jest, Czy skacze jak myszoskoczek
??. :D.

Trochę skacze, teraz jest 150 minut.
>Podziwiam ludzi, którzy robią tego typu rzeczy w deseń zagrajmy w XXX. Że Ci się chce..
Gram sobie w Batmana, to zrobię, nie jest to regułą u mnie :)

Dnia 30.07.2011 o 00:55, Braveheart napisał:

Nie lepiej powiosłować ?? ;>

Nie o tej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować