Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 02:42, bitelz90 napisał:

To jesteś na medycynie, tak ?

Nie inaczej. Powoli rodzinna tradycja się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 02:44, balduran2 napisał:

W sumie to nie ma "wszystkie" miałem tylko koty (nie pamiętam dokładnie ile, ale dużo), 2 psy,
rybki i królika miniaturkę. Koty się nie woła po imieniu bo i tak nie reagują. Jeden pies miał
jakoś na imię ale nie pamiętam jak, bo to było strasznie dawno, a drugiemu nawet nie zdążyłem
nadać imienia bo miałem go raptem tyko kilka dni. Rybkom i królikowi też chyba nie potrzeba
nadawać imion, bo i tak nie zareagują.
Teraz to już idę spać na serio.
Do jutra, wszystkim.

Reagują. Pamiętam, że mój reagował. Nie pamiętam jakie to było imię, ale reagowała na pewno ;P. Potem jak nikomu nie chciało się imienia wymawiać, to zostało "kicikici", albo "kot". Tez reagowała, na oba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 02:39, Graffis napisał:

Podobno dziewiąta uczelnia świata, ale to wedle jakiś dziwnych wytycznych imho. Po prostu uczelnia
w Londynie (Londku) i tyle. Ale medycynę mają niezłą ;)

A Właśnie miałem spytać czy medycynę macie na tym samym poziomie co my informatykę. Na kryptografii koleś nam przez cały wykład tłumaczył co to są liczby całkowite, naturalne, pierwsze itd. Potem przez kolejne całe zajęcia mieliśmy praktyczne obliczanie największego wspólnego dzielnika dwóch liczb (z czego te prostsze przykłady robiło się w pamięci). A assignment, który normalny człowiek (Polak) po liceum robi w pół godziny (RSA - czyli obliczenia tego właśnie typu) robiliśmy podobno na kolejnych trzech zajęciach. Podobno, bo już nie wytrzymałem i wolałem siedzieć w domu.

Dnia 24.02.2007 o 02:39, Graffis napisał:

@ Klimos
fubar, mam nadzieję, że masz ta kasę?

Aktualnie sam aż tyle nie posiadam, ale to tata mnie bardzo namawiał na wyjazd, więc myślę, że jest przygotowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 02:46, Graffis napisał:

Reagują. Pamiętam, że mój reagował. Nie pamiętam jakie to było imię, ale reagowała na pewno
;P. Potem jak nikomu nie chciało się imienia wymawiać, to zostało "kicikici", albo "kot". Tez
reagowała, na oba ;)


Ja do swojego też mówie "kot" :P ;)


@ all

To ja już też brykam spać. O 10 mam sparing w tym zimnie, tak mi się nie chce, ze szok. Jeszcze jak sobie pomyślę, że w poniedziałek do szkoły to większy szok ... :/
Dobranoc i miłej nocki wszystkim :]
Pozdrawiam! =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 02:47, Klimos napisał:

A Właśnie miałem spytać czy medycynę macie na tym samym poziomie co my informatykę. Na kryptografii
koleś nam przez cały wykład tłumaczył co to są liczby całkowite, naturalne, pierwsze itd. Potem
przez kolejne całe zajęcia mieliśmy praktyczne obliczanie największego wspólnego dzielnika
dwóch liczb (z czego te prostsze przykłady robiło się w pamięci). A assignment, który normalny
człowiek (Polak) po liceum robi w pół godziny (RSA - czyli obliczenia tego właśnie typu) robiliśmy
podobno na kolejnych trzech zajęciach. Podobno, bo już nie wytrzymałem i wolałem siedzieć w
domu.

Na pewno nie musimy znać teorii na poziomie polskiej medycyny. Natomiast praktyki już właściwie mamy i muszę powiedzieć, że to i fajny pomysł, i świetnie wychodzi. Poza tym dużo daje to, że ma sie od początku kontakt z pacjentem, a nie jest to tylko anonimowy ludek z podręcznika ;).

Dnia 24.02.2007 o 02:47, Klimos napisał:

Aktualnie sam aż tyle nie posiadam, ale to tata mnie bardzo namawiał na wyjazd, więc myślę,
że jest przygotowany ;)

U mnie podobnie, tyle, ze mam budżet stanowi ;) Właśnie sobie za jej kasę zafundowałem lot do domu i z powrotem. Już za miesiąc, zaraz po pierwszym egzaminie ;]

@ bitlez90
No to współczuję i miłej nocy życzę. I trochę słońca jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 02:54, Graffis napisał:

Na pewno nie musimy znać teorii na poziomie polskiej medycyny. Natomiast praktyki już właściwie
mamy i muszę powiedzieć, że to i fajny pomysł, i świetnie wychodzi. Poza tym dużo daje to,
że ma sie od początku kontakt z pacjentem, a nie jest to tylko anonimowy ludek z podręcznika


A studiowałeś też w Polsce, żeby mieć porównanie, czy od samego początku studia w Anglii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 02:56, Klimos napisał:

A studiowałeś też w Polsce, żeby mieć porównanie, czy od samego początku studia w Anglii ?

Dwa lata skandynawistyki na uniwerku w Gdańsku. Bolesny to czas. Ale teraz bardzo miło wspominam. Nie profesorów, ale wszystkich znajomych i brać studencka porównując z lokalnym towarzystwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 03:31, Klimos napisał:

Idę spać, bo już prawie rano ;)
Dobranoc

Ach, a właśnie miałem pisać,że jestem last man standing... hej teraz jestem :P

Dobranoc, ja ruszam do Heroesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:31, Graffis napisał:

Halo!? Gdzie wszyscy? A sobota... imprezki, te sprawy. No nic, posiedzę i podumam w samotności
na sensem istnienia.

Choroba wzięła chyba, imprezowania nie będzie. Aż się dziś nawet chyba wcześniej spać położę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:31, Graffis napisał:

Halo!? Gdzie wszyscy? A sobota... imprezki, te sprawy. No nic, posiedzę i podumam w samotności
na sensem istnienia.


Jestem obecny :P
Nie moge spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:31, Graffis napisał:

Halo!? Gdzie wszyscy? A sobota... imprezki, te sprawy. No nic, posiedzę i podumam w samotności
na sensem istnienia.


Ja już jestem...trochę wcześnie ale niech będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:35, MTX napisał:

ja jestem... możemy podumać razem.. masz jakiś punkt zaczepienia?


ekhm.. wiesz co to znaczy podumać :/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 22:47, michas95 napisał:

ekhm.. wiesz co to znaczy podumać :/ ??


a ty wiesz, jak blisko na klawiaturze "Y" leży od "U" ?

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:51, Azrathel napisał:


> ekhm.. wiesz co to znaczy podumać :/ ??

a ty wiesz, jak blisko na klawiaturze "Y" leży od "U" ?

xD


No pewnie, zmierzyć ci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:51, Azrathel napisał:


> ekhm.. wiesz co to znaczy podumać :/ ??

a ty wiesz, jak blisko na klawiaturze "Y" leży od "U" ?

xD

Bądź przyzwoity, nie demoralizuj młodzieży - on ma 95 w nicku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:54, Grucha91 napisał:

>
> > ekhm.. wiesz co to znaczy podumać :/ ??
>
> a ty wiesz, jak blisko na klawiaturze "Y" leży od "U" ?
>
> xD
Bądź przyzwoity, nie demoralizuj młodzieży - on ma 95 w nicku... :D



Heh... mam się czuć obrażony czy się śmiać razem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:56, michas95 napisał:

Heh... mam się czuć obrażony czy się śmiać razem z wami

Nie no spoko, ja generalnie nie jestem taki że wrzucam ludziom z powodu wieku chociażby. Zwróciłem koledze uwagę że to kulturalne forum po prostu ;) Jak poczułeś się urażony to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować