Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2014 o 01:24, Wojman napisał:

Poszedłem do lodówki, patrzę na opakowanie i widzę, że jest jakiś napis.
Brzmiał on: "własność prywatna Wojmana". :D

Zupełnie zapomniałem, że poprzednią buteleczkę schowałem do lodówki, aby się zmroziła.
:)

Ahhh ta megalomania.... ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 02:22, Nephren-Ka napisał:

Ja bym sprzedał

Przeciw:
-uzyskał już status wychowanka klubu
-ma 4-letni kontrakt
-może jeszcze się rozwinąć i być droższy
-lubi mnie
-jest zadowolony z gry w klubie
-jest kapitanem
-nie mam na oku żadnego taniego zastępcy (za Rojasa dałem 2,8 miliona xD), a nie lubię robić drogich transferów
-już sprzedałem 3 graczy za łącznie prawie 20 milionów, jestem więc sporo na plusie

Tak jakoś się nazbierało. ;d

Dnia 22.05.2014 o 02:22, Nephren-Ka napisał:

a kasę zainwestował w obiekty.

I tak zarząd mi regularnie co rok inwestuje w bazę treningową, stadion się buduje - w zasadzie nie trzeba kasy na już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 02:55, Kadaj napisał:

Tak jakoś się nazbierało. ;d


To nie sprzedawaj.;p Zwłaszcza, jak mu się podoba w klubie.

Dnia 22.05.2014 o 02:55, Kadaj napisał:

I tak zarząd mi regularnie co rok inwestuje w bazę treningową, stadion się buduje - w
zasadzie nie trzeba kasy na już.


Fajny masz zarząd. U mnie póki co obiektom to poziom spadł...Były chyba te najlepsze i teraz jest ciut niżej, i póki co zmienić tego nie mogę.
A ulepszać trzeba cały czas chyba, bo się starzeją dość szybko.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 00:51, SurgeonOfDeath napisał:

to jest z visual novel...oh zły strzał :/

Znów kiepsko. To jRPG od Square. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja biblioteka na Steamie za chwilę osiągnie 500 pozycji [mam 499] :) Przedostatnią został Afterfall: Insanity Extended Edition. Za darmo rozdają na Indie Gala, to sobie wziąłem jeden klucz :)

Aż się ciekawię, co będzie 500 pozycją. Najprawdopodobniej Murdered: Soul Suspect, o ile do 6 czerwca nic nie wpadnie za free. Już się nie mogę doczekać, kiedy Cenega ogłosi Limited Edition tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 02:37, Heartbreaker napisał:

Moja biblioteka na Steamie za chwilę osiągnie 500 pozycji [mam 499] :) Przedostatnią
został Afterfall: Insanity Extended Edition. Za darmo rozdają na Indie Gala, to sobie
wziąłem jeden klucz :)

Aż się ciekawię, co będzie 500 pozycją. Najprawdopodobniej Murdered: Soul Suspect, o
ile do 6 czerwca nic nie wpadnie za free. Już się nie mogę doczekać, kiedy Cenega ogłosi
Limited Edition tej gry.


Nie ma się czym podniecać uważam. Ja na Steamie mam chyba około 30 tytułów, w tym ze 2 kiedykolwiek zainstalowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrrrrrrrr, mój super fajny napastnik-wychowanek pojechał na kadrę młodzieżową(nie wiem po co w ogóle, odkąd to król strzelców Premiership gra w młodzieżówce...) i jakiś Szwajcar złamał mu nogę, 6 miesięcy przerwy...
Nawet FM mnie nienawidzi.>:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam 500 :D Company of Heroes 2 pomogło mi ten wynik uzyskać (gra z giveaway''a Alienware).

Co do gier, to ja instaluje w miarę możliwości wszystkie, które posiadam na koncie i kolejno gram.

Kupuję gry po to, żeby grać, a nie po to, żeby "gniły" w bilbliotece [dlatego też po pierwsze rozsądnie wybieram tytuły, które kupuję, a po drugie olewam bundle, żeby nie mieć tzw. "śmieci" bez osiągnięć i kart]. Dlatego też ostatnie wyniki to: około 300 gier odpalonych, 155 calaków i 6,154 osiągnięć.

W wakacje spokojnie podbiję wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 00:09, Nephren-Ka napisał:

To nie sprzedawaj.;p Zwłaszcza, jak mu się podoba w klubie.

Odrzuciłem ostatnią w okienku ofertę Barcelony, zapytał dlaczego. Odpowiedziałem że jest więcej wart i nadal emanuje radością. xD

Dnia 23.05.2014 o 00:09, Nephren-Ka napisał:

Fajny masz zarząd.

W sumie u mnie też niezbyt chcą się na rozbudowę decydować. Wtedy podejmuję rozmowę kwalifikacyjną z jakimś dużym klubem, zarząd prosi po pozostanie, a ja domagam się zmiany strategii. ^^
Zresztą, po raz pierwszy cokolwiek z bazą treningową zrobiono gdy zespół awansował do Championship, więc do wysokiego poziomu daleka droga.

Dnia 23.05.2014 o 00:09, Nephren-Ka napisał:

Nawet FM mnie nienawidzi.>:<

U mnie własnie Feyenoord chce 20 milionów za nastolatka, który nawet nie gra w pierwszym składzie. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 05:23, Kadaj napisał:

Odrzuciłem ostatnią w okienku ofertę Barcelony, zapytał dlaczego. Odpowiedziałem że jest
więcej wart i nadal emanuje radością. xD


Ten zawodnik chyba ma wysokie te cechy psychiczne, których w grze nie widać, a odpowiadają za przywiązanie do klubu.;p Sam mam na razie spokój, ale atak tych wszystkich topowych klubów dopiero nastąpi. Całe szczęście, że mogę już rzucać dużo kontrakty(po 100k funtów tygodniowo jakby zaszła potrzeba), więc mam nadzieję że uda mi się utrzymać swoich ulubieńców.

Dnia 24.05.2014 o 05:23, Kadaj napisał:

W sumie u mnie też niezbyt chcą się na rozbudowę decydować. Wtedy podejmuję rozmowę kwalifikacyjną
z jakimś dużym klubem, zarząd prosi po pozostanie, a ja domagam się zmiany strategii.
^^


Fajna opcja, szkoda że 2012 tego nie ma.:/
Wczoraj Milan zaproponował mi prowadzenie klubu, co mocno mnie zaskoczyło. Myślałem, że jak to w FM bywa gdzieś w środku tabeli są i skład lipny, a jak zajrzałem - pierwsze miejsce, skład dobry, ligę wygrywają zawsze odkąd zacząłem ten zapis...odrzuciłem oczywiście.xD A mój zarząd z tej okazji się nawet nie ucieszył.:/

Dnia 24.05.2014 o 05:23, Kadaj napisał:

Zresztą, po raz pierwszy cokolwiek z bazą treningową zrobiono gdy zespół awansował do
Championship, więc do wysokiego poziomu daleka droga.


Robią jak mają dużą kasę.;p To już w sumie też od jakiś tam cyferek zależy, pamiętam że nie raz miałem już niezłą kasę na koncie klubowym, a zarząd nie chciał jej wydać. Innym razem miałem niewiele, to pożyczki braki byleby tylko rozbudować.
Zasadniczo to sam się chyba skupię tylko na obiektach, skład udało mi się w końcu zrobić tak, żeby w pucharach(europejskich też) mogli grać rezerwowi i nie cierpiała na tym jakość gry(wygrałem wszystkie 6 spotkań w grupie LM, w 4 z nich grali w 90% rezerwowi), więc chyba drogie transfery nie będą potrzebne. Zwłaszcza, że tu obiekty się starzeją i póki co to już raz mi spadła ich jakość, zamiast się zwiększyć.:/

Dnia 24.05.2014 o 05:23, Kadaj napisał:

U mnie własnie Feyenoord chce 20 milionów za nastolatka, który nawet nie gra w pierwszym
składzie. Lol.


Nic w tym dziwnego, ich skauci widocznie uznali go za super talent, to i kasę chcą wydać.;p Jakbym miał taką ofertę i nie widział w tym kolesiu materiału na gwiazdę pierwszego zespołu, to chętnie bym go tam puścił.
A Feyenoord w moim zapisie ma ciekawą historię, bo w sezonie 2013/14 spadli do drugiej ligi i co prawda po następnym sezonie wrócili, ale jednak już poza środek tabeli nie wychodzą.
Inna ciekawostka z wczoraj: Polska znowu nie awansowała na mundial(3 miejsce za Hiszpanią i Chorwacją), co tak zirytowało Roberta Lewandowskiego, że już w 2017 roku(ma 29 lat) zrezygnował z gry w kadrze.xD

Btw, ile masz odpalonych lig i na jakiej bazie grasz?
Zawsze zastanawia mnie, jak gracze ustawiają sobie zapis grając w Anglii, gdzie trzeba milion lig zaznaczyć jak zaczyna się od samego dołu.xD

Graficzny spamik - Nick Almiron, skrzydłowy wyciągnięty za 5 baniek z drugiej ligi Argentyny(do tej pory się zastanawiam jak to się stało, że dostał pozwolenie na pracę, chyba mój najszybszy zawodnik(Parker na lewej obronie w sumie tak samo szybki, także ta flanka galopuje co mecz xD), przed chwilą autor klasycznego hat-tricka przeciwko Arsenalowi.:D

20140526002958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w życiu nie miałem takiego tomiwisizmu jak ta teraz. Za 2 tyogdnie egzaminy, a ja praktyczynie niczego nie ruszyłem. Rok temu musiałbym teraz popijać relanium melisą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 00:30, Nephren-Ka napisał:

Nic w tym dziwnego, ich skauci widocznie uznali go za super talent, to i kasę chcą wydać.;p
Jakbym miał taką ofertę i nie widział w tym kolesiu materiału na gwiazdę pierwszego zespołu,
to chętnie bym go tam puścił

To ja go chciałem kupić. ;d

Dnia 26.05.2014 o 00:30, Nephren-Ka napisał:

Btw, ile masz odpalonych lig i na jakiej bazie grasz?

Duża baza, ligi z 23 krajów, ile dokładnie nie chce mi się liczyć. ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 00:39, MrGregorA napisał:

Jeszcze w życiu nie miałem takiego tomiwisizmu jak ta teraz. Za 2 tyogdnie egzaminy,
a ja praktyczynie niczego nie ruszyłem. Rok temu musiałbym teraz popijać relanium melisą.

To graty :D
Oby egzamin był jak najbardziej przerąbany :D a wiedza doń wchodziła niebywale ciężko....

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 03:07, Braveheart napisał:

To graty :D
Oby egzamin był jak najbardziej przerąbany :D a wiedza doń wchodziła niebywale ciężko....

]:->


Dorzuć do tego internet i kopy interesujących seriali, gier i filmów, które trzeba obczaić już na teraz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna beznadzieja.

Aż tak duża, że ściągnąłem demo(czy tam starter) Diablo 3 i pograłem chwilę(przy okazji bezczelnie, bo do tego grania puściłem sobie muzykę z dwójeczki). Trochę ta gra już nie przypomina tego co pamiętam z wielu godzin spędzonych w części pierwszej i drugiej. I w sumie chyba dobrze, że jej nie kupiłem.;p

Kolejna świetna rzecz - coś się magicznego dzieje z moimi głośnikami. Stoją sobie i grają, żaden nigdy nie spadł, nie przetarł się żaden kabel, itp. I nagle jeden(przedni lewy) sobie działać przestaje(i to problem konkretnie z tym głośnikiem, inne przełączone w jego miejsce w celach testowych działają). Będąc z natury ciekawskim rozkręciłem go sobie i wszystko wygląda ok. Ale nie działa.:D
Drugi problem to subwoofer. Sam jako taki działa świetnie, ale na nim są też wszelkie gniazda do podpinania kabli. No i jakoś tak jedno z trzech gniazdek do którego wpina się jeden z kabelków biegnących od potencjometra się ''coś ten tego popsuło'', bo przez większość czasu słuchania coś w nim nie łączy(czy coś) i mam wszystko na przednich głośnikach cichsze jak powinno być. Zabawne jest, że można to sobie pogłośnić ręcznie i nawet jakoś przeżyć gorszą jakość dźwięku, ale nie idzie wytrzymać jak już się dobrze załączy i wszystko jest znacznie za głośne.
Ofc problem z głośnikami musiał się mnie trafić, żebym czasami nie mógł robić jedynej chyba jeszcze fajnej dla mnie rzeczy, czyli słuchania muzyki. >:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować