Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2011 o 00:54, Szynkars napisał:

No chyba, że tak :)

Raczej tak

Dnia 31.07.2011 o 00:54, Szynkars napisał:

Jutro GP Węgier, trzeba obejrzeć. Red Bull jednak mocno się trzyma, znowu Pool Position
należy do tego zespołu.

Właśnie... Zapomniałbym już niedziele mamy ?:D o której jutro [to znaczy dzisiaj] się zaczyna?

Dnia 31.07.2011 o 00:54, Szynkars napisał:

Swoją drogą szybko ten czas leci. Który to już mamy rok? :)

Realnie pacie Anno Domini 2011 w Czasie gramtrixa :D przy 50 postów na stronę [czyli najlepiej] Rok Pański. Tysiąc pięćdziesiąty siódmy xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... w sumie chcesz to możesz zniszczyć tą

Dnia 31.07.2011 o 00:58, Braveheart napisał:

wiochę z tramwajami :D. Nie zależy mi


Już nie są czerwone, długie i niedomyte ... o w pyt :P

Nie z jednej dziewicy krew tam pijałem - więc siedlisko to ostawię z dobroci serca i sentymentu mego :)


Wątpliwym wąpierzem dziś będę - nawet na popijanie owej z englisha zwanej "ox blood" już dziś sił nie mam. Trumnę zaraz zaliczę pewnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:00, Braveheart napisał:

Właśnie... Zapomniałbym już niedziele mamy ?:D o której jutro [to znaczy dzisiaj] się
zaczyna?

13:20. Sam wyścig nieco później, o 14:00. Ciekawe, jak by się spisywał Kubica, gdyby był w stanie jeździć. Jak narazie jego teamowi nie idzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:04, Martimat napisał:

Już nie są czerwone, długie i niedomyte ... o w pyt :P

Taaa swego czasu zaszaleli :-)

Dnia 31.07.2011 o 01:04, Martimat napisał:

Nie z jednej dziewicy krew tam pijałem - więc siedlisko to ostawię z dobroci serca i
sentymentu mego :)

W to Ci graj. Oby tak dalej.

Dnia 31.07.2011 o 01:04, Martimat napisał:

Wątpliwym wąpierzem dziś będę - nawet na popijanie owej z englisha zwanej "ox blood"
już dziś sił nie mam. Trumnę zaraz zaliczę pewnikiem

Co czyli opuszczasz naszą gromadkę ?.. a no szkoda.... Jednak może je*** sobie setkę to Ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 00:58, Harrolfo napisał:

Polecicie jakieś spokojno-głośne piosenki Scorpionsów?
Najlepiej w stylu "Obsession" => http://www.youtube.com/watch?v=ZiKZ2wpJF9w&feature=related


Cały album Pure Instinct jest taki spokojno-głośny.

Witam wampierzy. Udało mi się Borderlands skończyć, dobiłem do 38 lvl i jedyne co mi pozostaje to na dniach przjeśc po raz drugi. Podobno ma być trudniej.;) Jutro nie gram.. Dziś przesadziłem i mi głowa pęka..n
A dzisieszej nocy leci najlepszy zespół świata-Iron Maiden i potem może Tenacious D.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 00:16, NdysH napisał:

A dziękuje dwa dni mam teraz z 3 lata siedzenia na forum do WT.

Co do tych statusów i awansów, to na serio to chyba jest jakoś liczone hmmmm nie wiem przypadkowo ?? jakiś dziwny algorytm od tego musi tam być napisany. Jedny dostają awanse szybciej, inni bardzo szybko, a jeszcze innym się to dłuży. Np mi :D. Nie zależy mi na statusie, ale Sekretarza już IMO powinienem mieć od dawna.
Po niektórych statach widać, że to chyba zależy od szczęścia niż jakiegoś tam naliczania. Zobacz sobie chociażby statystyki gramowicza Zb4wiciel. Przecież to się aż wierzyć nie chce, że można tak szybko [dosłownie szybko] na WT wskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 00:58, Harrolfo napisał:

Polecicie jakieś spokojno-głośne piosenki Scorpionsów?


Ja polecam przesłuchać te:
Yellow Raven
http://www.youtube.com/watch?v=GOdvFUY_7kI&feature=related
Still Loving You
http://www.youtube.com/watch?v=At006wExCOg
Holiday
http://www.youtube.com/watch?v=5ABXvd8j0fM
Coming Home
http://www.youtube.com/watch?v=Ehmli7jaFrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam u ciebie chciałem sprostwać to co wczoraj powiedziałem ponieważ jednak nie założę firmy bo rodzice powiedzieli że mnie z domu wyrzucą jak narobie długów i mi nie wolno:D

Ale jest też dobra wiadomość jestem jeszcze bardziej zmotywowany do pracy i wyokich zarobków i zrobie wszystko by osiągnąć sukces.Domyslnie zastanawiałem się nad prywatnbą działalnością robienie stron internetowych chętnym i dodatkowo jakas praca i studia i dorywcza w weekendy oczywiście nie wszystko naraz ale jak czasu starczy to poprubuje wszystkiego znudziło mi się siedzenie w domu i granie w gry komputerowe będe częściom gramu ale do pracy chce pójść i to jest mój priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 00:58, Harrolfo napisał:

Polecicie jakieś spokojno-głośne piosenki Scorpionsów?
Najlepiej w stylu "Obsession" => http://www.youtube.com/watch?v=ZiKZ2wpJF9w&feature=related


Swego czasu zapodałeś tu komuś mega długą listę z linkami do Youtube odnośnie Scorpionsów, a teraz się pytasz.... No wiesz :D wstydziłbyś się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:15, Braveheart napisał:

Po niektórych statach widać, że to chyba zależy od szczęścia niż jakiegoś tam naliczania.
Zobacz sobie chociażby statystyki gramowicza Zb4wiciel. Przecież to się aż wierzyć
nie chce, że można tak szybko [dosłownie szybko] na WT wskoczyć.


To zależy też od regularnego pisania postów. Wcześniej miałem pewną teorię na ten temat, jednak wraz z awansem pewnej Gramowiczki na WT została ona obalona. Trochę szczęścia też trzeba jednak mieć, trudno jednoznacznie temu zaprzeczyć.

Swoją drogą - jak Wam idzie czytanie książek? Osobiście jestem aktualnie mniej więcej w połowie pierwszego tomu "Sumy wszystkich strachów", ale akcja jeszcze nie rozwinęła się do dużego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:21, Szynkars napisał:

To zależy też od regularnego pisania postów.

Tak zależy, ale po lekko co powyżej 1600 postów i WT ? w między czasie jeden degrad ? ;>
>Wcześniej miałem pewną teorię na ten temat, jednak wraz z awansem pewnej Gramowiczki na WT została ona >obalona.
Ta wiem o jaką Ci gramowiczkę chodzi :D ''niezgraną'' Magwisienkę czyż tak ? ;>
>Trochę szczęścia też trzeba jednak mieć, trudno jednoznacznie temu zaprzeczyć.
Jedni mają go chyba więcej drudzy mniej.... ]:->

Dnia 31.07.2011 o 01:21, Szynkars napisał:

Swoją drogą - jak Wam idzie czytanie książek? Osobiście jestem aktualnie mniej więcej
w połowie pierwszego tomu "Sumy wszystkich strachów", ale akcja jeszcze nie rozwinęła
się do dużego stopnia.

Mi idzie jakoś tak średnio. Jestem w połowie czytania po raz kolejny "Silmarillionu" J.R.R Tolkiena ;). Nie śpieszy mi się z szybkim połknięciem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:27, Braveheart napisał:

Tak zależy, ale po lekko co powyżej 1600 postów i WT ? w między czasie jeden degrad ?

Regularne pisanie nie koniecznie musi oznaczać odwiedzanie co minimum kilka godzin tematów typu "Chcesz czy nie chcesz" lub "Masz czy nie masz". 2-3 posty na dzień powiny wystarczyć. Tak czy inaczej system naliczania punktów wciąż pozostaje zagadką. Mam pewien pomysł odnośnie poznania cząstki działania systemu naliczania punktów, ale nie chce mi się tworzyć kilku kont :)

Dnia 31.07.2011 o 01:27, Braveheart napisał:

Ta wiem o jaką Ci gramowiczkę chodzi :D ''niezgraną'' Magwisienkę czyż tak ? ;>

Tak, tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam mi aż tak nie zależy na statusie po prostu lubie społeczność gramu i siedze na forum, a awansy na kolejne rangi to taki dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:33, Szynkars napisał:

Tak czy inaczej system naliczania punktów wciąż pozostaje zagadką.

Największa zagadka i pilnie strzeżona tajemnica :D
>Mam pewien pomysł odnośnie poznania cząstki działania systemu naliczania punktów, ale nie chce mi się >tworzyć kilku kont :)
Hmmmmm to Ciekawe. Chciałbym go poznać. :D Ciekawi mnie co tam masz w tej Twojej głowie.. kilka kont mówisz... Może chodzi o odpisywanie różnym userom [wiem dziwny przykład]

Dnia 31.07.2011 o 01:33, Szynkars napisał:

Tak, tak :)

No wiedziałem, no :D

@NdysH
Wiem, wiem. W miarę rozgarniętym ludziom to wisi. Kiedyś z początku może mi zależało :D [chyba nie tylko mi]. Rajcowałem się tym wręcz, ale później się trochę podrosło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:38, Braveheart napisał:

Hmmmmm to Ciekawe. Chciałbym go poznać. :D

Myślę, że jest wiele osób, którym zależy na poznaniu działania tego systemu :)

Dnia 31.07.2011 o 01:38, Braveheart napisał:

Ciekawi mnie co tam masz w tej Twojej głowie..
kilka kont mówisz... Może chodzi o odpisywanie różnym userom [wiem dziwny przykład]

Yyy niezupełnie. Chodzi... o coś innego :) Tak czy inaczej nie warte zachodu :) W końcu nawet gdybym poznał cząstkę tego systemu (nie mówię nawet o całym systemie) to raczej nic by mi z tego nie przyszło. Co, miałbym pisać posty wg. ściśle tajnej reguły aby szybciej awansować? Nie sądzę, by mało to jakikolwiek sens, przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:45, Szynkars napisał:

Myślę, że jest wiele osób, którym zależy na poznaniu działania tego systemu :)

Mi chodziło o poznanie Twojego systemu

Dnia 31.07.2011 o 01:45, Szynkars napisał:

Yyy niezupełnie. Chodzi... o coś innego :) Tak czy inaczej nie warte zachodu :)

Ale może warte eksperymentu w ramach czystej ciekawości.

Dnia 31.07.2011 o 01:45, Szynkars napisał:

W końcu nawet gdybym poznał cząstkę tego systemu (nie mówię nawet o całym systemie) to raczej
nic by mi z tego nie przyszło.

Ale jaką satysfakcję byś miał i frajdę. Kozak k****
>Co, miałbym pisać posty wg. ściśle tajnej reguły aby szybciej

Dnia 31.07.2011 o 01:45, Szynkars napisał:

awansować? Nie sądzę, by mało to jakikolwiek sens, przynajmniej dla mnie :)

Popisałbyś miesiąc miałbyś WT XD i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:55, Harrolfo napisał:

Nie znam wszystkich ich nagrań.
Ba! Znam ich mało w odniesieniu do całej twórczości zespołu.

Oooo wrócił wąpierz.. Co się stało.. A już myślałem, że żeś się poszedł spać położyć w trumnie.
PS: Jak tam wczorajszy upload filmu ? Po jakim czasie film poszedł na YT ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 01:57, Braveheart napisał:

> Nie znam wszystkich ich nagrań.
> Ba! Znam ich mało w odniesieniu do całej twórczości zespołu.
Oooo wrócił wąpierz..

Tęskniłeś? :D

Dnia 31.07.2011 o 01:57, Braveheart napisał:

Co się stało..

Tworzyłem postać w Champions Online.

Dnia 31.07.2011 o 01:57, Braveheart napisał:

A już myślałem, że żeś się poszedł spać położyć w trumnie.

Zaraz to nastąpi ;P

Dnia 31.07.2011 o 01:57, Braveheart napisał:

PS: Jak tam wczorajszy upload filmu ? Po jakim czasie film poszedł na YT ? xD

Wczoraj nie chciało mi się tyle czekać, więc nagrałem dziś od początku innym programem (mającym możliwość nagrywania maks 10 minut, więc po prostu po 10 minutach jeszcze raz naciskałem F12 ;).
Pierwsza część już jest => http://www.youtube.com/watch?v=4Y42mDW687w
Kolejne 6 dziś przygotowanych prześlę na pewno dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować