Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 00:26, otc napisał:

Jak Judyta lubi czytać książki to pokaż jej jakiegoś RPG z wciągającą fabułą. To naprawdę działa.
Ja moją piękną tak nauczyłem grać na kompie. KotORa jej pokazałem, a nawet Star Wars nie lubiła
(aż do tej pory).

Hehe, ja się kiedyś z byłą prawie pokłóciłem o coś w BG1 jak jeszcze bylismy razem. Bądź ostrożny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:27, bitelz90 napisał:

Ale ja mam zajmować się graniem, a nie tymi czy innymi sprawami :PP Poza tym jak wygram to
będę musiał dostać jakąś nagrode, prawda ? =D


A w to, to ja nie wnikam, moje kompetencje tutaj zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:22, otc napisał:

Przy jednym kompie to nawet lepiej jest :D.
Wiadomo czemu ;)


Taaa, ostatnio to mi nawet PSP zabiera, żeby w Zwierzaki pograć :P
Na szczęście troche się jeszcze gubi w sterowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2007 o 00:26, otc napisał:


Jak Judyta lubi czytać książki to pokaż jej jakiegoś RPG z wciągającą fabułą. To naprawdę działa.
Ja moją piękną tak nauczyłem grać na kompie. KotORa jej pokazałem, a nawet Star Wars nie lubiła
(aż do tej pory).


Serio ? To ona jakoś chłonna była bo, wydaje mi się, że jakbym dał coś takiego do przeczytania Judycie to wolałaby już zrobić 100 pompek czy coś :PP heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:27, bitelz90 napisał:

Ale ja mam zajmować się graniem, a nie tymi czy innymi sprawami :PP Poza tym jak wygram to
będę musiał dostać jakąś nagrode, prawda ? =D


A gdzie powiedziane, że od razu wygrasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:28, otc napisał:

Nie lubię rapu, bardziej metal wolę od tego crapu.


Tolerancja musi być to problem widoczny nie od dziś ;p
Ja tam się nie ograniczam w jednym gatunku, chcę sróbować wszstkiego żeby stwierdzić co lubię a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie coś zaproponował ale ja z moją Lubą tylko filmy lubię oglądać.Myślę, że i tak ona zagra z Tobą we wszystko...bez względu na to czy z góry bedzie wiedziała, że przegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:29, bitelz90 napisał:

Serio ? To ona jakoś chłonna była bo, wydaje mi się, że jakbym dał coś takiego do przeczytania
Judycie to wolałaby już zrobić 100 pompek czy coś :PP heh ...


Tak na serio to nie spotkałem dziewczyny która nie lubiłaby książek czytać. Może inny mikroklimat? Ja na południu Polski mieszkam.
Ale mówię ci, spróbuj. Dla dziewczyn na początek RPG jest najlepsze, muszą mieć jakiś większy powód do grania niż zajefajna grafika, czy grywalność.
Albo coś prostego, Worms World Party proponuję. Łatwe, lekkie, proste i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:30, Klimos napisał:

> Ale ja mam zajmować się graniem, a nie tymi czy innymi sprawami :PP Poza tym jak wygram
to
> będę musiał dostać jakąś nagrode, prawda ? =D

A gdzie powiedziane, że od razu wygrasz ;)



No przynajmniej wydaje mi się, że tak będzie na początku ... =PP No, ale kto wie, może będę miał słabszy dzień, albo Judyta będzie miała lepszy ;) =P

Rap:

Chłopaki! Nie róbcie draki!
Ja nie jestem z Rzymu!
Nie mówie do rymu!
=D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:32, Marko Pele napisał:

Ja tam się nie ograniczam w jednym gatunku, chcę sróbować wszstkiego żeby stwierdzić co lubię
a czego nie.

Mam nadzieję, że nie rozmawiamy już o kobietach... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:35, Graffis napisał:

Mam nadzieję, że nie rozmawiamy już o kobietach... -_-''


Nie wiem czy zauważyłeś ale ta wypowiedz tyczy się muzyki. Zreszta zobacz sobie, nic nie zaszkodzi sprawdzić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:34, otc napisał:

> Serio ? To ona jakoś chłonna była bo, wydaje mi się, że jakbym dał coś takiego do przeczytania

> Judycie to wolałaby już zrobić 100 pompek czy coś :PP heh ...

Tak na serio to nie spotkałem dziewczyny która nie lubiłaby książek czytać. Może inny mikroklimat?
Ja na południu Polski mieszkam.
Ale mówię ci, spróbuj. Dla dziewczyn na początek RPG jest najlepsze, muszą mieć jakiś większy
powód do grania niż zajefajna grafika, czy grywalność.
Albo coś prostego, Worms World Party proponuję. Łatwe, lekkie, proste i przyjemne.



No ja nie wątpie w to, że dziewczyny nie lubią czytać, ale wątpie w to, że lubią czytać wszystko ;) :P
No, ale pomyśle, może coś z tego będzie ;)

vazon ---> Ja też ze swoją lubię oglądać filmy =D często wtedy urywają mi się fragmenty bo ktoś mi przeszkadza :P, ale to szczegół :P
Też mam taką nadzieję, że w cokolwiek ze mną zagra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:32, Marko Pele napisał:

Tolerancja musi być to problem widoczny nie od dziś ;p
Ja tam się nie ograniczam w jednym gatunku, chcę sróbować wszstkiego żeby stwierdzić co lubię
a czego nie.


Nie mam nic do ludzi słuchających rapu jeśli mijają mnie bokiem, prócz tych co mi ostatnio zrobili śliwę pod okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:38, otc napisał:

Nie mam nic do ludzi słuchających rapu jeśli mijają mnie bokiem, prócz tych co mi ostatnio
zrobili śliwę pod okiem.


Próbowałeś oddać czy może byli w stadzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:37, bitelz90 napisał:

No ja nie wątpie w to, że dziewczyny nie lubią czytać, ale wątpie w to, że lubią czytać wszystko
;) :P
No, ale pomyśle, może coś z tego będzie ;)

vazon ---> Ja też ze swoją lubię oglądać filmy =D często wtedy urywają mi się fragmenty
bo ktoś mi przeszkadza :P, ale to szczegół :P
Też mam taką nadzieję, że w cokolwiek ze mną zagra ;)


No wiesz, jak zawsze RPG = fantastyka.
A może w jakąś przygodówkę chętnie popyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:38, otc napisał:

Nie mam nic do ludzi słuchających rapu jeśli mijają mnie bokiem, prócz tych co mi ostatnio
zrobili śliwę pod okiem.


:D W takim razie powiedz do jakiego doprowadzili cię stanu i do jakiego należysz klanu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nie w temacie jestem, więc się nie będę odzywał, bo zbyt leniwy jestem, żeby wszystko do tyłu czytać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:38, otc napisał:

> Tolerancja musi być to problem widoczny nie od dziś ;p
> Ja tam się nie ograniczam w jednym gatunku, chcę sróbować wszstkiego żeby stwierdzić co
lubię
> a czego nie.

Nie mam nic do ludzi słuchających rapu jeśli mijają mnie bokiem, prócz tych co mi ostatnio
zrobili śliwę pod okiem.



Ja tak samo jak Ty. A miałem już kilka takich sytuacji, gdzie się przy********** ... Ale nie było większych dymów bo zawsze uciekałem bo co miałem zrobić kiedy ja sam, a ich 5 ? A mam takiego pecha, że zazwyczaj jak JA jestem sam to ICH jest z 5 ... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2007 o 00:42, otc napisał:


No wiesz, jak zawsze RPG = fantastyka.
A może w jakąś przygodówkę chętnie popyka?


No właśnie ona fantasy za bardzo chyba nie lubi, w tym zonk ... No, ale może w jakiegoś Raymana czy coś ze mną zagra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:44, bitelz90 napisał:

> > Tolerancja musi być to problem widoczny nie od dziś ;p
> > Ja tam się nie ograniczam w jednym gatunku, chcę sróbować wszstkiego żeby stwierdzić
co
> lubię
> > a czego nie.
>
> Nie mam nic do ludzi słuchających rapu jeśli mijają mnie bokiem, prócz tych co mi ostatnio

> zrobili śliwę pod okiem.


Ja tak samo jak Ty. A miałem już kilka takich sytuacji, gdzie się przy********** ... Ale nie
było większych dymów bo zawsze uciekałem bo co miałem zrobić kiedy ja sam, a ich 5 ? A mam
takiego pecha, że zazwyczaj jak JA jestem sam to ICH jest z 5 ... heh


Co mogę powiedzieć, przykro mi za tych zwyrodnialców. Niestety są jak zreszta każdy wie w Polsce takie okazy ;/ Sam teog kiedyś doświadczyłem.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować