Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

ZNaczy co - dzisiaj temat wcześnie zaczyna swój żywot? :) Ja się nie będę raczej udzialał, bo idę grać w GW trochę, a potem nauki może szczypta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe coraz wcześniej zaczynamy markować;P Ja nie wiem o której zasnę dzisiaj i czy w ogóle---> mam plan prezentacji do napisania na mature z polaka i sprawdzian z matmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 04:04, Vormulac napisał:

I dobrze, że "ze streszczeniami" nie przejdzie. Podejrzewam, że nauczyciele wyłapują "superackie
sciągi" w kioskach a po necie też buszują.


U mnie w liceum podobno była kiedyś taka akcja, że polonistka zamieściła na ściądze.pl wypracowanie, po czym po kilku dniach dała taki temat do napisania. Otrzymała 2 albo 3 "zwroty", czyli prace przepisane słowo w słowo, a fragmenty pojawiały się w kilku innych wypracowniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:15, ko?nik napisał:

> Ja bym powiedzial, ze przegra na 100%. Bo jak by dostal powiedzmy -1, to honor moda mu
nie
> pozwoli przywrocic statusu. :P

Honor może i nie, ale przepisy tak. Możesz zawsze się odwoływać od "wyroku" i wiem, że dosyć
często zostają cofnięte degrady, a nawet bany :P

Powaznie? Kurde, ze tez wczesniej o tym nie rozmawialem. :P Moze mialbym teraz przewodniczacego? Kto wie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:20, Klimos napisał:

> I dobrze, że "ze streszczeniami" nie przejdzie. Podejrzewam, że nauczyciele wyłapują "superackie

> sciągi" w kioskach a po necie też buszują.

U mnie w liceum podobno była kiedyś taka akcja, że polonistka zamieściła na ściądze.pl wypracowanie,
po czym po kilku dniach dała taki temat do napisania. Otrzymała 2 albo 3 "zwroty", czyli prace
przepisane słowo w słowo, a fragmenty pojawiały się w kilku innych wypracowniach.


Takie akcje były i u mnie w liceum. na szczęście nie za mojej kadencji bo bym oczywiście wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:23, VaRIaT napisał:

Powaznie? Kurde, ze tez wczesniej o tym nie rozmawialem. :P Moze mialbym teraz przewodniczacego?
Kto wie? :D


No właśnie kto wie? Ja też zaliczyłem degradzika i może się teraz odwołam. Co z tego, że dostałem go z rok temu (może troszkę przesadzam :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:27, ko?nik napisał:

No właśnie kto wie? Ja też zaliczyłem degradzika i może się teraz odwołam. Co z tego, że dostałem
go z rok temu (może troszkę przesadzam :) :P

Ja dostalem 2 degi. :P Ale juz chyba za poznio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki :] Dzisiaj też trochę posiędze z Wami drodzy koledzy :] Jutro klasówka z fizy, musze ściągi zrobić, i znowu z histy muszę się nauczyć ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:15, ko?nik napisał:

Honor może i nie, ale przepisy tak. Możesz zawsze się odwoływać od "wyroku" i wiem, że dosyć
często zostają cofnięte degrady, a nawet bany :P


Ostatnimi czasy na forum nie przesiaduje non-stop jak to swego czasu bywało, więc mogłem coś przeoczyć. Jednak jedyna sytuację cofnięcia degrada jaką pamiętam miała miejsce chyba w sierpniu ubiegłego roku i dotyczyła naśmiewania się z błędów ortograficznych w poście jednego z forumowiczów przez dwóch innych użytkowników, co zostało przez moderatora potraktowane jako spam i oboje z wytykających błędy dostali po -1. Status przywrócono tylko jednemu z nich (z resztą dzisiaj piastuje on funkcje moderatora), drugi nawet się nie odwoływał, bo już wcześniej miał na pieńku z tym moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:44, Arhont napisał:

Witam , dołącze się do was . Niema co robic a spac niechce , wkoncu mam ferie



To jak masz ferie to właśnie powinieneś kościć jakieś stwory, zabijać smoki i orki, albo robić coś podobnego :)

Ja tak będę robił jak będę miał ferie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 04:04, Vormulac napisał:

I dobrze, że "ze streszczeniami" nie przejdzie. Podejrzewam, że nauczyciele wyłapują "superackie
sciągi" w kioskach a po necie też buszują.


A co za problem wrzucić fragment zdania z wypracowania do gogli? ;>
Mało ściągniętych żywcem referatów tak wyłapałem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:15, ko?nik napisał:

Honor może i nie, ale przepisy tak. Możesz zawsze się odwoływać od "wyroku" i wiem, że dosyć często zostają cofnięte degrady, a nawet bany :P

Często? No to, widzisz, jesteś lepiej ode mnie poinformowany, bo wedle mojego stanu wiedzy takie przypadki zdarzają się ekstremalnie rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja naprawde mam problem ! Nieumiem zasnąc , i niewidze żadna żywa dusza na gram.pl
pisze 1.luty.07 rok o godzinie 2.45 - ostni wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 02:44, Arhont napisał:

Ludzie ja naprawde mam problem ! Nieumiem zasnąc , i nie widze żadna żywa dusza na gram.pl
pisze 1.luty.07 rok o godzinie 2.45 - ostni wpis :)


Jak to nie widzisz? A ja?
Też dziś zasnąć nie mogę, ale... już teraz chyba zasnę. :D
Dobranoc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 02:44, Arhont napisał:

Ludzie ja naprawde mam problem ! Nieumiem zasnąc , i niewidze żadna żywa dusza na gram.pl
pisze 1.luty.07 rok o godzinie 2.45 - ostni wpis :)


Sesja jest, to niektórzy (jak m.in. ja) siedzą z nosem w notatkach / prezentacjach PowerPointa zamiast na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 23:20, walgierz napisał:

Często? No to, widzisz, jesteś lepiej ode mnie poinformowany, bo wedle mojego stanu wiedzy
takie przypadki zdarzają się ekstremalnie rzadko...


Napisałem dosyć często, ale może się źle wyraziłem. A powiedz, czy się nie zdarzają? Ja sam znam osobę której cofnięto bana, a jeszcze i takie którym cofnięto degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. Ostanio wieczorami jak chcem wejść na forum zawsze coś mi sie net wali ... Wczoraj tak samo było myślałem, że mnie szlak trafi napisałem posta i potem już nie mogłem wejść na forum, dlatego nic nie pisałem ... Dzisiaj musze zrobić ściągi na biole to troche posiedzę, jeśli nic nie będę pisal to znaczy, że net mi siadł :P

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 21:59, bitelz90 napisał:

Witam, witam. Ostanio wieczorami jak chcem wejść na forum zawsze coś mi sie net wali ... Wczoraj
tak samo było myślałem, że mnie szlak trafi napisałem posta i potem już nie mogłem wejść na
forum, dlatego nic nie pisałem ... Dzisiaj musze zrobić ściągi na biole to troche posiedzę,
jeśli nic nie będę pisal to znaczy, że net mi siadł :P

Pozdrawiam!


no ja tez mam cos takiego, ale to wina gram.pl ... a przyopadek z pisanym postem (takim długim do tematu o fotografii) to mnie tak dobił, że zrezygnowałem i nie napisałem aż do dzisiaj... najlepiej, że nawet to pliku txt nie zapisałe, bo komp się zwiesił (widocznie za mocną ręką w biurko przywaliłem ze złości) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować