Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

No wiesz nie masz takiego pecha jak ja ,że po łyku kakaua przejedżając 29 km musiałem wyjsc i się wyrzygac ? No ale to samochó więc to jest lokomocyjna ;] Ale coś podobnego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:37, Piotrek B. napisał:

Masz rację cudowny film, tez na niego czekam :D


No...i dobrze, z tego powodu razem z Piotrkiem B. znikniemy z forum zaraz po godzinie 22. A powrócimy (przynajmniej ja, na pewno) dopiero koło 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:37, Piotrek B. napisał:

Masz rację cudowny film, tez na niego czekam :D

Oglądałem jeszcze na Canal+. Niezły film, aczkolwiek zakończenie banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:41, Piotrek B. napisał:

A wracając do modków, Serio nigdy zadnego tu nie było ??


Był, był... i to nie raz! Walgierz, Budo. Ich widziałem, a inni pewnie też byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikogo nie zbanowali skoro ten temat jeszcze istnieje :D
Graffis --> Tylko nie zdradzaj zakończenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam na mojego odmienionego GramSajta, zmieniłem go pod względem Baldur''s Gate i będę dodawał kolejne akcenty z Sagi BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:49, balduran2 napisał:

A ja zapraszam na mojego odmienionego GramSajta, zmieniłem go pod względem Baldur''s Gate i
będę dodawał kolejne akcenty z Sagi BG.


To był spam. Masz temat o Gramsajtach? Masz! I powinieneś go sobie sam znaleźć, delegacie.
A tutaj jest --> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=6068

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:53, Piotrek B. napisał:

Ale ten temat służy do spamowania :D
PS.: (patrz podpis)


Ale do inteligentniejszego spamowania! Dobra już nie będę was nawracać, bo jeszcze degrada za pseudomoderkę załapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja narazie lecę, po pierwsze ze względu na film, po drugie spać mi się chce (wstałem o 5.00) To do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:48, Piotrek B. napisał:

Graffis --> Tylko nie zdradzaj zakończenia :D

Nie zdradzę. Jest nie najgorsze, może przesadziłem z banalnością. Jest po prostu amerykańskie ;P
Czy w tym filmie nie gra przypadkiem Catherine Bell (ta z JAG i ładnych tapet ;P )?

@ balduran2
Fajny layout, jeszcze lepiej, jakby całe tło było w drewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to ja cały czas jestem z wami, może nie ciałem, ale duchem na pewno.
Dzisiaj ponownie zacząłem grać z bratem w Diablo 2 na BN. Jakby ktoś był chętny, to zapraszam. Kontakt przez GG lub xfire za jakieś 30 minut, bo teraz muszę wyjść z psem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo nie... Zmyłem się na dwie godzinki a tu już pusto, i jeszcze w dodatku oczy mydlą, że film oglądają, nic tylko pospało się towarzystwo, a do świtu jeszcze kawał czasu. Wstawać nietoperze! Przecież nie będę sam tutaj zwisał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:46, kamiln napisał:

Nooo nie... Zmyłem się na dwie godzinki a tu już pusto, i jeszcze w dodatku oczy mydlą, że
film oglądają, nic tylko pospało się towarzystwo, a do świtu jeszcze kawał czasu. Wstawać nietoperze!
Przecież nie będę sam tutaj zwisał. ;)


Jak to powiadają "The show must go on", zatem wytrzymaj jeszcze trochę bracie nietoperzu. Z pewnością reszta stada dołączy do nas i powróci z ostatniego polowania, więc okazji do konwersowania będzie jeszcze sporo. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś długo im to polowanie idzie, zastanawiam się czy to ich coś nie zjadło. A nawiązując dyskusję to wcześniej było już wspominane o dziewczynach, więc powrócę do tematu, Sol ma w rzeczywistości na imię Justyna, czy ktoś loguje się na jej konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie zjadło, ale musiałem pisać update do forumowej sesji SW. I jakoś tak się rozpisałem, ze hej ;P Teraz już jestem. I przez to forum ostatnio w ogóle w NIC nie gram! To się musi zmienić. Dziś chyba HoMMV, albo coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś masz na myśli dzień zegarkowy(od 24 do 24) mam nadzieję, jeżeli tak to masz full czasu, tak od 3-4 rano (wcześniej nie waż się stąd wychodzic) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować