Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2014 o 00:56, Kadaj napisał:

Hasło dnia (czy tam nocy): granie w FMa budzi w człowieku mordercze instynkty.

Spoiler

Tak, mój wspaniały zarząd.


A ja jestem zbyt zmęczony na granie i na zrobienie listy na zajęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 01:26, pawbuk napisał:

Nie tylko FM tak działa na człowieka :D

Na mnie w zasadzie tylko. Nie licząc zabugowanych/za trudnych crapów, ale je szybko wywalam z dysku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 01:32, Kadaj napisał:

Na mnie w zasadzie tylko.


Może dłużej w FIFĘ nie grałeś? :D

Gdzieś dzisiaj przeczytałem, że duża ilość światla z rana (poranny spacer) może pomóc w odchudzaniu - chyba muszę się jutra rano gdzieś przejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 01:42, pawbuk napisał:

Może dłużej w FIFĘ nie grałeś? :D

W 12 dość długo, w pewnym momencie dałem sobie spokój jak mi się tryb kariery kilka razy pod rząd wykrzaczył na pulpit. ;p

Dnia 09.05.2014 o 01:42, pawbuk napisał:

Gdzieś dzisiaj przeczytałem, że duża ilość światla z rana (poranny spacer) może pomóc
w odchudzaniu - chyba muszę się jutra rano gdzieś przejść :D

O, fajny pomysł. Doczekam do świtu i pójdę na spacer. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 01:29, SurgeonOfDeath napisał:

A ja jestem zbyt zmęczony na granie i na zrobienie listy na zajęcia...

Żeby nie było mój morderczy instynkt. Zagrałem kobolda na końcu xDD Dzięki czemu przegrałem
XD
http://imgur.com/4y5RiuP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 02:08, SurgeonOfDeath napisał:

Obraz nędzy i rozpaczy. Czyli jak przegrać, bo zagrałem karty w złej kolejności.
PS chyba muszę zacząć nagrywać gry.

Dobry pomysł! Pooglądałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow..... To w tym temacie już 1263 rok nastał ?? Parę lat mnie nie było. Gniłem w trumnie przez eony czekając na jakieś zmiany.. No i co ja widzę hmmmm nowo starzy, staro nowi i całkiem zupełnie nowi ? :>. Chyba mi oczy zgniły od tego spania ;-) ale widzę Moshic wciąż na straży... Kocham twą życiową rutynę ]:-> Przynajmniej masz wszystko idealnie poukładane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano grind był ostatnio wymagający, ale już zakończony sukcesem, więc może i częściej będę czynił spam nocny.
Chociaż z drugiej strony próbuję przestawić się na dzienny tryb funkcjonowania.

Braveheart >>> Ktoś honoru spamu nocnego bronić musi skoro co więksi spamerzy wymiękli. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, odkąd skończyła mi się misja w czołgach nie mam co robić, o ile już siedzę przy kompie.:/
Jedyne co to pykam sobie dalej moją angielską karierę ''form zero to hero''. Niby fajnie, ale jakoś tak...

Myślałem, żeby w końcu sobie ostatniego Stalkera obadać, bo leży na płycie z CDA już wieki całe chyba(pierwszego przeszedłem dawno temu). Zainstalowałem, odpaliłem i kaszana, nie wiem w ogóle co robić - gdzieś tam pobiegałem, popatrzyłem sobie jak innych stalkerów zabijają jakieś przerośnięte ogary(potem sam je łatwo zastrzeliłem i zabrałem wszystkie itemy z pobojowiska), schowałem się w jakiejś wielkiej łodzi przed emisją, zapisałem...i tyle.
Zaczynam chyba głupieć na starość, bo dostając taki otwarty świat w ogóle nie chce mi się do niego wracać.:/
Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wrzucę trochę obrazkowego spamu. : >

Na pierwszym absurdy najnowszego FMa. Jakiś podrzędny kopacz z niższych polskich lig zaraz po zakończeniu kariery dostaje pracę w reprezentacji Bośni. Prowadzi ją bez sukcesów, a po odejściu przyjmują go na selekcjonera Polski. xD

Na drugim - po ledwie 2 sezonach w Premier League budują mi stadion. : >

20140519002738

20140519002912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 00:29, Kadaj napisał:

Na pierwszym absurdy najnowszego FMa. Jakiś podrzędny kopacz z niższych polskich lig
zaraz po zakończeniu kariery dostaje pracę w reprezentacji Bośni. Prowadzi ją bez sukcesów,
a po odejściu przyjmują go na selekcjonera Polski. xD


Pewnie masz mało trenerów w bazie, nikt nie chciał trenować Bośni(która swojej ligi w FM nie ma, a jakby była to pewnie i tak niewielu by grało) i stąd takie kwiatki.;p

Dnia 19.05.2014 o 00:29, Kadaj napisał:

Na drugim - po ledwie 2 sezonach w Premier League budują mi stadion. : >


A to akurat nie dziwne, ja tak zawsze miałem jak stary stadion był mały i się go nie dało rozbudować. Kasa z PS jest ogromna, więc nie dziwne że jak po roku nie spadłeś, to budują nowy stadion.;p
Jedno co mnie irytuje, to nazwa ''stadion miejski'', potem będzie pisać że grasz na ''stadionie stadion miejski'', bleeeeeeeeeeeeeeeeee.
U mnie na szczęście się za stadion West Hamu nie biorą i dalej jest stare dobre The Boleyn Ground.
Za to z takich dziwności, to FM obdarzył mnie dwoma wychowankami(lewy obrońca i napastnik) których wystawiam do gry odkąd mogę i nieźle się rozwijają. Ale to pewnie dlatego, że jak gra ich generowała, to trenowałem jeszcze inny klub.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę nocnego FM, sesja sponsorowana przez słowo ''wychowanek''.:D

Lubię takie historie - przejmując West Ham(tego samego dnia ograłem ich w finale baraży o Premiership xD) rzucił mi się w oczy utalentowany napastnik, wychowanek. Grywał całkiem sporo, ale bramek zdobywał jak na lekarstwo(raptem 6 w 28 meczach, co przy posiadaniu dość mocnego składu jak na Championship było wynikiem miernym). Po awansie już nieco lepiej(33 rozegrane spotkania i 14 trafień). W sezonie który teraz rozgrywam rozszalał się już całkiem nieźle(póki co 29/23, z czego w 3 ostatnich meczach ligowych kolejno 2, 3 i znów 2 gole). Właśnie te ostatnie dwa załadował Middlesbrough, gdzie w ataku biega Leigh Griffiths - koleś, który był u mnie na wypożyczeniu w 2 zespołach które prowadziłem, strzelał sporo goli, i nawet na wolnym transferze trafił do West Ham...ale po namyśle wolałem dać szansę wychowankowi, a Griffiths za 2 bańki odszedł, najlepsza decyzja w wirtualnej karierze.
Graficzny spamik - wspomniany ''as'' napadu wyszkolony przez akademię Młotów, trochę koślawy i średnio pasujący do mojej koncepcji gry(preferuję raczej szybkich, kompletnych napastników), ale za to nadrabiający ambicją.:D

Zaczynam łapać się na pomysł, żeby grać tylko wychowankami z akademii. Marne szanse, bo póki co miałbym tego napastnika, lewego obrońcę i od biedy defensywnego pomocnika. Mało.:/

20140520004239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 00:42, Nephren-Ka napisał:

Zaczynam łapać się na pomysł, żeby grać tylko wychowankami z akademii.

To powodzenia. Może mam pecha, ale mi się nigdy w zadnym FMie nie trafił zawodnik z akademii, który łapałby się do pierwszego składu. Najwyżej jakieś zapchajdziury na ławkę, do sprzedania po pewnym czasie by nie blokowali miejsca bardziej utalentowanym młodzikom. Całe moje budowanie zespołu na wychowankach opierało się na sprowadzaniu utalentowanych nastolatków. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 00:50, Kadaj napisał:

To powodzenia. Może mam pecha, ale mi się nigdy w zadnym FMie nie trafił zawodnik z akademii,
który łapałby się do pierwszego składu. Najwyżej jakieś zapchajdziury na ławkę, do sprzedania
po pewnym czasie by nie blokowali miejsca bardziej utalentowanym młodzikom. Całe moje
budowanie zespołu na wychowankach opierało się na sprowadzaniu utalentowanych nastolatków.
;p


Miałem i mam to samo.;p W tym zapisie jakiś wysyp ich(bo dwóch, i szykuje się trzeci przyzwoity, choć nie wróży już tak dobrze jak tamci). Ale jak pisałem, to pewnie dlatego że kiedy FM ich generował, nie wiedział że będę ten klub prowadził.:D No i West Ham ma chyba całkiem niezłe tradycje w takim wychowywaniu graczy, cały czas trzon pomocy to Mark Noble i Jack Collison, czyli oryginalni wychowankowie Młotów.
Spamik graficzny część druga - wspomniany DL, jakoś nie szalony jak powinien być człowiek na tej pozycji, ale gra dobrze.xD

W ogóle mam jakiś dziwaczny sezon, 32 kolejka a mam 3 punkty przewagi nad drugim City(pewnie spadnę niżej, ale i tak poza top4 już nie wypadnę - 74 punkty przy 58 jakie ma czwarta drużyna), wygrałem Puchar Ligi, odpadłem z FA Cup z United, a teraz ćwierćfinał LM z Chelsea(1-0 u siebie, więc pewnie koniec zabawy, bo w lidze ostatnio wtopa z nimi 0-3). Jak na drużynę wychowanków i transferów za grosze/wolnych graczy to kosmos. Zwłaszcza po absolutnej padace, jaką grałem jeszcze dwa lata temu w Championship.

20140520005942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba chyba odwiedzić tę część forum. Cześć wszystkim.


I pora na małą sesyjkę ze sztuczną inteligencją i sprawozdaniem na jutro -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 01:19, Henrar napisał:

Czasem trzeba chyba odwiedzić tę część forum. Cześć wszystkim.


I pora na małą sesyjkę ze sztuczną inteligencją i sprawozdaniem na jutro -_-



Pff, ja mam niby deadline na sobotę z oddaniem pętli symulacyjnej i odpowiedniego sprawozdanka, ale kwestia niestety jest bardziej czasochłonna niż by się wydawała, a o tej godzinie mózg niestety już nie chce współpracować. Btw fajnie widzieć, że ktoś ze starych gramowiczów jeszcze się udziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować