Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dobry dzień wszystkim :) Jak samopoczucie? U mnie dość spokojnie, John wstał zjeść i powoli zasypia więc tatuś może coś w końcu pograć :D Na dworze lipa - niby 5 nad kreską ale jak przywieje to baniak z karku leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 00:16, haderQ napisał:

Dobry dzień wszystkim :) Jak samopoczucie? U mnie dość spokojnie, John wstał zjeść i
powoli zasypia więc tatuś może coś w końcu pograć :D Na dworze lipa - niby 5 nad kreską
ale jak przywieje to baniak z karku leci.


To ja jestem akurat po dwóch najlepszych rundach w Battlefielda 4 od wielu miesięcy :) Starcie świetnych graczy, wspołczuję początkującym, którzy akurat się tam znaleźli :D Oczywiście czasy kiedy pod względem statystyki Skill byłem w pierwszej dziesiątce w Polsce już nie wrócą, ale nadal gra daje mi masę radochy ;)

Pogoda rzeczywiście nie rozpieszcza, mam nadzieję, że chociaż jutro będzie nieco ładniej. Lepiej posiedzieć w domu i coś poczytać choćby. Ja się wziąłem za The Skull Throne (czwarta część serii Malowany człowiek Bretta) w wersji angielskiej, nie mogąc doczekać się polskiego tłumaczenia. Cóż, pierwsza ksiązka, którą zamierzam przeczytać w obcym języka. Dla mnie to taki Everest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, co u Was?
Ja marzę o łóżku, od 6 do 6 jestem w pracy. Na szczęście już bliżej końca niż początku.
Nie mogę się doczekać Wieśka 3. Odliczam dni do momentu, kiedy pojadę do sklepu o kupię najnowszą produkcję Redów. Pudełkiem nacieszę się w pracy, a po nocce szybko wsi domu, instalować Wiesława, przespać się i obudzić na gotowe ;)
Pobudka, wampierze, pobudka. Kto w nocy nie wstaje, temu krwi nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na Wieśka z niecierpliwością :D O północy z 18 na 19 powinna moja kolekcjonerka dotrzeć do paczkomatu - pewnie będę czekal ubrany na jakieś info :D
Na razie zastanawiam się czy dokupić pod Wiesława dodatkowe 4GB pamięci operacyjnej, czy raczej 8GB wystarczy. Szkoda mi ładować kasy w DDR3, skoro DDR4 na horyzoncie ;)
Dzisiaj postanowiłem się pobawić folią karbonową i obkleiłem boczne panele obudowy - 5 minut pracy, a efekt pozytywnie mnie zaskoczył ;D Jutro zobaczę co by tu jeszcze w kompie można by szybko i tanio ulepszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 01:18, pawbuk napisał:

Też czekam na Wieśka z niecierpliwością :D O północy z 18 na 19 powinna moja kolekcjonerka
dotrzeć do paczkomatu - pewnie będę czekal ubrany na jakieś info :D

Kolekcjonerka jakoś mnie nie kusiła tym razem. Nie podoba mi się figurka.

Dnia 03.05.2015 o 01:18, pawbuk napisał:

Na razie zastanawiam się czy dokupić pod Wiesława dodatkowe 4GB pamięci operacyjnej,
czy raczej 8GB wystarczy. Szkoda mi ładować kasy w DDR3, skoro DDR4 na horyzoncie ;)

Ja na szczęście nie mam tego dylematu - mam 12 GB :)

Dnia 03.05.2015 o 01:18, pawbuk napisał:

Dzisiaj postanowiłem się pobawić folią karbonową i obkleiłem boczne panele obudowy -
5 minut pracy, a efekt pozytywnie mnie zaskoczył ;D Jutro zobaczę co by tu jeszcze w
kompie można by szybko i tanio ulepszyć :D

Pics or didn''t happen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na Wiedźmina ale tylko dlatego, żeby zobaczyć, jak bardzo mój laptop tego nie pociągnie (opierając sie na testach na stronie notebookcheck). Podobnie na Batmana i Wolfensteina. Kolekcjonerkę miałem, ale nie mogłem zapłacić w gotówce, więc sobie odpuściłem.

Z nowych gier to czekam, aż będzie czas by kupić i zagrać w GTA V na steamie oraz w czerwcowe gry lego (Jurassic World oraz Marvel''s Avengers). Reszta i tak mi już nie pójdzie, więc trzeba się zająć zbieraną przez kilka lat biblioteczką Steam. Na 737 tytułów (a nawet więcej, ale póki co nie uznaje mi posiadania Dead Rising 2 i dodatku), skończyłem na 100% jedynie 276 gier.

Edit: Oj, a jednak Avengersów nawrzesień przenieśli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 01:25, Harrolfo napisał:

Kolekcjonerka jakoś mnie nie kusiła tym razem. Nie podoba mi się figurka.


No to ja się akurat skusiłem :D Moja pierwsza kolekcjonerka, zobaczę czy będą jakieś następne ;)

Dnia 03.05.2015 o 01:25, Harrolfo napisał:

Pics or didn''t happen :P


Jak już będę miał wszystko zrobione, to się pochwalę na forum :D Szkoda tylko, że buda bez okna, bo najwięcej ciekawych rzeczy można zrobić w środku :D Stary Regnum już mi się przestał dawno podobać - porysowany (trochę to ukryłem pod folią), z niedziałającym kontrolerem obrotów, cięzko wchodzącym przyciskiem Powers, z małą ilością miejsca na zasilacz. Dzisiaj patrzylem gdzie można dostać obudowę NZXT H440 w czarno - czerwonej wersji i jest problem, wszędzie jej brakuje. No i cena nieco odstrasza - ponad 500 zł, a do tego jeszcze przedłużki kabli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

276 gier?! Nie wiem czy ja łącznie w swoim życiu tyle gier odpaliłem (wątpię :D), nie mówiąc nawet o 100% :D Musialbym chyba tylko w gry grać, nic innego nie robiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie mozna sie tego Wieska juz doczekac. EK oplacona, paczkomat 2 minuty od domu, bedzie czatowanie o 00:00 :P Mam nadzieje, ze gra zajmie mi z 2 miesiace, bo 1.09 jeszcze wiekszy (dla mnie) tytul - MGS V. Tez juz EK oplacone :P

A tymczasem - hej hej, tu NBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 02:14, Harrolfo napisał:

Mi wystarczy, żeby zajął mi okolo miesiąca, bo 23 czerwca jest premiera najważniejszej
dla mnie gry ;)


Bats? Tez pewnie ogram, ale to nie ten kaliber co Phantom Pain :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bats, Bats. Czekam na Arkhan Knight o wiele bardziej niż na Wieśka i o ile część informacji dotyczących Dzikiego Gonu mnie drażni, o tyle w AK podoba mi się wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja potrzebowałem miejsca na dysku ostatnio i pierwszy gacek poleciał z dysku.
Kiedys na pewno znowu dam szanse tej serii...

Niestety postępy z pierwszym Wiedźminem utknęły w martwym punkcie i to jeszcze zaledwie na początku.
Być może jak uda się zebrać i pograć trochę, to zacznie się podobać, bo jak na razie historyjka jest słabawa dosyć mocno.
Widać dobitnie jak na dłoni, że za historię odpowiadają ludzie grajacy w gry fabularne, bo rozpoczęcie historii komputerowego Geralta jest jak z żywca wyciagnięte z przeciętnej sesji w D&D. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 02:26, Harrolfo napisał:

Bats, Bats. Czekam na Arkhan Knight o wiele bardziej niż na Wieśka i o ile część informacji
dotyczących Dzikiego Gonu mnie drażni, o tyle w AK podoba mi się wszystko :)


Nigdy nie bylem wielkim fanem Gacka, naleze do wyznawcow Jokera :P A skoro jego w grze nie bedzie (najprawdopobniej) to i gra mnie mniej jara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryse: Son of Rome... Właśnie się skończyło, o wiele za wcześnie. Śliczna i widowiskowa opowieść, którą nawet nie zdążyłem się nacieszyć. Kilka bardzo fajnych pomysłów i rewelacyjne podejście do QTE - oby w innych tytułach się przyjęło. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dzisiaj miałem czas, to się wziąłem za komputer - wyjąłem wszystko, dokładnie wyczyściłem z kurzu, uporządkowałem nieco kable, część w ogóle wyrzuciłem :D stwierdziłem też, że fabryczny Thermalright Macho ma brzydkie kolory, więc wziąłem aerograf i przemalowałem na czarno. Efekty na zdjęciach (przepraszam, że tak niewyraźne). Widać też folię karbonową na bokach budy.

20150505003230

20150505003303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, sam będę musiał przycupnąć nad moim pecetem któregoś weekendu ale najbliższe tygodnie mam tak zapchane, że nie mam pojęcia kiedy to zrobię... A dawno go nie czyściłem więc przydałoby się, oj przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 00:33, pawbuk napisał:

Efekty na zdjęciach (przepraszam, że tak niewyraźne). Widać też folię karbonową
na bokach budy.

No, całkiem fajnie to wygląda :) Jak będę w domu, zamieszczę zdjęcia komputera, z którego ja korzystam.

A co u całej reszty? Wieśki zamówione? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 00:50, Harrolfo napisał:

A co u całej reszty?

Planetarian. :3
A później zapewne dokończenie Trylogii Thrawna.

Dnia 08.05.2015 o 00:50, Harrolfo napisał:

Wieśki zamówione? ;)

Jasne, na Steamie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować